AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov (SK)
Super Nova Riga I. (LV)
ASU Politehnica Timisoara (RO)
FC Olymp (EST)
Zinedin Uzghorod (UA)
FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY)
CFT Academy MFK Vranov (SK)
FC Fortuna Minsk I. (BY)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
18:001.FC Tatran Prešov (SK) - Super Nova Riga I. (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
28:30ASU Politehnica Timisoara (RO) - FC Olymp (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
39:00Zinedin Uzghorod (UA) - FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
610:00FC Olymp (EST) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
810:30FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1011:00FC Fortuna Minsk I. (BY) - ASU Politehnica Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1211:30Super Nova Riga I. (LV) - Zinedin Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1412:00CFT Academy MFK Vranov (SK) - FC Fortuna Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
3512:30ASU Politehnica Timisoara (RO) - FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3713:00FC Olymp (EST) - Super Nova Riga I. (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3913:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - Zinedin Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4114:00FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4314:30FC Fortuna Minsk I. (BY) - FC Olymp (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4515:00Zinedin Uzghorod (UA) - ASU Politehnica Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4715:30Super Nova Riga I. (LV) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4916:001.FC Tatran Prešov (SK) - FC Fortuna Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
6413:001.FC Tatran Prešov (SK) - Zinedin Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6613:30ASU Politehnica Timisoara (RO) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6814:00FC Olymp (EST) - FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7014:30FC Fortuna Minsk I. (BY) - Super Nova Riga I. (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7215:00CFT Academy MFK Vranov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7415:30FC Olymp (EST) - Zinedin Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7616:00Super Nova Riga I. (LV) - ASU Politehnica Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7816:30FC Fortuna Minsk I. (BY) - FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
808:00CFT Academy MFK Vranov (SK) - FC Olymp (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
818:301.FC Tatran Prešov (SK) - ASU Politehnica Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
839:00Zinedin Uzghorod (UA) - FC Fortuna Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
859:30FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY) - Super Nova Riga I. (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U8 Skupina ( Group ) C

Cautis Steaua Sudului (RO)
Super Nova Riga II. (LV)
CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL)
FAMT Prešov II. (SK)
Junior Brasov (RO)
FC Fortuna Minsk II. (BY)
FK Minsk (BY)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
49:30Cautis Steaua Sudului (RO) - Super Nova Riga II. (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
510:00CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
710:30FAMT Prešov II. (SK) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
911:00FC Fortuna Minsk II. (BY) - FK Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1111:30SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1312:00Junior Brasov (RO) - CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1612:30FK Minsk (BY) - FAMT Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1813:00Super Nova Riga II. (LV) - FC Fortuna Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
3613:00CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FK Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3813:30SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL) - Super Nova Riga II. (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4014:00FAMT Prešov II. (SK) - FC Fortuna Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4214:30FK Minsk (BY) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4415:00Junior Brasov (RO) - SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4615:30FC Fortuna Minsk II. (BY) - CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4816:00Super Nova Riga II. (LV) - FAMT Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
5016:30Cautis Steaua Sudului (RO) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
5911:30Cautis Steaua Sudului (RO) - FC Fortuna Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
6513:00CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FAMT Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
6914:00SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL) - FK Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7114:30Junior Brasov (RO) - Super Nova Riga II. (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7315:00FAMT Prešov II. (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7515:30SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL) - FC Fortuna Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7716:00Super Nova Riga II. (LV) - CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7916:30Junior Brasov (RO) - FK Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
829:00FAMT Prešov II. (SK) - SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
849:30Cautis Steaua Sudului (RO) - CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
8610:00FC Fortuna Minsk II. (BY) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
8810:30FK Minsk (BY) - Super Nova Riga II. (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) B

SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
CFT Academy Slovakia (SK)
FK Tukums 2000 (LV)
FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY)
FAMT Prešov I. (SK)
FC CROW Slávia Košice (SK)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
1512:30SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1713:00Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1913:30CFT Academy Slovakia (SK) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2014:00FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY) - FAMT Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2114:30FC CROW Slávia Košice (SK) - Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2215:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2315:30FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY) - SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2416:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2516:30FK Tukums 2000 (LV) - FAMT Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
268:00CFT Academy Slovakia (SK) - FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
278:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
289:00Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
299:30FAMT Prešov I. (SK) - SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3010:00FC CROW Slávia Košice (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3110:30FK Tukums 2000 (LV) - FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3211:00CFT Academy Slovakia (SK) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3311:30FAMT Prešov I. (SK) - Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3412:00SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
518:30Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO) - FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
528:30FK Tukums 2000 (LV) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
549:00SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
539:00FAMT Prešov I. (SK) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
5510:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
5610:00FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
5810:30FK Tukums 2000 (LV) - SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
5710:30FC CROW Slávia Košice (SK) - FAMT Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6012:00CFT Academy Slovakia (SK) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6112:00FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
6312:30SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL) - Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
6212:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6713:30FAMT Prešov I. (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
8710:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FAMT Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
8910:30FC CROW Slávia Košice (SK) - FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
9011:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
9211:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
9111:30Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U9 Skupina ( Group ) A

BKS Lublin (PL)
SJFSSOR Uzhgorod B. (UA)
Zirka Kiev (UA)
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)
ACS Ghiroda (RO)
CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK)
FK Tukums 2000 (LV)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
18:00BKS Lublin (PL) - SJFSSOR Uzhgorod B. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
38:30Zirka Kiev (UA) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
59:00ACS Ghiroda (RO) - CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
79:30FK Tukums 2000 (LV) - BKS Lublin (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1511:30UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1712:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1912:30SJFSSOR Uzhgorod B. (UA) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2013:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Zirka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2213:30CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
298:00ACS Ghiroda (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
318:30SJFSSOR Uzhgorod B. (UA) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
339:00BKS Lublin (PL) - CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
359:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - Zirka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3710:00FK Tukums 2000 (LV) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3910:30CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4111:00ACS Ghiroda (RO) - SJFSSOR Uzhgorod B. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4311:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - BKS Lublin (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4512:00Zirka Kiev (UA) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
7613:00UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - BKS Lublin (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7813:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - SJFSSOR Uzhgorod B. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8014:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8214:30CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK) - Zirka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8415:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8615:30ACS Ghiroda (RO) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8716:00SJFSSOR Uzhgorod B. (UA) - CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8816:30Zirka Kiev (UA) - BKS Lublin (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8917:00FK Tukums 2000 (LV) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
908:00Zirka Kiev (UA) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
949:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - SJFSSOR Uzhgorod B. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
9810:00BKS Lublin (PL) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
10311:00UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
10211:00CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
10812:30FK Tukums 2000 (LV) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
11213:30SJFSSOR Uzhgorod B. (UA) - Zirka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
11514:00BKS Lublin (PL) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
11614:30UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) B

FK Lviv B (UA)
ASU Politehnica Timisoara (RO)
FC Ranto Latvia (LV)
SJFSSOR Uzhgorod A. (UA)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
CFT Academy MFK Vranov (SK)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Academia de Fotbal Napoca (RO)
SMP "Zuri" Olsztyn (PL)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
28:00FK Lviv B (UA) - ASU Politehnica Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
48:30FC Ranto Latvia (LV) - SJFSSOR Uzhgorod A. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
69:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
89:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Academia de Fotbal Napoca (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1411:00SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - FC Ranto Latvia (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1611:30ASU Politehnica Timisoara (RO) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1812:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2113:00SJFSSOR Uzhgorod A. (UA) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2313:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - Academia de Fotbal Napoca (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
4813:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4913:30SJFSSOR Uzhgorod A. (UA) - ASU Politehnica Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5014:00FC Ranto Latvia (LV) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5114:30Academia de Fotbal Napoca (RO) - FK Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5215:00SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - ASU Politehnica Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5315:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5416:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - SJFSSOR Uzhgorod A. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5516:30Academia de Fotbal Napoca (RO) - FC Ranto Latvia (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5617:00FK Lviv B (UA) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
578:00FC Ranto Latvia (LV) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
598:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
619:00Academia de Fotbal Napoca (RO) - SJFSSOR Uzhgorod A. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
639:30FK Lviv B (UA) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6510:00ASU Politehnica Timisoara (RO) - FC Ranto Latvia (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6710:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - SJFSSOR Uzhgorod A. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6911:00SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - Academia de Fotbal Napoca (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7111:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - FK Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7312:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
928:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - ASU Politehnica Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
969:30Academia de Fotbal Napoca (RO) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
10110:30FK Lviv B (UA) - FC Ranto Latvia (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
10010:30SJFSSOR Uzhgorod A. (UA) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
10411:30ASU Politehnica Timisoara (RO) - Academia de Fotbal Napoca (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
11013:00SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
11313:30SJFSSOR Uzhgorod A. (UA) - FK Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
11414:00FC Ranto Latvia (LV) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
11714:30ASU Politehnica Timisoara (RO) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U9 Skupina ( Group ) C

Super Nova Sigulda (LV)
FK Lviv A (UA)
SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL)
FAMT Prešov (SK)
Juventus Academy Bydgoszcz (PL)
CFT Academy Slovakia (SK)
Junior Brasov (RO)
1.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK)
SC FC Steaua Bucharest (RO)
Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
910:00Super Nova Sigulda (LV) - FK Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1010:00SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1110:30Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1210:30Junior Brasov (RO) - 1.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1311:00SC FC Steaua Bucharest (RO) - Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2414:00FAMT Prešov (SK) - Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2514:00CFT Academy Slovakia (SK) - SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2614:30FK Lviv A (UA) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2714:301.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK) - SC FC Steaua Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2815:00Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
308:00CFT Academy Slovakia (SK) - FK Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
328:30Junior Brasov (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
349:00Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - SC FC Steaua Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
369:30SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL) - 1.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3810:00Super Nova Sigulda (LV) - Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4010:30FAMT Prešov (SK) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4211:001.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4411:30Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO) - FK Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4612:00Junior Brasov (RO) - Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4712:30SC FC Steaua Bucharest (RO) - SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
588:00CFT Academy Slovakia (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
608:30FK Lviv A (UA) - 1.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
629:00Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
649:30Super Nova Sigulda (LV) - SC FC Steaua Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6610:00SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL) - Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6810:30FAMT Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7011:00SC FC Steaua Bucharest (RO) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7211:30Super Nova Sigulda (LV) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7412:00FK Lviv A (UA) - SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7512:30Junior Brasov (RO) - Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7713:00Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - 1.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7913:30SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL) - Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8114:00FK Lviv A (UA) - SC FC Steaua Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8314:30Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8515:00CFT Academy Slovakia (SK) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
918:00Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
938:301.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK) - Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
959:00FAMT Prešov (SK) - FK Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
979:30CFT Academy Slovakia (SK) - Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
9910:00SC FC Steaua Bucharest (RO) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
10511:30FK Lviv A (UA) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
10712:001.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK) - Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10612:00Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
10912:30Junior Brasov (RO) - SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
11113:00SC FC Steaua Bucharest (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) A

Szanda Focisuli SE (HU)
CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
DYUSSH Striy (UA)
MUKP Dabrowa Gornicza (PL)
BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Paide LM (EST)
MŠO Štúrovo (SK)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
18:00Szanda Focisuli SE (HU) - CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
28:30DYUSSH Striy (UA) - MUKP Dabrowa Gornicza (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
39:00BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
49:30Paide LM (EST) - Szanda Focisuli SE (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
510:00MUKP Dabrowa Gornicza (PL) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
610:30MŠO Štúrovo (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
711:00CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - Paide LM (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
811:30MŠO Štúrovo (SK) - DYUSSH Striy (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
912:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
4313:00Szanda Focisuli SE (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
4213:00CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - MUKP Dabrowa Gornicza (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4113:00BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4413:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - DYUSSH Striy (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
4615:00Paide LM (EST) - MUKP Dabrowa Gornicza (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4815:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5016:00BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5216:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - Szanda Focisuli SE (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5417:00DYUSSH Striy (UA) - Paide LM (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
6512:30MUKP Dabrowa Gornicza (PL) - Szanda Focisuli SE (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
6612:30MŠO Štúrovo (SK) - CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
6813:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
7013:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - DYUSSH Striy (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
7415:30MŠO Štúrovo (SK) - MUKP Dabrowa Gornicza (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7616:00BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - Paide LM (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7917:30CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8017:30DYUSSH Striy (UA) - Szanda Focisuli SE (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8117:30Paide LM (EST) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
828:00DYUSSH Striy (UA) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
858:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
889:00Szanda Focisuli SE (HU) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
919:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Paide LM (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
9410:00MUKP Dabrowa Gornicza (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9711:30Paide LM (EST) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9912:00CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - DYUSSH Striy (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
10112:30Szanda Focisuli SE (HU) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
10613:00MUKP Dabrowa Gornicza (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U10 Skupina ( Group ) C

SK Babite (LV)
FC Bilgorod City II. (UA)
Juventus Academy Košice (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)
Amator Maszewo (PL)
CFT Academy Slovakia (SK)
JK Tarvas Rakvere (EST)
FK SAFI Prešov (SK)
Cautis Steaua Sudului (RO)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
1012:30SK Babite (LV) - FC Bilgorod City II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
1213:00Juventus Academy Košice (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
1513:30Amator Maszewo (PL) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
1614:00JK Tarvas Rakvere (EST) - SK Babite (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1814:30UKS Polonia Slubice (PL) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2015:00FK SAFI Prešov (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
2215:30FC Bilgorod City II. (UA) - JK Tarvas Rakvere (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2416:00FK SAFI Prešov (SK) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2716:30CFT Academy Slovakia (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
3912:30SK Babite (LV) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3812:30FC Bilgorod City II. (UA) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3712:30Amator Maszewo (PL) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4012:30Cautis Steaua Sudului (RO) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
4514:30JK Tarvas Rakvere (EST) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4715:00CFT Academy Slovakia (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4915:30Amator Maszewo (PL) - FC Bilgorod City II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5116:00Cautis Steaua Sudului (RO) - SK Babite (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5316:30Juventus Academy Košice (SK) - JK Tarvas Rakvere (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
558:00UKS Polonia Slubice (PL) - SK Babite (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
568:30FK SAFI Prešov (SK) - FC Bilgorod City II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
579:00Cautis Steaua Sudului (RO) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
589:30CFT Academy Slovakia (SK) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5910:00FK SAFI Prešov (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6010:30Amator Maszewo (PL) - JK Tarvas Rakvere (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6111:00FC Bilgorod City II. (UA) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6211:30Juventus Academy Košice (SK) - SK Babite (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6312:00JK Tarvas Rakvere (EST) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
848:00Juventus Academy Košice (SK) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
878:30Cautis Steaua Sudului (RO) - FC Bilgorod City II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
909:00SK Babite (LV) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
939:30CFT Academy Slovakia (SK) - JK Tarvas Rakvere (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9611:00UKS Polonia Slubice (PL) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10513:00FC Bilgorod City II. (UA) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
10413:00JK Tarvas Rakvere (EST) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
10713:30SK Babite (LV) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10813:30UKS Polonia Slubice (PL) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U10 Skupina ( Group ) B

DJUSH Atlet Kiev (UA)
SMP "Zuri" Olsztyn (PL)
FC Olymp (EST)
FC Bilgorod City I. (UA)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FC CROW Slávia Košice (SK)
FAMT Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
CFT Academy Hanušovce (SK)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
1113:00DJUSH Atlet Kiev (UA) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1313:30FC Olymp (EST) - FC Bilgorod City I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1413:30CSJ Stiinta U Craiova (RO) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1714:00FAMT Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1915:00CFT Academy Hanušovce (SK) - FC Olymp (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2115:30SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2316:00FAMT Prešov (SK) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2516:30FC Bilgorod City I. (UA) - CFT Academy Hanušovce (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2616:30FC CROW Slávia Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
288:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
298:30FC Bilgorod City I. (UA) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
309:00FC Olymp (EST) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
319:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
3210:00CFT Academy Hanušovce (SK) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
3310:30FC CROW Slávia Košice (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
3411:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - FC Bilgorod City I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
3511:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Olymp (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
3612:00DJUSH Atlet Kiev (UA) - CFT Academy Hanušovce (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
6412:30FC Olymp (EST) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6713:00FC CROW Slávia Košice (SK) - CFT Academy Hanušovce (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6913:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Bilgorod City I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7114:00DJUSH Atlet Kiev (UA) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7214:30SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - FC Olymp (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7315:00FAMT Prešov (SK) - FC Bilgorod City I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7515:30CFT Academy Hanušovce (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7716:00FC CROW Slávia Košice (SK) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7816:30CSJ Stiinta U Craiova (RO) - CFT Academy Hanušovce (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
838:00FAMT Prešov (SK) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
868:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
899:00FC Bilgorod City I. (UA) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
929:30DJUSH Atlet Kiev (UA) - FC Olymp (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9510:30SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10012:00FC Bilgorod City I. (UA) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
9812:00CFT Academy Hanušovce (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
10312:30SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
10212:30FC Olymp (EST) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U11 Skupina ( Group ) C

SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)
ACS Ghiroda (RO)
FK Tukums 2000 (LV)
Favorit Velikij Bereznij (UA)
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)
DJUSH Atlet Kiev II. (UA)
Liceul Sportiv Suceava (RO)
FK Humenné (SK)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
18:00SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
38:30FK Tukums 2000 (LV) - Favorit Velikij Bereznij (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
59:00UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - DJUSH Atlet Kiev II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
79:30Liceul Sportiv Suceava (RO) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
910:00Favorit Velikij Bereznij (UA) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1110:30DJUSH Atlet Kiev II. (UA) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1311:00FK Humenné (SK) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1511:30ACS Ghiroda (RO) - Liceul Sportiv Suceava (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
4611:30SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - DJUSH Atlet Kiev II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4511:30FK Tukums 2000 (LV) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4812:00Favorit Velikij Bereznij (UA) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4712:00UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - Liceul Sportiv Suceava (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5113:30FK Humenné (SK) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5314:00Liceul Sportiv Suceava (RO) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5514:30ACS Ghiroda (RO) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5615:00DJUSH Atlet Kiev II. (UA) - Favorit Velikij Bereznij (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
618:00SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - Liceul Sportiv Suceava (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
638:30FK Tukums 2000 (LV) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
659:00Favorit Velikij Bereznij (UA) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
6810:00DJUSH Atlet Kiev II. (UA) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
7010:30UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
7211:00Favorit Velikij Bereznij (UA) - Liceul Sportiv Suceava (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
7411:30ACS Ghiroda (RO) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
7612:00DJUSH Atlet Kiev II. (UA) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
9210:00UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - Favorit Velikij Bereznij (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
9410:30SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
9611:00Liceul Sportiv Suceava (RO) - DJUSH Atlet Kiev II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
9811:30FK Humenné (SK) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U11 Skupina ( Group ) A

FC Tornado Minsk I. (BY)
FAMT Prešov (SK)
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)
DYUSSH Drogobich (UA)
Super Nova Sigulda (LV)
MŠO Štúrovo (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
28:00FC Tornado Minsk I. (BY) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
48:30Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU) - DYUSSH Drogobich (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
69:00Super Nova Sigulda (LV) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
1010:00DYUSSH Drogobich (UA) - FC Tornado Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
1210:30MŠO Štúrovo (SK) - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
1611:30FAMT Prešov (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
5013:30FC Tornado Minsk I. (BY) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5214:00Super Nova Sigulda (LV) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5414:30DYUSSH Drogobich (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5816:00UKS Polonia Slubice (PL) - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5916:30FAMT Prešov (SK) - Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6017:00MŠO Štúrovo (SK) - DYUSSH Drogobich (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
628:00FC Tornado Minsk I. (BY) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
648:30Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU) - Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
679:30MŠO Štúrovo (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
6910:00Super Nova Sigulda (LV) - FC Tornado Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
7110:30DYUSSH Drogobich (UA) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
7311:00FAMT Prešov (SK) - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
9110:00Super Nova Sigulda (LV) - DYUSSH Drogobich (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9310:30FC Tornado Minsk I. (BY) - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9511:00UKS Polonia Slubice (PL) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) B

FC Tornado Minsk II. (BY)
Super Nova Saulkrasti (LV)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
SMP "Zuri" Olsztyn (PL)
DJUSH Atlet Kiev I. (UA)
Ruh Vinniki Lvov (UA)
UKS Wisla Eagels (PL)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
1712:00FC Tornado Minsk II. (BY) - Super Nova Saulkrasti (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1812:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
2112:30DJUSH Atlet Kiev I. (UA) - Ruh Vinniki Lvov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2314:00UKS Wisla Eagels (PL) - FC Tornado Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
2514:30Super Nova Saulkrasti (LV) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
2815:30SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - DJUSH Atlet Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
3016:00Ruh Vinniki Lvov (UA) - UKS Wisla Eagels (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
318:00DJUSH Atlet Kiev I. (UA) - UKS Wisla Eagels (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
338:30FC Tornado Minsk II. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
359:00SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - Super Nova Saulkrasti (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
379:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Ruh Vinniki Lvov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3910:00FC Tornado Minsk II. (BY) - DJUSH Atlet Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4110:30Super Nova Saulkrasti (LV) - UKS Wisla Eagels (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4311:00Ruh Vinniki Lvov (UA) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
7914:00SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - FC Tornado Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
8114:30DJUSH Atlet Kiev I. (UA) - Super Nova Saulkrasti (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
8215:00UKS Wisla Eagels (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
8315:30Ruh Vinniki Lvov (UA) - FC Tornado Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
8516:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - DJUSH Atlet Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8717:00UKS Wisla Eagels (PL) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8817:00Super Nova Saulkrasti (LV) - Ruh Vinniki Lvov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) D

ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FC Paide (EST)
AFA Olaine (LV)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
Temp Ternivka (UA)
FK Lviv (UA)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
1912:30FC Paide (EST) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2012:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2213:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Temp Ternivka (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2414:30FK Lviv (UA) - FC Paide (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2615:00AFA Olaine (LV) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2715:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2916:00Temp Ternivka (UA) - FK Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
328:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FK Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
348:30FC Paide (EST) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
369:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
389:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - Temp Ternivka (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4010:00FC Paide (EST) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4210:30AFA Olaine (LV) - FK Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4411:00Temp Ternivka (UA) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
7713:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FC Paide (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
7813:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
8014:00FK Lviv (UA) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
8416:00Temp Ternivka (UA) - FC Paide (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
8617:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
9017:30AFA Olaine (LV) - Temp Ternivka (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
8917:30FK Lviv (UA) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U12 Skupina ( Group ) A

FK SAFI Prešov (SK)
FC Universitatea Cluj (RO)
Oromfoci Szolnok (HU)
Matejka Kinder Team (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO)
FC Fortuna Minsk (BY)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
18:00FK SAFI Prešov (SK) - FC Universitatea Cluj (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
38:40Oromfoci Szolnok (HU) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
59:20UKS Polonia Slubice (PL) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
710:00FC Universitatea Cluj (RO) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
910:40Matejka Kinder Team (SK) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1111:201.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Oromfoci Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1312:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1512:40FC Fortuna Minsk (BY) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
3413:20Oromfoci Szolnok (HU) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
3614:00FC Fortuna Minsk (BY) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
3814:40UKS Polonia Slubice (PL) - FC Universitatea Cluj (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
4015:20Matejka Kinder Team (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
4216:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
4416:40FC Universitatea Cluj (RO) - Oromfoci Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
4617:20FK SAFI Prešov (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
4818:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
498:00FC Fortuna Minsk (BY) - FC Universitatea Cluj (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
518:40Oromfoci Szolnok (HU) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
539:20Matejka Kinder Team (SK) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
5510:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
5710:40UKS Polonia Slubice (PL) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
5911:20Matejka Kinder Team (SK) - FC Universitatea Cluj (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6112:00FK SAFI Prešov (SK) - Oromfoci Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6312:401.FC Tatran Prešov (white) (SK) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
748:00UKS Polonia Slubice (PL) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
768:40FC Fortuna Minsk (BY) - Oromfoci Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
789:20FC Universitatea Cluj (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
8010:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie

U12 Skupina ( Group ) C

FC Gauja Valmiera (LV)
FK Minsk I. (BY)
FK Humenné (SK)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
SMP "Zuri" Olsztyn (PL)
FAMT Prešov (SK)
Cautis Steaua Sudului (RO)
Výber ObFZ Prešov (SK)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
28:00FC Gauja Valmiera (LV) - FK Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
48:40FK Humenné (SK) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
69:20SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
810:00Cautis Steaua Sudului (RO) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
1010:40FK Minsk I. (BY) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
1211:20FAMT Prešov (SK) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
1412:00Výber ObFZ Prešov (SK) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
1612:40SJFSSOR Uzghorod (UA) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
3313:20FC Gauja Valmiera (LV) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3514:00FK Humenné (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3714:40SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3915:20FK Minsk I. (BY) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4116:00Výber ObFZ Prešov (SK) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4316:40Cautis Steaua Sudului (RO) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4517:20SJFSSOR Uzghorod (UA) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4718:00FAMT Prešov (SK) - FK Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
508:00FC Gauja Valmiera (LV) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
528:40FK Humenné (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
549:20FK Minsk I. (BY) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
5610:00FAMT Prešov (SK) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
5810:40SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
6011:20FK Minsk I. (BY) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
6212:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
6412:40FAMT Prešov (SK) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
10:40FK Humenné (SK) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
10:40SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - FK Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
11:20Cautis Steaua Sudului (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
11:20Výber ObFZ Prešov (SK) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) B

FC Tornado Minsk (BY)
FK Spišská Nová Ves (SK)
FK Minsk II. (BY)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
FC Sportul Chisinau (MD)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO)
UKS Victoria Jasien (PL)
Junior Brasov (RO)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
1713:20FC Tornado Minsk (BY) - FK Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1814:00FK Minsk II. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1914:40FC Sportul Chisinau (MD) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2015:20UKS Victoria Jasien (PL) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2116:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2216:40CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO) - FK Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2317:20Junior Brasov (RO) - FC Sportul Chisinau (MD)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2418:00FK Spišská Nová Ves (SK) - UKS Victoria Jasien (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
258:00FK Minsk II. (BY) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
268:40FC Tornado Minsk (BY) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
279:20FC Sportul Chisinau (MD) - UKS Victoria Jasien (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
2810:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
2910:40Junior Brasov (RO) - FC Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
3011:20UKS Victoria Jasien (PL) - FK Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
3112:00FK Spišská Nová Ves (SK) - FC Sportul Chisinau (MD)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
3212:40CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
6513:20FC Tornado Minsk (BY) - UKS Victoria Jasien (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6614:00FK Minsk II. (BY) - FC Sportul Chisinau (MD)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6714:401.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6815:20CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO) - FK Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6916:00FC Sportul Chisinau (MD) - FC Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7016:401.FC Tatran Prešov (green) (SK) - UKS Victoria Jasien (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7117:20FK Spišská Nová Ves (SK) - FK Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7218:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
738:00FC Sportul Chisinau (MD) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
758:40FC Tornado Minsk (BY) - FK Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
779:20UKS Victoria Jasien (PL) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7910:00Junior Brasov (RO) - FK Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U13 Skupina ( Group ) B

Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)
AFA Olaine (LV)
FC Universitatea Cluj (RO)
Cautis Steaua Sudului (RO)
FAMT Prešov (SK)
DJUSH Atlet Kiev II. (UA)
Ruh Vinniki Lvov (UA)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
18:00Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
39:00FC Universitatea Cluj (RO) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
510:00FAMT Prešov (SK) - DJUSH Atlet Kiev II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
711:00Ruh Vinniki Lvov (UA) - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1215:00AFA Olaine (LV) - FC Universitatea Cluj (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1416:00Cautis Steaua Sudului (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1517:00DJUSH Atlet Kiev II. (UA) - Ruh Vinniki Lvov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
168:00FAMT Prešov (SK) - Ruh Vinniki Lvov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
179:00Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU) - FC Universitatea Cluj (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1810:00Cautis Steaua Sudului (RO) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2315:00FC Universitatea Cluj (RO) - DJUSH Atlet Kiev II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2516:00Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2717:00AFA Olaine (LV) - Ruh Vinniki Lvov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2918:00DJUSH Atlet Kiev II. (UA) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
318:00Cautis Steaua Sudului (RO) - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
339:00FAMT Prešov (SK) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
3510:00Ruh Vinniki Lvov (UA) - FC Universitatea Cluj (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4115:00DJUSH Atlet Kiev II. (UA) - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4316:00FC Universitatea Cluj (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4417:00Ruh Vinniki Lvov (UA) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4518:00AFA Olaine (LV) - DJUSH Atlet Kiev II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

U13 Skupina ( Group ) A

Albanian Ajax School (ALB)
DJUSH Sokolany (UA)
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)
DJUSH Atlet Kiev I. (UA)
Amator Maszewo (PL)
1.FC Tatran Prešov (SK)
CSA Steaua Bucurest (RO)
Partizán Bardejov (SK)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
28:00Albanian Ajax School (ALB) - DJUSH Sokolany (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
49:00UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - DJUSH Atlet Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
610:00Amator Maszewo (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
811:00CSA Steaua Bucurest (RO) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
912:00DJUSH Atlet Kiev I. (UA) - Albanian Ajax School (ALB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1013:001.FC Tatran Prešov (SK) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1114:00Partizán Bardejov (SK) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1315:00DJUSH Sokolany (UA) - CSA Steaua Bucurest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
1911:00UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2012:00Albanian Ajax School (ALB) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2113:00Amator Maszewo (PL) - CSA Steaua Bucurest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2214:00DJUSH Atlet Kiev I. (UA) - DJUSH Sokolany (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2415:00Partizán Bardejov (SK) - Albanian Ajax School (ALB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2616:00CSA Steaua Bucurest (RO) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2817:00DJUSH Sokolany (UA) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
3018:001.FC Tatran Prešov (SK) - DJUSH Atlet Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
328:00Albanian Ajax School (ALB) - CSA Steaua Bucurest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
349:00UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3610:00DJUSH Atlet Kiev I. (UA) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3711:001.FC Tatran Prešov (SK) - DJUSH Sokolany (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3812:00Amator Maszewo (PL) - Albanian Ajax School (ALB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3913:00DJUSH Atlet Kiev I. (UA) - CSA Steaua Bucurest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
4014:00DJUSH Sokolany (UA) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
4215:001.FC Tatran Prešov (SK) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
478:00Albanian Ajax School (ALB) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
468:00Amator Maszewo (PL) - DJUSH Atlet Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
489:00CSA Steaua Bucurest (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
499:00Partizán Bardejov (SK) - DJUSH Sokolany (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

U14 Skupina ( Group ) A

ASI-Dinamo Star Budapest (HU)
SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov (SK)
Halichina Lviv (UA)
FK SAFI Prešov (SK)
Dinamo Kiev (UA)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
112:00ASI-Dinamo Star Budapest (HU) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
213:001.FC Tatran Prešov (SK) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
314:00FK SAFI Prešov (SK) - Dinamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
416:001.FC Tatran Prešov (SK) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
517:00Halichina Lviv (UA) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
618:00Dinamo Kiev (UA) - ASI-Dinamo Star Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
78:00FK SAFI Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
89:00SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - Dinamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
910:00ASI-Dinamo Star Budapest (HU) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1012:00SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1113:00Halichina Lviv (UA) - Dinamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1214:001.FC Tatran Prešov (SK) - ASI-Dinamo Star Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
1312:00Halichina Lviv (UA) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1413:00Dinamo Kiev (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1514:00ASI-Dinamo Star Budapest (HU) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1616:001.FC Tatran Prešov (SK) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1717:00ASI-Dinamo Star Budapest (HU) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1818:00FK SAFI Prešov (SK) - Dinamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
1910:001.FC Tatran Prešov (SK) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2010:00Halichina Lviv (UA) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2111:00Dinamo Kiev (UA) - ASI-Dinamo Star Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2213:00FK SAFI Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2414:00ASI-Dinamo Star Budapest (HU) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2314:00SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - Dinamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Štvrtok 6. Júl (Thursday 6. July)
258:00SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
269:00Halichina Lviv (UA) - Dinamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2710:001.FC Tatran Prešov (SK) - ASI-Dinamo Star Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2812:00Halichina Lviv (UA) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2913:00Dinamo Kiev (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
14:00ASI-Dinamo Star Budapest (HU) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

U15 Skupina ( Group ) A

DJUSH Atlet Kiev (UA)
TJ Sokol Ľubotice (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
HNK Ljuti Dolac (BIH)
FAMT Prešov (SK)
SD Huesca Futbol Base (ESP)
Amator Maszewo (PL)
LPS Galati (RO)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
18:00DJUSH Atlet Kiev (UA) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
29:151.FC Tatran Prešov (SK) - HNK Ljuti Dolac (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
310:30FAMT Prešov (SK) - SD Huesca Futbol Base (ESP)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
411:45Amator Maszewo (PL) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
514:15HNK Ljuti Dolac (BIH) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
615:30SD Huesca Futbol Base (ESP) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
1316:45LPS Galati (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
1518:00TJ Sokol Ľubotice (SK) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
78:001.FC Tatran Prešov (SK) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
89:15HNK Ljuti Dolac (BIH) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
910:30FAMT Prešov (SK) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1011:45LPS Galati (RO) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1114:15SD Huesca Futbol Base (ESP) - HNK Ljuti Dolac (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
1215:30Amator Maszewo (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
1416:45TJ Sokol Ľubotice (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
1618:00DJUSH Atlet Kiev (UA) - SD Huesca Futbol Base (ESP)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
178:00SD Huesca Futbol Base (ESP) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
189:15DJUSH Atlet Kiev (UA) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
1910:301.FC Tatran Prešov (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
2011:45SD Huesca Futbol Base (ESP) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
2114:15HNK Ljuti Dolac (BIH) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
2215:30FAMT Prešov (SK) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
2316:45TJ Sokol Ľubotice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
2418:00HNK Ljuti Dolac (BIH) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
258:00FAMT Prešov (SK) - HNK Ljuti Dolac (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
269:15DJUSH Atlet Kiev (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
2710:30Amator Maszewo (PL) - SD Huesca Futbol Base (ESP)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
2811:45LPS Galati (RO) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A

U15 Skupina ( Group ) o 1. - 4. miesto ( for 1st - 4th place )

U15-A4 ()
U15-A1 ()
U15-A3 ()
U15-A2 ()
TJ Sokol Ľubotice (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
DJUSH Atlet Kiev (UA)
SD Huesca Futbol Base (ESP)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
116:45TJ Sokol Ľubotice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
218:00DJUSH Atlet Kiev (UA) - SD Huesca Futbol Base (ESP)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A

čas ( time )
Štvrtok 6. Júl (Thursday 6. July)
38:00SD Huesca Futbol Base (ESP) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
49:151.FC Tatran Prešov (SK) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
512:30TJ Sokol Ľubotice (SK) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
613:45SD Huesca Futbol Base (ESP) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A

A15 Skupina ( Group ) A

ŽFK Sloga Zemun (SRB)
Újpest FC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
AFA Olaine (LV)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)

čas ( time )
Nedeľa 2. Júl (Sunday 2. July)
113:20ŽFK Sloga Zemun (SRB) - Újpest FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
214:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
314:401.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
416:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Újpest FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
516:40AFA Olaine (LV) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
617:20Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ) - ŽFK Sloga Zemun (SRB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
78:401.FC Tatran Prešov (green) (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
89:20Újpest FC Budapest (HU) - Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
910:00ŽFK Sloga Zemun (SRB) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1011:20Újpest FC Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1112:00AFA Olaine (LV) - Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1212:401.FC Tatran Prešov (white) (SK) - ŽFK Sloga Zemun (SRB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
1313:20AFA Olaine (LV) - Újpest FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
1414:00Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
1514:40ŽFK Sloga Zemun (SRB) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
1616:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
1716:40ŽFK Sloga Zemun (SRB) - Újpest FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
1817:201.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
1913:201.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Újpest FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2014:00AFA Olaine (LV) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2114:40Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ) - ŽFK Sloga Zemun (SRB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2216:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2316:40Újpest FC Budapest (HU) - Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2417:20ŽFK Sloga Zemun (SRB) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Štvrtok 6. Júl (Thursday 6. July)
259:20Újpest FC Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
2610:00AFA Olaine (LV) - Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
2710:401.FC Tatran Prešov (white) (SK) - ŽFK Sloga Zemun (SRB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
2812:00AFA Olaine (LV) - Újpest FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
2912:40Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
3013:20ŽFK Sloga Zemun (SRB) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
3. júl
pondelok
rozpis zápasov >
4. júl
utorok
rozpis zápasov >
5. júl
streda
rozpis zápasov >
6. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >