AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U10 SKUPINA C

1. miesto/1st place : HALICHINA LVIV (UA)

2. miesto/2nd place : AP UKS MAZOWIA TOMASZÓW MAZOWIECKI (PL)

3. miesto/3rd place : ZINEDINE UZHGOROD A (UA)

Najlepší hráč/the best player : SAYAPIN Artem (Halichina Lviv)

Najlepší strelec/the best striker : SHVETS Ruslan (Halichina Lviv)

Najlepší brankár/the best goalkeeper : KONEWKA Kamil (AP UKS Mazowia Tomaszów Mazowiecki)



FC Lions-Irpin Irpiny
(UA )
MKS Zory C
(PL)
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
(PL)
Halichina Lviv
(UA )
CSJ Stiinta U Craiova
(RO)
Zinedine Uzhgorod A
(UA )
BFK Salaspils
(LV)
FK SAFI Prešov
(SK )
DYUSSH Pinsk C
(BY)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
FC Lions-Irpin Irpiny
(UA )
8 : 21 : 00 : 23 : 10 : 21 : 33 : 04 : 020 : 10155
MKS Zory C
(PL)
2 : 80 : 80 : 130 : 10 : 50 : 23 : 04 : 09 : 3767
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
(PL)
0 : 18 : 00 : 92 : 10 : 32 : 06 : 18 : 126 : 16153
Halichina Lviv
(UA )
2 : 013 : 09 : 07 : 02 : 04 : 010 : 07 : 054 : 0241
CSJ Stiinta U Craiova
(RO)
1 : 31 : 01 : 20 : 70 : 61 : 41 : 01 : 06 : 2296
Zinedine Uzhgorod A
(UA )
2 : 05 : 03 : 00 : 26 : 02 : 05 : 011 : 034 : 2212
BFK Salaspils
(LV)
3 : 12 : 00 : 20 : 44 : 10 : 24 : 22 : 115 : 13154
FK SAFI Prešov
(SK )
0 : 30 : 31 : 60 : 100 : 10 : 52 : 44 : 07 : 3238
DYUSSH Pinsk C
(BY)
0 : 40 : 41 : 80 : 70 : 10 : 111 : 20 : 42 : 4109
Aktualizované 06.07.2019 10:17

Tabuľka kategória U10 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Halichina Lviv (UA )880054 : 024
2.Zinedine Uzhgorod A (UA )870134 : 221
3.AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)850326 : 1615
4.BFK Salaspils (LV)850315 : 1315
5.FC Lions-Irpin Irpiny (UA )850320 : 1015
6.CSJ Stiinta U Craiova (RO)83056 : 229
7.MKS Zory C (PL)82069 : 376
8.FK SAFI Prešov (SK )81077 : 323
9.DYUSSH Pinsk C (BY)80082 : 410

Tabuľka kategória U10 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.CSC Ghiroda (RO)880027 : 024
2.SJFSSOR Uzhgorod (UA )870134 : 321
3.UKS Rona 03 Elk (PL)851219 : 616
4.CFT Prešov (SK )851222 : 1316
5.FK Jurnieks Riga (LV)830514 : 179
6.DYUSSH Pinsk B (BY)830513 : 259
7.FAMT Prešov (SK )81164 : 204
8.MKS Zory B (PL)81164 : 384
9.Atlet Kiev B (UA )81077 : 223

Tabuľka kategória U10 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Prikarpatya Ivano-Frankivsk (UA )862019 : 420
2.Atlet Kiev A (UA )851218 : 716
3.MKS Zory A (PL)850327 : 1915
4.ACS KIDS Tampa Brasov (RO)842222 : 914
5.Inter Moscow (RU)841310 : 1013
6.Zinedine Uzhgorod B (UA )831411 : 1210
7.DYUSSH Pinsk A (BY)82246 : 148
8.1.FC Tatran Prešov (SK )811610 : 194
9.MFK Snina (SK )81073 : 323




Saturday 6. July O 9.- 16.miesto ( for 9th - 16th places )
N8
08:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
MKS Zory A - Zinedine Uzhgorod B
1 : 0
N9
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Inter Moscow - BFK Salaspils
3 : 0
N10
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
FK Jurnieks Riga - ACS KIDS Tampa Brasov
2 : 1
N11
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
FC Lions-Irpin Irpiny - CFT Prešov
2 : 1
Saturday 6. July Štvrťfinále ( quarter - final)
N12
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Prikarpatya Ivano-Frankivsk - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
1 : 2
N13
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
CSC Ghiroda - UKS Rona 03 Elk
2 : 2
PK 1:2
N14
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Halichina Lviv - SJFSSOR Uzhgorod
0 : 0
PK 3:2
N15
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Atlet Kiev A - Zinedine Uzhgorod A
0 : 1
Saturday 6. July O 13.- 16.miesto ( for 13th - 16th places )
N20
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
Zinedine Uzhgorod B - BFK Salaspils
1 : 2
N21
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
ACS KIDS Tampa Brasov - CFT Prešov
2 : 2
PK 1:3
Saturday 6. July O 9.- 12.miesto ( for 9th - 12th places )
N22
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
MKS Zory A - Inter Moscow
3 : 2
N23
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
FK Jurnieks Riga - FC Lions-Irpin Irpiny
0 : 2
Saturday 6. July O 5.- 8. miesto ( for 5th - 8th place )
N24
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
Prikarpatya Ivano-Frankivsk - CSC Ghiroda
2 : 1
N25
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
SJFSSOR Uzhgorod - Atlet Kiev A
4 : 2
Saturday 6. July Semifinále ( semi - final)
N26
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki - UKS Rona 03 Elk
2 : 0
N27
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Halichina Lviv - Zinedine Uzhgorod A
2 : 0
Saturday 6. July O 15. miesto ( for 15th place )
N32
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Zinedine Uzhgorod B - ACS KIDS Tampa Brasov
4 : 1
Saturday 6. July O 13. miesto ( for 13th place )
N33
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
BFK Salaspils - CFT Prešov
2 : 1
Saturday 6. July O 11. miesto ( for 11th place )
N34
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
Inter Moscow - FK Jurnieks Riga
1 : 1
PK 0:2
Saturday 6. July O 9. miesto ( for 9th place )
N35
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
MKS Zory A - FC Lions-Irpin Irpiny
4 : 4
PK 1:2
Saturday 6. July O 7. miesto ( for 7th place )
N36
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
CSC Ghiroda - Atlet Kiev A
6 : 0
Saturday 6. July O 5. miesto ( for 5th place )
N37
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
Prikarpatya Ivano-Frankivsk - SJFSSOR Uzhgorod
2 : 2
PK 4:3
Saturday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N38
14:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
UKS Rona 03 Elk - Zinedine Uzhgorod A
1 : 1
PK 2:3
Saturday 6. July finále ( final )
N39
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki - Halichina Lviv
1 : 3


Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
utorok
rozpis zápasov >
3. júl
streda
rozpis zápasov >
4. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
5. júl
piatok
rozpis zápasov >
6. júl
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >