AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U11 SKUPINA C

1. miesto/1st place : UKS RONA 03 ELK A (PL)

2. miesto/2nd place : 1. FC TATRAN PREŠOV (SK)

3. nuesto/3rd place : STAL RZESZOW S. A. (PL)

Najlepší hráč/the best player : KOBOSZ Antoni (Stal Rzeszow S. A.)

Najlepší strelec/the best striker : BUTU Alexandru (CSC Ghiroda A)

Najlepší brankár/the best goalkeeper : MIKOLAJCZYK Sebastian (UKS Rona 03 ELK A)



MFA Munkach Mukachevo
(UA )
ACS KIDS Tampa Brasov
(RO)
Stal Rzeszow S.A.
(PL)
SDYUSSOR 4 Lviv
(UA )
FAMT Prešov
(SK )
DJUSH 26 Kiev A
(UA )
Zmina Belaja Cerkov
(UA )
TJ Sokol Ľubotice
(SK )
FC Ranto
(LV)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
MFA Munkach Mukachevo
(UA )
5 : 00 : 74 : 15 : 00 : 21 : 04 : 03 : 022 : 10183
ACS KIDS Tampa Brasov
(RO)
0 : 50 : 50 : 24 : 01 : 41 : 31 : 00 : 17 : 2067
Stal Rzeszow S.A.
(PL)
7 : 05 : 02 : 01 : 04 : 02 : 06 : 07 : 034 : 0241
SDYUSSOR 4 Lviv
(UA )
1 : 42 : 00 : 21 : 01 : 30 : 00 : 01 : 06 : 9114
FAMT Prešov
(SK )
0 : 50 : 40 : 10 : 10 : 42 : 22 : 01 : 15 : 1858
DJUSH 26 Kiev A
(UA )
2 : 04 : 10 : 43 : 14 : 03 : 211 : 12 : 029 : 9212
Zmina Belaja Cerkov
(UA )
0 : 13 : 10 : 20 : 02 : 22 : 35 : 00 : 112 : 1086
TJ Sokol Ľubotice
(SK )
0 : 40 : 10 : 60 : 00 : 21 : 110 : 50 : 21 : 3119
FC Ranto
(LV)
0 : 31 : 00 : 70 : 11 : 10 : 21 : 02 : 05 : 14105
Aktualizované 06.07.2019 10:17

Tabuľka kategória U11 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Stal Rzeszow S.A. (PL)880034 : 024
2.DJUSH 26 Kiev A (UA )870129 : 921
3.MFA Munkach Mukachevo (UA )860222 : 1018
4.SDYUSSOR 4 Lviv (UA )83236 : 911
5.FC Ranto (LV)83145 : 1410
6.Zmina Belaja Cerkov (UA )822412 : 108
7.ACS KIDS Tampa Brasov (RO)82067 : 206
8.FAMT Prešov (SK )81255 : 185
9.TJ Sokol Ľubotice (SK )80171 : 311

Tabuľka kategória U11 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1.FC Tatran Prešov (SK )851212 : 716
2.UKS Rona 03 Elk A (PL)843117 : 615
3.SJFSSOR Uzhgorod (UA )843111 : 415
4.MŠO Štúrovo (SK )84229 : 714
5.ESBANK RAP Radomsko (PL)834110 : 413
6.CSC Ghiroda B (RO)82338 : 89
7.FK Khotiv (UA )82243 : 108
8.FK Lviv white (UA )814312 : 117
9.MFK Snina (SK )80082 : 270

Tabuľka kategória U11 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.CSC Ghiroda A (RO)871060 : 322
2.Zinedine Uzhgorod (UA )871024 : 422
3.Prikarpatya Ivano-Frankivsk B (UA )860215 : 718
4.DASE Debrecen (HU )841316 : 2313
5.UKS Rona 03 Elk B (PL)831411 : 2010
6.Inter Moscow (RU)823314 : 169
7.1.FC Tatran Prešov - girls U12 (SK )81256 : 225
8.OFK Agrifop Stakčín (SK )81167 : 344
9.FK Lviv gold (UA )80080 : 240

Tabuľka kategória U11 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Prikarpatya Ivano-Frankivsk A (UA )770031 : 021
2.FK Lviv blue (UA )751116 : 716
3.TJ Sokol Brezovica (SK )741219 : 713
4.DJUSH 26 Kiev B (UA )72237 : 138
5.CSJ Stiinta U Craiova (RO)72147 : 127
6.MKS Zory (PL)72059 : 206
7.FK Jurnieks Riga (LV)71243 : 245
8.AF CROW Košice (SK )71154 : 134




Friday 5. July O 9.- 16.miesto ( for 9th - 16th places )
N12
14:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
SDYUSSOR 4 Lviv - SJFSSOR Uzhgorod
0 : 3
N13
14:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
Prikarpatya Ivano-Frankivsk B - TJ Sokol Brezovica
1 : 2
N15
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
DJUSH 26 Kiev B - MFA Munkach Mukachevo
0 : 2
Saturday 6. July O 9.- 16.miesto ( for 9th - 16th places )
N14
08:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
MŠO Štúrovo - DASE Debrecen
2 : 0
Friday 5. July Štvrťfinále ( quarter - final)
N16
16:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
DJUSH 26 Kiev A - 1.FC Tatran Prešov
0 : 1
Saturday 6. July Štvrťfinále ( quarter - final)
N17
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Zinedine Uzhgorod - Prikarpatya Ivano-Frankivsk A
1 : 0
N18
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
UKS Rona 03 Elk A - CSC Ghiroda A
2 : 2
PK 3:2
N19
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
FK Lviv blue - Stal Rzeszow S.A.
0 : 3
Saturday 6. July O 13.- 16.miesto ( for 13th - 16th places )
N36
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
SDYUSSOR 4 Lviv - Prikarpatya Ivano-Frankivsk B
0 : 3
N37
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
DASE Debrecen - DJUSH 26 Kiev B
3 : 3
PK 1:3
Saturday 6. July O 9.- 12.miesto ( for 9th - 12th places )
N38
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
SJFSSOR Uzhgorod - TJ Sokol Brezovica
2 : 1
N39
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
MŠO Štúrovo - MFA Munkach Mukachevo
1 : 1
PK 3:1
Saturday 6. July O 5.- 8. miesto ( for 5th - 8th place )
N40
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
DJUSH 26 Kiev A - Prikarpatya Ivano-Frankivsk A
0 : 2
N41
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
CSC Ghiroda A - FK Lviv blue
6 : 0
Saturday 6. July O 15. miesto ( for 15th place )
N44
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
SDYUSSOR 4 Lviv - DASE Debrecen
2 : 1
Saturday 6. July Semifinále ( semi - final)
N42
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1.FC Tatran Prešov - Zinedine Uzhgorod
0 : 0
PK 3:1
N43
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
UKS Rona 03 Elk A - Stal Rzeszow S.A.
1 : 1
PK 3:2
Saturday 6. July O 13. miesto ( for 13th place )
N45
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
Prikarpatya Ivano-Frankivsk B - DJUSH 26 Kiev B
1 : 0
Saturday 6. July O 11. miesto ( for 11th place )
N46
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
TJ Sokol Brezovica - MFA Munkach Mukachevo
1 : 3
Saturday 6. July O 9. miesto ( for 9th place )
N47
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
SJFSSOR Uzhgorod - MŠO Štúrovo
3 : 0
Saturday 6. July O 7. miesto ( for 7th place )
N48
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
DJUSH 26 Kiev A - FK Lviv blue
3 : 0
Saturday 6. July O 5. miesto ( for 5th place )
N49
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Prikarpatya Ivano-Frankivsk A - CSC Ghiroda A
2 : 3
Saturday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N50
14:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
Zinedine Uzhgorod - Stal Rzeszow S.A.
0 : 1
Saturday 6. July finále ( final )
N51
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1.FC Tatran Prešov - UKS Rona 03 Elk A
0 : 1


Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
utorok
rozpis zápasov >
3. júl
streda
rozpis zápasov >
4. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
5. júl
piatok
rozpis zápasov >
6. júl
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >