AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U15 SKUPINA B

1. miesto/1st place : KIVOLI FC IRBIS (EE)

2. miesto/2nd place : TJ SOKOL ĽUBOTICE (SK)

3. miesto/3rd place : CSA STEAUA BUCURESTI (RO)

Najlepší hráč/the best player : BALANÍK Peter (TJ Sokol Ľubotice)

Najlepší strelec/the best striker : BALAN Marius (CSA Steaua Bucuresti)

Najlepší brankár/the best goalkeeper : LAJTÁR Matúš (MFK Snina)



FC Lions-Irpin Irpiny
(UA )
FC Jedinstvo Novi Becej
(SRB)
Ilukstes NSS
(LV)
CSA Steaua Bucuresti
(RO)
Kivoli FC Irbis
(EE)
TJ Sokol Ľubotice
(SK )
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
FC Lions-Irpin Irpiny
(UA )
0 : 11 : 30 : 40 : 70 : 51 : 2006
FC Jedinstvo Novi Becej
(SRB)
1 : 00 : 21 : 91 : 40 : 73 : 2235
Ilukstes NSS
(LV)
3 : 12 : 01 : 40 : 40 : 36 : 1264
CSA Steaua Bucuresti
(RO)
4 : 09 : 14 : 10 : 13 : 220 : 5122
Kivoli FC Irbis
(EE)
7 : 04 : 14 : 01 : 06 : 122 : 2151
TJ Sokol Ľubotice
(SK )
5 : 07 : 03 : 02 : 31 : 618 : 993
Aktualizované 06.07.2019 10:17

Tabuľka kategória U15 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Kivoli FC Irbis (EE)550022 : 215
2.CSA Steaua Bucuresti (RO)540120 : 512
3.TJ Sokol Ľubotice (SK )530218 : 99
4.Ilukstes NSS (LV)52036 : 126
5.FC Jedinstvo Novi Becej (SRB)51043 : 223
6.FC Lions-Irpin Irpiny (UA )50051 : 200

Tabuľka kategória U15 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.MOSP Bialystok (PL)550026 : 215
2.MFK Snina (SK )531116 : 410
3.NK Ljuti Dolac (BIH)531115 : 1310
4.Gyöngyöstarjáni KSK (HU )52035 : 86
5.CS VULCAN (RO)50145 : 201
6.FK Drienov (SK )50143 : 231




Thursday 4. July O 1.- 6.miesto ( for 1st - 6th places )
N1
14:00
ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
NK Ljuti Dolac - CSA Steaua Bucuresti
1 : 8
N2
15:15
ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
Kivoli FC Irbis - MFK Snina
2 : 0
N3
16:30
ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
TJ Sokol Ľubotice - MOSP Bialystok
2 : 1
Friday 5. July O 1.- 6.miesto ( for 1st - 6th places )
N7
08:00
ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
MOSP Bialystok - MFK Snina
0 : 1
N8
09:15
ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
CSA Steaua Bucuresti - Kivoli FC Irbis
1 : 2
N9
10:30
ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
TJ Sokol Ľubotice - NK Ljuti Dolac
3 : 0
N10
11:45
ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
CSA Steaua Bucuresti - MOSP Bialystok
3 : 1
N11
13:00
ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
NK Ljuti Dolac - Kivoli FC Irbis
0 : 3
N12
14:15
ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
MFK Snina - TJ Sokol Ľubotice
1 : 1
Saturday 6. July O 1.- 6.miesto ( for 1st - 6th places )
N19
10:00
ihrisko ( playground ) Fintice
TJ Sokol Ľubotice - CSA Steaua Bucuresti
1 : 1
N20
10:00
ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
MFK Snina - NK Ljuti Dolac
3 : 0
N21
11:15
ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
MOSP Bialystok - Kivoli FC Irbis
0 : 1
N22
12:30
ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
MFK Snina - CSA Steaua Bucuresti
0 : 0
N23
13:45
ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
NK Ljuti Dolac - MOSP Bialystok
0 : 3
N24
15:00
ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
Kivoli FC Irbis - TJ Sokol Ľubotice
1 : 3
Thursday 4. July O 7.- 12.miesto ( for 7th - 12th places )
N4
14:00
ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
FK Drienov - FC Jedinstvo Novi Becej
0 : 7
N5
17:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
Ilukstes NSS - CS VULCAN
3 : 1
N6
18:15
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
FC Lions-Irpin Irpiny - Gyöngyöstarjáni KSK
0 : 1
Friday 5. July O 7.- 12.miesto ( for 7th - 12th places )
N13
09:15
ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
Gyöngyöstarjáni KSK - CS VULCAN
2 : 0
N14
10:30
ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
FC Jedinstvo Novi Becej - Ilukstes NSS
2 : 1
N15
11:45
ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
FC Lions-Irpin Irpiny - FK Drienov
1 : 1
N16
14:15
ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
FC Jedinstvo Novi Becej - Gyöngyöstarjáni KSK
3 : 1
N17
15:30
ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
FK Drienov - Ilukstes NSS
1 : 1
N18
16:45
ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
CS VULCAN - FC Lions-Irpin Irpiny
0 : 1
Saturday 6. July O 7.- 12.miesto ( for 7th - 12th places )
N25
10:00
ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
FC Lions-Irpin Irpiny - FC Jedinstvo Novi Becej
3 : 0
N26
11:15
ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
CS VULCAN - FK Drienov
0 : 2
N27
12:30
ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
Gyöngyöstarjáni KSK - Ilukstes NSS
6 : 0
N28
13:45
ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
CS VULCAN - FC Jedinstvo Novi Becej
3 : 0
N29
15:00
ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
FK Drienov - Gyöngyöstarjáni KSK
1 : 3


Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
utorok
rozpis zápasov >
3. júl
streda
rozpis zápasov >
4. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
5. júl
piatok
rozpis zápasov >
6. júl
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >