AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U12 SKUPINA A

1.miesto/1st place: UKS Polonia Slubice (PL)

2.miesto/2nd place: FC Garliava (LT)

3.miesto/3rd place: SJFSSOR Uzghorod (UA)

 

Najlepší hráč/The best player: Keria FJODOROVA (FC Gauja Valmiera), (LV)

Najlepší strelec/The best scorer: Dominik GREGORSKI (UKS Polonia Slubice), (PL)

Najlepší brankár/ The best goalkeeper: Simokaitis ANTANAS (FC Garliava), (LT)





Thursday 5. July O 17.- 24.miesto ( for 17th - 24th places )
N1
12:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
FK Pokrok SEZ Krompachy - ACS Ghiroda
3 : 0
N2
12:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
FK Amber Kaliningrad - UKS Rakovia Warszawa
0 : 7
N3
13:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
FAMT Prešov - Club Sportiv INTER GALAXY
1 : 0
N4
14:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
MKS Zory B - FC Tornado Minsk
1 : 3
N13
14:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
ACS Ghiroda - FK Amber Kaliningrad
3 : 0
N14
15:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
Club Sportiv INTER GALAXY - MKS Zory B
2 : 2
PK 3:4
N15
16:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
FK Pokrok SEZ Krompachy - UKS Rakovia Warszawa
2 : 1
N16
16:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
FAMT Prešov - FC Tornado Minsk
0 : 1
Thursday 5. July Osemfinále ( eight - final )
N5
12:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
UKS Polonia Slubice - SMS Jaroslaw
4 : 1
N6
12:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1.FC Tatran Prešov - ACS Electrica 1929 Timisoara
3 : 0
N7
13:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
FC Garliava - MKS Zory A
1 : 0
N8
14:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
SK Super Nova Riga - Výber ObFZ Prešov
6 : 1
N9
14:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
SJFSSOR Uzghorod - Smena Belaya Cerkov
2 : 0
N10
15:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki - UKS Rona 03 Elk
1 : 1
PK 1:3
N11
16:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
FC Gauja Valmiera - JFC Dobele
6 : 0
N12
16:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín - COR Brest
1 : 0
Thursday 5. July O 9.- 16.miesto ( for 9th - 16th places )
N19
17:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
MKS Zory A - AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki
2 : 2
PK 1:3
N18
18:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
ACS Electrica 1929 Timisoara - JFC Dobele
0 : 1
N17
18:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
SMS Jaroslaw - COR Brest
0 : 1
N20
19:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
Výber ObFZ Prešov - Smena Belaya Cerkov
0 : 1
Thursday 5. July Štvrťfinále ( quarter - final)
N23
17:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
FC Garliava - UKS Rona 03 Elk
4 : 0
N22
18:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1.FC Tatran Prešov - FC Gauja Valmiera
0 : 1
N21
18:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
UKS Polonia Slubice - Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín
1 : 1
PK 5:3
N24
19:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
SK Super Nova Riga - SJFSSOR Uzghorod
0 : 1
Friday 6. July O 23. miesto ( for 23rd place )
N25
08:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
FK Amber Kaliningrad - Club Sportiv INTER GALAXY
0 : 3
Friday 6. July O 13.- 16.miesto ( for 13th - 16th places )
N29
08:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
SMS Jaroslaw - ACS Electrica 1929 Timisoara
3 : 1
N30
08:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
MKS Zory A - Výber ObFZ Prešov
2 : 2
PK 5:4
Friday 6. July O 21. miesto ( for 21st place )
N26
08:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
ACS Ghiroda - MKS Zory B
1 : 4
Friday 6. July O 19. miesto ( for 19th place )
N27
09:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
UKS Rakovia Warszawa - FAMT Prešov
0 : 1
Friday 6. July O 9.- 12.miesto ( for 9th - 12th places )
N31
09:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
COR Brest - JFC Dobele
4 : 0
N32
10:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki - Smena Belaya Cerkov
0 : 4
Friday 6. July O 17. miesto ( for 17th place )
N28
10:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
FK Pokrok SEZ Krompachy - FC Tornado Minsk
0 : 4
Friday 6. July O 5.- 8.miesto ( for 5th - 8th places )
N33
10:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín - 1.FC Tatran Prešov
0 : 4
N34
11:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
UKS Rona 03 Elk - SK Super Nova Riga
0 : 0
PK 4:3
Friday 6. July O 15. miesto ( for 15th place )
N37
10:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
ACS Electrica 1929 Timisoara - Výber ObFZ Prešov
0 : 2
Friday 6. July O 13. miesto ( for 13th place )
N38
11:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
SMS Jaroslaw - MKS Zory A
1 : 1
PK 3:4
Friday 6. July Semifinále ( semi - final)
N35
12:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
UKS Polonia Slubice - FC Gauja Valmiera
1 : 1
PK 4:2
N36
12:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
FC Garliava - SJFSSOR Uzghorod
0 : 0
PK 4:2
Friday 6. July O 11. miesto ( for 11th place )
N39
12:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
JFC Dobele - AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki
3 : 3
PK 1:4
Friday 6. July O 9. miesto ( for 9th place )
N40
12:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
COR Brest - Smena Belaya Cerkov
2 : 2
PK 3:0
Friday 6. July O 7. miesto ( for 7th place )
N41
13:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín - SK Super Nova Riga
2 : 1
Friday 6. July O 5. miesto ( for 5th place )
N42
14:00
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
1.FC Tatran Prešov - UKS Rona 03 Elk
4 : 3
Friday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N43
14:40
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
FC Gauja Valmiera - SJFSSOR Uzghorod
0 : 2
Friday 6. July finále ( final )
N44
15:20
ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
UKS Polonia Slubice - FC Garliava
1 : 1
PK 8:7


JFC Dobele
(LV)
COR Brest
(BY)
UKS Polonia Slubice
(PL)
SJFSSOR Uzghorod
(UA)
MKS Zory B
(PL)
Výber ObFZ Prešov
(SK)
Club Sportiv INTER GALAXY
(RO)
FK Pokrok SEZ Krompachy
(SK)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
JFC Dobele
(LV)
1 : 50 : 20 : 77 : 41 : 23 : 02 : 114 : 2194
COR Brest
(BY)
5 : 10 : 20 : 16 : 03 : 18 : 01 : 023 : 5153
UKS Polonia Slubice
(PL)
2 : 02 : 03 : 111 : 05 : 08 : 08 : 139 : 2211
SJFSSOR Uzghorod
(UA)
7 : 01 : 01 : 36 : 05 : 07 : 05 : 032 : 3182
MKS Zory B
(PL)
4 : 70 : 60 : 110 : 62 : 50 : 14 : 210 : 3837
Výber ObFZ Prešov
(SK)
2 : 11 : 30 : 50 : 55 : 20 : 00 : 18 : 1775
Club Sportiv INTER GALAXY
(RO)
0 : 30 : 80 : 80 : 71 : 00 : 05 : 16 : 2776
FK Pokrok SEZ Krompachy
(SK)
1 : 20 : 11 : 80 : 52 : 41 : 01 : 56 : 2538
Aktualizované 06.07.2018 14:57

Tabuľka kategória U12 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.UKS Polonia Slubice (PL)770039 : 221
2.SJFSSOR Uzghorod (UA)760132 : 318
3.COR Brest (BY)750223 : 515
4.JFC Dobele (LV)730414 : 219
5.Výber ObFZ Prešov (SK)72148 : 177
6.Club Sportiv INTER GALAXY (RO)72146 : 277
7.MKS Zory B (PL)710610 : 383
8.FK Pokrok SEZ Krompachy (SK)71066 : 253

Tabuľka kategória U12 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1.FC Tatran Prešov (SK)752030 : 717
2.SK Super Nova Riga (LV)751127 : 516
3.Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)750219 : 615
4.UKS Rona 03 Elk (PL)74039 : 1412
5.MKS Zory A (PL)732211 : 1111
6.FC Tornado Minsk (BY)72146 : 187
7.UKS Rakovia Warszawa (PL)71065 : 163
8.ACS Ghiroda (RO)70075 : 350

Tabuľka kategória U12 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Garliava (LT)761021 : 119
2.AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL)743014 : 415
3.FC Gauja Valmiera (LV)741213 : 513
4.Smena Belaya Cerkov (UA)741221 : 613
5.ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)72145 : 157
6.SMS Jaroslaw (PL)721413 : 157
7.FAMT Prešov (SK)71156 : 184
8.FK Amber Kaliningrad (RU)70163 : 321






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
pondelok
rozpis zápasov >
3. júl
utorok
rozpis zápasov >
4. júl
streda
rozpis zápasov >
5. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
6. júl
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >