AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U8 SKUPINA A

1. miesto/1st place : ACS KIDS TAMPA BRASOV (RO)

2. miesto/2nd place : FK HUMENNÉ (SK)

3. miesto/3rd place : FC FORTUNA MINSK (BY)

Najlepší hráč/the best player : GRAMADA David (ACS Kids Tampa Brasov)

Najlepší strelec/the best striker : STSIAPANOVICH Maksim (FC Fortuna Minsk)

Najlepší brankár/the best goalkeeper : BALASH Daminik (FC Fortuna Minsk)



ACS Tampa Brasov
(RO)
1.FC Tatran Prešov
(SK )
FC Gauja Valmiera
(LV)
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
(PL)
Zinedine Uzhgorod
(UA )
FK Humenné
(SK )
FC Fortuna Minsk
(BY)
Kivoli FC Irbis
(EE)
ACS KIDS Tampa Brasov
(RO)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
ACS Tampa Brasov
(RO)
3 : 22 : 02 : 00 : 3
Kont.
4 : 10 : 32 : 13 : 316 : 13163
1.FC Tatran Prešov
(SK )
2 : 30 : 11 : 32 : 12 : 01 : 63 : 0
Kont.
0 : 711 : 2197
FC Gauja Valmiera
(LV)
0 : 21 : 03 : 22 : 10 : 10 : 43 : 11 : 510 : 16125
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
(PL)
0 : 23 : 12 : 32 : 11 : 72 : 13 : 01 : 614 : 21126
Zinedine Uzhgorod
(UA )
3 : 01 : 21 : 21 : 20 : 72 : 24 : 00 : 312 : 1878
FK Humenné
(SK )
1 : 40 : 21 : 07 : 17 : 01 : 55 : 00 : 322 : 15124
FC Fortuna Minsk
(BY)
3 : 06 : 14 : 01 : 22 : 25 : 110 : 00 : 331 : 9162
Kivoli FC Irbis
(EE)
1 : 20 : 31 : 30 : 30 : 40 : 50 : 100 : 112 : 4109
ACS KIDS Tampa Brasov
(RO)
3 : 37 : 05 : 16 : 13 : 03 : 03 : 011 : 041 : 5221
Aktualizované 06.07.2019 10:17

Tabuľka kategória U8 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ACS KIDS Tampa Brasov (RO)871041 : 522
2.FC Fortuna Minsk (BY)851231 : 916
3.ACS Tampa Brasov (RO)851216 : 1316
4.FK Humenné (SK )840422 : 1512
5.FC Gauja Valmiera (LV)840410 : 1612
6.AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)840414 : 2112
7.1.FC Tatran Prešov (SK )830511 : 219
8.Zinedine Uzhgorod (UA )821512 : 187
9.Kivoli FC Irbis (EE)80082 : 410




Saturday 6. July Semifinále ( semi - final)
N3
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FC Fortuna Minsk - FK Humenné
0 : 0
PK 0:1
N4
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
ACS KIDS Tampa Brasov - FC Gauja Valmiera
1 : 1
PK 2:1
Saturday 6. July O 5.- 8. miesto ( for 5th - 8th place )
N2
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki - ACS Tampa Brasov
5 : 2
N1
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1.FC Tatran Prešov - Zinedine Uzhgorod
0 : 2
Saturday 6. July O 7. miesto ( for 7th place )
N5
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1.FC Tatran Prešov - ACS Tampa Brasov
3 : 2
Saturday 6. July O 5. miesto ( for 5th place )
N6
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Zinedine Uzhgorod - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
2 : 0
Saturday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N7
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FC Fortuna Minsk - FC Gauja Valmiera
4 : 2
Saturday 6. July finále ( final )
N8
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FK Humenné - ACS KIDS Tampa Brasov
0 : 4


Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
utorok
rozpis zápasov >
3. júl
streda
rozpis zápasov >
4. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
5. júl
piatok
rozpis zápasov >
6. júl
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >