AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U14 SKUPINA B

1. miesto/1st place : FC MINSK (BY)

2. miesto/2nd place : CS ATLETICO ARAD (RO)

3. miesto/3rd place : LPS BANATUL TIMISOARA (RO)

Najlepší hráč/the best player : NAGY Norbi (CS Atletico Arad)

Najlepší strelec/the best striker : ZUBKEVICH Ilya (FC Minsk)

Najlepší brankár/the best goalkeeper : BARADULIN Mikxail (FC Minsk)



ACS Tampa Brasov
(RO)
UKS Olimpijczyk Kwakowo A
(PL)
CSS Unirea Iasi
(RO)
TJ Palas Jahodná
(SK )
DEAC Debrecen
(HU )
Selijas Sporta Skola
(LV)
FK Jurnieks Riga
(LV)
MOSP Bialystok
(PL)
LKS Forteca Swierklany
(PL)
LPS Banatul Timisoara
(RO)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
ACS Tampa Brasov
(RO)
4 : 21 : 07 : 11 : 08 : 05 : 01 : 33 : 10 : 130 : 8213
UKS Olimpijczyk Kwakowo A
(PL)
2 : 41 : 03 : 11 : 18 : 011 : 01 : 11 : 11 : 229 : 10155
CSS Unirea Iasi
(RO)
0 : 10 : 14 : 01 : 21 : 17 : 00 : 13 : 00 : 216 : 8106
TJ Palas Jahodná
(SK )
1 : 71 : 30 : 42 : 43 : 23 : 00 : 40 : 70 : 610 : 3768
DEAC Debrecen
(HU )
0 : 11 : 12 : 14 : 27 : 111 : 00 : 15 : 00 : 430 : 11164
Selijas Sporta Skola
(LV)
0 : 80 : 81 : 12 : 31 : 72 : 00 : 41 : 20 : 37 : 3649
FK Jurnieks Riga
(LV)
0 : 50 : 110 : 70 : 3
Kont.
0 : 110 : 20 : 100 : 50 : 110 : 65010
MOSP Bialystok
(PL)
3 : 11 : 11 : 04 : 01 : 04 : 010 : 02 : 10 : 226 : 5222
LKS Forteca Swierklany
(PL)
1 : 31 : 10 : 37 : 00 : 52 : 15 : 01 : 20 : 417 : 19107
LPS Banatul Timisoara
(RO)
1 : 02 : 12 : 06 : 04 : 03 : 0
Kont.
11 : 02 : 04 : 035 : 1271
Aktualizované 06.07.2019 10:17

Tabuľka kategória U14 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.LPS Banatul Timisoara (RO)990035 : 127
2.MOSP Bialystok (PL)971126 : 522
3.ACS Tampa Brasov (RO)970230 : 821
4.DEAC Debrecen (HU )951330 : 1116
5.UKS Olimpijczyk Kwakowo A (PL)943229 : 1015
6.CSS Unirea Iasi (RO)931516 : 810
7.LKS Forteca Swierklany (PL)931517 : 1910
8.TJ Palas Jahodná (SK )920710 : 376
9.Selijas Sporta Skola (LV)91177 : 364
10.FK Jurnieks Riga (LV)90090 : 650

Tabuľka kategória U14 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Minsk (BY)980148 : 424
2.CS Atletico Arad (RO)971127 : 422
3.AFC Unirea 04 Slobozia (RO)970232 : 921
4.Žilinský kraj Kinder team (SK )960337 : 718
5.UKS Rona 03 Elk (PL)951324 : 1516
6.FK Humenné (SK )950425 : 1815
7.UKS Olimpijczyk Kwakowo B (PL)930615 : 379
8.Juventus Academy Bydgoszcz (PL)920711 : 366
9.FC Gauja Valmiera (LV)91089 : 453
10.ACS KIDS Tampa Brasov (RO)90092 : 550




Saturday 6. July Semifinále ( semi - final)
N1
12:00
ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
FC Minsk - MOSP Bialystok
2 : 1
N2
12:00
ihrisko ( playground ) Ľubotice
LPS Banatul Timisoara - CS Atletico Arad
1 : 1
PK 5:6
Saturday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N3
14:00
ihrisko ( playground ) Fintice
MOSP Bialystok - LPS Banatul Timisoara
0 : 1
Saturday 6. July finále ( final )
N4
15:00
ihrisko ( playground ) Ľubotice
FC Minsk - CS Atletico Arad
1 : 0


Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
utorok
rozpis zápasov >
3. júl
streda
rozpis zápasov >
4. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
5. júl
piatok
rozpis zápasov >
6. júl
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >