AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U7 Skupina ( Group ) A

Olymp Uzhgorod (UA )
FC Gauja Valmiera (LV)
Kivoli FC Irbis (EE)
1.FC Tatran Prešov (SK )
CSC Ghiroda (RO)
FK SAFI Prešov (SK )
Zinedine Uzhgorod (UA )
FC Lokomotiv Kiev (UA )
Atlet Kiev (UA )

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
18:30Olymp Uzhgorod (UA ) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
29:30Kivoli FC Irbis (EE) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
310:30CSC Ghiroda (RO) - FK SAFI Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
411:30Zinedine Uzhgorod (UA ) - FC Lokomotiv Kiev (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
512:30Atlet Kiev (UA ) - Kivoli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
613:30FC Gauja Valmiera (LV) - CSC Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
714:30Zinedine Uzhgorod (UA ) - Olymp Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
815:301.FC Tatran Prešov (SK ) - Atlet Kiev (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
916:30FK SAFI Prešov (SK ) - FC Lokomotiv Kiev (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) A

ACS Tampa Brasov (RO)
1.FC Tatran Prešov (SK )
FC Gauja Valmiera (LV)
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)
Zinedine Uzhgorod (UA )
FK Humenné (SK )
FC Fortuna Minsk (BY)
Kivoli FC Irbis (EE)
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
18:00ACS Tampa Brasov (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
29:00FC Gauja Valmiera (LV) - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
310:00Zinedine Uzhgorod (UA ) - FK Humenné (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
411:00FC Fortuna Minsk (BY) - Kivoli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
512:00ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
613:001.FC Tatran Prešov (SK ) - Zinedine Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
714:00FC Fortuna Minsk (BY) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
815:00AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
916:00FK Humenné (SK ) - Kivoli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) A

ZKP Zakopane (PL)
Carnikava NP (LV)
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)
FAMT Prešov (SK )
DYUSSH Pinsk A (BY)
Slavoj Trebišov (SK )
Karpaty Mukachevo (UA )
FC Fortuna Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov - girls U10 (SK )

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
18:00ZKP Zakopane (PL) - Carnikava NP (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
28:30ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - FAMT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
39:00DYUSSH Pinsk A (BY) - Slavoj Trebišov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
49:30Karpaty Mukachevo (UA ) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
510:001.FC Tatran Prešov - girls U10 (SK ) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
610:30Carnikava NP (LV) - DYUSSH Pinsk A (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
711:00Karpaty Mukachevo (UA ) - ZKP Zakopane (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
811:30FAMT Prešov (SK ) - 1.FC Tatran Prešov - girls U10 (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
912:00Slavoj Trebišov (SK ) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1012:30FAMT Prešov (SK ) - Carnikava NP (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1113:00DYUSSH Pinsk A (BY) - Karpaty Mukachevo (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1313:30ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - Slavoj Trebišov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U9 Skupina ( Group ) B

BFK Salaspils (LV)
Tornado Minsk (BY)
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)
FK SAFI Prešov (SK )
Atlet Kiev (UA )
1.FC Tatran Prešov (SK )
FC Karpaty Lviv (UA )
FC Gauja Valmiera (LV)
DUSH 5 Baranovichi (BY)
DYUSSH Pinsk B (BY)

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
1213:00BFK Salaspils (LV) - Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1413:30AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL) - FK SAFI Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1614:00FC Karpaty Lviv (UA ) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1714:30DUSH 5 Baranovichi (BY) - DYUSSH Pinsk B (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1815:00FK SAFI Prešov (SK ) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1915:301.FC Tatran Prešov (SK ) - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2016:00Tornado Minsk (BY) - FC Karpaty Lviv (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2116:30FC Gauja Valmiera (LV) - DUSH 5 Baranovichi (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2217:00DYUSSH Pinsk B (BY) - Atlet Kiev (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2417:30AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2518:00FC Karpaty Lviv (UA ) - FK SAFI Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2718:30FC Gauja Valmiera (LV) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U10 Skupina ( Group ) C

FC Lions-Irpin Irpiny (UA )
MKS Zory C (PL)
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)
Halichina Lviv (UA )
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
Zinedine Uzhgorod A (UA )
BFK Salaspils (LV)
FK SAFI Prešov (SK )
DYUSSH Pinsk C (BY)

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
18:00FC Lions-Irpin Irpiny (UA ) - MKS Zory C (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
28:30AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL) - Halichina Lviv (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
39:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - Zinedine Uzhgorod A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
49:30BFK Salaspils (LV) - FK SAFI Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1514:30DYUSSH Pinsk C (BY) - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1715:00MKS Zory C (PL) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2215:30BFK Salaspils (LV) - FC Lions-Irpin Irpiny (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2316:00Halichina Lviv (UA ) - DYUSSH Pinsk C (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2416:30Zinedine Uzhgorod A (UA ) - FK SAFI Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2517:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2717:30Halichina Lviv (UA ) - MKS Zory C (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2918:00AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL) - Zinedine Uzhgorod A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3118:30FK SAFI Prešov (SK ) - FC Lions-Irpin Irpiny (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) B

Atlet Kiev B (UA )
UKS Rona 03 Elk (PL)
FK Jurnieks Riga (LV)
SJFSSOR Uzhgorod (UA )
MKS Zory B (PL)
FAMT Prešov (SK )
CFT Prešov (SK )
CSC Ghiroda (RO)
DYUSSH Pinsk B (BY)

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
510:00Atlet Kiev B (UA ) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
610:30FK Jurnieks Riga (LV) - SJFSSOR Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
711:00MKS Zory B (PL) - FAMT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
811:30CFT Prešov (SK ) - CSC Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
912:00DYUSSH Pinsk B (BY) - FK Jurnieks Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1614:30UKS Rona 03 Elk (PL) - MKS Zory B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1915:00SJFSSOR Uzhgorod (UA ) - DYUSSH Pinsk B (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2115:30FAMT Prešov (SK ) - CSC Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U10 Skupina ( Group ) A

Zinedine Uzhgorod B (UA )
MKS Zory A (PL)
Inter Moscow (RU)
Prikarpatya Ivano-Frankivsk (UA )
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)
Atlet Kiev A (UA )
MFK Snina (SK )
1.FC Tatran Prešov (SK )
DYUSSH Pinsk A (BY)

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
1012:30Zinedine Uzhgorod B (UA ) - MKS Zory A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1113:00Inter Moscow (RU) - Prikarpatya Ivano-Frankivsk (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1213:30ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - Atlet Kiev A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1314:00MFK Snina (SK ) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1414:30DYUSSH Pinsk A (BY) - Inter Moscow (RU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2015:30MKS Zory A (PL) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2617:30MFK Snina (SK ) - Zinedine Uzhgorod B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2818:00Prikarpatya Ivano-Frankivsk (UA ) - DYUSSH Pinsk A (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3018:30Atlet Kiev A (UA ) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U11 Skupina ( Group ) C

MFA Munkach Mukachevo (UA )
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)
Stal Rzeszow S.A. (PL)
SDYUSSOR 4 Lviv (UA )
FAMT Prešov (SK )
DJUSH 26 Kiev A (UA )
Zmina Belaja Cerkov (UA )
TJ Sokol Ľubotice (SK )
FC Ranto (LV)

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
28:00Stal Rzeszow S.A. (PL) - SDYUSSOR 4 Lviv (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
48:30Zmina Belaja Cerkov (UA ) - TJ Sokol Ľubotice (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1210:30ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - FAMT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1311:00Zmina Belaja Cerkov (UA ) - MFA Munkach Mukachevo (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1411:30SDYUSSOR 4 Lviv (UA ) - FC Ranto (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2614:00FAMT Prešov (SK ) - Zmina Belaja Cerkov (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2714:30SDYUSSOR 4 Lviv (UA ) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2815:00Stal Rzeszow S.A. (PL) - DJUSH 26 Kiev A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2915:30TJ Sokol Ľubotice (SK ) - MFA Munkach Mukachevo (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U11 Skupina ( Group ) A

MFK Snina (SK )
CSC Ghiroda B (RO)
ESBANK RAP Radomsko (PL)
FK Lviv white (UA )
SJFSSOR Uzhgorod (UA )
FK Khotiv (UA )
1.FC Tatran Prešov (SK )
MŠO Štúrovo (SK )
UKS Rona 03 Elk A (PL)

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
59:00MFK Snina (SK ) - CSC Ghiroda B (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
79:30ESBANK RAP Radomsko (PL) - FK Lviv white (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1912:30SJFSSOR Uzhgorod (UA ) - FK Khotiv (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2113:001.FC Tatran Prešov (SK ) - MŠO Štúrovo (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3016:00UKS Rona 03 Elk A (PL) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3316:30CSC Ghiroda B (RO) - SJFSSOR Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3817:00FK Lviv white (UA ) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3917:30FK Khotiv (UA ) - MŠO Štúrovo (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) B

Prikarpatya Ivano-Frankivsk B (UA )
CSC Ghiroda A (RO)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
Zinedine Uzhgorod (UA )
Inter Moscow (RU)
FK Lviv gold (UA )
OFK Agrifop Stakčín (SK )
1.FC Tatran Prešov - girls U12 (SK )
DASE Debrecen (HU )

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
69:00Prikarpatya Ivano-Frankivsk B (UA ) - CSC Ghiroda A (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
89:30UKS Rona 03 Elk B (PL) - Zinedine Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1010:00OFK Agrifop Stakčín (SK ) - 1.FC Tatran Prešov - girls U12 (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1511:30DASE Debrecen (HU ) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1712:00CSC Ghiroda A (RO) - Inter Moscow (RU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2012:30OFK Agrifop Stakčín (SK ) - Prikarpatya Ivano-Frankivsk B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2213:00Zinedine Uzhgorod (UA ) - DASE Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3116:00FK Lviv gold (UA ) - 1.FC Tatran Prešov - girls U12 (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U11 Skupina ( Group ) D

FK Jurnieks Riga (LV)
Prikarpatya Ivano-Frankivsk A (UA )
MKS Zory (PL)
DJUSH 26 Kiev B (UA )
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FK Lviv blue (UA )
TJ Sokol Brezovica (SK )
AF CROW Košice (SK )

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
1611:00FK Jurnieks Riga (LV) - Prikarpatya Ivano-Frankivsk A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1812:00MKS Zory (PL) - DJUSH 26 Kiev B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2413:30TJ Sokol Brezovica (SK ) - AF CROW Košice (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3216:00DJUSH 26 Kiev B (UA ) - FK Jurnieks Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3516:30AF CROW Košice (SK ) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3617:00Prikarpatya Ivano-Frankivsk A (UA ) - TJ Sokol Brezovica (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U12 Skupina ( Group ) A

Arsenal Kiev A (UA )
Tornado Minsk (BY)
MKS Zory A (PL)
FK SAFI Prešov (SK )
ISL-Lublinianka (PL)
CSM Politehnica Iasi A (RO)
FK Auda (LV)

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
18:00Arsenal Kiev A (UA ) - Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
38:40MKS Zory A (PL) - FK SAFI Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
710:00ISL-Lublinianka (PL) - CSM Politehnica Iasi A (RO)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
910:40FK Auda (LV) - Arsenal Kiev A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1312:00Tornado Minsk (BY) - MKS Zory A (PL)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1613:20FK SAFI Prešov (SK ) - ISL-Lublinianka (PL)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) B

EFA Baku (AZ)
Molod Poltava (UA )
NK Omiš A (CRO)
Arsenal Kiev B (UA )
Kivoli FC Irbis (EE)
MFK Snina (SK )
1.FC Tatran Prešov (SK )
MKS Zory B (PL)

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
28:00EFA Baku (AZ) - Molod Poltava (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
59:20NK Omiš A (CRO) - Arsenal Kiev B (UA )ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
810:00Kivoli FC Irbis (EE) - MFK Snina (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1111:201.FC Tatran Prešov (SK ) - MKS Zory B (PL)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1412:00Arsenal Kiev B (UA ) - EFA Baku (AZ)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1714:00MFK Snina (SK ) - NK Omiš A (CRO)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1915:20MKS Zory B (PL) - Kivoli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2116:40Molod Poltava (UA ) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) C

NK Omiš B (CRO)
Atlet Kiev (UA )
NK Ljuti Dolac (BIH)
FK Humenné (SK )
MKS Zory C (PL)
1.FC Tatran Prešov - girls U14 (SK )
KFG GOSTIVAR (MK)
CSM Politehnica Iasi B (RO)

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
48:40NK Omiš B (CRO) - Atlet Kiev (UA )ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
69:20NK Ljuti Dolac (BIH) - FK Humenné (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1010:40MKS Zory C (PL) - 1.FC Tatran Prešov - girls U14 (SK )ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1211:20KFG GOSTIVAR (MK) - CSM Politehnica Iasi B (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1512:40FK Humenné (SK ) - NK Omiš B (CRO)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1814:401.FC Tatran Prešov - girls U14 (SK ) - NK Ljuti Dolac (BIH)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2016:00CSM Politehnica Iasi B (RO) - MKS Zory C (PL)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2217:20Atlet Kiev (UA ) - KFG GOSTIVAR (MK)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U13 Skupina ( Group ) A

MKS Zory (PL)
KZ DJUSH Ternopil A (UA )
SJFSSOR Uzhgorod (UA )
CS Concordia Chiajna (RO)
DYUSSH Pinsk (BY)
KZ DJUSH Ternopil B (UA )
FK Spartak Bánovce nad Bebravou (SK )
NK Omiš (CRO)
Molod Poltava (UA )

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
18:00MKS Zory (PL) - KZ DJUSH Ternopil A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
29:00SJFSSOR Uzhgorod (UA ) - CS Concordia Chiajna (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
310:00DYUSSH Pinsk (BY) - KZ DJUSH Ternopil B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
411:00FK Spartak Bánovce nad Bebravou (SK ) - NK Omiš (CRO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
512:00Molod Poltava (UA ) - SJFSSOR Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
613:00KZ DJUSH Ternopil A (UA ) - DYUSSH Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
714:00FK Spartak Bánovce nad Bebravou (SK ) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
815:00CS Concordia Chiajna (RO) - Molod Poltava (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
916:00KZ DJUSH Ternopil B (UA ) - NK Omiš (CRO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U14 Skupina ( Group ) B

ACS Tampa Brasov (RO)
UKS Olimpijczyk Kwakowo A (PL)
CSS Unirea Iasi (RO)
TJ Palas Jahodná (SK )
DEAC Debrecen (HU )
Selijas Sporta Skola (LV)
FK Jurnieks Riga (LV)
MOSP Bialystok (PL)
LKS Forteca Swierklany (PL)
LPS Banatul Timisoara (RO)

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
18:00ACS Tampa Brasov (RO) - UKS Olimpijczyk Kwakowo A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
39:00CSS Unirea Iasi (RO) - TJ Palas Jahodná (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
510:00DEAC Debrecen (HU ) - Selijas Sporta Skola (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
711:00FK Jurnieks Riga (LV) - MOSP Bialystok (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
912:00LKS Forteca Swierklany (PL) - LPS Banatul Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1113:00TJ Palas Jahodná (SK ) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1314:00Selijas Sporta Skola (LV) - CSS Unirea Iasi (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1515:00UKS Olimpijczyk Kwakowo A (PL) - FK Jurnieks Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1716:00MOSP Bialystok (PL) - LKS Forteca Swierklany (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
1917:00LPS Banatul Timisoara (RO) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

U14 Skupina ( Group ) A

AFC Unirea 04 Slobozia (RO)
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)
CS Atletico Arad (RO)
Žilinský kraj Kinder team (SK )
FC Gauja Valmiera (LV)
UKS Rona 03 Elk (PL)
FC Minsk (BY)
UKS Olimpijczyk Kwakowo B (PL)
FK Humenné (SK )
Juventus Academy Bydgoszcz (PL)

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
28:00AFC Unirea 04 Slobozia (RO) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
49:00CS Atletico Arad (RO) - Žilinský kraj Kinder team (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
610:00FC Gauja Valmiera (LV) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
811:00FC Minsk (BY) - UKS Olimpijczyk Kwakowo B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1012:00FK Humenné (SK ) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1213:00Žilinský kraj Kinder team (SK ) - AFC Unirea 04 Slobozia (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1414:00UKS Rona 03 Elk (PL) - CS Atletico Arad (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1615:00ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
1816:00UKS Olimpijczyk Kwakowo B (PL) - FK Humenné (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2017:00Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice

U15 Skupina ( Group ) B

FC Lions-Irpin Irpiny (UA )
FC Jedinstvo Novi Becej (SRB)
Ilukstes NSS (LV)
CSA Steaua Bucuresti (RO)
Kivoli FC Irbis (EE)
TJ Sokol Ľubotice (SK )

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
18:00FC Lions-Irpin Irpiny (UA ) - FC Jedinstvo Novi Becej (SRB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
39:15Ilukstes NSS (LV) - CSA Steaua Bucuresti (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
510:30Kivoli FC Irbis (EE) - TJ Sokol Ľubotice (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
711:45Ilukstes NSS (LV) - FC Jedinstvo Novi Becej (SRB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
813:00CSA Steaua Bucuresti (RO) - Kivoli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1014:15TJ Sokol Ľubotice (SK ) - FC Lions-Irpin Irpiny (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) ŠK SAFI

U15 Skupina ( Group ) A

MOSP Bialystok (PL)
MFK Snina (SK )
Gyöngyöstarjáni KSK (HU )
FK Drienov (SK )
NK Ljuti Dolac (BIH)
CS VULCAN (RO)

čas ( time )
Utorok 2. Júl (Tuesday 2. July)
29:15MOSP Bialystok (PL) - MFK Snina (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
410:30Gyöngyöstarjáni KSK (HU ) - FK Drienov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
611:45NK Ljuti Dolac (BIH) - CS VULCAN (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
914:15Gyöngyöstarjáni KSK (HU ) - MFK Snina (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
1115:30FK Drienov (SK ) - NK Ljuti Dolac (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
1216:45CS VULCAN (RO) - MOSP Bialystok (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
utorok
rozpis zápasov >
3. júl
streda
rozpis zápasov >
4. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
5. júl
piatok
rozpis zápasov >
6. júl
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >