AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U8 SKUPINA C

1.miesto/1st place: FC Dinamo Minsk I. (BY)

2.miesto/2nd place: CS Inter Galaxy (RO)

3.miesto/3rd place: SK Super Nova Riga (LV)

Najlepší hráč/The best player: Andrei BAKAVETS (FC Dinamo Minsk I), (BY)

Najlepší strelec/The best scorer: Ivan TSUPRYNIAK (FC Dinamo Minsk II), (BY)

Najlepší brankár/ The best goalkeeper: Edvin CINCAN (CS Inter Galaxy), (RO)





Thursday 5. July O 17.- 24.miesto ( for 17th - 24th places )
N1
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
ACS Tampa Brasov - white - FC Gauja Valmiera
5 : 0
N2
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament - CFT Academy Slovakia
2 : 0
N3
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
SK Super Nova 2011 - 1.FC Tatran Prešov
1 : 4
N4
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
SK Super Nova Sigulda - FC CROW Slávia Košice
0 : 3
N13
14:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
FC Gauja Valmiera - 1.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament
3 : 0
N14
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
SK Super Nova 2011 - SK Super Nova Sigulda
3 : 0
N15
15:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
ACS Tampa Brasov - white - CFT Academy Slovakia
0 : 1
N16
16:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1.FC Tatran Prešov - FC CROW Slávia Košice
2 : 1
Thursday 5. July Osemfinále ( eight - final )
N5
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Club Sportiv INTER GALAXY - FAMT Prešov
6 : 0
N6
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FC Dinamo Minsk II. - ACS FC Juventus Timisoara
5 : 0
N7
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FC Dinamo Minsk I. - UKS Polonia Slubice
5 : 0
N8
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Juniorul Brasov - GKS 1962 Jastrzebie
0 : 2
N9
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
ACS Kids Tampa Brasov - blue - SK Super Nova Riga
2 : 3
N10
14:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
DUFK CHORNOMORETS Odessa - Juventus Academy Košice
2 : 0
N11
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Jurmalas Sporta Skola - FC Fortuna Minsk
3 : 0
N12
15:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
ACS Tampa Brasov - JFC Dobele
0 : 4
Thursday 5. July O 9.- 16.miesto ( for 9th - 16th places )
N17
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
ACS Kids Tampa Brasov - blue - Juniorul Brasov
3 : 2
N18
17:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
UKS Polonia Slubice - Juventus Academy Košice
4 : 1
N19
18:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
FC Fortuna Minsk - ACS Tampa Brasov
4 : 2
N20
18:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
FAMT Prešov - ACS FC Juventus Timisoara
1 : 2
Thursday 5. July Štvrťfinále ( quarter - final)
N21
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FC Dinamo Minsk I. - GKS 1962 Jastrzebie
1 : 0
N22
17:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
SK Super Nova Riga - DUFK CHORNOMORETS Odessa
1 : 0
N23
18:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Jurmalas Sporta Skola - JFC Dobele
1 : 0
N24
18:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Club Sportiv INTER GALAXY - FC Dinamo Minsk II.
3 : 0
Friday 6. July O 23. miesto ( for 23rd place )
N25
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament - SK Super Nova Sigulda
6 : 2
Friday 6. July O 13.- 16.miesto ( for 13th - 16th places )
N29
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Juniorul Brasov - Juventus Academy Košice
3 : 0
N30
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
ACS Tampa Brasov - FAMT Prešov
1 : 1
PK 3:1
Friday 6. July O 21. miesto ( for 21st place )
N26
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
FC Gauja Valmiera - SK Super Nova 2011
0 : 2
Friday 6. July O 19. miesto ( for 19th place )
N27
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
ACS Tampa Brasov - white - FC CROW Slávia Košice
1 : 0
Friday 6. July O 9.- 12.miesto ( for 9th - 12th places )
N31
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
ACS Kids Tampa Brasov - blue - UKS Polonia Slubice
6 : 0
N32
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FC Fortuna Minsk - ACS FC Juventus Timisoara
0 : 3
Friday 6. July O 17. miesto ( for 17th place )
N28
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
CFT Academy Slovakia - 1.FC Tatran Prešov
2 : 0
Friday 6. July O 5.- 8.miesto ( for 5th - 8th places )
N33
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
GKS 1962 Jastrzebie - DUFK CHORNOMORETS Odessa
0 : 0
PK 1:3
N34
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
JFC Dobele - FC Dinamo Minsk II.
1 : 0
Friday 6. July O 15. miesto ( for 15th place )
N37
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
Juventus Academy Košice - FAMT Prešov
3 : 2
Friday 6. July O 13. miesto ( for 13th place )
N38
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
Juniorul Brasov - ACS Tampa Brasov
1 : 0
Friday 6. July Semifinále ( semi - final)
N35
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FC Dinamo Minsk I. - SK Super Nova Riga
0 : 0
PK 3:2
N36
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Jurmalas Sporta Skola - Club Sportiv INTER GALAXY
2 : 3
Friday 6. July O 11. miesto ( for 11th place )
N39
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
UKS Polonia Slubice - FC Fortuna Minsk
3 : 0
Friday 6. July O 9. miesto ( for 9th place )
N40
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
ACS Kids Tampa Brasov - blue - ACS FC Juventus Timisoara
6 : 3
Friday 6. July O 7. miesto ( for 7th place )
N41
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
GKS 1962 Jastrzebie - FC Dinamo Minsk II.
0 : 3
Friday 6. July O 5. miesto ( for 5th place )
N42
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
DUFK CHORNOMORETS Odessa - JFC Dobele
0 : 0
PK 3:1
Friday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N43
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
SK Super Nova Riga - Jurmalas Sporta Skola
0 : 0
PK 1:0
Friday 6. July finále ( final )
N44
14:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FC Dinamo Minsk I. - Club Sportiv INTER GALAXY
3 : 0


FC Dinamo Minsk I.
(BY)
DUFK CHORNOMORETS Odessa
(UA)
SK Super Nova Riga
(LV)
CFT Academy Slovakia
(SK)
Jurmalas Sporta Skola
(LV)
FC CROW Slávia Košice
(SK)
ACS Tampa Brasov - white
(RO)
ACS FC Juventus Timisoara
(RO)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
FC Dinamo Minsk I.
(BY)
3 : 02 : 14 : 02 : 27 : 08 : 09 : 135 : 4191
DUFK CHORNOMORETS Odessa
(UA)
0 : 32 : 02 : 12 : 23 : 03 : 02 : 014 : 6162
SK Super Nova Riga
(LV)
1 : 20 : 22 : 10 : 23 : 06 : 03 : 115 : 8124
CFT Academy Slovakia
(SK)
0 : 41 : 21 : 20 : 30 : 27 : 01 : 110 : 1447
Jurmalas Sporta Skola
(LV)
2 : 22 : 22 : 03 : 04 : 05 : 00 : 018 : 4153
FC CROW Slávia Košice
(SK)
0 : 70 : 3
Kont.
0 : 3
Kont.
2 : 00 : 45 : 10 : 3
Kont.
7 : 2166
ACS Tampa Brasov - white
(RO)
0 : 80 : 30 : 60 : 70 : 51 : 50 : 41 : 3808
ACS FC Juventus Timisoara
(RO)
1 : 90 : 21 : 31 : 10 : 03 : 04 : 010 : 1585
Aktualizované 06.07.2018 14:57

Tabuľka kategória U8 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Dinamo Minsk I. (BY)761035 : 419
2.DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA)751114 : 616
3.Jurmalas Sporta Skola (LV)743018 : 415
4.SK Super Nova Riga (LV)740315 : 812
5.ACS FC Juventus Timisoara (RO)722310 : 158
6.FC CROW Slávia Košice (SK)72057 : 216
7.CFT Academy Slovakia (SK)711510 : 144
8.ACS Tampa Brasov - white (RO)70071 : 380

Tabuľka kategória U8 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Club Sportiv INTER GALAXY (RO)651021 : 216
2.ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO)641124 : 913
3.JFC Dobele (LV)632119 : 811
4.FC Fortuna Minsk (BY)631223 : 1410
5.GKS 1962 Jastrzebie (PL)612315 : 215
6.FAMT Prešov (SK)61146 : 144
7.SK Super Nova Sigulda (LV)60060 : 400
8.1.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK)00000 : 00

Tabuľka kategória U8 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Dinamo Minsk II. (BY)770064 : 021
2.Juniorul Brasov (RO)751116 : 416
3.ACS Tampa Brasov (RO)750221 : 815
4.Juventus Academy Košice (SK)740315 : 1012
5.UKS Polonia Slubice (PL)731320 : 1110
6.1.FC Tatran Prešov (SK)72057 : 226
7.SK Super Nova 2011 (LV)71066 : 243
8.FC Gauja Valmiera (LV)70070 : 700






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
pondelok
rozpis zápasov >
3. júl
utorok
rozpis zápasov >
4. júl
streda
rozpis zápasov >
5. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
6. júl
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >