AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U10 SKUPINA A

1. miesto/1st place: FC Bilgorod City II. (UA)

2. miesto/2nd place: Cautis Steaua Sudului (RO)

3. miesto/3rd place: FC Bilgorod City I. (UA)

 

Najlepší hráč/Best player: Yevtukhov Daniil ( Bilgorod City I., UA)

Najlepší strelec/Best scorer: Gross Mykhailo ( Bilgorod City II., UA)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Radulescu Marc (Cautis Steaua Sudului, RO)



Szanda Focisuli SE
(HU)
CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice
(SK)
DYUSSH Striy
(UA)
MUKP Dabrowa Gornicza
(PL)
BTS Rekord Bielsko-Biala
(PL)
1.FC Tatran Prešov (green)
(SK)
Paide LM
(EST)
MŠO Štúrovo
(SK)
ACS Kids Tampa Brasov
(RO)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
Szanda Focisuli SE
(HU)
7 : 05 : 22 : 01 : 21 : 57 : 01 : 00 : 024 : 9164
CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice
(SK)
0 : 70 : 40 : 20 : 30 : 67 : 00 : 72 : 89 : 3738
DYUSSH Striy
(UA)
2 : 54 : 00 : 61 : 30 : 83 : 02 : 40 : 312 : 2967
MUKP Dabrowa Gornicza
(PL)
0 : 22 : 06 : 01 : 10 : 19 : 01 : 20 : 219 : 8106
BTS Rekord Bielsko-Biala
(PL)
2 : 13 : 03 : 11 : 12 : 010 : 12 : 10 : 323 : 8193
1.FC Tatran Prešov (green)
(SK)
5 : 16 : 08 : 01 : 00 : 210 : 05 : 03 : 038 : 3211
Paide LM
(EST)
0 : 70 : 70 : 30 : 91 : 100 : 100 : 90 : 71 : 6209
MŠO Štúrovo
(SK)
0 : 17 : 04 : 22 : 11 : 20 : 59 : 00 : 223 : 13125
ACS Kids Tampa Brasov
(RO)
0 : 08 : 23 : 02 : 03 : 00 : 37 : 02 : 025 : 5192
Aktualizované 06.07.2017 15:41

Tabuľka kategória U10 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1.FC Tatran Prešov (green) (SK)870138 : 321
2.ACS Kids Tampa Brasov (RO)861125 : 519
3.BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)861123 : 819
4.Szanda Focisuli SE (HU)851224 : 916
5.MŠO Štúrovo (SK)840423 : 1312
6.MUKP Dabrowa Gornicza (PL)831419 : 810
7.DYUSSH Striy (UA)820612 : 296
8.CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)81079 : 373
9.Paide LM (EST)80081 : 620

Tabuľka kategória U10 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Cautis Steaua Sudului (RO)880066 : 124
2.FC Bilgorod City II. (UA)870146 : 521
3.FK SAFI Prešov (SK)850312 : 2215
4.Juventus Academy Košice (SK)842217 : 1514
5.SK Babite (LV)841312 : 2013
6.CFT Academy Slovakia (SK)82068 : 326
7.UKS Polonia Slubice (PL)812510 : 235
8.Amator Maszewo (PL)80354 : 303
9.JK Tarvas Rakvere (EST)80263 : 302

Tabuľka kategória U10 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.DJUSH Atlet Kiev (UA)853015 : 418
2.FC Olymp (EST)842212 : 914
3.SMP "Zuri" Olsztyn (PL)841316 : 1913
4.FC Bilgorod City I. (UA)841312 : 813
5.CFT Academy Hanušovce (SK)841315 : 1413
6.CSJ Stiinta U Craiova (RO)832313 : 711
7.FAMT Prešov (SK)831410 : 910
8.FC CROW Slávia Košice (SK)82065 : 186
9.1.FC Tatran Prešov (white) (SK)81164 : 144




Wednesday 5. July Osemfinále ( Eight - final )
N1
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1.FC Tatran Prešov (green) - CSJ Stiinta U Craiova
0 : 3
N2
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
DJUSH Atlet Kiev - SK Babite
1 : 3
N3
15:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Cautis Steaua Sudului - MŠO Štúrovo
6 : 1
N4
15:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
ACS Kids Tampa Brasov - CFT Academy Hanušovce
1 : 1
PK 3:4
N5
16:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
FC Olymp - Juventus Academy Košice
0 : 2
N6
16:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
FC Bilgorod City II. - Szanda Focisuli SE
6 : 0
N7
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
BTS Rekord Bielsko-Biala - FC Bilgorod City I.
0 : 4
N8
17:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
SMP "Zuri" Olsztyn - FK SAFI Prešov
5 : 0
Thursday 6. July Štvrťfinále ( Quarter - final )
N9
08:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
CSJ Stiinta U Craiova - SMP "Zuri" Olsztyn
2 : 4
N10
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
CFT Academy Hanušovce - FC Bilgorod City II.
0 : 2
N11
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Cautis Steaua Sudului - Juventus Academy Košice
6 : 0
N12
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
SK Babite - FC Bilgorod City I.
2 : 4
Thursday 6. July o 15. miesto ( for 15th place )
SF5
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Szanda Focisuli SE - MŠO Štúrovo
3 : 0
Thursday 6. July o 13. miesto ( for 13th place )
SF6
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
BTS Rekord Bielsko-Biala - FK SAFI Prešov
4 : 0
Thursday 6. July o 11. miesto ( for 11th place )
SF7
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
ACS Kids Tampa Brasov - FC Olymp
1 : 0
Thursday 6. July o 9. miesto ( for 9th place )
SF8
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1.FC Tatran Prešov (green) - DJUSH Atlet Kiev
5 : 0
Thursday 6. July o 7. miesto ( for 7th place )
NN1
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
SK Babite - CSJ Stiinta U Craiova
3 : 0
Thursday 6. July o 5. miesto ( for 5th place )
NN2
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Juventus Academy Košice - CFT Academy Hanušovce
0 : 0
PK 2:3
Thursday 6. July Semifinále ( Semi - final )
N13
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
SMP "Zuri" Olsztyn - FC Bilgorod City II.
0 : 7
N14
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
FC Bilgorod City I. - Cautis Steaua Sudului
0 : 2
Thursday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N15
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
SMP "Zuri" Olsztyn - FC Bilgorod City I.
1 : 3
Thursday 6. July finále ( final )
N16
15:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
FC Bilgorod City II. - Cautis Steaua Sudului
1 : 0


Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
3. júl
pondelok
rozpis zápasov >
4. júl
utorok
rozpis zápasov >
5. júl
streda
rozpis zápasov >
6. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >