AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U9 SKUPINA A

1.miesto/1st place:  Juniorul Brasov Red, (RO)

2.miesto/2nd place: FC Inter Bucharest, (RO)

3.miesto/3rd place: TFS Nikars-Vanagi, (LV)

Najlepší hráč/The best player: Apostu Christian, (Juniorul Brasov), (RO)

Najlepší strelec/The best scorer: Zarebowski Jan, (UKS MDK Plock), (PL)

Najlepší brankár/ The best goalkeeper: Sarbu Darius, (FC Inter Bucharest), (RO)





Thursday 5. July O 23. miesto ( for 23rd place )
N1
16:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1.FC Tatran Prešov - FAMT Prešov
3 : 2
Thursday 5. July O 21. miesto ( for 21st place )
N2
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
DJUFK Arsenal Kiev B - UKS Rona 03 Elk B
1 : 0
Thursday 5. July O 19. miesto ( for 19th place )
N3
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Grund 1986 FC Budapest - DJUFK Arsenal Kiev A
2 : 0
Thursday 5. July O 17. miesto ( for 17th place )
N4
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
DJUSH-2 Borisov - ACS Kids Tampa Brasov
1 : 0
Thursday 5. July O 15. miesto ( for 15th place )
N5
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FC Fortuna Minsk - GKS 1962 Jastrzebie
1 : 2
Thursday 5. July O 13. miesto ( for 13th place )
N6
17:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
CFT Academy Prešov - UKS Rona 03 Elk A
0 : 1
Thursday 5. July O 11. miesto ( for 11th place )
N7
17:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
MKS Zory - ACS FC Juventus Timisoara
0 : 4
Thursday 5. July O 9. miesto ( for 9th place )
N8
17:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
MFK Stará Ľubovňa - CFT Academy MFK Vranov
0 : 3
Friday 6. July Štvrťfinále ( quarter - final)
N10
08:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
FC Inter Bucharest - ACS Ghiroda
3 : 1
N11
08:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Juniorul Brasov - yellow - Club Sportiv INTER GALAXY
0 : 0
PK 3:2
N12
08:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
Juniorul Brasov - red - Zinedine Uzghorod
2 : 1
N9
08:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
TFS Nikars - Vanagi - UKS MDK Plock
4 : 0
Friday 6. July O 5.- 8.miesto ( for 5th - 8th places )
N13
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
UKS MDK Plock - ACS Ghiroda
4 : 0
N14
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Club Sportiv INTER GALAXY - Zinedine Uzghorod
2 : 2
PK 4:3
Friday 6. July Semifinále ( semi - final)
N15
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
TFS Nikars - Vanagi - FC Inter Bucharest
0 : 3
N16
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
Juniorul Brasov - yellow - Juniorul Brasov - red
1 : 2
Friday 6. July O 7. miesto ( for 7th place )
N17
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
ACS Ghiroda - Zinedine Uzghorod
0 : 1
Friday 6. July O 5. miesto ( for 5th place )
N18
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
UKS MDK Plock - Club Sportiv INTER GALAXY
4 : 0
Friday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N19
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
TFS Nikars - Vanagi - Juniorul Brasov - yellow
1 : 0
Friday 6. July finále ( final )
N20
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
FC Inter Bucharest - Juniorul Brasov - red
2 : 4


TFS Nikars - Vanagi
(LV)
DJUFK Arsenal Kiev A
(UA)
UKS Rona 03 Elk A
(PL)
CFT Academy MFK Vranov
(SK)
FC Fortuna Minsk
(BY)
1.FC Tatran Prešov
(SK)
ACS FC Juventus Timisoara
(RO)
Juniorul Brasov - red
(RO)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
TFS Nikars - Vanagi
(LV)
3 : 02 : 12 : 13 : 02 : 01 : 20 : 313 : 7152
DJUFK Arsenal Kiev A
(UA)
0 : 31 : 20 : 42 : 43 : 02 : 10 : 48 : 1867
UKS Rona 03 Elk A
(PL)
1 : 22 : 12 : 31 : 15 : 10 : 00 : 511 : 1385
CFT Academy MFK Vranov
(SK)
1 : 24 : 03 : 24 : 02 : 00 : 11 : 315 : 8123
FC Fortuna Minsk
(BY)
0 : 34 : 21 : 10 : 43 : 10 : 00 : 68 : 1786
1.FC Tatran Prešov
(SK)
0 : 20 : 31 : 50 : 21 : 31 : 40 : 23 : 2108
ACS FC Juventus Timisoara
(RO)
2 : 11 : 20 : 01 : 00 : 04 : 10 : 28 : 6114
Juniorul Brasov - red
(RO)
3 : 04 : 05 : 03 : 16 : 02 : 02 : 025 : 1211
Aktualizované 06.07.2018 14:57

Tabuľka kategória U9 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Juniorul Brasov - red (RO)770025 : 121
2.TFS Nikars - Vanagi (LV)750213 : 715
3.CFT Academy MFK Vranov (SK)740315 : 812
4.ACS FC Juventus Timisoara (RO)73228 : 611
5.UKS Rona 03 Elk A (PL)722311 : 138
6.FC Fortuna Minsk (BY)72238 : 178
7.DJUFK Arsenal Kiev A (UA)72058 : 186
8.1.FC Tatran Prešov (SK)70073 : 210

Tabuľka kategória U9 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Juniorul Brasov - yellow (RO)761035 : 119
2.ACS Ghiroda (RO)760132 : 618
3.Club Sportiv INTER GALAXY (RO)742120 : 414
4.MKS Zory (PL)731313 : 2610
5.CFT Academy Prešov (SK)721413 : 177
6.DJUSH-2 Borisov (BY)71249 : 195
7.UKS Rona 03 Elk B (PL)70341 : 263
8.DJUFK Arsenal Kiev B (UA)70252 : 262

Tabuľka kategória U9 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Inter Bucharest (RO)770027 : 221
2.UKS MDK Plock (PL)760130 : 618
3.Zinedine Uzghorod (UA)750228 : 515
4.MFK Stará Ľubovňa (SK)740315 : 1512
5.GKS 1962 Jastrzebie (PL)720510 : 236
6.ACS Kids Tampa Brasov (RO)720512 : 206
7.Grund 1986 FC Budapest (HU )71156 : 274
8.FAMT Prešov (SK)70165 : 351






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
pondelok
rozpis zápasov >
3. júl
utorok
rozpis zápasov >
4. júl
streda
rozpis zápasov >
5. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
6. júl
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >