AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U14 Skupina ( Group ) A

ASI-Dinamo Star Budapest (HU)
SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov (SK)
Halichina Lviv (UA)
FK SAFI Prešov (SK)
Dinamo Kiev (UA)

čas ( time )
Štvrtok 6. Júl (Thursday 6. July)
258:00SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
269:00Halichina Lviv (UA) - Dinamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2710:001.FC Tatran Prešov (SK) - ASI-Dinamo Star Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2812:00Halichina Lviv (UA) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2913:00Dinamo Kiev (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
14:00ASI-Dinamo Star Budapest (HU) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

U15 Skupina ( Group ) o 1. - 4. miesto ( for 1st - 4th place )

U15-A4 ()
U15-A1 ()
U15-A3 ()
U15-A2 ()
TJ Sokol Ľubotice (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
DJUSH Atlet Kiev (UA)
SD Huesca Futbol Base (ESP)

čas ( time )
Štvrtok 6. Júl (Thursday 6. July)
38:00SD Huesca Futbol Base (ESP) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
49:151.FC Tatran Prešov (SK) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
512:30TJ Sokol Ľubotice (SK) - DJUSH Atlet Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A
613:45SD Huesca Futbol Base (ESP) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1 FC Tatran A

A15 Skupina ( Group ) A

ŽFK Sloga Zemun (SRB)
Újpest FC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
AFA Olaine (LV)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)

čas ( time )
Štvrtok 6. Júl (Thursday 6. July)
259:20Újpest FC Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
2610:00AFA Olaine (LV) - Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
2710:401.FC Tatran Prešov (white) (SK) - ŽFK Sloga Zemun (SRB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
2812:00AFA Olaine (LV) - Újpest FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
2912:40Viking Union Rokytnice v Orlických horách (CZ) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H
3013:20ŽFK Sloga Zemun (SRB) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal H

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
3. júl
pondelok
rozpis zápasov >
4. júl
utorok
rozpis zápasov >
5. júl
streda
rozpis zápasov >
6. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >