AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U13 SKUPINA A

1.miesto/1st place: ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)

2.miesto/2nd place: Žilinský kraj Kinder team (SK)

3.miesto/3rd place: 1. FC Tatran Prešov (SK)

 

Najlepší hráč/The best player: Vladimír VAĽKO (Žilinský kraj Kinder team), (SK)

Najlepší strelec/The best scorer: Yaroslav BUTKO (Lokomotiv Kiev "B"), (UA)

Najlepší brankár/ The best goalkeeper: Florin ANTONESCU (ACS Electrica 1929 Timisoara), (RO)





Friday 6. July O 17. miesto ( for 17th place )
N1
08:00
ihrisko ( playground ) Fintice
"Gornyak-Sport" Horishni Plavni - Lokomotiv Kiev C
3 : 0
Friday 6. July O 11. miesto ( for 11th place )
N4
08:00
ihrisko ( playground ) Ľubotice
DEAC Debrecen - Arena Kharkiv
0 : 0
PK 5:3
Friday 6. July O 7. miesto ( for 7th place )
N6
08:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
Lokomotiv Kiev A - AS Unirea Slobozia
1 : 1
PK 3:4
Friday 6. July O 15. miesto ( for 15th place )
N2
09:00
ihrisko ( playground ) Fintice
FK Humenné - FK Noves Spišská Nová Ves
0 : 3
Friday 6. July O 9. miesto ( for 9th place )
N5
09:00
ihrisko ( playground ) Ľubotice
UKS Polonia Slubice - FA Šiauliai
1 : 2
Friday 6. July O 5. miesto ( for 5th place )
N7
09:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
Szolnoki MÁV UFC - UKS Olimpijczyk Kwakowo
2 : 0
Friday 6. July O 13. miesto ( for 13th place )
N3
10:00
ihrisko ( playground ) Fintice
SMP Zuri Olsztyn - UKS Lisek Milówka
0 : 6
Friday 6. July Semifinále ( semi - final)
N8
10:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1.FC Tatran Prešov - ACS Electrica 1929 Timisoara
0 : 2
N9
11:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
Žilinský kraj Kinder team - Lokomotiv Kiev B
4 : 0
Friday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N10
13:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1.FC Tatran Prešov - Lokomotiv Kiev B
2 : 0
Friday 6. July finále ( final )
N11
14:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
ACS Electrica 1929 Timisoara - Žilinský kraj Kinder team
1 : 0


Lokomotiv Kiev A
(UA)
UKS Olimpijczyk Kwakowo
(PL)
FA Šiauliai
(LT)
Lokomotiv Kiev C
(UA)
UKS Lisek Milówka
(PL)
Žilinský kraj Kinder team
(SK)
FK Humenné
(SK)
ACS Electrica 1929 Timisoara
(RO)
DEAC Debrecen
(HU )
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
Lokomotiv Kiev A
(UA)
0 : 22 : 12 : 04 : 20 : 74 : 30 : 30 : 012 : 18134
UKS Olimpijczyk Kwakowo
(PL)
2 : 01 : 01 : 03 : 00 : 05 : 10 : 12 : 014 : 2193
FA Šiauliai
(LT)
1 : 20 : 14 : 04 : 01 : 34 : 10 : 55 : 019 : 12125
Lokomotiv Kiev C
(UA)
0 : 20 : 10 : 40 : 30 : 72 : 50 : 50 : 82 : 3509
UKS Lisek Milówka
(PL)
2 : 40 : 30 : 43 : 00 : 94 : 21 : 31 : 211 : 2767
Žilinský kraj Kinder team
(SK)
7 : 00 : 03 : 17 : 09 : 07 : 10 : 27 : 040 : 4192
FK Humenné
(SK)
3 : 41 : 51 : 45 : 22 : 41 : 70 : 51 : 314 : 3438
ACS Electrica 1929 Timisoara
(RO)
3 : 01 : 05 : 05 : 03 : 12 : 05 : 06 : 030 : 1241
DEAC Debrecen
(HU )
0 : 00 : 20 : 58 : 02 : 10 : 73 : 10 : 613 : 22106
Aktualizované 06.07.2018 14:57

Tabuľka kategória U13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)880030 : 124
2.Žilinský kraj Kinder team (SK)861140 : 419
3.UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)861114 : 219
4.Lokomotiv Kiev A (UA)841312 : 1813
5.FA Šiauliai (LT)840419 : 1212
6.DEAC Debrecen (HU )831413 : 2210
7.UKS Lisek Milówka (PL)820611 : 276
8.FK Humenné (SK)810714 : 343
9.Lokomotiv Kiev C (UA)80082 : 350

Tabuľka kategória U13 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Lokomotiv Kiev B (UA)870120 : 821
2.1.FC Tatran Prešov (SK)861124 : 719
3.Szolnoki MÁV UFC (HU )851214 : 616
4.AS Unirea Slobozia (RO)842215 : 514
5.UKS Polonia Slubice (PL)840413 : 1812
6.Arena Kharkiv (UA)831415 : 1010
7.SMP Zuri Olsztyn (PL)82159 : 257
8.FK Noves Spišská Nová Ves (SK)82067 : 196
9."Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA)80083 : 220






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
pondelok
rozpis zápasov >
3. júl
utorok
rozpis zápasov >
4. júl
streda
rozpis zápasov >
5. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
6. júl
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >