AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U11 SKUPINA C

1. miesto/1st place: Ruh Vinniki Lvov (UA)

2. miesto/2nd place: Liceul Sportiv Suceava (RO)

3. miesto/3rd place: Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)

 

Najlepší hráč/Best player: ÖZ Peter Hunor ( Szolnoki MÁV Utánspótlás FC, HU)

Najlepší strelec/Best scorer: Ivanov Oleksander (Ruh Vinniki Lvov, UA)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Matei Cuciureanu (Liceul Sportiv Suceava, RO)



SDUSHOR Dinamo Minsk
(BY)
ACS Ghiroda
(RO)
FK Tukums 2000
(LV)
Favorit Velikij Bereznij
(UA)
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra
(PL)
DJUSH Atlet Kiev II.
(UA)
Liceul Sportiv Suceava
(RO)
FK Humenné
(SK)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
SDUSHOR Dinamo Minsk
(BY)
4 : 32 : 11 : 20 : 01 : 01 : 70 : 29 : 15104
ACS Ghiroda
(RO)
3 : 44 : 10 : 12 : 01 : 12 : 20 : 112 : 1085
FK Tukums 2000
(LV)
1 : 21 : 42 : 11 : 20 : 30 : 50 : 15 : 1838
Favorit Velikij Bereznij
(UA)
2 : 11 : 01 : 25 : 10 : 11 : 12 : 012 : 6133
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra
(PL)
0 : 00 : 22 : 11 : 51 : 00 : 70 : 24 : 1776
DJUSH Atlet Kiev II.
(UA)
0 : 11 : 13 : 01 : 00 : 10 : 30 : 35 : 977
Liceul Sportiv Suceava
(RO)
7 : 12 : 25 : 01 : 17 : 03 : 01 : 026 : 4171
FK Humenné
(SK)
2 : 01 : 01 : 00 : 22 : 03 : 00 : 19 : 3152
Aktualizované 06.07.2017 15:41

Tabuľka kategória U11 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Liceul Sportiv Suceava (RO)752026 : 417
2.FK Humenné (SK)75029 : 315
3.Favorit Velikij Bereznij (UA)741212 : 613
4.SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)73139 : 1510
5.ACS Ghiroda (RO)722312 : 108
6.UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)72144 : 177
7.DJUSH Atlet Kiev II. (UA)72145 : 97
8.FK Tukums 2000 (LV)71065 : 183

Tabuľka kategória U11 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.UKS Polonia Slubice (PL)651015 : 216
2.DYUSSH Drogobich (UA)642012 : 414
3.Super Nova Sigulda (LV)631213 : 910
4.Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)631214 : 810
5.FC Tornado Minsk I. (BY)61143 : 104
6.FAMT Prešov (SK)60241 : 82
7.MŠO Štúrovo (SK)60243 : 202

Tabuľka kategória U11 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Ruh Vinniki Lvov (UA)660033 : 218
2.DJUSH Atlet Kiev I. (UA)650130 : 415
3.Super Nova Saulkrasti (LV)630311 : 179
4.1.FC Tatran Prešov (green) (SK)621317 : 127
5.SMP "Zuri" Olsztyn (PL)621310 : 107
6.UKS Wisla Eagels (PL)62049 : 126
7.FC Tornado Minsk II. (BY)60061 : 540

Tabuľka kategória U11 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.AFA Olaine (LV)641118 : 213
2.ACS Kids Tampa Brasov (RO)641124 : 213
3.1.FC Tatran Prešov (white) (SK)632119 : 411
4.Temp Ternivka (UA)622215 : 48
5.FK Lviv (UA)62226 : 68
6.CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)62045 : 116
7.FC Paide (EST)60060 : 580




Wednesday 5. July Osemfinále ( Eight - final )
N1
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
UKS Polonia Slubice - Temp Ternivka
1 : 1
PK 2:1
N2
14:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Ruh Vinniki Lvov - SDUSHOR Dinamo Minsk
3 : 1
N3
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Liceul Sportiv Suceava - 1.FC Tatran Prešov (green)
0 : 0
PK 1:0
N4
15:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
AFA Olaine - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
0 : 1
N5
16:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
DYUSSH Drogobich - 1.FC Tatran Prešov (white)
0 : 0
PK 1:0
N6
16:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
DJUSH Atlet Kiev I. - Favorit Velikij Bereznij
0 : 0
PK 1:0
N7
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
FK Humenné - Super Nova Saulkrasti
2 : 1
N8
17:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
ACS Kids Tampa Brasov - Super Nova Sigulda
0 : 2
Wednesday 5. July o 25. - 28. miesto ( for 25th - 28th place )
OF12
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
MŠO Štúrovo - DJUSH Atlet Kiev II.
0 : 1
OF11
14:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
FC Tornado Minsk II. - FC Paide
1 : 0
Wednesday 5. July o 21. - 24. miesto ( for 21th - 24th place )
OF8
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
FAMT Prešov - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra
3 : 1
OF7
14:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
UKS Wisla Eagels - CS FC Electrica 1869 Timisoara
0 : 2
Wednesday 5. July o 17. - 20. miesto ( for 17th - 20th place )
OF3
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
SMP "Zuri" Olsztyn - FK Lviv
2 : 0
OF4
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
FC Tornado Minsk I. - ACS Ghiroda
3 : 2
Wednesday 5. July o 27. miesto ( for 27th place )
OF10
16:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
MŠO Štúrovo - FC Paide
8 : 0
Wednesday 5. July o 25. miesto ( for 25th place )
OF9
16:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
DJUSH Atlet Kiev II. - FC Tornado Minsk II.
2 : 0
Wednesday 5. July o 21. miesto ( for 21st place )
OF5
16:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
FAMT Prešov - CS FC Electrica 1869 Timisoara
1 : 0
Wednesday 5. July o 23. miesto ( for 23rd place )
OF6
16:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra - UKS Wisla Eagels
1 : 2
Wednesday 5. July o 17. miesto ( for 17th place )
OF1
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
FC Tornado Minsk I. - SMP "Zuri" Olsztyn
1 : 1
PK 2:1
Wednesday 5. July o 19. miesto ( for 19th place )
OF2
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
ACS Ghiroda - FK Lviv
2 : 2
PK 0:1
Thursday 6. July Štvrťfinále ( Quarter - final )
N9
08:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
UKS Polonia Slubice - FK Humenné
4 : 1
N10
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Ruh Vinniki Lvov - Super Nova Sigulda
3 : 1
N11
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Liceul Sportiv Suceava - DYUSSH Drogobich
2 : 2
PK 3:2
N12
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - DJUSH Atlet Kiev I.
0 : 0
PK 1:0
Thursday 6. July o 15. miesto ( for 15th place )
SF5
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Temp Ternivka - 1.FC Tatran Prešov (green)
1 : 0
Thursday 6. July o 13. miesto ( for 13th place )
SF6
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
SDUSHOR Dinamo Minsk - Super Nova Saulkrasti
3 : 2
Thursday 6. July o 11. miesto ( for 11th place )
SF7
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Favorit Velikij Bereznij - 1.FC Tatran Prešov (white)
2 : 0
Thursday 6. July o 9. miesto ( for 9th place )
SF8
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
AFA Olaine - ACS Kids Tampa Brasov
0 : 9
Thursday 6. July o 7. miesto ( for 7th place )
NN1
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Super Nova Sigulda - DYUSSH Drogobich
4 : 2
Thursday 6. July o 5. miesto ( for 5th place )
NN2
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
FK Humenné - DJUSH Atlet Kiev I.
0 : 6
Thursday 6. July Semifinále ( Semi - final )
N13
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
UKS Polonia Slubice - Ruh Vinniki Lvov
1 : 2
N14
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - Liceul Sportiv Suceava
0 : 3
Thursday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N15
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
UKS Polonia Slubice - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
0 : 2
Thursday 6. July finále ( final )
N16
15:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Ruh Vinniki Lvov - Liceul Sportiv Suceava
0 : 0
PK 1:0


Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
3. júl
pondelok
rozpis zápasov >
4. júl
utorok
rozpis zápasov >
5. júl
streda
rozpis zápasov >
6. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >