AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) A

FAMT Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK)
FC Fortuna Minsk (BY)
ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO)
SK Super Nova Sigulda (LV)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
JFC Dobele (LV)
GKS 1962 Jastrzebie (PL)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
258:00FC Fortuna Minsk (BY) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
268:30FAMT Prešov (SK) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
289:00SK Super Nova Sigulda (LV) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
309:30ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO) - 1.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3210:00GKS 1962 Jastrzebie (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3410:30JFC Dobele (LV) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3611:001.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK) - SK Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3811:30Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U8 Skupina ( Group ) B

FC Dinamo Minsk II. (BY)
1.FC Tatran Prešov (SK)
SK Super Nova 2011 (LV)
Juventus Academy Košice (SK)
FC Gauja Valmiera (LV)
Juniorul Brasov (RO)
UKS Polonia Slubice (PL)
ACS Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
278:30SK Super Nova 2011 (LV) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
299:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
319:30FC Gauja Valmiera (LV) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3310:00Juventus Academy Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3510:30ACS Tampa Brasov (RO) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3711:00UKS Polonia Slubice (PL) - SK Super Nova 2011 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3911:301.FC Tatran Prešov (SK) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4012:00Juniorul Brasov (RO) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) C

FC Dinamo Minsk I. (BY)
DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA)
SK Super Nova Riga (LV)
CFT Academy Slovakia (SK)
Jurmalas Sporta Skola (LV)
FC CROW Slávia Košice (SK)
ACS Tampa Brasov - white (RO)
ACS FC Juventus Timisoara (RO)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
4112:30SK Super Nova Riga (LV) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4213:00FC Dinamo Minsk I. (BY) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4313:30Jurmalas Sporta Skola (LV) - ACS Tampa Brasov - white (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4414:00CFT Academy Slovakia (SK) - DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4514:30ACS FC Juventus Timisoara (RO) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4615:00ACS Tampa Brasov - white (RO) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4715:30DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA) - Jurmalas Sporta Skola (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4816:00FC CROW Slávia Košice (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) A

TFS Nikars - Vanagi (LV)
DJUFK Arsenal Kiev A (UA)
UKS Rona 03 Elk A (PL)
CFT Academy MFK Vranov (SK)
FC Fortuna Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov (SK)
ACS FC Juventus Timisoara (RO)
Juniorul Brasov - red (RO)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
258:00UKS Rona 03 Elk A (PL) - Juniorul Brasov - red (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
278:30TFS Nikars - Vanagi (LV) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
299:00FC Fortuna Minsk (BY) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
319:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - DJUFK Arsenal Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3310:00Juniorul Brasov - red (RO) - TFS Nikars - Vanagi (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3510:30ACS FC Juventus Timisoara (RO) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3711:00DJUFK Arsenal Kiev A (UA) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3911:301.FC Tatran Prešov (SK) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U9 Skupina ( Group ) C

Grund 1986 FC Budapest (HU )
Zinedine Uzghorod (UA)
UKS MDK Plock (PL)
MFK Stará Ľubovňa (SK)
GKS 1962 Jastrzebie (PL)
FAMT Prešov (SK)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FC Inter Bucharest (RO)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
268:00UKS MDK Plock (PL) - FC Inter Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
288:30Grund 1986 FC Budapest (HU ) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
309:00GKS 1962 Jastrzebie (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
329:30MFK Stará Ľubovňa (SK) - Zinedine Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3410:00FC Inter Bucharest (RO) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3610:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - UKS MDK Plock (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3811:00Zinedine Uzghorod (UA) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4011:30FAMT Prešov (SK) - MFK Stará Ľubovňa (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) B

DJUSH-2 Borisov (BY)
DJUFK Arsenal Kiev B (UA)
MKS Zory (PL)
CFT Academy Prešov (SK)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
Juniorul Brasov - yellow (RO)
ACS Ghiroda (RO)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
4113:30MKS Zory (PL) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4214:00DJUSH-2 Borisov (BY) - Juniorul Brasov - yellow (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4314:30UKS Rona 03 Elk B (PL) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4415:00CFT Academy Prešov (SK) - DJUFK Arsenal Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4515:30Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - DJUSH-2 Borisov (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4616:00ACS Ghiroda (RO) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4716:30DJUFK Arsenal Kiev B (UA) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4817:00Juniorul Brasov - yellow (RO) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U10 Skupina ( Group ) C

UKS Polonia Slubice (PL)
Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
Zirka Kiev (UA)
ACS FC Juventus Timisoara (RO)
FK Safi Prešov (SK)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
CFT Pivovar Veľký Šariš (SK)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
278:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - CFT Pivovar Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
288:30UKS Polonia Slubice (PL) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
299:00ACS FC Juventus Timisoara (RO) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
309:30Zirka Kiev (UA) - Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3110:00CFT Pivovar Veľký Šariš (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3210:30CSJ Stiinta U Craiova (RO) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3311:00Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3411:30FK Safi Prešov (SK) - Zirka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) A

FAMT Prešov (SK)
UKS Rona 03 Elk A (PL)
JFC Dobele (LV)
DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA)
ACS Junior Galati (RO)
1.FC Tatran Prešov (SK)
CSM Ramnicu Sarat (RO)
Juniorul Brasov (RO)
FC Fortuna Minsk (BY)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
3612:00DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3812:30Juniorul Brasov (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4314:30FC Fortuna Minsk (BY) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4515:001.FC Tatran Prešov (SK) - CSM Ramnicu Sarat (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4715:30ACS Junior Galati (RO) - DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4916:00Juniorul Brasov (RO) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5016:30FAMT Prešov (SK) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) B

CFT Academy MFK Vranov (SK)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
GKS 1962 Jastrzebie (PL)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
MŠO Štúrovo (SK)
ACS Ghiroda (RO)
Cautis Steaua Sudului (RO)
FC Garliava (LT)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
3912:30Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4213:00Cautis Steaua Sudului (RO) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4414:30FC Garliava (LT) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4615:00MŠO Štúrovo (SK) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4815:30Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5116:30Cautis Steaua Sudului (RO) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5217:00CFT Academy MFK Vranov (SK) - FC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) B

Zinedine Uzghorod (UA)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
Szanda Focisuli SE (HU )
FK Lviv B (UA)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FC CROW Slávia Košice (SK)
FK Safi Prešov (SK)
FK Humenné (SK)
DJUSH-2 Borisov (BY)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
278:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
288:30FK Lviv B (UA) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
299:00Szanda Focisuli SE (HU ) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
309:30FK Humenné (SK) - Zinedine Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3110:00DJUSH-2 Borisov (BY) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3210:30FC CROW Slávia Košice (SK) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3311:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FK Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3411:30FK Humenné (SK) - Szanda Focisuli SE (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3512:30Zinedine Uzghorod (UA) - DJUSH-2 Borisov (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U11 Skupina ( Group ) A

KZDYUSSH Ternopol (UA)
Football Wizard Krakow (PL)
DEAC Debrecen (HU )
FC Karpaty Lviv A (UA)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
TJ Sokol Brezovica (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
ACS Tampa Brasov (RO)
NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
3613:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3713:30FC Karpaty Lviv A (UA) - Football Wizard Krakow (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4014:00DEAC Debrecen (HU ) - TJ Sokol Brezovica (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4314:30ACS Tampa Brasov (RO) - KZDYUSSH Ternopol (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4415:00NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - Football Wizard Krakow (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4515:30TJ Sokol Brezovica (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4716:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - FC Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4816:30ACS Tampa Brasov (RO) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
5017:00KZDYUSSH Ternopol (UA) - NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U11 Skupina ( Group ) C

SK Super Nova Riga (LV)
FK Lviv A (UA)
UKS Rona 03 Elk A (PL)
Juventus Academy Košice (SK)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
MŠK Tesla Stropkov (SK)
Cautis Steaua Sudului (RO)
FAMT Prešov (SK)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
3913:30SK Super Nova Riga (LV) - MŠK Tesla Stropkov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4214:00Juventus Academy Košice (SK) - FK Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4616:00FAMT Prešov (SK) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4917:00Cautis Steaua Sudului (RO) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5217:30MŠK Tesla Stropkov (SK) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U12 Skupina ( Group ) B

FC Tornado Minsk (BY)
Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)
SK Super Nova Riga (LV)
1.FC Tatran Prešov (SK)
UKS Rona 03 Elk (PL)
ACS Ghiroda (RO)
UKS Rakovia Warszawa (PL)
MKS Zory A (PL)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
258:00SK Super Nova Riga (LV) - MKS Zory A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
278:40FC Tornado Minsk (BY) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
299:20UKS Rona 03 Elk (PL) - UKS Rakovia Warszawa (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
3110:001.FC Tatran Prešov (SK) - Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
3310:40MKS Zory A (PL) - FC Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
3511:20UKS Rakovia Warszawa (PL) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
3712:00Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
3912:40ACS Ghiroda (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B

U12 Skupina ( Group ) C

FC Garliava (LT)
Smena Belaya Cerkov (UA)
FC Gauja Valmiera (LV)
FAMT Prešov (SK)
AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL)
FK Amber Kaliningrad (RU)
SMS Jaroslaw (PL)
ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
268:00FC Gauja Valmiera (LV) - ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
288:40FC Garliava (LT) - FK Amber Kaliningrad (RU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
309:20AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL) - SMS Jaroslaw (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
3210:00FAMT Prešov (SK) - Smena Belaya Cerkov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
3410:40ACS Electrica 1929 Timisoara (RO) - FC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
3611:20SMS Jaroslaw (PL) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
3812:00Smena Belaya Cerkov (UA) - AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
4012:40FK Amber Kaliningrad (RU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A

U12 Skupina ( Group ) A

JFC Dobele (LV)
COR Brest (BY)
UKS Polonia Slubice (PL)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
MKS Zory B (PL)
Výber ObFZ Prešov (SK)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
FK Pokrok SEZ Krompachy (SK)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
4113:20UKS Polonia Slubice (PL) - FK Pokrok SEZ Krompachy (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
4214:00JFC Dobele (LV) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
4314:40MKS Zory B (PL) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
4415:20SJFSSOR Uzghorod (UA) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
4516:00FK Pokrok SEZ Krompachy (SK) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
4616:40Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
4717:20COR Brest (BY) - MKS Zory B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
4818:00Výber ObFZ Prešov (SK) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B

U13 Skupina ( Group ) A

Lokomotiv Kiev A (UA)
UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)
FA Šiauliai (LT)
Lokomotiv Kiev C (UA)
UKS Lisek Milówka (PL)
Žilinský kraj Kinder team (SK)
FK Humenné (SK)
ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)
DEAC Debrecen (HU )

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
198:00Lokomotiv Kiev C (UA) - UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
219:00UKS Lisek Milówka (PL) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2310:00FA Šiauliai (LT) - Žilinský kraj Kinder team (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2511:00ACS Electrica 1929 Timisoara (RO) - Lokomotiv Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2712:00DEAC Debrecen (HU ) - UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3014:00Žilinský kraj Kinder team (SK) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3215:00UKS Lisek Milówka (PL) - Lokomotiv Kiev C (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3416:00ACS Electrica 1929 Timisoara (RO) - FA Šiauliai (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3617:00Lokomotiv Kiev A (UA) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U13 Skupina ( Group ) B

"Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
UKS Polonia Slubice (PL)
Arena Kharkiv (UA)
AS Unirea Slobozia (RO)
Lokomotiv Kiev B (UA)
FK Noves Spišská Nová Ves (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
Szolnoki MÁV UFC (HU )

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
208:00Arena Kharkiv (UA) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
229:00AS Unirea Slobozia (RO) - FK Noves Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2410:00UKS Polonia Slubice (PL) - Lokomotiv Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2611:001.FC Tatran Prešov (SK) - "Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2812:00Szolnoki MÁV UFC (HU ) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2913:00Lokomotiv Kiev B (UA) - FK Noves Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3114:00AS Unirea Slobozia (RO) - Arena Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3315:001.FC Tatran Prešov (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3516:00"Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA) - Szolnoki MÁV UFC (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U14 Skupina ( Group ) A

Fenix Potoritsa (UA)
FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)
FC Arsenal Kharkiv (UA)
Lokomotiv Kiev (UA)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FAMT Prešov (SK)
Grund 1986 FC Budapest (HU )
MKS Zory (PL)
Cautis Steaua Sudului (RO)
FK Safi Prešov (SK)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
118:00FAMT Prešov (SK) - FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
129:00Grund 1986 FC Budapest (HU ) - Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1310:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1411:00FC Arsenal Kharkiv (UA) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1512:00Fenix Potoritsa (UA) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1613:00Lokomotiv Kiev (UA) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1714:00MKS Zory (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1815:00FK Safi Prešov (SK) - FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1916:00Grund 1986 FC Budapest (HU ) - Fenix Potoritsa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2017:00Cautis Steaua Sudului (RO) - FC Arsenal Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

U15 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov (SK)
AFA Olaine (LV)
NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)
FC Arsenal Kharkiv 2002 - out of the tournament (UA)
UKS Rona 03 Elk (PL)
MFK Stará Ľubovňa (SK)
Grund 1986 FC Budapest (HU )
UKS Lisek Milówka (PL)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
912:45NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - UKS Lisek Milówka (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1013:001.FC Tatran Prešov (SK) - MFK Stará Ľubovňa (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1114:15UKS Rona 03 Elk (PL) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1215:30FC Arsenal Kharkiv 2002 - out of the tournament (UA) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1316:30UKS Lisek Milówka (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1. FC Tatran Prešov A
1417:00Grund 1986 FC Budapest (HU ) - NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1518:00AFA Olaine (LV) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1618:15MFK Stará Ľubovňa (SK) - FC Arsenal Kharkiv 2002 - out of the tournament (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

A15 Skupina ( Group ) A

ŽFK Šumadija 1903 (SRB)
1.FC Tatran Prešov (SK)
TJ Lokomotíva Košice (SK)
FC Hatvan (HU )
Partizán Bardejov (SK)
DJUSSH Kobelyacka (UA)

čas ( time )
Utorok 3. Júl (Tuesday 3. July)
1013:20FC Hatvan (HU ) - DJUSSH Kobelyacka (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1114:001.FC Tatran Prešov (SK) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1214:40TJ Lokomotíva Košice (SK) - ŽFK Šumadija 1903 (SRB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1316:00FC Hatvan (HU ) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1416:40ŽFK Šumadija 1903 (SRB) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
1517:20DJUSSH Kobelyacka (UA) - TJ Lokomotíva Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
pondelok
rozpis zápasov >
3. júl
utorok
rozpis zápasov >
4. júl
streda
rozpis zápasov >
5. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
6. júl
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >