AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) C

FC Dinamo Minsk I. (BY)
DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA)
SK Super Nova Riga (LV)
CFT Academy Slovakia (SK)
Jurmalas Sporta Skola (LV)
FC CROW Slávia Košice (SK)
ACS Tampa Brasov - white (RO)
ACS FC Juventus Timisoara (RO)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
18:00FC Dinamo Minsk I. (BY) - DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
38:30SK Super Nova Riga (LV) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
49:00Jurmalas Sporta Skola (LV) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
69:30ACS Tampa Brasov - white (RO) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
810:00CFT Academy Slovakia (SK) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1010:30FC CROW Slávia Košice (SK) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1211:00ACS FC Juventus Timisoara (RO) - Jurmalas Sporta Skola (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1411:30DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA) - ACS Tampa Brasov - white (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
4112:30SK Super Nova Riga (LV) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4213:00FC Dinamo Minsk I. (BY) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4313:30Jurmalas Sporta Skola (LV) - ACS Tampa Brasov - white (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4414:00CFT Academy Slovakia (SK) - DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4514:30ACS FC Juventus Timisoara (RO) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4615:00ACS Tampa Brasov - white (RO) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4715:30DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA) - Jurmalas Sporta Skola (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4816:00FC CROW Slávia Košice (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
518:30FC Dinamo Minsk I. (BY) - ACS Tampa Brasov - white (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
539:00SK Super Nova Riga (LV) - Jurmalas Sporta Skola (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
559:30CFT Academy Slovakia (SK) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
5710:00FC CROW Slávia Košice (SK) - DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
5910:30Jurmalas Sporta Skola (LV) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6111:00CFT Academy Slovakia (SK) - ACS Tampa Brasov - white (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6311:30DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6412:00FC CROW Slávia Košice (SK) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
789:00FC Dinamo Minsk I. (BY) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
779:00Jurmalas Sporta Skola (LV) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
8310:30ACS Tampa Brasov - white (RO) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
8410:30ACS FC Juventus Timisoara (RO) - DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U8 Skupina ( Group ) A

FAMT Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK)
FC Fortuna Minsk (BY)
ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO)
SK Super Nova Sigulda (LV)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
JFC Dobele (LV)
GKS 1962 Jastrzebie (PL)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
28:30FAMT Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
59:00FC Fortuna Minsk (BY) - ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
79:30SK Super Nova Sigulda (LV) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
910:00JFC Dobele (LV) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1110:30ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1311:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1511:30GKS 1962 Jastrzebie (PL) - SK Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1612:001.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
258:00FC Fortuna Minsk (BY) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
268:30FAMT Prešov (SK) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
289:00SK Super Nova Sigulda (LV) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
309:30ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO) - 1.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3210:00GKS 1962 Jastrzebie (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3410:30JFC Dobele (LV) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3611:001.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK) - SK Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3811:30Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
6512:30FAMT Prešov (SK) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6613:00FC Fortuna Minsk (BY) - SK Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6713:30ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6814:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - 1.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6914:30SK Super Nova Sigulda (LV) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7015:00ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7115:301.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7216:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
738:00SK Super Nova Sigulda (LV) - ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
758:30FAMT Prešov (SK) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
799:30JFC Dobele (LV) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
8110:00GKS 1962 Jastrzebie (PL) - 1.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U8 Skupina ( Group ) B

FC Dinamo Minsk II. (BY)
1.FC Tatran Prešov (SK)
SK Super Nova 2011 (LV)
Juventus Academy Košice (SK)
FC Gauja Valmiera (LV)
Juniorul Brasov (RO)
UKS Polonia Slubice (PL)
ACS Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
1712:30FC Dinamo Minsk II. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1813:00SK Super Nova 2011 (LV) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1913:30FC Gauja Valmiera (LV) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2014:00UKS Polonia Slubice (PL) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2114:30Juventus Academy Košice (SK) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2215:00Juniorul Brasov (RO) - SK Super Nova 2011 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2315:30ACS Tampa Brasov (RO) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2416:001.FC Tatran Prešov (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
278:30SK Super Nova 2011 (LV) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
299:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
319:30FC Gauja Valmiera (LV) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3310:00Juventus Academy Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3510:30ACS Tampa Brasov (RO) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3711:00UKS Polonia Slubice (PL) - SK Super Nova 2011 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3911:301.FC Tatran Prešov (SK) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4012:00Juniorul Brasov (RO) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
498:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
508:30SK Super Nova 2011 (LV) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
529:00Juventus Academy Košice (SK) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
549:30Juniorul Brasov (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
5610:00FC Gauja Valmiera (LV) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
5810:30Juventus Academy Košice (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
6011:001.FC Tatran Prešov (SK) - SK Super Nova 2011 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
6211:30Juniorul Brasov (RO) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
748:00FC Gauja Valmiera (LV) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
768:30FC Dinamo Minsk II. (BY) - SK Super Nova 2011 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
809:30UKS Polonia Slubice (PL) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
8210:00ACS Tampa Brasov (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) A

TFS Nikars - Vanagi (LV)
DJUFK Arsenal Kiev A (UA)
UKS Rona 03 Elk A (PL)
CFT Academy MFK Vranov (SK)
FC Fortuna Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov (SK)
ACS FC Juventus Timisoara (RO)
Juniorul Brasov - red (RO)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
18:00TFS Nikars - Vanagi (LV) - DJUFK Arsenal Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
38:30UKS Rona 03 Elk A (PL) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
59:00FC Fortuna Minsk (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
79:30ACS FC Juventus Timisoara (RO) - Juniorul Brasov - red (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
910:00CFT Academy MFK Vranov (SK) - TFS Nikars - Vanagi (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1110:301.FC Tatran Prešov (SK) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1311:00Juniorul Brasov - red (RO) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1511:30DJUFK Arsenal Kiev A (UA) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
258:00UKS Rona 03 Elk A (PL) - Juniorul Brasov - red (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
278:30TFS Nikars - Vanagi (LV) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
299:00FC Fortuna Minsk (BY) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
319:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - DJUFK Arsenal Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3310:00Juniorul Brasov - red (RO) - TFS Nikars - Vanagi (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3510:30ACS FC Juventus Timisoara (RO) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3711:00DJUFK Arsenal Kiev A (UA) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3911:301.FC Tatran Prešov (SK) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
6513:00TFS Nikars - Vanagi (LV) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6613:30UKS Rona 03 Elk A (PL) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6714:00CFT Academy MFK Vranov (SK) - Juniorul Brasov - red (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6814:301.FC Tatran Prešov (SK) - DJUFK Arsenal Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6915:00FC Fortuna Minsk (BY) - TFS Nikars - Vanagi (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7015:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7116:00DJUFK Arsenal Kiev A (UA) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7216:301.FC Tatran Prešov (SK) - Juniorul Brasov - red (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
769:30FC Fortuna Minsk (BY) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7810:00TFS Nikars - Vanagi (LV) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8010:30ACS FC Juventus Timisoara (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8211:00Juniorul Brasov - red (RO) - DJUFK Arsenal Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) B

DJUSH-2 Borisov (BY)
DJUFK Arsenal Kiev B (UA)
MKS Zory (PL)
CFT Academy Prešov (SK)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
Juniorul Brasov - yellow (RO)
ACS Ghiroda (RO)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
28:00DJUSH-2 Borisov (BY) - DJUFK Arsenal Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
48:30MKS Zory (PL) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
69:00UKS Rona 03 Elk B (PL) - Juniorul Brasov - yellow (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
89:30ACS Ghiroda (RO) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1010:00CFT Academy Prešov (SK) - DJUSH-2 Borisov (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1210:30Juniorul Brasov - yellow (RO) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1411:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1611:30DJUFK Arsenal Kiev B (UA) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
4113:30MKS Zory (PL) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4214:00DJUSH-2 Borisov (BY) - Juniorul Brasov - yellow (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4314:30UKS Rona 03 Elk B (PL) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4415:00CFT Academy Prešov (SK) - DJUFK Arsenal Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4515:30Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - DJUSH-2 Borisov (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4616:00ACS Ghiroda (RO) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4716:30DJUFK Arsenal Kiev B (UA) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4817:00Juniorul Brasov - yellow (RO) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
498:00DJUSH-2 Borisov (BY) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
518:30MKS Zory (PL) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
539:00CFT Academy Prešov (SK) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
559:30Juniorul Brasov - yellow (RO) - DJUFK Arsenal Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5710:00UKS Rona 03 Elk B (PL) - DJUSH-2 Borisov (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5910:30CFT Academy Prešov (SK) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6111:00DJUFK Arsenal Kiev B (UA) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6311:30Juniorul Brasov - yellow (RO) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
738:00UKS Rona 03 Elk B (PL) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
759:00DJUSH-2 Borisov (BY) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7910:00ACS Ghiroda (RO) - Juniorul Brasov - yellow (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
8311:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - DJUFK Arsenal Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U9 Skupina ( Group ) C

Grund 1986 FC Budapest (HU )
Zinedine Uzghorod (UA)
UKS MDK Plock (PL)
MFK Stará Ľubovňa (SK)
GKS 1962 Jastrzebie (PL)
FAMT Prešov (SK)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FC Inter Bucharest (RO)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
1713:30Grund 1986 FC Budapest (HU ) - Zinedine Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1814:00UKS MDK Plock (PL) - MFK Stará Ľubovňa (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1914:30GKS 1962 Jastrzebie (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2015:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FC Inter Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2115:30MFK Stará Ľubovňa (SK) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2216:00FAMT Prešov (SK) - UKS MDK Plock (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2316:30FC Inter Bucharest (RO) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2417:00Zinedine Uzghorod (UA) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
268:00UKS MDK Plock (PL) - FC Inter Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
288:30Grund 1986 FC Budapest (HU ) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
309:00GKS 1962 Jastrzebie (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
329:30MFK Stará Ľubovňa (SK) - Zinedine Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3410:00FC Inter Bucharest (RO) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3610:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - UKS MDK Plock (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3811:00Zinedine Uzghorod (UA) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4011:30FAMT Prešov (SK) - MFK Stará Ľubovňa (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
508:00Grund 1986 FC Budapest (HU ) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
528:30UKS MDK Plock (PL) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
549:00MFK Stará Ľubovňa (SK) - FC Inter Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
569:30FAMT Prešov (SK) - Zinedine Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
5810:00GKS 1962 Jastrzebie (PL) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6010:30MFK Stará Ľubovňa (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6211:00Zinedine Uzghorod (UA) - UKS MDK Plock (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6411:30FAMT Prešov (SK) - FC Inter Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
748:30GKS 1962 Jastrzebie (PL) - MFK Stará Ľubovňa (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
779:30Grund 1986 FC Budapest (HU ) - UKS MDK Plock (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
8110:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
8411:30FC Inter Bucharest (RO) - Zinedine Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U10 Skupina ( Group ) A

FAMT Prešov (SK)
UKS Rona 03 Elk A (PL)
JFC Dobele (LV)
DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA)
ACS Junior Galati (RO)
1.FC Tatran Prešov (SK)
CSM Ramnicu Sarat (RO)
Juniorul Brasov (RO)
FC Fortuna Minsk (BY)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
18:00FAMT Prešov (SK) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
28:30JFC Dobele (LV) - DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
39:00ACS Junior Galati (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
49:30CSM Ramnicu Sarat (RO) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
510:00FC Fortuna Minsk (BY) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
610:30UKS Rona 03 Elk A (PL) - ACS Junior Galati (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
711:00CSM Ramnicu Sarat (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
811:30DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
912:001.FC Tatran Prešov (SK) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
3612:00DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3512:00ACS Junior Galati (RO) - CSM Ramnicu Sarat (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3712:30JFC Dobele (LV) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3812:30Juniorul Brasov (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4314:30FC Fortuna Minsk (BY) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4515:001.FC Tatran Prešov (SK) - CSM Ramnicu Sarat (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4715:30ACS Junior Galati (RO) - DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4916:00Juniorul Brasov (RO) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5016:30FAMT Prešov (SK) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
6212:00UKS Rona 03 Elk A (PL) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6412:30CSM Ramnicu Sarat (RO) - DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6713:00Juniorul Brasov (RO) - ACS Junior Galati (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6913:301.FC Tatran Prešov (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7014:30CSM Ramnicu Sarat (RO) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7115:00ACS Junior Galati (RO) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7315:30DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7516:00FAMT Prešov (SK) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7816:30FC Fortuna Minsk (BY) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
798:00Juniorul Brasov (RO) - DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
829:30JFC Dobele (LV) - CSM Ramnicu Sarat (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8511:001.FC Tatran Prešov (SK) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8812:30FAMT Prešov (SK) - ACS Junior Galati (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9013:30UKS Rona 03 Elk A (PL) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
9214:00FC Fortuna Minsk (BY) - CSM Ramnicu Sarat (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9515:00DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
9615:30JFC Dobele (LV) - ACS Junior Galati (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9916:30UKS Rona 03 Elk A (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U10 Skupina ( Group ) B

CFT Academy MFK Vranov (SK)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
GKS 1962 Jastrzebie (PL)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
MŠO Štúrovo (SK)
ACS Ghiroda (RO)
Cautis Steaua Sudului (RO)
FC Garliava (LT)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
1012:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1112:30GKS 1962 Jastrzebie (PL) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1313:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1413:00ACS Ghiroda (RO) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1815:00FC Garliava (LT) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2015:30UKS Rona 03 Elk B (PL) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2216:00ACS Ghiroda (RO) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2416:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - FC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2617:00MŠO Štúrovo (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
3912:30Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4113:00GKS 1962 Jastrzebie (PL) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4013:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4213:00Cautis Steaua Sudului (RO) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4414:30FC Garliava (LT) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4615:00MŠO Štúrovo (SK) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4815:30Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5116:30Cautis Steaua Sudului (RO) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5217:00CFT Academy MFK Vranov (SK) - FC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
538:00UKS Rona 03 Elk B (PL) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
548:30ACS Ghiroda (RO) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
559:00Cautis Steaua Sudului (RO) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
569:30MŠO Štúrovo (SK) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5710:00ACS Ghiroda (RO) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5810:30Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - FC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5911:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6011:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6112:00FC Garliava (LT) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
808:30Cautis Steaua Sudului (RO) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8310:00GKS 1962 Jastrzebie (PL) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8611:30MŠO Štúrovo (SK) - FC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8913:00CFT Academy MFK Vranov (SK) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9314:00UKS Rona 03 Elk B (PL) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
9414:30FC Garliava (LT) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9715:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
9816:00GKS 1962 Jastrzebie (PL) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10016:30UKS Rona 03 Elk B (PL) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U10 Skupina ( Group ) C

UKS Polonia Slubice (PL)
Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
Zirka Kiev (UA)
ACS FC Juventus Timisoara (RO)
FK Safi Prešov (SK)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
CFT Pivovar Veľký Šariš (SK)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
1212:30UKS Polonia Slubice (PL) - Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1513:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - Zirka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1613:30ACS FC Juventus Timisoara (RO) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1713:30CSJ Stiinta U Craiova (RO) - CFT Pivovar Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1915:00Zirka Kiev (UA) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2115:30FK Safi Prešov (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2316:00CFT Pivovar Veľký Šariš (SK) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2516:30Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
278:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - CFT Pivovar Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
288:30UKS Polonia Slubice (PL) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
299:00ACS FC Juventus Timisoara (RO) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
309:30Zirka Kiev (UA) - Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3110:00CFT Pivovar Veľký Šariš (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3210:30CSJ Stiinta U Craiova (RO) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3311:00Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3411:30FK Safi Prešov (SK) - Zirka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
6312:00UKS Polonia Slubice (PL) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6512:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6612:30Zirka Kiev (UA) - CFT Pivovar Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6813:00FK Safi Prešov (SK) - Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7215:00ACS FC Juventus Timisoara (RO) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7415:30Zirka Kiev (UA) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7616:00Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7716:30FK Safi Prešov (SK) - CFT Pivovar Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
819:00ACS FC Juventus Timisoara (RO) - Zirka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8410:30UKS Polonia Slubice (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8712:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9113:30CFT Pivovar Veľký Šariš (SK) - Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U11 Skupina ( Group ) A

KZDYUSSH Ternopol (UA)
Football Wizard Krakow (PL)
DEAC Debrecen (HU )
FC Karpaty Lviv A (UA)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
TJ Sokol Brezovica (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
ACS Tampa Brasov (RO)
NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
18:00KZDYUSSH Ternopol (UA) - Football Wizard Krakow (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
28:30DEAC Debrecen (HU ) - FC Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
39:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - TJ Sokol Brezovica (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
49:301.FC Tatran Prešov (SK) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
510:00NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
610:30Football Wizard Krakow (PL) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
711:001.FC Tatran Prešov (SK) - KZDYUSSH Ternopol (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
811:30FC Karpaty Lviv A (UA) - NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
912:00TJ Sokol Brezovica (SK) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
3613:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3713:30FC Karpaty Lviv A (UA) - Football Wizard Krakow (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4014:00DEAC Debrecen (HU ) - TJ Sokol Brezovica (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4314:30ACS Tampa Brasov (RO) - KZDYUSSH Ternopol (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4415:00NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - Football Wizard Krakow (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4515:30TJ Sokol Brezovica (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4716:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - FC Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4816:30ACS Tampa Brasov (RO) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
5017:00KZDYUSSH Ternopol (UA) - NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
6413:30Football Wizard Krakow (PL) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6614:001.FC Tatran Prešov (SK) - FC Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6714:00ACS Tampa Brasov (RO) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6914:30TJ Sokol Brezovica (SK) - KZDYUSSH Ternopol (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7115:30Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7417:001.FC Tatran Prešov (SK) - Football Wizard Krakow (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7717:30KZDYUSSH Ternopol (UA) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7617:30FC Karpaty Lviv A (UA) - TJ Sokol Brezovica (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7817:30NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
798:00ACS Tampa Brasov (RO) - FC Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
829:30DEAC Debrecen (HU ) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8511:00TJ Sokol Brezovica (SK) - NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8712:00KZDYUSSH Ternopol (UA) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
8912:30Football Wizard Krakow (PL) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9313:00NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
9514:00FC Karpaty Lviv A (UA) - KZDYUSSH Ternopol (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9714:30DEAC Debrecen (HU ) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
9915:30Football Wizard Krakow (PL) - TJ Sokol Brezovica (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) C

SK Super Nova Riga (LV)
FK Lviv A (UA)
UKS Rona 03 Elk A (PL)
Juventus Academy Košice (SK)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
MŠK Tesla Stropkov (SK)
Cautis Steaua Sudului (RO)
FAMT Prešov (SK)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
1012:00SK Super Nova Riga (LV) - FK Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1112:30UKS Rona 03 Elk A (PL) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1213:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - MŠK Tesla Stropkov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1313:30Cautis Steaua Sudului (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1614:00Juventus Academy Košice (SK) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1914:30MŠK Tesla Stropkov (SK) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2015:00FAMT Prešov (SK) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2216:00FK Lviv A (UA) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
3913:30SK Super Nova Riga (LV) - MŠK Tesla Stropkov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3813:30UKS Rona 03 Elk A (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4214:00Juventus Academy Košice (SK) - FK Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4114:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4616:00FAMT Prešov (SK) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4917:00Cautis Steaua Sudului (RO) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5117:30FK Lviv A (UA) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5217:30MŠK Tesla Stropkov (SK) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
538:00SK Super Nova Riga (LV) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
548:30UKS Rona 03 Elk A (PL) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
559:00Juventus Academy Košice (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
569:30MŠK Tesla Stropkov (SK) - FK Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5710:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5810:30Juventus Academy Košice (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5911:00FK Lviv A (UA) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6011:30MŠK Tesla Stropkov (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
819:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8410:30SK Super Nova Riga (LV) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8812:00Cautis Steaua Sudului (RO) - MŠK Tesla Stropkov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9112:30FAMT Prešov (SK) - FK Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U11 Skupina ( Group ) B

Zinedine Uzghorod (UA)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
Szanda Focisuli SE (HU )
FK Lviv B (UA)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FC CROW Slávia Košice (SK)
FK Safi Prešov (SK)
FK Humenné (SK)
DJUSH-2 Borisov (BY)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
1414:00Zinedine Uzghorod (UA) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1514:00Szanda Focisuli SE (HU ) - FK Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1714:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1814:30FK Safi Prešov (SK) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2115:30DJUSH-2 Borisov (BY) - Szanda Focisuli SE (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2317:00UKS Rona 03 Elk B (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2517:30FK Lviv B (UA) - DJUSH-2 Borisov (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2617:30FC CROW Slávia Košice (SK) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2417:30FK Safi Prešov (SK) - Zinedine Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
278:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
288:30FK Lviv B (UA) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
299:00Szanda Focisuli SE (HU ) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
309:30FK Humenné (SK) - Zinedine Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3110:00DJUSH-2 Borisov (BY) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3210:30FC CROW Slávia Košice (SK) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3311:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FK Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3411:30FK Humenné (SK) - Szanda Focisuli SE (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3512:30Zinedine Uzghorod (UA) - DJUSH-2 Borisov (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
6112:30UKS Rona 03 Elk B (PL) - Szanda Focisuli SE (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6213:00FK Safi Prešov (SK) - FK Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6313:30FK Humenné (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6514:00FC CROW Slávia Košice (SK) - Zinedine Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6814:30FK Safi Prešov (SK) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7015:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - DJUSH-2 Borisov (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7216:00FK Lviv B (UA) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7316:30Zinedine Uzghorod (UA) - Szanda Focisuli SE (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7517:00DJUSH-2 Borisov (BY) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
808:30FK Humenné (SK) - FK Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8310:00Szanda Focisuli SE (HU ) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8611:30FC CROW Slávia Košice (SK) - DJUSH-2 Borisov (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9012:30Zinedine Uzghorod (UA) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
9213:00UKS Rona 03 Elk B (PL) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9413:30DJUSH-2 Borisov (BY) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
9614:30FK Lviv B (UA) - Zinedine Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9815:00Szanda Focisuli SE (HU ) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
10016:00UKS Rona 03 Elk B (PL) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U12 Skupina ( Group ) A

JFC Dobele (LV)
COR Brest (BY)
UKS Polonia Slubice (PL)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
MKS Zory B (PL)
Výber ObFZ Prešov (SK)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
FK Pokrok SEZ Krompachy (SK)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
18:00JFC Dobele (LV) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
28:40UKS Polonia Slubice (PL) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
39:20MKS Zory B (PL) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
410:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - FK Pokrok SEZ Krompachy (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
510:40SJFSSOR Uzghorod (UA) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
611:20Výber ObFZ Prešov (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
712:00FK Pokrok SEZ Krompachy (SK) - MKS Zory B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
812:40COR Brest (BY) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
4113:20UKS Polonia Slubice (PL) - FK Pokrok SEZ Krompachy (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
4214:00JFC Dobele (LV) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
4314:40MKS Zory B (PL) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
4415:20SJFSSOR Uzghorod (UA) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
4516:00FK Pokrok SEZ Krompachy (SK) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
4616:40Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
4717:20COR Brest (BY) - MKS Zory B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
4818:00Výber ObFZ Prešov (SK) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
498:00JFC Dobele (LV) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
508:40UKS Polonia Slubice (PL) - MKS Zory B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
519:20SJFSSOR Uzghorod (UA) - FK Pokrok SEZ Krompachy (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
5310:00Výber ObFZ Prešov (SK) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
5410:40MKS Zory B (PL) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
5511:20SJFSSOR Uzghorod (UA) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
5712:00COR Brest (BY) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
5812:40Výber ObFZ Prešov (SK) - FK Pokrok SEZ Krompachy (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
738:00MKS Zory B (PL) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
758:40JFC Dobele (LV) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
7910:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
8110:40FK Pokrok SEZ Krompachy (SK) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B

U12 Skupina ( Group ) B

FC Tornado Minsk (BY)
Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)
SK Super Nova Riga (LV)
1.FC Tatran Prešov (SK)
UKS Rona 03 Elk (PL)
ACS Ghiroda (RO)
UKS Rakovia Warszawa (PL)
MKS Zory A (PL)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
913:20FC Tornado Minsk (BY) - Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1014:00SK Super Nova Riga (LV) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1214:40UKS Rona 03 Elk (PL) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1415:20UKS Rakovia Warszawa (PL) - MKS Zory A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1616:001.FC Tatran Prešov (SK) - FC Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1816:40ACS Ghiroda (RO) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
2017:20MKS Zory A (PL) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
2218:00Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA) - UKS Rakovia Warszawa (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
258:00SK Super Nova Riga (LV) - MKS Zory A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
278:40FC Tornado Minsk (BY) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
299:20UKS Rona 03 Elk (PL) - UKS Rakovia Warszawa (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
3110:001.FC Tatran Prešov (SK) - Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
3310:40MKS Zory A (PL) - FC Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
3511:20UKS Rakovia Warszawa (PL) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
3712:00Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
3912:40ACS Ghiroda (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
5913:20FC Tornado Minsk (BY) - UKS Rakovia Warszawa (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
6114:00SK Super Nova Riga (LV) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
6314:401.FC Tatran Prešov (SK) - MKS Zory A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
6515:20ACS Ghiroda (RO) - Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
6716:00UKS Rona 03 Elk (PL) - FC Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
6916:401.FC Tatran Prešov (SK) - UKS Rakovia Warszawa (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
7117:20Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
7218:00ACS Ghiroda (RO) - MKS Zory A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
748:00UKS Rona 03 Elk (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
768:40FC Tornado Minsk (BY) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
8010:00UKS Rakovia Warszawa (PL) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
8210:40MKS Zory A (PL) - Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A

U12 Skupina ( Group ) C

FC Garliava (LT)
Smena Belaya Cerkov (UA)
FC Gauja Valmiera (LV)
FAMT Prešov (SK)
AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL)
FK Amber Kaliningrad (RU)
SMS Jaroslaw (PL)
ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
1114:00FC Garliava (LT) - Smena Belaya Cerkov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
1314:40FC Gauja Valmiera (LV) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
1515:20AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL) - FK Amber Kaliningrad (RU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
1716:00SMS Jaroslaw (PL) - ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
1916:40FAMT Prešov (SK) - FC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
2117:20FK Amber Kaliningrad (RU) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
2318:00ACS Electrica 1929 Timisoara (RO) - AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
2418:40Smena Belaya Cerkov (UA) - SMS Jaroslaw (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
268:00FC Gauja Valmiera (LV) - ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
288:40FC Garliava (LT) - FK Amber Kaliningrad (RU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
309:20AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL) - SMS Jaroslaw (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
3210:00FAMT Prešov (SK) - Smena Belaya Cerkov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
3410:40ACS Electrica 1929 Timisoara (RO) - FC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
3611:20SMS Jaroslaw (PL) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
3812:00Smena Belaya Cerkov (UA) - AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
4012:40FK Amber Kaliningrad (RU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
529:20FC Garliava (LT) - SMS Jaroslaw (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
5611:20FC Gauja Valmiera (LV) - AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
6013:20FAMT Prešov (SK) - ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
6214:00FK Amber Kaliningrad (RU) - Smena Belaya Cerkov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
6414:40AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL) - FC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
6615:20FAMT Prešov (SK) - SMS Jaroslaw (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
6816:00Smena Belaya Cerkov (UA) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
7016:40FK Amber Kaliningrad (RU) - ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
789:20FC Garliava (LT) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
779:20AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
8311:20SMS Jaroslaw (PL) - FK Amber Kaliningrad (RU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
8411:20ACS Electrica 1929 Timisoara (RO) - Smena Belaya Cerkov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B

U13 Skupina ( Group ) A

Lokomotiv Kiev A (UA)
UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)
FA Šiauliai (LT)
Lokomotiv Kiev C (UA)
UKS Lisek Milówka (PL)
Žilinský kraj Kinder team (SK)
FK Humenné (SK)
ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)
DEAC Debrecen (HU )

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
110:30Lokomotiv Kiev A (UA) - UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
311:30FA Šiauliai (LT) - Lokomotiv Kiev C (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
512:30UKS Lisek Milówka (PL) - Žilinský kraj Kinder team (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
713:30FK Humenné (SK) - ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
914:30DEAC Debrecen (HU ) - FA Šiauliai (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1115:30UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL) - UKS Lisek Milówka (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1316:30FK Humenné (SK) - Lokomotiv Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1517:30Lokomotiv Kiev C (UA) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1718:30Žilinský kraj Kinder team (SK) - ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
198:00Lokomotiv Kiev C (UA) - UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
219:00UKS Lisek Milówka (PL) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2310:00FA Šiauliai (LT) - Žilinský kraj Kinder team (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2511:00ACS Electrica 1929 Timisoara (RO) - Lokomotiv Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2712:00DEAC Debrecen (HU ) - UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3014:00Žilinský kraj Kinder team (SK) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3215:00UKS Lisek Milówka (PL) - Lokomotiv Kiev C (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3416:00ACS Electrica 1929 Timisoara (RO) - FA Šiauliai (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3617:00Lokomotiv Kiev A (UA) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
378:00UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL) - FA Šiauliai (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
399:00FK Humenné (SK) - Lokomotiv Kiev C (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4110:00ACS Electrica 1929 Timisoara (RO) - UKS Lisek Milówka (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4311:00Žilinský kraj Kinder team (SK) - Lokomotiv Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4512:00FK Humenné (SK) - UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4713:00UKS Lisek Milówka (PL) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4814:00Lokomotiv Kiev C (UA) - Žilinský kraj Kinder team (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
5015:00Lokomotiv Kiev A (UA) - FA Šiauliai (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
5216:00DEAC Debrecen (HU ) - ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
558:00ACS Electrica 1929 Timisoara (RO) - Lokomotiv Kiev C (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
579:00FA Šiauliai (LT) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
5910:00Žilinský kraj Kinder team (SK) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
6111:00Lokomotiv Kiev A (UA) - UKS Lisek Milówka (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
6312:00UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL) - ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
6513:00DEAC Debrecen (HU ) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
6714:00Lokomotiv Kiev C (UA) - Lokomotiv Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
6915:00FA Šiauliai (LT) - UKS Lisek Milówka (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
7116:00UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL) - Žilinský kraj Kinder team (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

U13 Skupina ( Group ) B

"Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
UKS Polonia Slubice (PL)
Arena Kharkiv (UA)
AS Unirea Slobozia (RO)
Lokomotiv Kiev B (UA)
FK Noves Spišská Nová Ves (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
Szolnoki MÁV UFC (HU )

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
210:30"Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
411:30UKS Polonia Slubice (PL) - Arena Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
612:30AS Unirea Slobozia (RO) - Lokomotiv Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
813:30FK Noves Spišská Nová Ves (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1014:30Szolnoki MÁV UFC (HU ) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1215:30SMP Zuri Olsztyn (PL) - AS Unirea Slobozia (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1416:30FK Noves Spišská Nová Ves (SK) - "Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1617:30Arena Kharkiv (UA) - Szolnoki MÁV UFC (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1818:30Lokomotiv Kiev B (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
208:00Arena Kharkiv (UA) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
229:00AS Unirea Slobozia (RO) - FK Noves Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2410:00UKS Polonia Slubice (PL) - Lokomotiv Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2611:001.FC Tatran Prešov (SK) - "Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2812:00Szolnoki MÁV UFC (HU ) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2913:00Lokomotiv Kiev B (UA) - FK Noves Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3114:00AS Unirea Slobozia (RO) - Arena Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3315:001.FC Tatran Prešov (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3516:00"Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA) - Szolnoki MÁV UFC (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
388:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
409:00FK Noves Spišská Nová Ves (SK) - Arena Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
4210:001.FC Tatran Prešov (SK) - AS Unirea Slobozia (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
4411:00Lokomotiv Kiev B (UA) - "Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
4612:00FK Noves Spišská Nová Ves (SK) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
4914:00AS Unirea Slobozia (RO) - Szolnoki MÁV UFC (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5115:00Arena Kharkiv (UA) - Lokomotiv Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5316:00"Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5417:00Szolnoki MÁV UFC (HU ) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
568:001.FC Tatran Prešov (SK) - Arena Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
589:00UKS Polonia Slubice (PL) - FK Noves Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
6010:00Lokomotiv Kiev B (UA) - Szolnoki MÁV UFC (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
6211:00"Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA) - AS Unirea Slobozia (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
6412:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
6613:00Szolnoki MÁV UFC (HU ) - FK Noves Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
6814:00Arena Kharkiv (UA) - "Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
7015:00UKS Polonia Slubice (PL) - AS Unirea Slobozia (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
7216:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - Lokomotiv Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U14 Skupina ( Group ) A

Fenix Potoritsa (UA)
FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)
FC Arsenal Kharkiv (UA)
Lokomotiv Kiev (UA)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FAMT Prešov (SK)
Grund 1986 FC Budapest (HU )
MKS Zory (PL)
Cautis Steaua Sudului (RO)
FK Safi Prešov (SK)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
18:00Fenix Potoritsa (UA) - FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
29:00FC Arsenal Kharkiv (UA) - Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
310:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
411:00Grund 1986 FC Budapest (HU ) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
512:00Cautis Steaua Sudului (RO) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
613:00Lokomotiv Kiev (UA) - Fenix Potoritsa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
714:00FAMT Prešov (SK) - FC Arsenal Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
815:00FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
916:00MKS Zory (PL) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1017:00FK Safi Prešov (SK) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
118:00FAMT Prešov (SK) - FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
129:00Grund 1986 FC Budapest (HU ) - Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1310:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1411:00FC Arsenal Kharkiv (UA) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1512:00Fenix Potoritsa (UA) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1613:00Lokomotiv Kiev (UA) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1714:00MKS Zory (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1815:00FK Safi Prešov (SK) - FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1916:00Grund 1986 FC Budapest (HU ) - Fenix Potoritsa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2017:00Cautis Steaua Sudului (RO) - FC Arsenal Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
218:00FAMT Prešov (SK) - Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
229:00FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2310:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2411:00Fenix Potoritsa (UA) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2512:00FC Arsenal Kharkiv (UA) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2613:00Lokomotiv Kiev (UA) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2714:00Cautis Steaua Sudului (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2815:00Fenix Potoritsa (UA) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2916:00FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK) - FC Arsenal Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3017:00Grund 1986 FC Budapest (HU ) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
318:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
329:00FC Arsenal Kharkiv (UA) - Fenix Potoritsa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3310:00FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3411:00FK Safi Prešov (SK) - Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3513:15FAMT Prešov (SK) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3614:15CSJ Stiinta U Craiova (RO) - FC Arsenal Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3715:15MKS Zory (PL) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3816:15Lokomotiv Kiev (UA) - FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3917:15FAMT Prešov (SK) - Fenix Potoritsa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
4018:15Cautis Steaua Sudului (RO) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice

čas ( time )
Piatok 6. Júl (Friday 6. July)
4212:00Grund 1986 FC Budapest (HU ) - FC Arsenal Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
4112:00MKS Zory (PL) - Fenix Potoritsa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
4312:30Cautis Steaua Sudului (RO) - Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4413:00FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
4514:00FK Safi Prešov (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice

U15 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov (SK)
AFA Olaine (LV)
NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)
FC Arsenal Kharkiv 2002 - out of the tournament (UA)
UKS Rona 03 Elk (PL)
MFK Stará Ľubovňa (SK)
Grund 1986 FC Budapest (HU )
UKS Lisek Milówka (PL)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
18:001.FC Tatran Prešov (SK) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
28:00NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - FC Arsenal Kharkiv 2002 - out of the tournament (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
39:15UKS Rona 03 Elk (PL) - MFK Stará Ľubovňa (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
49:15Grund 1986 FC Budapest (HU ) - UKS Lisek Milówka (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
514:15FC Arsenal Kharkiv 2002 - out of the tournament (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1. FC Tatran Prešov A
615:30MFK Stará Ľubovňa (SK) - NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1. FC Tatran Prešov A
716:45UKS Lisek Milówka (PL) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1. FC Tatran Prešov A
818:00AFA Olaine (LV) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
912:45NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - UKS Lisek Milówka (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1013:001.FC Tatran Prešov (SK) - MFK Stará Ľubovňa (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1114:15UKS Rona 03 Elk (PL) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1215:30FC Arsenal Kharkiv 2002 - out of the tournament (UA) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1316:30UKS Lisek Milówka (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1. FC Tatran Prešov A
1417:00Grund 1986 FC Budapest (HU ) - NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1518:00AFA Olaine (LV) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1618:15MFK Stará Ľubovňa (SK) - FC Arsenal Kharkiv 2002 - out of the tournament (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
1712:451.FC Tatran Prešov (SK) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1813:00NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1914:15FC Arsenal Kharkiv 2002 - out of the tournament (UA) - UKS Lisek Milówka (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2015:30MFK Stará Ľubovňa (SK) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2116:30UKS Rona 03 Elk (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1. FC Tatran Prešov A
2318:00AFA Olaine (LV) - NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2218:00FC Arsenal Kharkiv 2002 - out of the tournament (UA) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2419:15MFK Stará Ľubovňa (SK) - UKS Lisek Milówka (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
2512:00UKS Rona 03 Elk (PL) - FC Arsenal Kharkiv 2002 - out of the tournament (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2613:001.FC Tatran Prešov (SK) - NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1. FC Tatran Prešov A
2714:15Grund 1986 FC Budapest (HU ) - MFK Stará Ľubovňa (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1. FC Tatran Prešov A
2815:30UKS Lisek Milówka (PL) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1. FC Tatran Prešov A

A15 Skupina ( Group ) A

ŽFK Šumadija 1903 (SRB)
1.FC Tatran Prešov (SK)
TJ Lokomotíva Košice (SK)
FC Hatvan (HU )
Partizán Bardejov (SK)
DJUSSH Kobelyacka (UA)

čas ( time )
Pondelok 2. Júl (Monday 2. July)
18:00ŽFK Šumadija 1903 (SRB) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
28:40TJ Lokomotíva Košice (SK) - FC Hatvan (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
39:20Partizán Bardejov (SK) - DJUSSH Kobelyacka (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
410:00TJ Lokomotíva Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
510:40FC Hatvan (HU ) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
611:20DJUSSH Kobelyacka (UA) - ŽFK Šumadija 1903 (SRB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
712:00Partizán Bardejov (SK) - TJ Lokomotíva Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
812:401.FC Tatran Prešov (SK) - DJUSSH Kobelyacka (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
913:20ŽFK Šumadija 1903 (SRB) - FC Hatvan (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
1013:20FC Hatvan (HU ) - DJUSSH Kobelyacka (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1114:001.FC Tatran Prešov (SK) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1214:40TJ Lokomotíva Košice (SK) - ŽFK Šumadija 1903 (SRB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1316:00FC Hatvan (HU ) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1416:40ŽFK Šumadija 1903 (SRB) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1517:20DJUSSH Kobelyacka (UA) - TJ Lokomotíva Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
pondelok
rozpis zápasov >
3. júl
utorok
rozpis zápasov >
4. júl
streda
rozpis zápasov >
5. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
6. júl
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >