AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U12 SKUPINA A

1. miesto/1st place : 1. FC TATRAN PREŠOV (SK)

2. miesto/2nd place : ARSENAL KIEV A (UA)

3. miesto/3rd place : CSM POLITEHNICA IASI A (RO)

Najlepší hráč/the best player : BLAŠKO Filip (1. FC Tatran Prešov)

Najlepší strelec/the best striker : URBANOVICI Ianis (CSM Politehnica Iasi A)

Najlepší brankár/the best goalkeeper : CHEVELA Maksym (Arsenal Kiev A)



Arsenal Kiev A
(UA )
Tornado Minsk
(BY)
MKS Zory A
(PL)
FK SAFI Prešov
(SK )
ISL-Lublinianka
(PL)
CSM Politehnica Iasi A
(RO)
FK Auda
(LV)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
Arsenal Kiev A
(UA )
0 : 02 : 03 : 03 : 01 : 13 : 012 : 1142
Tornado Minsk
(BY)
0 : 03 : 00 : 33 : 10 : 21 : 27 : 875
MKS Zory A
(PL)
0 : 20 : 30 : 53 : 00 : 51 : 04 : 1566
FK SAFI Prešov
(SK )
0 : 33 : 05 : 03 : 10 : 60 : 011 : 10103
ISL-Lublinianka
(PL)
0 : 31 : 30 : 31 : 30 : 90 : 22 : 2307
CSM Politehnica Iasi A
(RO)
1 : 12 : 05 : 06 : 09 : 07 : 030 : 1161
FK Auda
(LV)
0 : 32 : 10 : 10 : 02 : 00 : 74 : 1274
Aktualizované 06.07.2019 10:17

Tabuľka kategória U12 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.CSM Politehnica Iasi A (RO)651030 : 116
2.Arsenal Kiev A (UA )642012 : 114
3.FK SAFI Prešov (SK )631211 : 1010
4.FK Auda (LV)62134 : 127
5.Tornado Minsk (BY)62137 : 87
6.MKS Zory A (PL)62044 : 156
7.ISL-Lublinianka (PL)60062 : 230

Tabuľka kategória U12 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1.FC Tatran Prešov (SK )770037 : 321
2.EFA Baku (AZ)75029 : 515
3.MFK Snina (SK )750217 : 815
4.Molod Poltava (UA )731310 : 1010
5.Kivoli FC Irbis (EE)731312 : 1010
6.Arsenal Kiev B (UA )72237 : 138
7.MKS Zory B (PL)71069 : 313
8.NK Omiš A (CRO)70070 : 210

Tabuľka kategória U12 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.KFG GOSTIVAR (MK)770029 : 121
2.MKS Zory C (PL)751127 : 316
3.FK Humenné (SK )751124 : 216
4.CSM Politehnica Iasi B (RO)740313 : 1312
5.1.FC Tatran Prešov - girls U14 (SK )730411 : 119
6.Atlet Kiev (UA )72058 : 316
7.NK Omiš B (CRO)70160 : 181
8.NK Ljuti Dolac (BIH)70161 : 341




Friday 5. July Osemfinále ( eight - final )
N4
12:00
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
CSM Politehnica Iasi A - MKS Zory A
3 : 0
N5
12:40
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
MFK Snina - FK SAFI Prešov
0 : 0
PK 2:0
N6
13:20
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1.FC Tatran Prešov - 1.FC Tatran Prešov - girls U14
1 : 0
N7
14:00
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
FK Humenné - FK Auda
2 : 0
N8
14:40
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
KFG GOSTIVAR - Kivoli FC Irbis
3 : 0
N9
15:20
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
Arsenal Kiev A - CSM Politehnica Iasi B
2 : 0
N10
16:00
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
EFA Baku - Tornado Minsk
1 : 1
PK 2:1
N11
16:40
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
MKS Zory C - Molod Poltava
1 : 1
PK 2:3
Friday 5. July O 9.- 16.miesto ( for 9th - 16th places )
N16
16:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
MKS Zory A - FK SAFI Prešov
0 : 0
PK 2:1
N17
17:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1.FC Tatran Prešov - girls U14 - FK Auda
3 : 0
Saturday 6. July O 9.- 16.miesto ( for 9th - 16th places )
N18
08:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
Kivoli FC Irbis - CSM Politehnica Iasi B
1 : 0
N19
09:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
Tornado Minsk - MKS Zory C
0 : 5
Friday 5. July Štvrťfinále ( quarter - final)
N20
17:20
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
CSM Politehnica Iasi A - MFK Snina
2 : 0
N21
18:00
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1.FC Tatran Prešov - FK Humenné
1 : 0
Saturday 6. July Štvrťfinále ( quarter - final)
N22
08:00
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
KFG GOSTIVAR - Arsenal Kiev A
0 : 1
N23
08:40
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
EFA Baku - Molod Poltava
1 : 1
PK 3:1
Saturday 6. July O 13.- 16.miesto ( for 13th - 16th places )
N24
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
FK Auda - FK SAFI Prešov
0 : 0
PK 2:1
N25
10:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
Tornado Minsk - CSM Politehnica Iasi B
0 : 3
Saturday 6. July O 9.- 12.miesto ( for 9th - 12th places )
N26
11:20
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1.FC Tatran Prešov - girls U14 - MKS Zory A
0 : 2
N27
11:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
MKS Zory C - Kivoli FC Irbis
4 : 0
Saturday 6. July O 5.- 8. miesto ( for 5th - 8th place )
N28
12:00
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
FK Humenné - MFK Snina
3 : 0
N29
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
Molod Poltava - KFG GOSTIVAR
1 : 5
Saturday 6. July Semifinále ( semi - final)
N30
12:40
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1.FC Tatran Prešov - CSM Politehnica Iasi A
1 : 0
N31
13:20
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
EFA Baku - Arsenal Kiev A
0 : 1
Saturday 6. July O 15. miesto ( for 15th place )
N32
12:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
FK SAFI Prešov - Tornado Minsk
5 : 0
Saturday 6. July O 13. miesto ( for 13th place )
N33
13:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
FK Auda - CSM Politehnica Iasi B
0 : 2
Saturday 6. July O 11. miesto ( for 11th place )
N34
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1.FC Tatran Prešov - girls U14 - Kivoli FC Irbis
3 : 0
Saturday 6. July O 9. miesto ( for 9th place )
N35
14:00
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
MKS Zory A - MKS Zory C
0 : 3
Saturday 6. July O 7. miesto ( for 7th place )
N36
14:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
MFK Snina - Molod Poltava
0 : 3
Saturday 6. July O 5. miesto ( for 5th place )
N37
14:40
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
FK Humenné - KFG GOSTIVAR
0 : 2
Saturday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N38
15:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
CSM Politehnica Iasi A - EFA Baku
8 : 0
Saturday 6. July finále ( final )
N39
15:20
Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1.FC Tatran Prešov - Arsenal Kiev A
2 : 0


Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
utorok
rozpis zápasov >
3. júl
streda
rozpis zápasov >
4. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
5. júl
piatok
rozpis zápasov >
6. júl
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >