AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U11 SKUPINA A

1.miesto/1st place: FK Lviv A (UA)

2.miesto/2nd place: FC Karpaty Lviv A (UA)

3.miesto/3rd place: ACS Kids Tampa Brasov (RO)

 

Najlepší hráč/The best player: Kravets Ostap, FK Lviv A (UA)

Najlepší strelec/The best scorer: Danylo Hembarskyi, FC Karpaty Lviv (UA)

Najlepší brankár/ The best goalkeeper: Danylo Zaiats Danylo, FC Karpaty Lviv (UA)





Thursday 5. July O 25. miesto ( for 25th place )
N1
18:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
DJUSH-2 Borisov - ACS Tampa Brasov
1 : 1
PK 4:3
Thursday 5. July O 23. miesto ( for 23rd place )
N2
19:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
UKS Rona 03 Elk B - TJ Sokol Brezovica
4 : 5
Thursday 5. July O 21. miesto ( for 21st place )
N3
19:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
UKS Rona 03 Elk A - Juventus Academy Košice
4 : 0
Thursday 5. July O 19. miesto ( for 19th place )
N4
19:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
DEAC Debrecen - FC CROW Slávia Košice
1 : 0
Thursday 5. July O 17. miesto ( for 17th place )
N5
19:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
FK Humenné - NK Ljuti Dolac Široki Brijeg
0 : 0
Thursday 5. July O 15. miesto ( for 15th place )
N6
19:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
SMP Zuri Olsztyn - FAMT Prešov
0 : 0
PK 4:5
Thursday 5. July O 13. miesto ( for 13th place )
N7
19:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
FK Safi Prešov - Club Sportiv INTER GALAXY
3 : 1
Thursday 5. July O 11. miesto ( for 11th place )
N8
19:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
MŠK Tesla Stropkov - Zinedine Uzghorod
0 : 0
PK 2:0
Thursday 5. July O 9. miesto ( for 9th place )
N9
19:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Football Wizard Krakow - SK Super Nova Riga
1 : 2
Friday 6. July Štvrťfinále ( quarter - final)
N10
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1.FC Tatran Prešov - FK Lviv A
0 : 1
N11
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Cautis Steaua Sudului - ACS Kids Tampa Brasov
1 : 3
N12
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Szanda Focisuli SE - FK Lviv B
0 : 3
N13
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
KZDYUSSH Ternopol - FC Karpaty Lviv A
0 : 3
Friday 6. July O 5.- 8.miesto ( for 5th - 8th places )
N14
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1.FC Tatran Prešov - Cautis Steaua Sudului
2 : 0
N15
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Szanda Focisuli SE - KZDYUSSH Ternopol
3 : 1
Friday 6. July Semifinále ( semi - final)
N16
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
FK Lviv A - ACS Kids Tampa Brasov
3 : 1
N17
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
FK Lviv B - FC Karpaty Lviv A
2 : 3
Friday 6. July O 7. miesto ( for 7th place )
N18
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
KZDYUSSH Ternopol - Cautis Steaua Sudului
2 : 2
PK 5:6
Friday 6. July O 5. miesto ( for 5th place )
N19
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Szanda Focisuli SE - 1.FC Tatran Prešov
1 : 2
Friday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N20
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
FK Lviv B - ACS Kids Tampa Brasov
2 : 5
Friday 6. July finále ( final )
N21
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
FC Karpaty Lviv A - FK Lviv A
0 : 1


KZDYUSSH Ternopol
(UA)
Football Wizard Krakow
(PL)
DEAC Debrecen
(HU )
FC Karpaty Lviv A
(UA)
Club Sportiv INTER GALAXY
(RO)
TJ Sokol Brezovica
(SK)
1.FC Tatran Prešov
(SK)
ACS Tampa Brasov
(RO)
NK Ljuti Dolac Široki Brijeg
(BIH)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
KZDYUSSH Ternopol
(UA)
2 : 03 : 01 : 06 : 04 : 03 : 15 : 05 : 029 : 1241
Football Wizard Krakow
(PL)
0 : 24 : 10 : 72 : 25 : 01 : 13 : 23 : 018 : 15144
DEAC Debrecen
(HU )
0 : 31 : 40 : 90 : 52 : 10 : 22 : 00 : 45 : 2867
FC Karpaty Lviv A
(UA)
0 : 17 : 09 : 00 : 06 : 01 : 37 : 09 : 039 : 4163
Club Sportiv INTER GALAXY
(RO)
0 : 62 : 25 : 00 : 00 : 02 : 01 : 13 : 0
Kont.
13 : 9135
TJ Sokol Brezovica
(SK)
0 : 40 : 51 : 20 : 60 : 01 : 32 : 11 : 25 : 2348
1.FC Tatran Prešov
(SK)
1 : 31 : 12 : 03 : 10 : 23 : 17 : 04 : 021 : 8162
ACS Tampa Brasov
(RO)
0 : 52 : 30 : 20 : 71 : 11 : 20 : 71 : 55 : 3219
NK Ljuti Dolac Široki Brijeg
(BIH)
0 : 50 : 34 : 00 : 90 : 32 : 10 : 45 : 111 : 2696
Aktualizované 06.07.2018 14:57

Tabuľka kategória U11 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.KZDYUSSH Ternopol (UA)880029 : 124
2.1.FC Tatran Prešov (SK)851221 : 816
3.FC Karpaty Lviv A (UA)851239 : 416
4.Football Wizard Krakow (PL)842218 : 1514
5.Club Sportiv INTER GALAXY (RO)834113 : 913
6.NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)830511 : 269
7.DEAC Debrecen (HU )82065 : 286
8.TJ Sokol Brezovica (SK)81165 : 234
9.ACS Tampa Brasov (RO)80175 : 321

Tabuľka kategória U11 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Cautis Steaua Sudului (RO)761015 : 019
2.FK Lviv A (UA)752018 : 017
3.SK Super Nova Riga (LV)732211 : 611
4.MŠK Tesla Stropkov (SK)731310 : 1010
5.FAMT Prešov (SK)72149 : 167
6.SMP Zuri Olsztyn (PL)72144 : 127
7.Juventus Academy Košice (SK)71244 : 95
8.UKS Rona 03 Elk A (PL)70253 : 212

Tabuľka kategória U11 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Szanda Focisuli SE (HU )862026 : 120
2.ACS Kids Tampa Brasov (RO)861128 : 619
3.FK Lviv B (UA)843121 : 515
4.Zinedine Uzghorod (UA)833218 : 712
5.FK Safi Prešov (SK)833213 : 712
6.FK Humenné (SK)823311 : 99
7.FC CROW Slávia Košice (SK)82247 : 208
8.UKS Rona 03 Elk B (PL)80261 : 292
9.DJUSH-2 Borisov (BY)80172 : 431






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
pondelok
rozpis zápasov >
3. júl
utorok
rozpis zápasov >
4. júl
streda
rozpis zápasov >
5. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
6. júl
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >