AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U7 SKUPINA A

1. miesto/1st place : FC LOKOMOTIV KIEV (UA)

2. miesto/2nd place : OLYMP UZHGOROD (UA)

3. miesto/3rd place : ZINEDINE UZHGOROD (UA)

Najlepší hráč/the best player : FEDORCHUK Klyment (FC Lokomotiv Kiev)

Najlepší strelec/the best striker : MARTYNYCH Vladyslav (Zinedine Uzhgorod)

Najlepší brankár/the best goalkeeper : BESSARAB Hryhorii (FC Lokomotiv Kiev)



Olymp Uzhgorod
(UA )
FC Gauja Valmiera
(LV)
Kivoli FC Irbis
(EE)
1.FC Tatran Prešov
(SK )
CSC Ghiroda
(RO)
FK SAFI Prešov
(SK )
Zinedine Uzhgorod
(UA )
FC Lokomotiv Kiev
(UA )
Atlet Kiev
(UA )
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
Olymp Uzhgorod
(UA )
5 : 18 : 16 : 02 : 08 : 05 : 11 : 34 : 039 : 6212
FC Gauja Valmiera
(LV)
1 : 53 : 0
Kont.
5 : 01 : 15 : 00 : 81 : 30 : 016 : 17115
Kivoli FC Irbis
(EE)
1 : 80 : 33 : 20 : 64 : 00 : 42 : 50 : 010 : 2877
1.FC Tatran Prešov
(SK )
0 : 60 : 52 : 30 : 113 : 10 : 80 : 71 : 46 : 4538
CSC Ghiroda
(RO)
0 : 21 : 16 : 011 : 010 : 00 : 01 : 24 : 133 : 6144
FK SAFI Prešov
(SK )
0 : 80 : 50 : 41 : 30 : 102 : 50 : 141 : 34 : 5209
Zinedine Uzhgorod
(UA )
1 : 58 : 04 : 08 : 00 : 05 : 21 : 45 : 132 : 12163
FC Lokomotiv Kiev
(UA )
3 : 13 : 15 : 27 : 02 : 114 : 04 : 14 : 042 : 6241
Atlet Kiev
(UA )
0 : 40 : 00 : 04 : 11 : 43 : 11 : 50 : 49 : 1986
Aktualizované 06.07.2019 10:17

Tabuľka kategória U7 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Lokomotiv Kiev (UA )880042 : 624
2.Olymp Uzhgorod (UA )870139 : 621
3.Zinedine Uzhgorod (UA )851232 : 1216
4.CSC Ghiroda (RO)842233 : 614
5.FC Gauja Valmiera (LV)832316 : 1711
6.Atlet Kiev (UA )82249 : 198
7.Kivoli FC Irbis (EE)821510 : 287
8.1.FC Tatran Prešov (SK )81076 : 453
9.FK SAFI Prešov (SK )80084 : 520




Saturday 6. July Semifinále ( semi - final)
N3
08:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Olymp Uzhgorod - Zinedine Uzhgorod
5 : 2
N4
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FC Lokomotiv Kiev - CSC Ghiroda
2 : 0
Saturday 6. July O 7. miesto ( for 7th place )
N5
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1.FC Tatran Prešov - Kivoli FC Irbis
1 : 1
PK 6:5
Saturday 6. July O 5. miesto ( for 5th place )
N6
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Atlet Kiev - FC Gauja Valmiera
1 : 1
PK 2:1
Saturday 6. July O 5.- 8. miesto ( for 5th - 8th place )
N1
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1.FC Tatran Prešov - Zinedine Uzhgorod
0 : 2
Saturday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N7
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Zinedine Uzhgorod - CSC Ghiroda
3 : 2
Saturday 6. July finále ( final )
N8
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Olymp Uzhgorod - FC Lokomotiv Kiev
0 : 3


Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
utorok
rozpis zápasov >
3. júl
streda
rozpis zápasov >
4. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
5. júl
piatok
rozpis zápasov >
6. júl
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >