AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) B

SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
CFT Academy Slovakia (SK)
FK Tukums 2000 (LV)
FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY)
FAMT Prešov I. (SK)
FC CROW Slávia Košice (SK)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
268:00CFT Academy Slovakia (SK) - FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
278:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
289:00Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
299:30FAMT Prešov I. (SK) - SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3010:00FC CROW Slávia Košice (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3110:30FK Tukums 2000 (LV) - FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3211:00CFT Academy Slovakia (SK) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3311:30FAMT Prešov I. (SK) - Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3412:00SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov (SK)
Super Nova Riga I. (LV)
ASU Politehnica Timisoara (RO)
FC Olymp (EST)
Zinedin Uzghorod (UA)
FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY)
CFT Academy MFK Vranov (SK)
FC Fortuna Minsk I. (BY)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
3512:30ASU Politehnica Timisoara (RO) - FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3713:00FC Olymp (EST) - Super Nova Riga I. (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3913:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - Zinedin Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4114:00FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4314:30FC Fortuna Minsk I. (BY) - FC Olymp (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4515:00Zinedin Uzghorod (UA) - ASU Politehnica Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4715:30Super Nova Riga I. (LV) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4916:001.FC Tatran Prešov (SK) - FC Fortuna Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U8 Skupina ( Group ) C

Cautis Steaua Sudului (RO)
Super Nova Riga II. (LV)
CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL)
FAMT Prešov II. (SK)
Junior Brasov (RO)
FC Fortuna Minsk II. (BY)
FK Minsk (BY)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
3613:00CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FK Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3813:30SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL) - Super Nova Riga II. (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4014:00FAMT Prešov II. (SK) - FC Fortuna Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4214:30FK Minsk (BY) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4415:00Junior Brasov (RO) - SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4615:30FC Fortuna Minsk II. (BY) - CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4816:00Super Nova Riga II. (LV) - FAMT Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
5016:30Cautis Steaua Sudului (RO) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) A

BKS Lublin (PL)
SJFSSOR Uzhgorod B. (UA)
Zirka Kiev (UA)
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)
ACS Ghiroda (RO)
CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK)
FK Tukums 2000 (LV)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
298:00ACS Ghiroda (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
318:30SJFSSOR Uzhgorod B. (UA) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
339:00BKS Lublin (PL) - CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
359:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - Zirka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3710:00FK Tukums 2000 (LV) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3910:30CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4111:00ACS Ghiroda (RO) - SJFSSOR Uzhgorod B. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4311:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - BKS Lublin (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4512:00Zirka Kiev (UA) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U9 Skupina ( Group ) C

Super Nova Sigulda (LV)
FK Lviv A (UA)
SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL)
FAMT Prešov (SK)
Juventus Academy Bydgoszcz (PL)
CFT Academy Slovakia (SK)
Junior Brasov (RO)
1.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK)
SC FC Steaua Bucharest (RO)
Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
308:00CFT Academy Slovakia (SK) - FK Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
328:30Junior Brasov (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
349:00Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - SC FC Steaua Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
369:30SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL) - 1.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3810:00Super Nova Sigulda (LV) - Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4010:30FAMT Prešov (SK) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4211:001.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4411:30Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO) - FK Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4612:00Junior Brasov (RO) - Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4712:30SC FC Steaua Bucharest (RO) - SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) B

FK Lviv B (UA)
ASU Politehnica Timisoara (RO)
FC Ranto Latvia (LV)
SJFSSOR Uzhgorod A. (UA)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
CFT Academy MFK Vranov (SK)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Academia de Fotbal Napoca (RO)
SMP "Zuri" Olsztyn (PL)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
4813:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4913:30SJFSSOR Uzhgorod A. (UA) - ASU Politehnica Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5014:00FC Ranto Latvia (LV) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5114:30Academia de Fotbal Napoca (RO) - FK Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5215:00SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - ASU Politehnica Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5315:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5416:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - SJFSSOR Uzhgorod A. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5516:30Academia de Fotbal Napoca (RO) - FC Ranto Latvia (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5617:00FK Lviv B (UA) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U10 Skupina ( Group ) B

DJUSH Atlet Kiev (UA)
SMP "Zuri" Olsztyn (PL)
FC Olymp (EST)
FC Bilgorod City I. (UA)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FC CROW Slávia Košice (SK)
FAMT Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
CFT Academy Hanušovce (SK)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
288:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
298:30FC Bilgorod City I. (UA) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
309:00FC Olymp (EST) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
319:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
3210:00CFT Academy Hanušovce (SK) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
3310:30FC CROW Slávia Košice (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
3411:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - FC Bilgorod City I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
3511:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Olymp (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
3612:00DJUSH Atlet Kiev (UA) - CFT Academy Hanušovce (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H

U10 Skupina ( Group ) C

SK Babite (LV)
FC Bilgorod City II. (UA)
Juventus Academy Košice (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)
Amator Maszewo (PL)
CFT Academy Slovakia (SK)
JK Tarvas Rakvere (EST)
FK SAFI Prešov (SK)
Cautis Steaua Sudului (RO)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
4012:30Cautis Steaua Sudului (RO) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
4514:30JK Tarvas Rakvere (EST) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4715:00CFT Academy Slovakia (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4915:30Amator Maszewo (PL) - FC Bilgorod City II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5116:00Cautis Steaua Sudului (RO) - SK Babite (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5316:30Juventus Academy Košice (SK) - JK Tarvas Rakvere (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) A

Szanda Focisuli SE (HU)
CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
DYUSSH Striy (UA)
MUKP Dabrowa Gornicza (PL)
BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Paide LM (EST)
MŠO Štúrovo (SK)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
4313:00Szanda Focisuli SE (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
4413:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - DYUSSH Striy (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
4615:00Paide LM (EST) - MUKP Dabrowa Gornicza (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4815:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5016:00BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5216:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - Szanda Focisuli SE (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5417:00DYUSSH Striy (UA) - Paide LM (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U11 Skupina ( Group ) B

FC Tornado Minsk II. (BY)
Super Nova Saulkrasti (LV)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
SMP "Zuri" Olsztyn (PL)
DJUSH Atlet Kiev I. (UA)
Ruh Vinniki Lvov (UA)
UKS Wisla Eagels (PL)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
318:00DJUSH Atlet Kiev I. (UA) - UKS Wisla Eagels (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
338:30FC Tornado Minsk II. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
359:00SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - Super Nova Saulkrasti (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
379:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Ruh Vinniki Lvov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3910:00FC Tornado Minsk II. (BY) - DJUSH Atlet Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4110:30Super Nova Saulkrasti (LV) - UKS Wisla Eagels (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4311:00Ruh Vinniki Lvov (UA) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) D

ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FC Paide (EST)
AFA Olaine (LV)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
Temp Ternivka (UA)
FK Lviv (UA)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
328:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FK Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
348:30FC Paide (EST) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
369:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
389:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - Temp Ternivka (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4010:00FC Paide (EST) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4210:30AFA Olaine (LV) - FK Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4411:00Temp Ternivka (UA) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U11 Skupina ( Group ) C

SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)
ACS Ghiroda (RO)
FK Tukums 2000 (LV)
Favorit Velikij Bereznij (UA)
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)
DJUSH Atlet Kiev II. (UA)
Liceul Sportiv Suceava (RO)
FK Humenné (SK)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
4611:30SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - DJUSH Atlet Kiev II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4812:00Favorit Velikij Bereznij (UA) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5113:30FK Humenné (SK) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5314:00Liceul Sportiv Suceava (RO) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5514:30ACS Ghiroda (RO) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5615:00DJUSH Atlet Kiev II. (UA) - Favorit Velikij Bereznij (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) A

FC Tornado Minsk I. (BY)
FAMT Prešov (SK)
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)
DYUSSH Drogobich (UA)
Super Nova Sigulda (LV)
MŠO Štúrovo (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
5013:30FC Tornado Minsk I. (BY) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5214:00Super Nova Sigulda (LV) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5414:30DYUSSH Drogobich (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5816:00UKS Polonia Slubice (PL) - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5916:30FAMT Prešov (SK) - Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6017:00MŠO Štúrovo (SK) - DYUSSH Drogobich (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U12 Skupina ( Group ) B

FC Tornado Minsk (BY)
FK Spišská Nová Ves (SK)
FK Minsk II. (BY)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
FC Sportul Chisinau (MD)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO)
UKS Victoria Jasien (PL)
Junior Brasov (RO)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
258:00FK Minsk II. (BY) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
268:40FC Tornado Minsk (BY) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
279:20FC Sportul Chisinau (MD) - UKS Victoria Jasien (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
2810:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
2910:40Junior Brasov (RO) - FC Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
3011:20UKS Victoria Jasien (PL) - FK Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
3112:00FK Spišská Nová Ves (SK) - FC Sportul Chisinau (MD)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
3212:40CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie

U12 Skupina ( Group ) C

FC Gauja Valmiera (LV)
FK Minsk I. (BY)
FK Humenné (SK)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
SMP "Zuri" Olsztyn (PL)
FAMT Prešov (SK)
Cautis Steaua Sudului (RO)
Výber ObFZ Prešov (SK)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
3313:20FC Gauja Valmiera (LV) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3514:00FK Humenné (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3714:40SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3915:20FK Minsk I. (BY) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4116:00Výber ObFZ Prešov (SK) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4316:40Cautis Steaua Sudului (RO) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4517:20SJFSSOR Uzghorod (UA) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4718:00FAMT Prešov (SK) - FK Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) A

FK SAFI Prešov (SK)
FC Universitatea Cluj (RO)
Oromfoci Szolnok (HU)
Matejka Kinder Team (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO)
FC Fortuna Minsk (BY)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
3413:20Oromfoci Szolnok (HU) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
3614:00FC Fortuna Minsk (BY) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
3814:40UKS Polonia Slubice (PL) - FC Universitatea Cluj (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
4015:20Matejka Kinder Team (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
4216:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
4416:40FC Universitatea Cluj (RO) - Oromfoci Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
4617:20FK SAFI Prešov (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
4818:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie

U13 Skupina ( Group ) B

Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)
AFA Olaine (LV)
FC Universitatea Cluj (RO)
Cautis Steaua Sudului (RO)
FAMT Prešov (SK)
DJUSH Atlet Kiev II. (UA)
Ruh Vinniki Lvov (UA)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
168:00FAMT Prešov (SK) - Ruh Vinniki Lvov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
179:00Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU) - FC Universitatea Cluj (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1810:00Cautis Steaua Sudului (RO) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2315:00FC Universitatea Cluj (RO) - DJUSH Atlet Kiev II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2516:00Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2717:00AFA Olaine (LV) - Ruh Vinniki Lvov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2918:00DJUSH Atlet Kiev II. (UA) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U13 Skupina ( Group ) A

Albanian Ajax School (ALB)
DJUSH Sokolany (UA)
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)
DJUSH Atlet Kiev I. (UA)
Amator Maszewo (PL)
1.FC Tatran Prešov (SK)
CSA Steaua Bucurest (RO)
Partizán Bardejov (SK)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
1911:00UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2012:00Albanian Ajax School (ALB) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2113:00Amator Maszewo (PL) - CSA Steaua Bucurest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2214:00DJUSH Atlet Kiev I. (UA) - DJUSH Sokolany (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2415:00Partizán Bardejov (SK) - Albanian Ajax School (ALB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2616:00CSA Steaua Bucurest (RO) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2817:00DJUSH Sokolany (UA) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
3018:001.FC Tatran Prešov (SK) - DJUSH Atlet Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

U14 Skupina ( Group ) A

ASI-Dinamo Star Budapest (HU)
SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov (SK)
Halichina Lviv (UA)
FK SAFI Prešov (SK)
Dinamo Kiev (UA)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
78:00FK SAFI Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
89:00SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - Dinamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
910:00ASI-Dinamo Star Budapest (HU) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1012:00SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1113:00Halichina Lviv (UA) - Dinamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1214:001.FC Tatran Prešov (SK) - ASI-Dinamo Star Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U15 Skupina ( Group ) A

DJUSH Atlet Kiev (UA)
TJ Sokol Ľubotice (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
HNK Ljuti Dolac (BIH)
FAMT Prešov (SK)
SD Huesca Futbol Base (ESP)
Amator Maszewo (PL)
LPS Galati (RO)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
78:001.FC Tatran Prešov (SK) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
89:15HNK Ljuti Dolac (BIH) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
910:30FAMT Prešov (SK) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1011:45LPS Galati (RO) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1114:15SD Huesca Futbol Base (ESP) - HNK Ljuti Dolac (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
1215:30Amator Maszewo (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
1416:45TJ Sokol Ľubotice (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
1618:00DJUSH Atlet Kiev (UA) - SD Huesca Futbol Base (ESP)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A

A15 Skupina ( Group ) A

ŽFK Sloga Zemun (SRB)
Újpest FC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
AFA Olaine (LV)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)

čas ( time )
Pondelok 3. Júl (Monday 3. July)
78:401.FC Tatran Prešov (green) (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
89:20Újpest FC Budapest (HU) - Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
910:00ŽFK Sloga Zemun (SRB) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1011:20Újpest FC Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1112:00AFA Olaine (LV) - Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1212:401.FC Tatran Prešov (white) (SK) - ŽFK Sloga Zemun (SRB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
3. júl
pondelok
rozpis zápasov >
4. júl
utorok
rozpis zápasov >
5. júl
streda
rozpis zápasov >
6. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >