AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U7 Skupina ( Group ) A

Olymp Uzhgorod (UA )
FC Gauja Valmiera (LV)
Kivoli FC Irbis (EE)
1.FC Tatran Prešov (SK )
CSC Ghiroda (RO)
FK SAFI Prešov (SK )
Zinedine Uzhgorod (UA )
FC Lokomotiv Kiev (UA )
Atlet Kiev (UA )

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
108:001.FC Tatran Prešov (SK ) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
118:30CSC Ghiroda (RO) - Zinedine Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
129:00Kivoli FC Irbis (EE) - FK SAFI Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
139:30FC Lokomotiv Kiev (UA ) - Olymp Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1410:00Atlet Kiev (UA ) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1510:30FK SAFI Prešov (SK ) - Zinedine Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1611:00CSC Ghiroda (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1711:30FC Lokomotiv Kiev (UA ) - Kivoli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1812:00Olymp Uzhgorod (UA ) - Atlet Kiev (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) A

ACS Tampa Brasov (RO)
1.FC Tatran Prešov (SK )
FC Gauja Valmiera (LV)
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)
Zinedine Uzhgorod (UA )
FK Humenné (SK )
FC Fortuna Minsk (BY)
Kivoli FC Irbis (EE)
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
1013:00AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1113:30Zinedine Uzhgorod (UA ) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1214:00FC Gauja Valmiera (LV) - FK Humenné (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1314:30Kivoli FC Irbis (EE) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1415:00ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1515:30FK Humenné (SK ) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1616:00Zinedine Uzhgorod (UA ) - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1716:30Kivoli FC Irbis (EE) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1817:00ACS Tampa Brasov (RO) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) B

BFK Salaspils (LV)
Tornado Minsk (BY)
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)
FK SAFI Prešov (SK )
Atlet Kiev (UA )
1.FC Tatran Prešov (SK )
FC Karpaty Lviv (UA )
FC Gauja Valmiera (LV)
DUSH 5 Baranovichi (BY)
DYUSSH Pinsk B (BY)

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
288:00AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
298:30BFK Salaspils (LV) - DYUSSH Pinsk B (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
309:00FK SAFI Prešov (SK ) - Atlet Kiev (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
319:30FC Gauja Valmiera (LV) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3210:00DYUSSH Pinsk B (BY) - Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3310:30FC Karpaty Lviv (UA ) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3411:00DUSH 5 Baranovichi (BY) - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3511:301.FC Tatran Prešov (SK ) - FK SAFI Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3612:00Tornado Minsk (BY) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3712:30Atlet Kiev (UA ) - FC Karpaty Lviv (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3813:00BFK Salaspils (LV) - DUSH 5 Baranovichi (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4013:30FK SAFI Prešov (SK ) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4114:00DUSH 5 Baranovichi (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5218:001.FC Tatran Prešov (SK ) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U9 Skupina ( Group ) A

ZKP Zakopane (PL)
Carnikava NP (LV)
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)
FAMT Prešov (SK )
DYUSSH Pinsk A (BY)
Slavoj Trebišov (SK )
Karpaty Mukachevo (UA )
FC Fortuna Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov - girls U10 (SK )

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
4214:00FC Fortuna Minsk (BY) - ZKP Zakopane (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4414:30Slavoj Trebišov (SK ) - Karpaty Mukachevo (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4515:00DYUSSH Pinsk A (BY) - FAMT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4615:30FC Fortuna Minsk (BY) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4716:00ZKP Zakopane (PL) - 1.FC Tatran Prešov - girls U10 (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4816:30Carnikava NP (LV) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4917:00Karpaty Mukachevo (UA ) - FAMT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5017:30FC Fortuna Minsk (BY) - DYUSSH Pinsk A (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5118:00Slavoj Trebišov (SK ) - ZKP Zakopane (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5318:30Karpaty Mukachevo (UA ) - Carnikava NP (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5419:00DYUSSH Pinsk A (BY) - 1.FC Tatran Prešov - girls U10 (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U10 Skupina ( Group ) A

Zinedine Uzhgorod B (UA )
MKS Zory A (PL)
Inter Moscow (RU)
Prikarpatya Ivano-Frankivsk (UA )
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)
Atlet Kiev A (UA )
MFK Snina (SK )
1.FC Tatran Prešov (SK )
DYUSSH Pinsk A (BY)

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
328:00ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - MFK Snina (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
348:30Prikarpatya Ivano-Frankivsk (UA ) - MKS Zory A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
379:00Inter Moscow (RU) - Atlet Kiev A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
399:301.FC Tatran Prešov (SK ) - Zinedine Uzhgorod B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4110:00DYUSSH Pinsk A (BY) - MKS Zory A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4310:30Atlet Kiev A (UA ) - MFK Snina (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4511:00ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - Prikarpatya Ivano-Frankivsk (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4711:301.FC Tatran Prešov (SK ) - Inter Moscow (RU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4912:00Zinedine Uzhgorod B (UA ) - DYUSSH Pinsk A (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) B

Atlet Kiev B (UA )
UKS Rona 03 Elk (PL)
FK Jurnieks Riga (LV)
SJFSSOR Uzhgorod (UA )
MKS Zory B (PL)
FAMT Prešov (SK )
CFT Prešov (SK )
CSC Ghiroda (RO)
DYUSSH Pinsk B (BY)

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
338:00MKS Zory B (PL) - CFT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
358:30SJFSSOR Uzhgorod (UA ) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
369:00FK Jurnieks Riga (LV) - FAMT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
389:30CSC Ghiroda (RO) - Atlet Kiev B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4010:00DYUSSH Pinsk B (BY) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4210:30FAMT Prešov (SK ) - CFT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4411:00MKS Zory B (PL) - SJFSSOR Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4611:30CSC Ghiroda (RO) - FK Jurnieks Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4812:00Atlet Kiev B (UA ) - DYUSSH Pinsk B (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5012:30UKS Rona 03 Elk (PL) - FK Jurnieks Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5113:00CFT Prešov (SK ) - SJFSSOR Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5213:30CSC Ghiroda (RO) - MKS Zory B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
5314:00FAMT Prešov (SK ) - Atlet Kiev B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
5414:30CFT Prešov (SK ) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U10 Skupina ( Group ) C

FC Lions-Irpin Irpiny (UA )
MKS Zory C (PL)
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)
Halichina Lviv (UA )
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
Zinedine Uzhgorod A (UA )
BFK Salaspils (LV)
FK SAFI Prešov (SK )
DYUSSH Pinsk C (BY)

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
5515:00DYUSSH Pinsk C (BY) - MKS Zory C (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
5615:30Zinedine Uzhgorod A (UA ) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
5716:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - Halichina Lviv (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
5816:30FK SAFI Prešov (SK ) - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5917:00BFK Salaspils (LV) - Halichina Lviv (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6017:30FC Lions-Irpin Irpiny (UA ) - DYUSSH Pinsk C (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6118:00MKS Zory C (PL) - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6218:30FK SAFI Prešov (SK ) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6419:00BFK Salaspils (LV) - MKS Zory C (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U11 Skupina ( Group ) A

MFK Snina (SK )
CSC Ghiroda B (RO)
ESBANK RAP Radomsko (PL)
FK Lviv white (UA )
SJFSSOR Uzhgorod (UA )
FK Khotiv (UA )
1.FC Tatran Prešov (SK )
MŠO Štúrovo (SK )
UKS Rona 03 Elk A (PL)

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
408:00SJFSSOR Uzhgorod (UA ) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
418:30FK Lviv white (UA ) - CSC Ghiroda B (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
429:00ESBANK RAP Radomsko (PL) - FK Khotiv (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
439:30MŠO Štúrovo (SK ) - MFK Snina (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5514:00UKS Rona 03 Elk A (PL) - CSC Ghiroda B (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5915:00FK Khotiv (UA ) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
6215:30SJFSSOR Uzhgorod (UA ) - FK Lviv white (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6816:30MŠO Štúrovo (SK ) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
7117:00MFK Snina (SK ) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) C

MFA Munkach Mukachevo (UA )
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)
Stal Rzeszow S.A. (PL)
SDYUSSOR 4 Lviv (UA )
FAMT Prešov (SK )
DJUSH 26 Kiev A (UA )
Zmina Belaja Cerkov (UA )
TJ Sokol Ľubotice (SK )
FC Ranto (LV)

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
4410:00FC Ranto (LV) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4510:30DJUSH 26 Kiev A (UA ) - Zmina Belaja Cerkov (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4611:00FAMT Prešov (SK ) - SDYUSSOR 4 Lviv (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4711:30TJ Sokol Ľubotice (SK ) - Stal Rzeszow S.A. (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
5714:30MFA Munkach Mukachevo (UA ) - FC Ranto (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6315:30ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - Stal Rzeszow S.A. (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
6516:00Zmina Belaja Cerkov (UA ) - SDYUSSOR 4 Lviv (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7217:00TJ Sokol Ľubotice (SK ) - FAMT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
7417:30DJUSH 26 Kiev A (UA ) - MFA Munkach Mukachevo (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) D

FK Jurnieks Riga (LV)
Prikarpatya Ivano-Frankivsk A (UA )
MKS Zory (PL)
DJUSH 26 Kiev B (UA )
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FK Lviv blue (UA )
TJ Sokol Brezovica (SK )
AF CROW Košice (SK )

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
4812:00MKS Zory (PL) - AF CROW Košice (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5012:30FK Jurnieks Riga (LV) - FK Lviv blue (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5213:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - TJ Sokol Brezovica (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5313:30DJUSH 26 Kiev B (UA ) - Prikarpatya Ivano-Frankivsk A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6015:00AF CROW Košice (SK ) - FK Jurnieks Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
6616:00TJ Sokol Brezovica (SK ) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
6916:30Prikarpatya Ivano-Frankivsk A (UA ) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7517:30FK Lviv blue (UA ) - DJUSH 26 Kiev B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U11 Skupina ( Group ) B

Prikarpatya Ivano-Frankivsk B (UA )
CSC Ghiroda A (RO)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
Zinedine Uzhgorod (UA )
Inter Moscow (RU)
FK Lviv gold (UA )
OFK Agrifop Stakčín (SK )
1.FC Tatran Prešov - girls U12 (SK )
DASE Debrecen (HU )

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
4912:30Inter Moscow (RU) - OFK Agrifop Stakčín (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5113:00Zinedine Uzhgorod (UA ) - CSC Ghiroda A (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5413:30UKS Rona 03 Elk B (PL) - FK Lviv gold (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5614:001.FC Tatran Prešov - girls U12 (SK ) - Prikarpatya Ivano-Frankivsk B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5814:30DASE Debrecen (HU ) - CSC Ghiroda A (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6115:00FK Lviv gold (UA ) - OFK Agrifop Stakčín (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6415:30Inter Moscow (RU) - Zinedine Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
6716:001.FC Tatran Prešov - girls U12 (SK ) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7016:30Prikarpatya Ivano-Frankivsk B (UA ) - DASE Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7317:00CSC Ghiroda A (RO) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7617:30OFK Agrifop Stakčín (SK ) - Zinedine Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7718:001.FC Tatran Prešov - girls U12 (SK ) - Inter Moscow (RU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7818:30FK Lviv gold (UA ) - Prikarpatya Ivano-Frankivsk B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7919:00OFK Agrifop Stakčín (SK ) - CSC Ghiroda A (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U12 Skupina ( Group ) B

EFA Baku (AZ)
Molod Poltava (UA )
NK Omiš A (CRO)
Arsenal Kiev B (UA )
Kivoli FC Irbis (EE)
MFK Snina (SK )
1.FC Tatran Prešov (SK )
MKS Zory B (PL)

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
238:00NK Omiš A (CRO) - MKS Zory B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
258:40EFA Baku (AZ) - MFK Snina (SK )ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
279:20Kivoli FC Irbis (EE) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2910:00Arsenal Kiev B (UA ) - Molod Poltava (UA )ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3110:40MKS Zory B (PL) - EFA Baku (AZ)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3311:201.FC Tatran Prešov (SK ) - NK Omiš A (CRO)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3512:00Molod Poltava (UA ) - Kivoli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3712:40MFK Snina (SK ) - Arsenal Kiev B (UA )ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) C

NK Omiš B (CRO)
Atlet Kiev (UA )
NK Ljuti Dolac (BIH)
FK Humenné (SK )
MKS Zory C (PL)
1.FC Tatran Prešov - girls U14 (SK )
KFG GOSTIVAR (MK)
CSM Politehnica Iasi B (RO)

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
248:00NK Ljuti Dolac (BIH) - CSM Politehnica Iasi B (RO)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
268:40NK Omiš B (CRO) - 1.FC Tatran Prešov - girls U14 (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
289:20MKS Zory C (PL) - KFG GOSTIVAR (MK)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3010:00FK Humenné (SK ) - Atlet Kiev (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3210:40CSM Politehnica Iasi B (RO) - NK Omiš B (CRO)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3411:20KFG GOSTIVAR (MK) - NK Ljuti Dolac (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3612:00Atlet Kiev (UA ) - MKS Zory C (PL)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3812:401.FC Tatran Prešov - girls U14 (SK ) - FK Humenné (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U12 Skupina ( Group ) A

Arsenal Kiev A (UA )
Tornado Minsk (BY)
MKS Zory A (PL)
FK SAFI Prešov (SK )
ISL-Lublinianka (PL)
CSM Politehnica Iasi A (RO)
FK Auda (LV)

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
3913:20CSM Politehnica Iasi A (RO) - FK Auda (LV)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4014:00Arsenal Kiev A (UA ) - MKS Zory A (PL)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4114:40FK SAFI Prešov (SK ) - Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4215:20ISL-Lublinianka (PL) - FK Auda (LV)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4316:00MKS Zory A (PL) - CSM Politehnica Iasi A (RO)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4416:40Arsenal Kiev A (UA ) - ISL-Lublinianka (PL)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U13 Skupina ( Group ) A

MKS Zory (PL)
KZ DJUSH Ternopil A (UA )
SJFSSOR Uzhgorod (UA )
CS Concordia Chiajna (RO)
DYUSSH Pinsk (BY)
KZ DJUSH Ternopil B (UA )
FK Spartak Bánovce nad Bebravou (SK )
NK Omiš (CRO)
Molod Poltava (UA )

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
108:00CS Concordia Chiajna (RO) - KZ DJUSH Ternopil A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
119:00DYUSSH Pinsk (BY) - FK Spartak Bánovce nad Bebravou (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1210:00SJFSSOR Uzhgorod (UA ) - KZ DJUSH Ternopil B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1311:00NK Omiš (CRO) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1412:00Molod Poltava (UA ) - KZ DJUSH Ternopil A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1514:00KZ DJUSH Ternopil B (UA ) - FK Spartak Bánovce nad Bebravou (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1615:00DYUSSH Pinsk (BY) - CS Concordia Chiajna (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1716:00NK Omiš (CRO) - SJFSSOR Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1817:00MKS Zory (PL) - Molod Poltava (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U14 Skupina ( Group ) B

ACS Tampa Brasov (RO)
UKS Olimpijczyk Kwakowo A (PL)
CSS Unirea Iasi (RO)
TJ Palas Jahodná (SK )
DEAC Debrecen (HU )
Selijas Sporta Skola (LV)
FK Jurnieks Riga (LV)
MOSP Bialystok (PL)
LKS Forteca Swierklany (PL)
LPS Banatul Timisoara (RO)

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
218:00Selijas Sporta Skola (LV) - UKS Olimpijczyk Kwakowo A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
239:00FK Jurnieks Riga (LV) - TJ Palas Jahodná (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2510:00DEAC Debrecen (HU ) - LKS Forteca Swierklany (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2711:00CSS Unirea Iasi (RO) - MOSP Bialystok (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
2912:00ACS Tampa Brasov (RO) - LPS Banatul Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3113:00TJ Palas Jahodná (SK ) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3314:00MOSP Bialystok (PL) - Selijas Sporta Skola (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3515:00LPS Banatul Timisoara (RO) - UKS Olimpijczyk Kwakowo A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3716:00FK Jurnieks Riga (LV) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
3917:00LKS Forteca Swierklany (PL) - CSS Unirea Iasi (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice

U14 Skupina ( Group ) A

AFC Unirea 04 Slobozia (RO)
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)
CS Atletico Arad (RO)
Žilinský kraj Kinder team (SK )
FC Gauja Valmiera (LV)
UKS Rona 03 Elk (PL)
FC Minsk (BY)
UKS Olimpijczyk Kwakowo B (PL)
FK Humenné (SK )
Juventus Academy Bydgoszcz (PL)

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
228:00UKS Rona 03 Elk (PL) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
249:00FC Minsk (BY) - Žilinský kraj Kinder team (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2610:00FC Gauja Valmiera (LV) - FK Humenné (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
2811:00CS Atletico Arad (RO) - UKS Olimpijczyk Kwakowo B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
3012:00AFC Unirea 04 Slobozia (RO) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
3213:00Žilinský kraj Kinder team (SK ) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
3414:00UKS Olimpijczyk Kwakowo B (PL) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
3615:00Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
3816:00FK Humenné (SK ) - CS Atletico Arad (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4017:00FC Minsk (BY) - AFC Unirea 04 Slobozia (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

U15 Skupina ( Group ) A

MOSP Bialystok (PL)
MFK Snina (SK )
Gyöngyöstarjáni KSK (HU )
FK Drienov (SK )
NK Ljuti Dolac (BIH)
CS VULCAN (RO)

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
138:00NK Ljuti Dolac (BIH) - Gyöngyöstarjáni KSK (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
149:15MFK Snina (SK ) - CS VULCAN (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1610:30MOSP Bialystok (PL) - FK Drienov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1811:45MFK Snina (SK ) - NK Ljuti Dolac (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2013:00FK Drienov (SK ) - CS VULCAN (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2114:15Gyöngyöstarjáni KSK (HU ) - MOSP Bialystok (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) ŠK SAFI

U15 Skupina ( Group ) B

FC Lions-Irpin Irpiny (UA )
FC Jedinstvo Novi Becej (SRB)
Ilukstes NSS (LV)
CSA Steaua Bucuresti (RO)
Kivoli FC Irbis (EE)
TJ Sokol Ľubotice (SK )

čas ( time )
Streda 3. Júl (Wednesday 3. July)
159:15Kivoli FC Irbis (EE) - Ilukstes NSS (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
1710:30FC Jedinstvo Novi Becej (SRB) - TJ Sokol Ľubotice (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
1911:45FC Lions-Irpin Irpiny (UA ) - CSA Steaua Bucuresti (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
2214:15FC Jedinstvo Novi Becej (SRB) - Kivoli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
2315:30CSA Steaua Bucuresti (RO) - TJ Sokol Ľubotice (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
2416:45Ilukstes NSS (LV) - FC Lions-Irpin Irpiny (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
utorok
rozpis zápasov >
3. júl
streda
rozpis zápasov >
4. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
5. júl
piatok
rozpis zápasov >
6. júl
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >