AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov (SK)
Super Nova Riga I. (LV)
ASU Politehnica Timisoara (RO)
FC Olymp (EST)
Zinedin Uzghorod (UA)
FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY)
CFT Academy MFK Vranov (SK)
FC Fortuna Minsk I. (BY)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
808:00CFT Academy MFK Vranov (SK) - FC Olymp (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
818:301.FC Tatran Prešov (SK) - ASU Politehnica Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
839:00Zinedin Uzghorod (UA) - FC Fortuna Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
859:30FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY) - Super Nova Riga I. (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U8 Skupina ( Group ) C

Cautis Steaua Sudului (RO)
Super Nova Riga II. (LV)
CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL)
FAMT Prešov II. (SK)
Junior Brasov (RO)
FC Fortuna Minsk II. (BY)
FK Minsk (BY)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
829:00FAMT Prešov II. (SK) - SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
849:30Cautis Steaua Sudului (RO) - CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
8610:00FC Fortuna Minsk II. (BY) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
8810:30FK Minsk (BY) - Super Nova Riga II. (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) B

SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
CFT Academy Slovakia (SK)
FK Tukums 2000 (LV)
FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY)
FAMT Prešov I. (SK)
FC CROW Slávia Košice (SK)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
8710:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FAMT Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
8910:30FC CROW Slávia Košice (SK) - FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
9011:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
9211:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) A

BKS Lublin (PL)
SJFSSOR Uzhgorod B. (UA)
Zirka Kiev (UA)
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)
ACS Ghiroda (RO)
CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK)
FK Tukums 2000 (LV)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
908:00Zirka Kiev (UA) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
949:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - SJFSSOR Uzhgorod B. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
9810:00BKS Lublin (PL) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
10311:00UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
10812:30FK Tukums 2000 (LV) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
11213:30SJFSSOR Uzhgorod B. (UA) - Zirka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
11514:00BKS Lublin (PL) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
11614:30UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) C

Super Nova Sigulda (LV)
FK Lviv A (UA)
SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL)
FAMT Prešov (SK)
Juventus Academy Bydgoszcz (PL)
CFT Academy Slovakia (SK)
Junior Brasov (RO)
1.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK)
SC FC Steaua Bucharest (RO)
Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
918:00Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
938:301.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK) - Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
959:00FAMT Prešov (SK) - FK Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
979:30CFT Academy Slovakia (SK) - Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
9910:00SC FC Steaua Bucharest (RO) - Junior Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
10511:30FK Lviv A (UA) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
10712:001.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK) - Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10912:30Junior Brasov (RO) - SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
11113:00SC FC Steaua Bucharest (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U9 Skupina ( Group ) B

FK Lviv B (UA)
ASU Politehnica Timisoara (RO)
FC Ranto Latvia (LV)
SJFSSOR Uzhgorod A. (UA)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
CFT Academy MFK Vranov (SK)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Academia de Fotbal Napoca (RO)
SMP "Zuri" Olsztyn (PL)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
928:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - ASU Politehnica Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
969:30Academia de Fotbal Napoca (RO) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
10110:30FK Lviv B (UA) - FC Ranto Latvia (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
10411:30ASU Politehnica Timisoara (RO) - Academia de Fotbal Napoca (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
11013:00SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
11313:30SJFSSOR Uzhgorod A. (UA) - FK Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
11414:00FC Ranto Latvia (LV) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
11714:30ASU Politehnica Timisoara (RO) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) A

Szanda Focisuli SE (HU)
CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
DYUSSH Striy (UA)
MUKP Dabrowa Gornicza (PL)
BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Paide LM (EST)
MŠO Štúrovo (SK)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
828:00DYUSSH Striy (UA) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
858:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
889:00Szanda Focisuli SE (HU) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
919:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Paide LM (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
9410:00MUKP Dabrowa Gornicza (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9711:30Paide LM (EST) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9912:00CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - DYUSSH Striy (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
10112:30Szanda Focisuli SE (HU) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
10613:00MUKP Dabrowa Gornicza (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U10 Skupina ( Group ) B

DJUSH Atlet Kiev (UA)
SMP "Zuri" Olsztyn (PL)
FC Olymp (EST)
FC Bilgorod City I. (UA)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FC CROW Slávia Košice (SK)
FAMT Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
CFT Academy Hanušovce (SK)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
838:00FAMT Prešov (SK) - SMP "Zuri" Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
868:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
899:00FC Bilgorod City I. (UA) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
929:30DJUSH Atlet Kiev (UA) - FC Olymp (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9510:30SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10012:00FC Bilgorod City I. (UA) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
10312:30SMP "Zuri" Olsztyn (PL) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H

U10 Skupina ( Group ) C

SK Babite (LV)
FC Bilgorod City II. (UA)
Juventus Academy Košice (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)
Amator Maszewo (PL)
CFT Academy Slovakia (SK)
JK Tarvas Rakvere (EST)
FK SAFI Prešov (SK)
Cautis Steaua Sudului (RO)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
848:00Juventus Academy Košice (SK) - Amator Maszewo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
878:30Cautis Steaua Sudului (RO) - FC Bilgorod City II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
909:00SK Babite (LV) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
939:30CFT Academy Slovakia (SK) - JK Tarvas Rakvere (EST)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9611:00UKS Polonia Slubice (PL) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10513:00FC Bilgorod City II. (UA) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
10813:30UKS Polonia Slubice (PL) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) A

FC Tornado Minsk I. (BY)
FAMT Prešov (SK)
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)
DYUSSH Drogobich (UA)
Super Nova Sigulda (LV)
MŠO Štúrovo (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
9110:00Super Nova Sigulda (LV) - DYUSSH Drogobich (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9310:30FC Tornado Minsk I. (BY) - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9511:00UKS Polonia Slubice (PL) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) C

SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)
ACS Ghiroda (RO)
FK Tukums 2000 (LV)
Favorit Velikij Bereznij (UA)
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)
DJUSH Atlet Kiev II. (UA)
Liceul Sportiv Suceava (RO)
FK Humenné (SK)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
9210:00UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) - Favorit Velikij Bereznij (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
9410:30SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
9611:00Liceul Sportiv Suceava (RO) - DJUSH Atlet Kiev II. (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
9811:30FK Humenné (SK) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U12 Skupina ( Group ) B

FC Tornado Minsk (BY)
FK Spišská Nová Ves (SK)
FK Minsk II. (BY)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
FC Sportul Chisinau (MD)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO)
UKS Victoria Jasien (PL)
Junior Brasov (RO)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
738:00FC Sportul Chisinau (MD) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
758:40FC Tornado Minsk (BY) - FK Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
779:20UKS Victoria Jasien (PL) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7910:00Junior Brasov (RO) - FK Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) A

FK SAFI Prešov (SK)
FC Universitatea Cluj (RO)
Oromfoci Szolnok (HU)
Matejka Kinder Team (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO)
FC Fortuna Minsk (BY)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
748:00UKS Polonia Slubice (PL) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
768:40FC Fortuna Minsk (BY) - Oromfoci Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
789:20FC Universitatea Cluj (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie
8010:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) (RO) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie

U12 Skupina ( Group ) C

FC Gauja Valmiera (LV)
FK Minsk I. (BY)
FK Humenné (SK)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
SMP "Zuri" Olsztyn (PL)
FAMT Prešov (SK)
Cautis Steaua Sudului (RO)
Výber ObFZ Prešov (SK)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
10:40FK Humenné (SK) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
11:20Výber ObFZ Prešov (SK) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U13 Skupina ( Group ) A

Albanian Ajax School (ALB)
DJUSH Sokolany (UA)
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)
DJUSH Atlet Kiev I. (UA)
Amator Maszewo (PL)
1.FC Tatran Prešov (SK)
CSA Steaua Bucurest (RO)
Partizán Bardejov (SK)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
478:00Albanian Ajax School (ALB) - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
499:00Partizán Bardejov (SK) - DJUSH Sokolany (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

U14 Skupina ( Group ) A

ASI-Dinamo Star Budapest (HU)
SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov (SK)
Halichina Lviv (UA)
FK SAFI Prešov (SK)
Dinamo Kiev (UA)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
2010:00Halichina Lviv (UA) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2111:00Dinamo Kiev (UA) - ASI-Dinamo Star Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2213:00FK SAFI Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2414:00ASI-Dinamo Star Budapest (HU) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

U15 Skupina ( Group ) A

DJUSH Atlet Kiev (UA)
TJ Sokol Ľubotice (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
HNK Ljuti Dolac (BIH)
FAMT Prešov (SK)
SD Huesca Futbol Base (ESP)
Amator Maszewo (PL)
LPS Galati (RO)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
258:00FAMT Prešov (SK) - HNK Ljuti Dolac (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
269:15DJUSH Atlet Kiev (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
2710:30Amator Maszewo (PL) - SD Huesca Futbol Base (ESP)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
2811:45LPS Galati (RO) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A

U15 Skupina ( Group ) o 1. - 4. miesto ( for 1st - 4th place )

U15-A4 ()
U15-A1 ()
U15-A3 ()
U15-A2 ()
TJ Sokol Ľubotice (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
DJUSH Atlet Kiev (UA)
SD Huesca Futbol Base (ESP)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
116:45TJ Sokol Ľubotice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
218:00DJUSH Atlet Kiev (UA) - SD Huesca Futbol Base (ESP)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A

A15 Skupina ( Group ) A

ŽFK Sloga Zemun (SRB)
Újpest FC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
AFA Olaine (LV)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)

čas ( time )
Streda 5. Júl (Wednesday 5. July)
1913:201.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Újpest FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2014:00AFA Olaine (LV) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2114:40Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ) - ŽFK Sloga Zemun (SRB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2216:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2316:40Újpest FC Budapest (HU) - Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2417:20ŽFK Sloga Zemun (SRB) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
3. júl
pondelok
rozpis zápasov >
4. júl
utorok
rozpis zápasov >
5. júl
streda
rozpis zápasov >
6. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >