AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U13 SKUPINA A

1. miesto/1st place : CS CONCORDIA CHIAJNA (RO)

2. miesto/2nd place : SJFSSOR UZHGOROD (UA)

3. miesto/3rd place : KZ DJUSH TERNOPIL A (UA)

Najlepší hráč/the best player : RADU Dumitru (CS Concordia Chiajna)

Najlepší strelec/the best striker : COCOS Alin (CS Concordia Chiajna)

Najlepší brankár/the best goalkeeper : BOIKO Stanislav (SFJSSOR Uzhgorod)



MKS Zory
(PL)
KZ DJUSH Ternopil A
(UA )
SJFSSOR Uzhgorod
(UA )
CS Concordia Chiajna
(RO)
DYUSSH Pinsk
(BY)
KZ DJUSH Ternopil B
(UA )
FK Spartak Bánovce nad Bebravou
(SK )
NK Omiš
(CRO)
Molod Poltava
(UA )
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
MKS Zory
(PL)
0 : 50 : 60 : 70 : 53 : 44 : 33 : 00 : 710 : 3767
KZ DJUSH Ternopil A
(UA )
5 : 00 : 31 : 22 : 14 : 09 : 03 : 0
Kont.
3 : 127 : 7183
SJFSSOR Uzhgorod
(UA )
6 : 03 : 01 : 04 : 01 : 011 : 03 : 01 : 030 : 0241
CS Concordia Chiajna
(RO)
7 : 02 : 10 : 15 : 03 : 011 : 03 : 04 : 035 : 2212
DYUSSH Pinsk
(BY)
5 : 01 : 20 : 40 : 53 : 26 : 13 : 00 : 418 : 18125
KZ DJUSH Ternopil B
(UA )
4 : 30 : 40 : 10 : 32 : 36 : 23 : 0
Kont.
1 : 116 : 17106
FK Spartak Bánovce nad Bebravou
(SK )
3 : 40 : 90 : 110 : 111 : 62 : 63 : 0
Kont.
0 : 99 : 5638
NK Omiš
(CRO)
0 : 30 : 30 : 3
Kont.
0 : 3
Kont.
0 : 3
Kont.
0 : 30 : 30 : 30 : 2409
Molod Poltava
(UA )
7 : 01 : 30 : 10 : 44 : 01 : 19 : 03 : 0
Kont.
25 : 9134
Aktualizované 06.07.2019 10:17

Tabuľka kategória U13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SJFSSOR Uzhgorod (UA )880030 : 024
2.CS Concordia Chiajna (RO)870135 : 221
3.KZ DJUSH Ternopil A (UA )860227 : 718
4.Molod Poltava (UA )841325 : 913
5.DYUSSH Pinsk (BY)840418 : 1812
6.KZ DJUSH Ternopil B (UA )831416 : 1710
7.MKS Zory (PL)820610 : 376
8.FK Spartak Bánovce nad Bebravou (SK )81079 : 563
9.NK Omiš (CRO)80080 : 240




Saturday 6. July O 5.- 8. miesto ( for 5th - 8th place )
N1
10:00
ihrisko ( playground ) Ľubotice
KZ DJUSH Ternopil B - MKS Zory
5 : 1
N2
11:00
ihrisko ( playground ) Ľubotice
DYUSSH Pinsk - FK Spartak Bánovce nad Bebravou
3 : 0
Saturday 6. July Semifinále ( semi - final)
N3
10:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
CS Concordia Chiajna - KZ DJUSH Ternopil A
2 : 1
N4
11:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
SJFSSOR Uzhgorod - Molod Poltava
1 : 0
Saturday 6. July O 7. miesto ( for 7th place )
N5
13:00
ihrisko ( playground ) Ľubotice
MKS Zory - FK Spartak Bánovce nad Bebravou
1 : 1
PK 3:1
Saturday 6. July O 5. miesto ( for 5th place )
N6
14:00
ihrisko ( playground ) Ľubotice
KZ DJUSH Ternopil B - DYUSSH Pinsk
5 : 1
Saturday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N7
14:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
KZ DJUSH Ternopil A - Molod Poltava
3 : 2
Saturday 6. July finále ( final )
N8
15:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
CS Concordia Chiajna - SJFSSOR Uzhgorod
0 : 0
PK 6:5


Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
utorok
rozpis zápasov >
3. júl
streda
rozpis zápasov >
4. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
5. júl
piatok
rozpis zápasov >
6. júl
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >