AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U13 SKUPINA B

1. miesto/1st place: 1.FC Tatran Prešov (SK)

2. miesto/2nd place: DJUSH Atlet Kiev I. (UA)

3. miesto/3rd place: Partizán Bardejov (SK)

 

Najlepší hráč/Best player: Mikuláš Demjanovič (1.FC Tatran Prešov, SK)

Najlepší strelec/Best scorer: Kostiuk Andrii ( DJUSH Atlet Kiev I., UA)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Michal Šurima (1.FC Tatran Prešov, SK)



Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
(HU)
AFA Olaine
(LV)
FC Universitatea Cluj
(RO)
Cautis Steaua Sudului
(RO)
FAMT Prešov
(SK)
DJUSH Atlet Kiev II.
(UA)
Ruh Vinniki Lvov
(UA)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
(HU)
0 : 31 : 20 : 43 : 01 : 20 : 55 : 1637
AFA Olaine
(LV)
3 : 00 : 10 : 03 : 01 : 10 : 37 : 583
FC Universitatea Cluj
(RO)
2 : 11 : 01 : 51 : 20 : 10 : 15 : 1065
Cautis Steaua Sudului
(RO)
4 : 00 : 05 : 11 : 02 : 01 : 013 : 1161
FAMT Prešov
(SK)
0 : 30 : 32 : 10 : 10 : 00 : 22 : 1046
DJUSH Atlet Kiev II.
(UA)
2 : 11 : 11 : 00 : 20 : 01 : 35 : 784
Ruh Vinniki Lvov
(UA)
5 : 03 : 01 : 00 : 12 : 03 : 114 : 2152
Aktualizované 06.07.2017 15:41

Tabuľka kategória U13 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Cautis Steaua Sudului (RO)651013 : 116
2.Ruh Vinniki Lvov (UA)650114 : 215
3.AFA Olaine (LV)62227 : 58
4.DJUSH Atlet Kiev II. (UA)62225 : 78
5.FC Universitatea Cluj (RO)62045 : 106
6.FAMT Prešov (SK)61142 : 104
7.Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)61055 : 163

Tabuľka kategória U13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1.FC Tatran Prešov (SK)770038 : 121
2.DJUSH Atlet Kiev I. (UA)760127 : 418
3.CSA Steaua Bucurest (RO)740325 : 1012
4.Partizán Bardejov (SK)740322 : 1112
5.DJUSH Sokolany (UA)740312 : 1512
6.UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)720515 : 276
7.Amator Maszewo (PL)71065 : 263
8.Albanian Ajax School (ALB)70072 : 520




Wednesday 5. July o 13. - 15. miesto ( for 13th - 15th place )
LF1
12:00
ihrisko ( playground ) Ľubotice
Albanian Ajax School - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
0 : 3
LF2
15:00
ihrisko ( playground ) Ľubotice
Amator Maszewo - Albanian Ajax School
2 : 0
LF3
18:00
ihrisko ( playground ) Ľubotice
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - Amator Maszewo
2 : 0
Wednesday 5. July o 9. - 12. miesto ( for 9th - 12th place )
SF1
12:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
FC Universitatea Cluj - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra
3 : 0
SF2
13:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
FAMT Prešov - DJUSH Sokolany
2 : 1
SF3
16:00
ihrisko ( playground ) Ľubotice
FC Universitatea Cluj - FAMT Prešov
0 : 0
SF4
17:00
ihrisko ( playground ) Ľubotice
DJUSH Sokolany - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra
0 : 0
Thursday 6. July o 9. - 12. miesto ( for 9th - 12th place )
SF5
09:20
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
FC Universitatea Cluj - DJUSH Sokolany
2 : 3
SF6
10:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
FAMT Prešov - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra
2 : 1
Wednesday 5. July Štvrťfinále ( Quarter - final )
N1
15:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1.FC Tatran Prešov - DJUSH Atlet Kiev II.
2 : 0
N2
16:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
DJUSH Atlet Kiev I. - AFA Olaine
2 : 0
N3
17:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
CSA Steaua Bucurest - Ruh Vinniki Lvov
1 : 1
PK 2:4
N4
18:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
Partizán Bardejov - Cautis Steaua Sudului
3 : 1
Thursday 6. July o 5. - 8. miesto ( for 5th - 8th place )
N5
08:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
DJUSH Atlet Kiev II. - CSA Steaua Bucurest
0 : 0
PK 1:3
N6
08:40
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
AFA Olaine - Cautis Steaua Sudului
0 : 0
PK 3:5
Thursday 6. July Semifinále ( Semi - final )
N9
10:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1.FC Tatran Prešov - Ruh Vinniki Lvov
0 : 0
PK 5:4
N10
11:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
DJUSH Atlet Kiev I. - Partizán Bardejov
2 : 0
Thursday 6. July o 7. miesto ( for 7th place )
N7
12:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
DJUSH Atlet Kiev II. - AFA Olaine
1 : 1
PK 1:2
Thursday 6. July o 5. miesto ( for 5th place )
N8
13:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
CSA Steaua Bucurest - Cautis Steaua Sudului
4 : 0
Thursday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N11
14:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
Ruh Vinniki Lvov - Partizán Bardejov
1 : 2
Thursday 6. July finále ( final )
N12
15:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1.FC Tatran Prešov - DJUSH Atlet Kiev I.
2 : 1


Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
3. júl
pondelok
rozpis zápasov >
4. júl
utorok
rozpis zápasov >
5. júl
streda
rozpis zápasov >
6. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >