AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) A

FAMT Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK)
FC Fortuna Minsk (BY)
ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO)
SK Super Nova Sigulda (LV)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
JFC Dobele (LV)
GKS 1962 Jastrzebie (PL)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
738:00SK Super Nova Sigulda (LV) - ACS Kids Tampa Brasov - blue (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
758:30FAMT Prešov (SK) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
799:30JFC Dobele (LV) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
8110:00GKS 1962 Jastrzebie (PL) - 1.FC Tatran Prešov WU10 out of tournament (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U8 Skupina ( Group ) B

FC Dinamo Minsk II. (BY)
1.FC Tatran Prešov (SK)
SK Super Nova 2011 (LV)
Juventus Academy Košice (SK)
FC Gauja Valmiera (LV)
Juniorul Brasov (RO)
UKS Polonia Slubice (PL)
ACS Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
748:00FC Gauja Valmiera (LV) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
768:30FC Dinamo Minsk II. (BY) - SK Super Nova 2011 (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
809:30UKS Polonia Slubice (PL) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
8210:00ACS Tampa Brasov (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) C

FC Dinamo Minsk I. (BY)
DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA)
SK Super Nova Riga (LV)
CFT Academy Slovakia (SK)
Jurmalas Sporta Skola (LV)
FC CROW Slávia Košice (SK)
ACS Tampa Brasov - white (RO)
ACS FC Juventus Timisoara (RO)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
789:00FC Dinamo Minsk I. (BY) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
8410:30ACS FC Juventus Timisoara (RO) - DUFK CHORNOMORETS Odessa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U9 Skupina ( Group ) B

DJUSH-2 Borisov (BY)
DJUFK Arsenal Kiev B (UA)
MKS Zory (PL)
CFT Academy Prešov (SK)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
Juniorul Brasov - yellow (RO)
ACS Ghiroda (RO)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
738:00UKS Rona 03 Elk B (PL) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
759:00DJUSH-2 Borisov (BY) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7910:00ACS Ghiroda (RO) - Juniorul Brasov - yellow (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
8311:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - DJUFK Arsenal Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U9 Skupina ( Group ) C

Grund 1986 FC Budapest (HU )
Zinedine Uzghorod (UA)
UKS MDK Plock (PL)
MFK Stará Ľubovňa (SK)
GKS 1962 Jastrzebie (PL)
FAMT Prešov (SK)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FC Inter Bucharest (RO)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
748:30GKS 1962 Jastrzebie (PL) - MFK Stará Ľubovňa (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
779:30Grund 1986 FC Budapest (HU ) - UKS MDK Plock (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
8110:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
8411:30FC Inter Bucharest (RO) - Zinedine Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U9 Skupina ( Group ) A

TFS Nikars - Vanagi (LV)
DJUFK Arsenal Kiev A (UA)
UKS Rona 03 Elk A (PL)
CFT Academy MFK Vranov (SK)
FC Fortuna Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov (SK)
ACS FC Juventus Timisoara (RO)
Juniorul Brasov - red (RO)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
769:30FC Fortuna Minsk (BY) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7810:00TFS Nikars - Vanagi (LV) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8010:30ACS FC Juventus Timisoara (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
8211:00Juniorul Brasov - red (RO) - DJUFK Arsenal Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U10 Skupina ( Group ) A

FAMT Prešov (SK)
UKS Rona 03 Elk A (PL)
JFC Dobele (LV)
DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA)
ACS Junior Galati (RO)
1.FC Tatran Prešov (SK)
CSM Ramnicu Sarat (RO)
Juniorul Brasov (RO)
FC Fortuna Minsk (BY)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
798:00Juniorul Brasov (RO) - DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
829:30JFC Dobele (LV) - CSM Ramnicu Sarat (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8511:001.FC Tatran Prešov (SK) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8812:30FAMT Prešov (SK) - ACS Junior Galati (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9013:30UKS Rona 03 Elk A (PL) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
9214:00FC Fortuna Minsk (BY) - CSM Ramnicu Sarat (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9515:00DYUSSH 26 Kiev (Zirka 2 Kiev) (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
9615:30JFC Dobele (LV) - ACS Junior Galati (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9916:30UKS Rona 03 Elk A (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U10 Skupina ( Group ) B

CFT Academy MFK Vranov (SK)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
GKS 1962 Jastrzebie (PL)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
MŠO Štúrovo (SK)
ACS Ghiroda (RO)
Cautis Steaua Sudului (RO)
FC Garliava (LT)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
808:30Cautis Steaua Sudului (RO) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8310:00GKS 1962 Jastrzebie (PL) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8611:30MŠO Štúrovo (SK) - FC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8913:00CFT Academy MFK Vranov (SK) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9314:00UKS Rona 03 Elk B (PL) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
9414:30FC Garliava (LT) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9715:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - CFT Academy MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
9816:00GKS 1962 Jastrzebie (PL) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10016:30UKS Rona 03 Elk B (PL) - MŠO Štúrovo (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U10 Skupina ( Group ) C

UKS Polonia Slubice (PL)
Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
Zirka Kiev (UA)
ACS FC Juventus Timisoara (RO)
FK Safi Prešov (SK)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
CFT Pivovar Veľký Šariš (SK)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
819:00ACS FC Juventus Timisoara (RO) - Zirka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8410:30UKS Polonia Slubice (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8712:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9113:30CFT Pivovar Veľký Šariš (SK) - Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U11 Skupina ( Group ) A

KZDYUSSH Ternopol (UA)
Football Wizard Krakow (PL)
DEAC Debrecen (HU )
FC Karpaty Lviv A (UA)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
TJ Sokol Brezovica (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
ACS Tampa Brasov (RO)
NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
798:00ACS Tampa Brasov (RO) - FC Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
829:30DEAC Debrecen (HU ) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8511:00TJ Sokol Brezovica (SK) - NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8712:00KZDYUSSH Ternopol (UA) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
8912:30Football Wizard Krakow (PL) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9313:00NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
9514:00FC Karpaty Lviv A (UA) - KZDYUSSH Ternopol (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9714:30DEAC Debrecen (HU ) - Club Sportiv INTER GALAXY (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
9915:30Football Wizard Krakow (PL) - TJ Sokol Brezovica (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) B

Zinedine Uzghorod (UA)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
Szanda Focisuli SE (HU )
FK Lviv B (UA)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FC CROW Slávia Košice (SK)
FK Safi Prešov (SK)
FK Humenné (SK)
DJUSH-2 Borisov (BY)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
808:30FK Humenné (SK) - FK Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8310:00Szanda Focisuli SE (HU ) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8611:30FC CROW Slávia Košice (SK) - DJUSH-2 Borisov (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9012:30Zinedine Uzghorod (UA) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
9213:00UKS Rona 03 Elk B (PL) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9413:30DJUSH-2 Borisov (BY) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
9614:30FK Lviv B (UA) - Zinedine Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9815:00Szanda Focisuli SE (HU ) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
10016:00UKS Rona 03 Elk B (PL) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) C

SK Super Nova Riga (LV)
FK Lviv A (UA)
UKS Rona 03 Elk A (PL)
Juventus Academy Košice (SK)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
MŠK Tesla Stropkov (SK)
Cautis Steaua Sudului (RO)
FAMT Prešov (SK)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
819:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8410:30SK Super Nova Riga (LV) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8812:00Cautis Steaua Sudului (RO) - MŠK Tesla Stropkov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9112:30FAMT Prešov (SK) - FK Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U12 Skupina ( Group ) A

JFC Dobele (LV)
COR Brest (BY)
UKS Polonia Slubice (PL)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
MKS Zory B (PL)
Výber ObFZ Prešov (SK)
Club Sportiv INTER GALAXY (RO)
FK Pokrok SEZ Krompachy (SK)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
738:00MKS Zory B (PL) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
758:40JFC Dobele (LV) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
7910:00Club Sportiv INTER GALAXY (RO) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
8110:40FK Pokrok SEZ Krompachy (SK) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B

U12 Skupina ( Group ) B

FC Tornado Minsk (BY)
Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)
SK Super Nova Riga (LV)
1.FC Tatran Prešov (SK)
UKS Rona 03 Elk (PL)
ACS Ghiroda (RO)
UKS Rakovia Warszawa (PL)
MKS Zory A (PL)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
748:00UKS Rona 03 Elk (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
768:40FC Tornado Minsk (BY) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
8010:00UKS Rakovia Warszawa (PL) - ACS Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A
8210:40MKS Zory A (PL) - Favorit Velikyj Bereznyj-Stakčín (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie A

U12 Skupina ( Group ) C

FC Garliava (LT)
Smena Belaya Cerkov (UA)
FC Gauja Valmiera (LV)
FAMT Prešov (SK)
AP UKS MAZOVIA Tomaszow Mazowiecki (PL)
FK Amber Kaliningrad (RU)
SMS Jaroslaw (PL)
ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
789:20FC Garliava (LT) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B
8411:20ACS Electrica 1929 Timisoara (RO) - Smena Belaya Cerkov (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Futbalovej akadémie B

U13 Skupina ( Group ) A

Lokomotiv Kiev A (UA)
UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)
FA Šiauliai (LT)
Lokomotiv Kiev C (UA)
UKS Lisek Milówka (PL)
Žilinský kraj Kinder team (SK)
FK Humenné (SK)
ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)
DEAC Debrecen (HU )

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
558:00ACS Electrica 1929 Timisoara (RO) - Lokomotiv Kiev C (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
579:00FA Šiauliai (LT) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
5910:00Žilinský kraj Kinder team (SK) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
6111:00Lokomotiv Kiev A (UA) - UKS Lisek Milówka (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
6312:00UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL) - ACS Electrica 1929 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
6513:00DEAC Debrecen (HU ) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
6714:00Lokomotiv Kiev C (UA) - Lokomotiv Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
6915:00FA Šiauliai (LT) - UKS Lisek Milówka (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
7116:00UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL) - Žilinský kraj Kinder team (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

U13 Skupina ( Group ) B

"Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
UKS Polonia Slubice (PL)
Arena Kharkiv (UA)
AS Unirea Slobozia (RO)
Lokomotiv Kiev B (UA)
FK Noves Spišská Nová Ves (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
Szolnoki MÁV UFC (HU )

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
568:001.FC Tatran Prešov (SK) - Arena Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
589:00UKS Polonia Slubice (PL) - FK Noves Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
6010:00Lokomotiv Kiev B (UA) - Szolnoki MÁV UFC (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
6211:00"Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA) - AS Unirea Slobozia (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
6412:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
6613:00Szolnoki MÁV UFC (HU ) - FK Noves Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
6814:00Arena Kharkiv (UA) - "Gornyak-Sport" Horishni Plavni (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
7015:00UKS Polonia Slubice (PL) - AS Unirea Slobozia (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
7216:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - Lokomotiv Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U14 Skupina ( Group ) A

Fenix Potoritsa (UA)
FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)
FC Arsenal Kharkiv (UA)
Lokomotiv Kiev (UA)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FAMT Prešov (SK)
Grund 1986 FC Budapest (HU )
MKS Zory (PL)
Cautis Steaua Sudului (RO)
FK Safi Prešov (SK)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
318:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
329:00FC Arsenal Kharkiv (UA) - Fenix Potoritsa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3310:00FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3411:00FK Safi Prešov (SK) - Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3513:15FAMT Prešov (SK) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3614:15CSJ Stiinta U Craiova (RO) - FC Arsenal Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3715:15MKS Zory (PL) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3816:15Lokomotiv Kiev (UA) - FK Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3917:15FAMT Prešov (SK) - Fenix Potoritsa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
4018:15Cautis Steaua Sudului (RO) - Grund 1986 FC Budapest (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice

U15 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov (SK)
AFA Olaine (LV)
NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)
FC Arsenal Kharkiv 2002 - out of the tournament (UA)
UKS Rona 03 Elk (PL)
MFK Stará Ľubovňa (SK)
Grund 1986 FC Budapest (HU )
UKS Lisek Milówka (PL)

čas ( time )
Štvrtok 5. Júl (Thursday 5. July)
2512:00UKS Rona 03 Elk (PL) - FC Arsenal Kharkiv 2002 - out of the tournament (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2613:001.FC Tatran Prešov (SK) - NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1. FC Tatran Prešov A
2714:15Grund 1986 FC Budapest (HU ) - MFK Stará Ľubovňa (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1. FC Tatran Prešov A
2815:30UKS Lisek Milówka (PL) - AFA Olaine (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 1. FC Tatran Prešov A

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
pondelok
rozpis zápasov >
3. júl
utorok
rozpis zápasov >
4. júl
streda
rozpis zápasov >
5. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
6. júl
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >