AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U9 SKUPINA A

1. miesto/1st place : ACS KIDS TAMPA BRASOV (RO)

2. miesto/2nd place : DUSH 5 BARANOVICHI (BY)

3. miesto/3rd place : FC FORTUNA MINSK (BY)

Najlepší hráč/the best player : ALIN Ivan (ACS Kids Tampa Brasov)

Najlepší strelec/the best striker : SPIRGIS Kristers (FC Gauja Valmiera)

Najlepší brankár/the best goalkeeper : KISLIUK Yahor (DUSH 5 Baranovichi)



ZKP Zakopane
(PL)
Carnikava NP
(LV)
ACS KIDS Tampa Brasov
(RO)
FAMT Prešov
(SK )
DYUSSH Pinsk A
(BY)
Slavoj Trebišov
(SK )
Karpaty Mukachevo
(UA )
FC Fortuna Minsk
(BY)
1.FC Tatran Prešov - girls U10
(SK )
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
ZKP Zakopane
(PL)
0 : 60 : 50 : 10 : 90 : 81 : 10 : 61 : 32 : 3919
Carnikava NP
(LV)
6 : 00 : 24 : 01 : 31 : 24 : 01 : 12 : 019 : 8134
ACS KIDS Tampa Brasov
(RO)
5 : 02 : 02 : 02 : 33 : 11 : 03 : 14 : 022 : 5211
FAMT Prešov
(SK )
1 : 00 : 40 : 23 : 20 : 05 : 11 : 51 : 311 : 17106
DYUSSH Pinsk A
(BY)
9 : 03 : 13 : 22 : 35 : 33 : 11 : 34 : 030 : 13182
Slavoj Trebišov
(SK )
8 : 02 : 11 : 30 : 03 : 50 : 00 : 70 : 114 : 1787
Karpaty Mukachevo
(UA )
1 : 10 : 40 : 11 : 51 : 30 : 00 : 51 : 14 : 2038
FC Fortuna Minsk
(BY)
6 : 01 : 11 : 35 : 13 : 17 : 05 : 01 : 229 : 8163
1.FC Tatran Prešov - girls U10
(SK )
3 : 10 : 20 : 43 : 10 : 41 : 01 : 12 : 110 : 14135
Aktualizované 06.07.2019 10:17

Tabuľka kategória U9 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ACS KIDS Tampa Brasov (RO)870122 : 521
2.DYUSSH Pinsk A (BY)860230 : 1318
3.FC Fortuna Minsk (BY)851229 : 816
4.Carnikava NP (LV)841319 : 813
5.1.FC Tatran Prešov - girls U10 (SK )841310 : 1413
6.FAMT Prešov (SK )831411 : 1710
7.Slavoj Trebišov (SK )822414 : 178
8.Karpaty Mukachevo (UA )80354 : 203
9.ZKP Zakopane (PL)80172 : 391

Tabuľka kategória U9 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.DUSH 5 Baranovichi (BY)990028 : 327
2.FC Karpaty Lviv (UA )980127 : 324
3.FC Gauja Valmiera (LV)970236 : 321
4.Tornado Minsk (BY)960317 : 1018
5.DYUSSH Pinsk B (BY)940511 : 1512
6.BFK Salaspils (LV)931513 : 2410
7.AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)921612 : 347
8.1.FC Tatran Prešov (SK )91266 : 195
9.Atlet Kiev (UA )91176 : 234
10.FK SAFI Prešov (SK )90366 : 283




Friday 5. July Osemfinále ( eight - final )
N4
08:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
ACS KIDS Tampa Brasov - 1.FC Tatran Prešov
7 : 0
N5
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Tornado Minsk - 1.FC Tatran Prešov - girls U10
6 : 1
N6
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FC Karpaty Lviv - Slavoj Trebišov
0 : 0
PK 3:1
N7
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FC Fortuna Minsk - BFK Salaspils
6 : 1
N8
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
DUSH 5 Baranovichi - Karpaty Mukachevo
1 : 0
N9
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Carnikava NP - DYUSSH Pinsk B
3 : 0
N10
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
DYUSSH Pinsk A - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
9 : 0
N11
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FC Gauja Valmiera - FAMT Prešov
7 : 1
Friday 5. July O 17.- 19.miesto ( for 17th - 19th places )
N1
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
ZKP Zakopane - Atlet Kiev
0 : 0
PK 2:1
N2
14:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FK SAFI Prešov - ZKP Zakopane
1 : 0
N3
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Atlet Kiev - FK SAFI Prešov
0 : 0
Friday 5. July O 9.- 16.miesto ( for 9th - 16th places )
N12
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1.FC Tatran Prešov - 1.FC Tatran Prešov - girls U10
2 : 2
PK 6:5
N13
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
Slavoj Trebišov - BFK Salaspils
2 : 1
N14
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
Karpaty Mukachevo - DYUSSH Pinsk B
0 : 1
N15
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki - FAMT Prešov
2 : 2
PK 5:6
Friday 5. July Štvrťfinále ( quarter - final)
N16
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
ACS KIDS Tampa Brasov - Tornado Minsk
4 : 0
Saturday 6. July Štvrťfinále ( quarter - final)
N17
08:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FC Karpaty Lviv - FC Fortuna Minsk
0 : 2
N18
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
DUSH 5 Baranovichi - Carnikava NP
0 : 0
PK 2:0
N19
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
DYUSSH Pinsk A - FC Gauja Valmiera
1 : 3
Saturday 6. July O 13.- 16.miesto ( for 13th - 16th places )
N20
08:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1.FC Tatran Prešov - girls U10 - BFK Salaspils
1 : 1
PK 2:3
N21
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
Karpaty Mukachevo - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
2 : 2
PK 7:8
Saturday 6. July O 9.- 12.miesto ( for 9th - 12th places )
N22
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1.FC Tatran Prešov - Slavoj Trebišov
3 : 0
N23
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
DYUSSH Pinsk B - FAMT Prešov
3 : 1
Saturday 6. July O 5.- 8. miesto ( for 5th - 8th place )
N24
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Tornado Minsk - FC Karpaty Lviv
0 : 0
PK 3:4
N25
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Carnikava NP - DYUSSH Pinsk A
3 : 3
PK 4:3
Saturday 6. July O 15. miesto ( for 15th place )
N28
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1.FC Tatran Prešov - girls U10 - Karpaty Mukachevo
0 : 0
PK 9:8
Saturday 6. July O 13. miesto ( for 13th place )
N29
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
BFK Salaspils - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
2 : 0
Saturday 6. July Semifinále ( semi - final)
N26
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
ACS KIDS Tampa Brasov - FC Fortuna Minsk
6 : 1
N27
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
DUSH 5 Baranovichi - FC Gauja Valmiera
4 : 2
Saturday 6. July O 11. miesto ( for 11th place )
N30
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
Slavoj Trebišov - FAMT Prešov
0 : 3
Saturday 6. July O 9. miesto ( for 9th place )
N31
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1.FC Tatran Prešov - DYUSSH Pinsk B
3 : 3
PK 3:1
Saturday 6. July O 7. miesto ( for 7th place )
N32
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Tornado Minsk - DYUSSH Pinsk A
2 : 0
Saturday 6. July O 5. miesto ( for 5th place )
N33
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FC Karpaty Lviv - Carnikava NP
3 : 0
Saturday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N34
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FC Fortuna Minsk - FC Gauja Valmiera
2 : 2
PK 3:2
Saturday 6. July finále ( final )
N35
14:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
ACS KIDS Tampa Brasov - DUSH 5 Baranovichi
3 : 0


Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
utorok
rozpis zápasov >
3. júl
streda
rozpis zápasov >
4. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
5. júl
piatok
rozpis zápasov >
6. júl
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >