AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U12 SKUPINA A

1. miesto/1st place: FK Minsk I. (BY)

2. miesto/2nd place: SJFSSOR Uzghorod (UA)

3. miesto/3rd place: FK Minsk II. (BY)

 

Najlepší hráč/Best player: Ličák Michal ( 1.FC Tatran Prešov - green )

Najlepší strelec/Best scorer: Pratasenia Hleb (FK Minsk I.)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Rosul Maksim (SJFSSOR Uzghorod)



FK SAFI Prešov
(SK)
FC Universitatea Cluj
(RO)
Oromfoci Szolnok
(HU)
Matejka Kinder Team
(SK)
UKS Polonia Slubice
(PL)
1.FC Tatran Prešov (white)
(SK)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue)
(RO)
FC Fortuna Minsk
(BY)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
FK SAFI Prešov
(SK)
2 : 10 : 90 : 130 : 60 : 20 : 100 : 72 : 4838
FC Universitatea Cluj
(RO)
1 : 21 : 40 : 30 : 23 : 10 : 90 : 55 : 2636
Oromfoci Szolnok
(HU)
9 : 04 : 10 : 42 : 12 : 00 : 63 : 020 : 12153
Matejka Kinder Team
(SK)
13 : 03 : 04 : 00 : 13 : 01 : 16 : 030 : 2162
UKS Polonia Slubice
(PL)
6 : 02 : 01 : 21 : 03 : 01 : 42 : 116 : 7154
1.FC Tatran Prešov (white)
(SK)
2 : 01 : 30 : 20 : 30 : 30 : 50 : 33 : 1937
CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue)
(RO)
10 : 09 : 06 : 01 : 14 : 15 : 07 : 042 : 2191
FC Fortuna Minsk
(BY)
7 : 05 : 00 : 30 : 61 : 23 : 00 : 716 : 1895
Aktualizované 06.07.2017 15:41

Tabuľka kategória U12 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO)761042 : 219
2.Matejka Kinder Team (SK)751130 : 216
3.Oromfoci Szolnok (HU)750220 : 1215
4.UKS Polonia Slubice (PL)750216 : 715
5.FC Fortuna Minsk (BY)730416 : 189
6.FC Universitatea Cluj (RO)71065 : 263
7.1.FC Tatran Prešov (white) (SK)71063 : 193
8.FK SAFI Prešov (SK)71062 : 483

Tabuľka kategória U12 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FK Minsk I. (BY)761037 : 219
2.SJFSSOR Uzghorod (UA)761025 : 319
3.FK Humenné (SK)72237 : 128
4.SMP "Zuri" Olsztyn (PL)72232 : 118
5.FAMT Prešov (SK)72234 : 68
6.Cautis Steaua Sudului (RO)72235 : 118
7.FC Gauja Valmiera (LV)72058 : 276
8.Výber ObFZ Prešov (SK)71063 : 193

Tabuľka kategória U12 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1.FC Tatran Prešov (green) (SK)761021 : 019
2.Junior Brasov (RO)743012 : 315
3.FK Minsk II. (BY)742114 : 414
4.CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO)73136 : 610
5.UKS Victoria Jasien (PL)73047 : 169
6.FC Sportul Chisinau (MD)72147 : 157
7.FK Spišská Nová Ves (SK)70254 : 142
8.FC Tornado Minsk (BY)70252 : 152




Wednesday 5. July o 23. miesto ( for 23rd place )
OF4
14:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
FK SAFI Prešov - FC Tornado Minsk
0 : 0
PK 1:0
Wednesday 5. July o 21. miesto ( for 21st place )
OF3
14:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
FK Spišská Nová Ves - Výber ObFZ Prešov
3 : 2
Wednesday 5. July o 19. miesto ( for 19th place )
OF2
15:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
FC Gauja Valmiera - 1.FC Tatran Prešov (white)
4 : 3
Wednesday 5. July o 17. miesto ( for 17th place )
OF1
16:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
FC Sportul Chisinau - FC Universitatea Cluj
1 : 0
Wednesday 5. July Osemfinále ( Eight - final )
N1
16:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) - Cautis Steaua Sudului
6 : 0
N6
17:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
SJFSSOR Uzghorod - UKS Polonia Slubice
1 : 0
N8
17:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
FK Minsk II. - FK Humenné
1 : 0
N4
18:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
Matejka Kinder Team - UKS Victoria Jasien
3 : 0
N5
18:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
Junior Brasov - SMP "Zuri" Olsztyn
1 : 0
N2
18:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
1.FC Tatran Prešov (green) - FAMT Prešov
5 : 0
N3
18:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
FK Minsk I. - FC Fortuna Minsk
1 : 0
N7
19:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
Oromfoci Szolnok - CS FC Electrica 1869 Timisoara (white)
0 : 0
PK 2:0
Thursday 6. July Štvrťfinále ( Quarter - final )
N9
08:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) - FK Minsk II.
0 : 0
PK 1:2
N10
08:45
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
Matejka Kinder Team - SJFSSOR Uzghorod
0 : 1
N11
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
FK Minsk I. - Junior Brasov
3 : 0
N12
10:15
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1.FC Tatran Prešov (green) - Oromfoci Szolnok
2 : 1
Thursday 6. July Semifinále ( Semi - final )
N13
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
FK Minsk II. - SJFSSOR Uzghorod
0 : 1
N14
11:45
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1.FC Tatran Prešov (green) - FK Minsk I.
1 : 1
PK 1:2
Thursday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N15
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
FK Minsk II. - 1.FC Tatran Prešov (green)
2 : 0
Thursday 6. July finále ( final )
N16
14:15
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
SJFSSOR Uzghorod - FK Minsk I.
0 : 0
PK 1:3


Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
3. júl
pondelok
rozpis zápasov >
4. júl
utorok
rozpis zápasov >
5. júl
streda
rozpis zápasov >
6. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >