AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U14 SKUPINA A

1.miesto/1st place: Cautis Steaua Sudului Bucuresti (RO)

2.miesto/2nd place: Lokomotiv Kiev (UA)

3.miesto/3rd place: FC Arsenal Kharkiv (UA)

 

Najlepší hráč/The best player: Maksim PONOMAR (FC Arsenal Kharkiv), (UA)

Najlepší strelec/The best scorer:  Razvan ROGÖJAN (Cautis Steaua Sudului Bucuresti), (RO)

Najlepší brankár/ The best goalkeeper: Yildiz SUAT (Cautis Steaua Sudului Bucuresti), (RO)



Fenix Potoritsa
(UA)
FK Pivovar Šariš Veľký Šariš
(SK)
FC Arsenal Kharkiv
(UA)
Lokomotiv Kiev
(UA)
CSJ Stiinta U Craiova
(RO)
FAMT Prešov
(SK)
Grund 1986 FC Budapest
(HU )
MKS Zory
(PL)
Cautis Steaua Sudului
(RO)
FK Safi Prešov
(SK)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
Fenix Potoritsa
(UA)
1 : 00 : 40 : 03 : 23 : 00 : 11 : 11 : 42 : 011 : 12145
FK Pivovar Šariš Veľký Šariš
(SK)
0 : 10 : 60 : 40 : 141 : 20 : 40 : 30 : 100 : 01 : 44110
FC Arsenal Kharkiv
(UA)
4 : 06 : 00 : 31 : 23 : 12 : 25 : 00 : 15 : 026 : 9163
Lokomotiv Kiev
(UA)
0 : 04 : 03 : 03 : 13 : 33 : 10 : 13 : 34 : 023 : 9182
CSJ Stiinta U Craiova
(RO)
2 : 314 : 02 : 11 : 31 : 11 : 31 : 10 : 13 : 125 : 14117
FAMT Prešov
(SK)
0 : 32 : 11 : 33 : 31 : 12 : 11 : 00 : 61 : 311 : 21118
Grund 1986 FC Budapest
(HU )
1 : 04 : 02 : 21 : 33 : 11 : 20 : 30 : 45 : 017 : 15136
MKS Zory
(PL)
1 : 13 : 00 : 51 : 01 : 10 : 13 : 01 : 63 : 013 : 14144
Cautis Steaua Sudului
(RO)
4 : 110 : 01 : 03 : 31 : 06 : 04 : 06 : 16 : 041 : 5251
FK Safi Prešov
(SK)
0 : 20 : 00 : 50 : 41 : 33 : 10 : 50 : 30 : 64 : 2949
Aktualizované 06.07.2018 14:57

Tabuľka kategória U14 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Cautis Steaua Sudului (RO)981041 : 525
2.Lokomotiv Kiev (UA)953123 : 918
3.FC Arsenal Kharkiv (UA)951326 : 916
4.MKS Zory (PL)942313 : 1414
5.Fenix Potoritsa (UA)942311 : 1214
6.Grund 1986 FC Budapest (HU )941417 : 1513
7.CSJ Stiinta U Craiova (RO)932425 : 1411
8.FAMT Prešov (SK)932411 : 2111
9.FK Safi Prešov (SK)91174 : 294
10.FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)90181 : 441






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
pondelok
rozpis zápasov >
3. júl
utorok
rozpis zápasov >
4. júl
streda
rozpis zápasov >
5. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
6. júl
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >