AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) B

SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
CFT Academy Slovakia (SK)
FK Tukums 2000 (LV)
FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY)
FAMT Prešov I. (SK)
FC CROW Slávia Košice (SK)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
528:30FK Tukums 2000 (LV) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
549:00SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
5610:00FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
5810:30FK Tukums 2000 (LV) - SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
6112:00FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
6312:30SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL) - Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
6713:30FAMT Prešov I. (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U8 Skupina ( Group ) C

Cautis Steaua Sudului (RO)
Super Nova Riga II. (LV)
CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL)
FAMT Prešov II. (SK)
Junior Brasov (RO)
FC Fortuna Minsk II. (BY)
FK Minsk (BY)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
5911:30Cautis Steaua Sudului (RO) - FC Fortuna Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
6513:00CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FAMT Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
6914:00SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL) - FK Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7114:30Junior Brasov (RO) - Super Nova Riga II. (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7315:00FAMT Prešov II. (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7515:30SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL) - FC Fortuna Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7716:00Super Nova Riga II. (LV) - CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7916:30Junior Brasov (RO) - FK Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U8 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov (SK)
Super Nova Riga I. (LV)
ASU Politehnica Timisoara (RO)
FC Olymp (EST)
Zinedin Uzghorod (UA)
FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY)
CFT Academy MFK Vranov (SK)
FC Fortuna Minsk I. (BY)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
6413:001.FC Tatran Prešov (SK) - Zinedin Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6613:30ASU Politehnica Timisoara (RO) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6814:00FC Olymp (EST) - FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7014:30FC Fortuna Minsk I. (BY) - Super Nova Riga I. (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7215:00CFT Academy MFK Vranov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7415:30FC Olymp (EST) - Zinedin Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7616:00Super Nova Riga I. (LV) - ASU Politehnica Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7816:30FC Fortuna Minsk I. (BY) - FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) B

FK Lviv B (UA)
ASU Politehnica Timisoara (RO)
FC Ranto Latvia (LV)
SJFSSOR Uzhgorod A. (UA)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
CFT Academy MFK Vranov (SK)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Academia de Fotbal Napoca (RO)
SMP "Zuri" Olsztyn (PL)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
578:00FC Ranto Latvia (LV) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
598:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
619:00Academia de Fotbal Napoca (RO) - SJFSSOR Uzhgorod A. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
639:30FK Lviv B (UA) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6510:00ASU Politehnica Timisoara (RO) - FC Ranto Latvia (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6710:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - SJFSSOR Uzhgorod A. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6911:00SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - Academia de Fotbal Napoca (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7111:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - FK Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7312:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) C

Super Nova Sigulda (LV)
FK Lviv A (UA)
SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL)
FAMT Prešov (SK)
Juventus Academy Bydgoszcz (PL)
CFT Academy Slovakia (SK)
Junior Brasov (RO)
1.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK)
SC FC Steaua Bucharest (RO)
Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
588:00CFT Academy Slovakia (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
608:30FK Lviv A (UA) - 1.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
629:00Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
649:30Super Nova Sigulda (LV) - SC FC Steaua Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6610:00SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL) - Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6810:30FAMT Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7011:00SC FC Steaua Bucharest (RO) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7211:30Super Nova Sigulda (LV) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7412:00FK Lviv A (UA) - SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7512:30Junior Brasov (RO) - Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7713:00Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - 1.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7913:30SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL) - Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8114:00FK Lviv A (UA) - SC FC Steaua Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8314:30Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8515:00CFT Academy Slovakia (SK) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U9 Skupina ( Group ) A

BKS Lublin (PL)
SJFSSOR Uzhgorod B. (UA)
Zirka Kiev (UA)
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)
ACS Ghiroda (RO)
CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK)
FK Tukums 2000 (LV)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
7613:00UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - BKS Lublin (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7813:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - SJFSSOR Uzhgorod B. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8014:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8214:30CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK) - Zirka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8415:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8615:30ACS Ghiroda (RO) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8716:00SJFSSOR Uzhgorod B. (UA) - CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8816:30Zirka Kiev (UA) - BKS Lublin (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8917:00FK Tukums 2000 (LV) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U10 Skupina ( Group ) C

SK Babite (LV)
FC Bilgorod City II. (UA)
Juventus Academy Košice (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)
Amator Maszewo (PL)
CFT Academy Slovakia (SK)
JK Tarvas Rakvere (EST)
FK SAFI Prešov (SK)
Cautis Steaua Sudului (RO)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
558:00UKS Polonia Slubice (PL) - SK Babite (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
568:30FK SAFI Prešov (SK) - FC Bilgorod City II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
579:00Cautis Steaua Sudului (RO) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
589:30CFT Academy Slovakia (SK) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5910:00FK SAFI Prešov (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6010:30Amator Maszewo (PL) - JK Tarvas Rakvere (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6111:00FC Bilgorod City II. (UA) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6211:30Juventus Academy Košice (SK) - SK Babite (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6312:00JK Tarvas Rakvere (EST) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H

U10 Skupina ( Group ) B

DJUSH Atlet Kiev (UA)
SMP "Zuri" Olsztyn (PL)
FC Olymp (EST)
FC Bilgorod City I. (UA)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FC CROW Slávia Košice (SK)
FAMT Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
CFT Academy Hanušovce (SK)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
6412:30FC Olymp (EST) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6713:00FC CROW Slávia Košice (SK) - CFT Academy Hanušovce (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6913:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Bilgorod City I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7114:00DJUSH Atlet Kiev (UA) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7214:30SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - FC Olymp (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7315:00FAMT Prešov (SK) - FC Bilgorod City I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7515:30CFT Academy Hanušovce (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7716:00FC CROW Slávia Košice (SK) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7816:30CSJ Stiinta U Craiova (RO) - CFT Academy Hanušovce (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) A

Szanda Focisuli SE (HU)
CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
DYUSSH Striy (UA)
MUKP Dabrowa Gornicza (PL)
BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Paide LM (EST)
MŠO Štúrovo (SK)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
6612:30MŠO Štúrovo (SK) - CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
6813:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
7013:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - DYUSSH Striy (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
7415:30MŠO Štúrovo (SK) - MUKP Dabrowa Gornicza (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7616:00BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - Paide LM (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8117:30Paide LM (EST) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) C

SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)
ACS Ghiroda (RO)
FK Tukums 2000 (LV)
Favorit Velikij Bereznij (UA)
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)
DJUSH Atlet Kiev II. (UA)
Liceul Sportiv Suceava (RO)
FK Humenné (SK)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
618:00SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - Liceul Sportiv Suceava (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
638:30FK Tukums 2000 (LV) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
659:00Favorit Velikij Bereznij (UA) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
6810:00DJUSH Atlet Kiev II. (UA) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
7010:30UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
7211:00Favorit Velikij Bereznij (UA) - Liceul Sportiv Suceava (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
7411:30ACS Ghiroda (RO) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
7612:00DJUSH Atlet Kiev II. (UA) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U11 Skupina ( Group ) A

FC Tornado Minsk I. (BY)
FAMT Prešov (SK)
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)
DYUSSH Drogobich (UA)
Super Nova Sigulda (LV)
MŠO Štúrovo (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
628:00FC Tornado Minsk I. (BY) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
648:30Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU) - Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
679:30MŠO Štúrovo (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
6910:00Super Nova Sigulda (LV) - FC Tornado Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
7110:30DYUSSH Drogobich (UA) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
7311:00FAMT Prešov (SK) - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H

U11 Skupina ( Group ) D

ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FC Paide (EST)
AFA Olaine (LV)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
Temp Ternivka (UA)
FK Lviv (UA)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
7713:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FC Paide (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
7813:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
8014:00FK Lviv (UA) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
8416:00Temp Ternivka (UA) - FC Paide (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
8617:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
9017:30AFA Olaine (LV) - Temp Ternivka (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H

U11 Skupina ( Group ) B

FC Tornado Minsk II. (BY)
Super Nova Saulkrasti (LV)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
SMP "Zuri" Olsztyn (PL)
DJUSH Atlet Kiev I. (UA)
Ruh Vinniki Lvov (UA)
UKS Wisla Eagels (PL)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
7914:00SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - FC Tornado Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
8114:30DJUSH Atlet Kiev I. (UA) - Super Nova Saulkrasti (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
8215:00UKS Wisla Eagels (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
8315:30Ruh Vinniki Lvov (UA) - FC Tornado Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
8516:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - DJUSH Atlet Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8817:00Super Nova Saulkrasti (LV) - Ruh Vinniki Lvov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U12 Skupina ( Group ) A

FK SAFI Prešov (SK)
FC Universitatea Cluj (RO)
Oromfoci Szolnok (HU)
Matejka Kinder Team (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO)
FC Fortuna Minsk (BY)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
498:00FC Fortuna Minsk (BY) - FC Universitatea Cluj (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
518:40Oromfoci Szolnok (HU) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
539:20Matejka Kinder Team (SK) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
5510:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
5710:40UKS Polonia Slubice (PL) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
5911:20Matejka Kinder Team (SK) - FC Universitatea Cluj (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6112:00FK SAFI Prešov (SK) - Oromfoci Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6312:401.FC Tatran Prešov (white) (SK) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) C

FC Gauja Valmiera (LV)
FK Minsk I. (BY)
FK Humenné (SK)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
SMP "Zuri" Olsztyn (PL)
FAMT Prešov (SK)
Cautis Steaua Sudului (RO)
Výber ObFZ Prešov (SK)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
508:00FC Gauja Valmiera (LV) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
528:40FK Humenné (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
549:20FK Minsk I. (BY) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
5610:00FAMT Prešov (SK) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
5810:40SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
6011:20FK Minsk I. (BY) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
6212:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
6412:40FAMT Prešov (SK) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie

U12 Skupina ( Group ) B

FC Tornado Minsk (BY)
FK Spišská Nová Ves (SK)
FK Minsk II. (BY)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
FC Sportul Chisinau (MD)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO)
UKS Victoria Jasien (PL)
Junior Brasov (RO)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
6513:20FC Tornado Minsk (BY) - UKS Victoria Jasien (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6614:00FK Minsk II. (BY) - FC Sportul Chisinau (MD)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6714:401.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6815:20CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO) - FK Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6916:00FC Sportul Chisinau (MD) - FC Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7016:401.FC Tatran Prešov (green) (SK) - UKS Victoria Jasien (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7117:20FK Spišská Nová Ves (SK) - FK Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7218:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U13 Skupina ( Group ) B

Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)
AFA Olaine (LV)
FC Universitatea Cluj (RO)
Cautis Steaua Sudului (RO)
FAMT Prešov (SK)
DJUSH Atlet Kiev II. (UA)
Ruh Vinniki Lvov (UA)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
318:00Cautis Steaua Sudului (RO) - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
339:00FAMT Prešov (SK) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
3510:00Ruh Vinniki Lvov (UA) - FC Universitatea Cluj (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4115:00DJUSH Atlet Kiev II. (UA) - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4316:00FC Universitatea Cluj (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4417:00Ruh Vinniki Lvov (UA) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4518:00AFA Olaine (LV) - DJUSH Atlet Kiev II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

U13 Skupina ( Group ) A

Albanian Ajax School (ALB)
DJUSH Sokolany (UA)
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)
DJUSH Atlet Kiev I. (UA)
Amator Maszewo (PL)
1.FC Tatran Prešov (SK)
CSA Steaua Bucurest (RO)
Partizán Bardejov (SK)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
328:00Albanian Ajax School (ALB) - CSA Steaua Bucurest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
349:00UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3610:00DJUSH Atlet Kiev I. (UA) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3711:001.FC Tatran Prešov (SK) - DJUSH Sokolany (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3812:00Amator Maszewo (PL) - Albanian Ajax School (ALB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3913:00DJUSH Atlet Kiev I. (UA) - CSA Steaua Bucurest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
4014:00DJUSH Sokolany (UA) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
4215:001.FC Tatran Prešov (SK) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U14 Skupina ( Group ) A

ASI-Dinamo Star Budapest (HU)
SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov (SK)
Halichina Lviv (UA)
FK SAFI Prešov (SK)
Dinamo Kiev (UA)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
1312:00Halichina Lviv (UA) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1413:00Dinamo Kiev (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1514:00ASI-Dinamo Star Budapest (HU) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1616:001.FC Tatran Prešov (SK) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1717:00ASI-Dinamo Star Budapest (HU) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1818:00FK SAFI Prešov (SK) - Dinamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U15 Skupina ( Group ) A

DJUSH Atlet Kiev (UA)
TJ Sokol Ľubotice (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
HNK Ljuti Dolac (BIH)
FAMT Prešov (SK)
SD Huesca Futbol Base (ESP)
Amator Maszewo (PL)
LPS Galati (RO)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
178:00SD Huesca Futbol Base (ESP) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
189:15DJUSH Atlet Kiev (UA) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
1910:301.FC Tatran Prešov (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
2011:45SD Huesca Futbol Base (ESP) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
2114:15HNK Ljuti Dolac (BIH) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
2215:30FAMT Prešov (SK) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
2316:45TJ Sokol Ľubotice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
2418:00HNK Ljuti Dolac (BIH) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A

A15 Skupina ( Group ) A

ŽFK Sloga Zemun (SRB)
Újpest FC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
AFA Olaine (LV)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)

čas ( time )
Utorok 4. Júl (Tuesday 4. July)
1313:20AFA Olaine (LV) - Újpest FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
1414:00Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
1514:40ŽFK Sloga Zemun (SRB) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
1616:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
1716:40ŽFK Sloga Zemun (SRB) - Újpest FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
1817:201.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
3. júl
pondelok
rozpis zápasov >
4. júl
utorok
rozpis zápasov >
5. júl
streda
rozpis zápasov >
6. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >