AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) B

FC Dinamo Minsk II. (BY)
1.FC Tatran Prešov (SK)
SK Super Nova 2011 (LV)
Juventus Academy Košice (SK)
FC Gauja Valmiera (LV)
Juniorul Brasov (RO)
UKS Polonia Slubice (PL)
ACS Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
498:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
508:30SK Super Nova 2011 (LV) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
529:00Juventus Academy Košice (SK) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
549:30Juniorul Brasov (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
5610:00FC Gauja Valmiera (LV) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
5810:30Juventus Academy Košice (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
6011:001.FC Tatran Prešov (SK) - SK Super Nova 2011 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
6211:30Juniorul Brasov (RO) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U8 Skupina ( Group ) C

FC Dinamo Minsk I. (BY)
DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA)
SK Super Nova Riga (LV)
CFT Academy Slovakia (SK)
Jurmalas Sporta Skola (LV)
FC CROW Slávia Košice (SK)
ACS Tampa Brasov - white (RO)
ACS FC Juventus Timisoara (RO)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
518:30FC Dinamo Minsk I. (BY) - ACS Tampa Brasov - white (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
539:00SK Super Nova Riga (LV) - Jurmalas Sporta Skola (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
559:30CFT Academy Slovakia (SK) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
5710:00FC CROW Slávia Košice (SK) - DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
5910:30Jurmalas Sporta Skola (LV) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6111:00CFT Academy Slovakia (SK) - ACS Tampa Brasov - white (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6311:30DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6412:00FC CROW Slávia Košice (SK) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) A

FAMT Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK)
FC Fortuna Minsk (BY)
ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO)
SK Super Nova Sigulda (LV)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
JFC Dobele (LV)
GKS 1962 Jastrzebie (PL)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
6512:30FAMT Prešov (SK) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6613:00FC Fortuna Minsk (BY) - SK Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6713:30ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6814:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - 1.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6914:30SK Super Nova Sigulda (LV) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7015:00ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7115:301.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7216:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) B

DJUSH-2 Borisov (BY)
DJUFK Arsenal Kiev B (UA)
MKS Zory (PL)
CFT Academy Prešov (SK)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
Juniorul Brasov - yellow (RO)
ACS Ghiroda (RO)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
498:00DJUSH-2 Borisov (BY) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
518:30MKS Zory (PL) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
539:00CFT Academy Prešov (SK) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
559:30Juniorul Brasov - yellow (RO) - DJUFK Arsenal Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5710:00UKS Rona 03 Elk B (PL) - DJUSH-2 Borisov (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5910:30CFT Academy Prešov (SK) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6111:00DJUFK Arsenal Kiev B (UA) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6311:30Juniorul Brasov - yellow (RO) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) C

Grund 1986 FC Budapest (HU )
Zinedine Uzghorod (UA)
UKS MDK Plock (PL)
MFK Stará Ľubovňa (SK)
GKS 1962 Jastrzebie (PL)
FAMT Prešov (SK)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FC Inter Bucharest (RO)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
508:00Grund 1986 FC Budapest (HU ) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
528:30UKS MDK Plock (PL) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
549:00MFK Stará Ľubovňa (SK) - FC Inter Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
569:30FAMT Prešov (SK) - Zinedine Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
5810:00GKS 1962 Jastrzebie (PL) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6010:30MFK Stará Ľubovňa (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6211:00Zinedine Uzghorod (UA) - UKS MDK Plock (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6411:30FAMT Prešov (SK) - FC Inter Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U9 Skupina ( Group ) A

TFS Nikars - Vanagi (LV)
DJUFK Arsenal Kiev A (UA)
UKS Rona 03 Elk A (PL)
CFT Academy MFK Vranov (SK)
FC Fortuna Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov (SK)
ACS FC Juventus Timisoara (RO)
Juniorul Brasov - red (RO)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
6513:00TFS Nikars - Vanagi (LV) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6613:30UKS Rona 03 Elk A (PL) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6714:00CFT Academy MFK Vranov (SK) - Juniorul Brasov - red (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6814:301.FC Tatran Prešov (SK) - DJUFK Arsenal Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6915:00FC Fortuna Minsk (BY) - TFS Nikars - Vanagi (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7015:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - ACS FC Juventus Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7116:00DJUFK Arsenal Kiev A (UA) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7216:301.FC Tatran Prešov (SK) - Juniorul Brasov - red (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U10 Skupina ( Group ) B

CFT Academy MFK Vranov (SK)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
GKS 1962 Jastrzebie (PL)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
MŠO Štúrovo (SK)
ACS Ghiroda (RO)
Cautis Steaua Sudului (RO)
FC Garliava (LT)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
538:00UKS Rona 03 Elk B (PL) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
548:30ACS Ghiroda (RO) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
559:00Cautis Steaua Sudului (RO) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
569:30MŠO Štúrovo (SK) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5710:00ACS Ghiroda (RO) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5810:30Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - FC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5911:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6011:30CFT Academy MFK Vranov (SK) - GKS 1962 Jastrzebie (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6112:00FC Garliava (LT) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) A

FAMT Prešov (SK)
UKS Rona 03 Elk A (PL)
JFC Dobele (LV)
DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA)
ACS Junior Galati (RO)
1.FC Tatran Prešov (SK)
CSM Ramnicu Sarat (RO)
Juniorul Brasov (RO)
FC Fortuna Minsk (BY)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
6212:00UKS Rona 03 Elk A (PL) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6412:30CSM Ramnicu Sarat (RO) - DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6713:00Juniorul Brasov (RO) - ACS Junior Galati (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6913:301.FC Tatran Prešov (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7014:30CSM Ramnicu Sarat (RO) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7115:00ACS Junior Galati (RO) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7315:30DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7516:00FAMT Prešov (SK) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7816:30FC Fortuna Minsk (BY) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U10 Skupina ( Group ) C

UKS Polonia Slubice (PL)
Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
Zirka Kiev (UA)
ACS FC Juventus Timisoara (RO)
FK Safi Prešov (SK)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
CFT Pivovar Veľký Šariš (SK)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
6312:00UKS Polonia Slubice (PL) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6612:30Zirka Kiev (UA) - CFT Pivovar Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6813:00FK Safi Prešov (SK) - Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7215:00ACS FC Juventus Timisoara (RO) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7415:30Zirka Kiev (UA) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7616:00Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7716:30FK Safi Prešov (SK) - CFT Pivovar Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U11 Skupina ( Group ) C

SK Super Nova Riga (LV)
FK Lviv A (UA)
UKS Rona 03 Elk A (PL)
Juventus Academy Košice (SK)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
MŠK Tesla Stropkov (SK)
Cautis Steaua Sudului (RO)
FAMT Prešov (SK)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
538:00SK Super Nova Riga (LV) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
548:30UKS Rona 03 Elk A (PL) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
559:00Juventus Academy Košice (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
569:30MŠK Tesla Stropkov (SK) - FK Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5710:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5810:30Juventus Academy Košice (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5911:00FK Lviv A (UA) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6011:30MŠK Tesla Stropkov (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) B

Zinedine Uzghorod (UA)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
Szanda Focisuli SE (HU )
FK Lviv B (UA)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FC CROW Slávia Košice (SK)
FK Safi Prešov (SK)
FK Humenné (SK)
DJUSH-2 Borisov (BY)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
6112:30UKS Rona 03 Elk B (PL) - Szanda Focisuli SE (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6213:00FK Safi Prešov (SK) - FK Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6313:30FK Humenné (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6514:00FC CROW Slávia Košice (SK) - Zinedine Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6814:30FK Safi Prešov (SK) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7015:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - DJUSH-2 Borisov (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7216:00FK Lviv B (UA) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7316:30Zinedine Uzghorod (UA) - Szanda Focisuli SE (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7517:00DJUSH-2 Borisov (BY) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U11 Skupina ( Group ) A

KZDYUSSH Ternopol (UA)
Football Wizard Krakow (PL)
DEAC Debrecen (HU )
FC Karpaty Lviv A (UA)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
TJ Sokol Brezovica (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
ACS Tampa Brasov (RO)
NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
6413:30Football Wizard Krakow (PL) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6714:00ACS Tampa Brasov (RO) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6914:30TJ Sokol Brezovica (SK) - KZDYUSSH Ternopol (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7115:30Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7417:001.FC Tatran Prešov (SK) - Football Wizard Krakow (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7817:30NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) A

JFC Dobele (LV)
COR Brest (BY)
UKS Polonia Slubice (PL)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
MKS Zory B (PL)
Výber ObFZ Prešov (SK)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
FK Pokrok SEZ Krompachy (SK)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
498:00JFC Dobele (LV) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
508:40UKS Polonia Slubice (PL) - MKS Zory B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
519:20SJFSSOR Uzghorod (UA) - FK Pokrok SEZ Krompachy (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
5310:00Výber ObFZ Prešov (SK) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
5410:40MKS Zory B (PL) - JFC Dobele (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
5511:20SJFSSOR Uzghorod (UA) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
5712:00COR Brest (BY) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
5812:40Výber ObFZ Prešov (SK) - FK Pokrok SEZ Krompachy (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A

U12 Skupina ( Group ) C

FC Garliava (LT)
Smena Belaya Cerkov (UA)
FC Gauja Valmiera (LV)
FAMT Prešov (SK)
AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL)
FK Amber Kaliningrad (RU)
SMS Jaroslaw (PL)
ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
529:20FC Garliava (LT) - SMS Jaroslaw (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
5611:20FC Gauja Valmiera (LV) - AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
6013:20FAMT Prešov (SK) - ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
6214:00FK Amber Kaliningrad (RU) - Smena Belaya Cerkov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
6414:40AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL) - FC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
6615:20FAMT Prešov (SK) - SMS Jaroslaw (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
6816:00Smena Belaya Cerkov (UA) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
7016:40FK Amber Kaliningrad (RU) - ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B

U12 Skupina ( Group ) B

FC Tornado Minsk (BY)
Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)
SK Super Nova Riga (LV)
1.FC Tatran Prešov (SK)
UKS Rona 03 Elk (PL)
ACS Ghiroda (RO)
UKS Rakovia Warszawa (PL)
MKS Zory A (PL)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
5913:20FC Tornado Minsk (BY) - UKS Rakovia Warszawa (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
6114:00SK Super Nova Riga (LV) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
6314:401.FC Tatran Prešov (SK) - MKS Zory A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
6515:20ACS Ghiroda (RO) - Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
6716:00UKS Rona 03 Elk (PL) - FC Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
6916:401.FC Tatran Prešov (SK) - UKS Rakovia Warszawa (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
7117:20Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
7218:00ACS Ghiroda (RO) - MKS Zory A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A

U13 Skupina ( Group ) A

Lokomotiv Kiev A (UA)
UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)
FA Šiauliai (LT)
Lokomotiv Kiev C (UA)
UKS Lisek Milówka (PL)
Žilinský kraj Kinder team (SK)
FK Humenné (SK)
ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)
DEAC Debrecen (HU )

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
378:00UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL) - FA Šiauliai (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
399:00FK Humenné (SK) - Lokomotiv Kiev C (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4110:00ACS Electrica 1929 Timisoara (RO) - UKS Lisek Milówka (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4311:00Žilinský kraj Kinder team (SK) - Lokomotiv Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4512:00FK Humenné (SK) - UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4713:00UKS Lisek Milówka (PL) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4814:00Lokomotiv Kiev C (UA) - Žilinský kraj Kinder team (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
5015:00Lokomotiv Kiev A (UA) - FA Šiauliai (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
5216:00DEAC Debrecen (HU ) - ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

U13 Skupina ( Group ) B

"Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
UKS Polonia Slubice (PL)
Arena Kharkiv (UA)
AS Unirea Slobozia (RO)
Lokomotiv Kiev B (UA)
FK Noves Spišská Nová Ves (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
Szolnoki MÁV UFC (HU )

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
388:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
409:00FK Noves Spišská Nová Ves (SK) - Arena Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
4210:001.FC Tatran Prešov (SK) - AS Unirea Slobozia (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
4411:00Lokomotiv Kiev B (UA) - "Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
4612:00FK Noves Spišská Nová Ves (SK) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
4914:00AS Unirea Slobozia (RO) - Szolnoki MÁV UFC (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5115:00Arena Kharkiv (UA) - Lokomotiv Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5316:00"Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5417:00Szolnoki MÁV UFC (HU ) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U14 Skupina ( Group ) A

Fenix Potoritsa (UA)
FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)
FC Arsenal Kharkiv (UA)
Lokomotiv Kiev (UA)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FAMT Prešov (SK)
Grund 1986 FC Budapest (HU )
MKS Zory (PL)
Cautis Steaua Sudului (RO)
FK Safi Prešov (SK)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
218:00FAMT Prešov (SK) - Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
229:00FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2310:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2411:00Fenix Potoritsa (UA) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2512:00FC Arsenal Kharkiv (UA) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2613:00Lokomotiv Kiev (UA) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2714:00Cautis Steaua Sudului (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2815:00Fenix Potoritsa (UA) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2916:00FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK) - FC Arsenal Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3017:00Grund 1986 FC Budapest (HU ) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U15 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov (SK)
AFA Olaine (LV)
NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)
FC Arsenal Kharkiv 2002 - out of the tournament (UA)
UKS Rona 03 Elk (PL)
MFK Stará Ľubovňa (SK)
Grund 1986 FC Budapest (HU )
UKS Lisek Milówka (PL)

čas ( time )
Streda 4. Júl (Wednesday 4. July)
1712:451.FC Tatran Prešov (SK) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1813:00NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1914:15FC Arsenal Kharkiv 2002 - out of the tournament (UA) - UKS Lisek Milówka (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2015:30MFK Stará Ľubovňa (SK) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2116:30UKS Rona 03 Elk (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1. FC Tatran Prešov A
2318:00AFA Olaine (LV) - NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2419:15MFK Stará Ľubovňa (SK) - UKS Lisek Milówka (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
pondelok
rozpis zápasov >
3. júl
utorok
rozpis zápasov >
4. júl
streda
rozpis zápasov >
5. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
6. júl
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >