AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U10 SKUPINA A

1.miesto/1st place: Juniorul Brasov, (RO)

2.miesto/2nd place: Zirka Kiev, (UA)

3.miesto/3rd place: SJFSSOR UZGHOROD, (UA)

Najlepší hráč/The best player: Mihoreanu Gabriel, Juniorul Brasov, (RO)

Najlepší strelec/The best scorer: Sharapov Dmytro, FK Zirka Kiev, (UA)

Najlepší brankár/ The best goalkeeper: Alexandru Calin, Juniorul Brasov, (UA)





Thursday 5. July O 25. miesto ( for 25th place )
N1
17:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
MŠO Štúrovo - JFC Dobele
1 : 1
PK 3:1
Thursday 5. July O 23. miesto ( for 23rd place )
N2
18:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
FK Safi Prešov - FC Garliava
2 : 1
Thursday 5. July O 21. miesto ( for 21st place )
N3
18:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
FAMT Prešov - DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev)
1 : 2
Thursday 5. July O 19. miesto ( for 19th place )
N4
18:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
CFT Pivovar Veľký Šariš - GKS 1962 Jastrzebie
0 : 2
Thursday 5. July O 17. miesto ( for 17th place )
N5
18:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín - UKS Rona 03 Elk B
1 : 2
Thursday 5. July O 15. miesto ( for 15th place )
N6
18:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
CSM Ramnicu Sarat - CFT Academy MFK Vranov
0 : 3
Thursday 5. July O 13. miesto ( for 13th place )
N7
18:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
CSJ Stiinta U Craiova - 1.FC Tatran Prešov
3 : 0
Thursday 5. July O 11. miesto ( for 11th place )
N8
18:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
UKS Polonia Slubice - FC Fortuna Minsk
1 : 4
Thursday 5. July O 9. miesto ( for 9th place )
N9
18:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Club Sportiv INTER GALAXY - ACS Kids Tampa Brasov
2 : 1
Friday 6. July Štvrťfinále ( quarter - final)
N10
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
ACS Junior Galati - ACS FC Juventus Timisoara
2 : 2
PK 2:0
N11
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Zirka Kiev - ACS Ghiroda
4 : 0
N12
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
SJFSSOR Uzghorod - Cautis Steaua Sudului
3 : 0
N13
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
Juniorul Brasov - UKS Rona 03 Elk A
1 : 0
Friday 6. July O 5.- 8.miesto ( for 5th - 8th places )
N14
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
ACS FC Juventus Timisoara - ACS Ghiroda
0 : 6
N15
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
Cautis Steaua Sudului - UKS Rona 03 Elk A
2 : 1
Friday 6. July Semifinále ( semi - final)
N16
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
ACS Junior Galati - Zirka Kiev
0 : 0
PK 2:3
N17
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
SJFSSOR Uzghorod - Juniorul Brasov
2 : 2
PK 2:3
Friday 6. July O 7. miesto ( for 7th place )
N18
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
UKS Rona 03 Elk A - ACS FC Juventus Timisoara
1 : 2
Friday 6. July O 5. miesto ( for 5th place )
N19
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Cautis Steaua Sudului - ACS Ghiroda
3 : 1
Friday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N20
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
SJFSSOR Uzghorod - ACS Junior Galati
2 : 1
Friday 6. July finále ( final )
N21
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
Juniorul Brasov - Zirka Kiev
4 : 2


FAMT Prešov
(SK)
UKS Rona 03 Elk A
(PL)
JFC Dobele
(LV)
DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev)
(UA)
ACS Junior Galati
(RO)
1.FC Tatran Prešov
(SK)
CSM Ramnicu Sarat
(RO)
Juniorul Brasov
(RO)
FC Fortuna Minsk
(BY)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
FAMT Prešov
(SK)
0 : 32 : 23 : 00 : 20 : 10 : 01 : 41 : 57 : 1758
UKS Rona 03 Elk A
(PL)
3 : 05 : 03 : 24 : 04 : 11 : 32 : 43 : 325 : 13163
JFC Dobele
(LV)
2 : 20 : 51 : 41 : 30 : 41 : 00 : 30 : 55 : 2649
DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev)
(UA)
0 : 32 : 34 : 10 : 41 : 02 : 31 : 50 : 310 : 2267
ACS Junior Galati
(RO)
2 : 00 : 43 : 14 : 02 : 11 : 02 : 32 : 016 : 9182
1.FC Tatran Prešov
(SK)
1 : 01 : 44 : 00 : 11 : 21 : 01 : 32 : 111 : 11125
CSM Ramnicu Sarat
(RO)
0 : 03 : 10 : 13 : 20 : 10 : 11 : 60 : 37 : 1576
Juniorul Brasov
(RO)
4 : 14 : 23 : 05 : 13 : 23 : 16 : 10 : 028 : 8221
FC Fortuna Minsk
(BY)
5 : 13 : 35 : 03 : 00 : 21 : 23 : 00 : 020 : 8144
Aktualizované 06.07.2018 14:57

Tabuľka kategória U10 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Juniorul Brasov (RO)871028 : 822
2.ACS Junior Galati (RO)860216 : 918
3.UKS Rona 03 Elk A (PL)851225 : 1316
4.FC Fortuna Minsk (BY)842220 : 814
5.1.FC Tatran Prešov (SK)840411 : 1112
6.CSM Ramnicu Sarat (RO)82157 : 157
7.DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA)820610 : 226
8.FAMT Prešov (SK)81257 : 175
9.JFC Dobele (LV)81165 : 264

Tabuľka kategória U10 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SJFSSOR Uzghorod (UA)880020 : 324
2.ACS Ghiroda (RO)870120 : 621
3.Cautis Steaua Sudului (RO)850318 : 815
4.Club Sportiv INTER GALAXY (RO)850325 : 1515
5.CFT Academy MFK Vranov (SK)831410 : 1610
6.UKS Rona 03 Elk B (PL)830510 : 239
7.GKS 1962 Jastrzebie (PL)821514 : 177
8.FC Garliava (LT)81076 : 213
9.MŠO Štúrovo (SK)80264 : 182

Tabuľka kategória U10 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Zirka Kiev (UA)770051 : 121
2.ACS FC Juventus Timisoara (RO)751119 : 416
3.ACS Kids Tampa Brasov (RO)733120 : 1612
4.UKS Polonia Slubice (PL)732219 : 1311
5.CSJ Stiinta U Craiova (RO)731311 : 1810
6.Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)72058 : 266
7.CFT Pivovar Veľký Šariš (SK)71156 : 224
8.FK Safi Prešov (SK)70073 : 370






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
pondelok
rozpis zápasov >
3. júl
utorok
rozpis zápasov >
4. júl
streda
rozpis zápasov >
5. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
6. júl
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >