AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U7 Skupina ( Group ) A

Olymp Uzhgorod (UA )
FC Gauja Valmiera (LV)
Kivoli FC Irbis (EE)
1.FC Tatran Prešov (SK )
CSC Ghiroda (RO)
FK SAFI Prešov (SK )
Zinedine Uzhgorod (UA )
FC Lokomotiv Kiev (UA )
Atlet Kiev (UA )

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
1913:00FC Gauja Valmiera (LV) - Kivoli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2013:30Zinedine Uzhgorod (UA ) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2114:00FC Lokomotiv Kiev (UA ) - CSC Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2214:30FK SAFI Prešov (SK ) - Olymp Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2315:00Zinedine Uzhgorod (UA ) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2415:30CSC Ghiroda (RO) - Atlet Kiev (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2516:001.FC Tatran Prešov (SK ) - FK SAFI Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2616:30Olymp Uzhgorod (UA ) - Kivoli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2717:00Atlet Kiev (UA ) - FC Lokomotiv Kiev (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) A

ACS Tampa Brasov (RO)
1.FC Tatran Prešov (SK )
FC Gauja Valmiera (LV)
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)
Zinedine Uzhgorod (UA )
FK Humenné (SK )
FC Fortuna Minsk (BY)
Kivoli FC Irbis (EE)
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
198:001.FC Tatran Prešov (SK ) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
208:30FC Fortuna Minsk (BY) - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
219:00Kivoli FC Irbis (EE) - Zinedine Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
229:30FK Humenné (SK ) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2310:00FC Fortuna Minsk (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2410:30Zinedine Uzhgorod (UA ) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2511:00AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL) - FK Humenné (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2611:30ACS Tampa Brasov (RO) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2712:00ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - Kivoli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) B

BFK Salaspils (LV)
Tornado Minsk (BY)
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)
FK SAFI Prešov (SK )
Atlet Kiev (UA )
1.FC Tatran Prešov (SK )
FC Karpaty Lviv (UA )
FC Gauja Valmiera (LV)
DUSH 5 Baranovichi (BY)
DYUSSH Pinsk B (BY)

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
558:00BFK Salaspils (LV) - Atlet Kiev (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
568:30Tornado Minsk (BY) - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
579:00FC Karpaty Lviv (UA ) - DYUSSH Pinsk B (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
589:30Atlet Kiev (UA ) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5910:00Tornado Minsk (BY) - DUSH 5 Baranovichi (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6010:30DYUSSH Pinsk B (BY) - FK SAFI Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6111:001.FC Tatran Prešov (SK ) - FC Karpaty Lviv (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6211:30Atlet Kiev (UA ) - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6312:00FC Gauja Valmiera (LV) - DYUSSH Pinsk B (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6412:30FK SAFI Prešov (SK ) - Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
6513:00DUSH 5 Baranovichi (BY) - FC Karpaty Lviv (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7417:30FC Karpaty Lviv (UA ) - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8119:30DYUSSH Pinsk B (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U9 Skupina ( Group ) A

ZKP Zakopane (PL)
Carnikava NP (LV)
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)
FAMT Prešov (SK )
DYUSSH Pinsk A (BY)
Slavoj Trebišov (SK )
Karpaty Mukachevo (UA )
FC Fortuna Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov - girls U10 (SK )

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
6614:00FAMT Prešov (SK ) - Slavoj Trebišov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6714:30ZKP Zakopane (PL) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6815:001.FC Tatran Prešov - girls U10 (SK ) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
6915:30ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - Karpaty Mukachevo (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7016:00Carnikava NP (LV) - Slavoj Trebišov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7116:30FC Fortuna Minsk (BY) - FAMT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7217:00Slavoj Trebišov (SK ) - 1.FC Tatran Prešov - girls U10 (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7317:30ZKP Zakopane (PL) - DYUSSH Pinsk A (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7518:001.FC Tatran Prešov - girls U10 (SK ) - Karpaty Mukachevo (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7618:30FAMT Prešov (SK ) - ZKP Zakopane (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7719:00ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - DYUSSH Pinsk A (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
7819:30Carnikava NP (LV) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U10 Skupina ( Group ) C

FC Lions-Irpin Irpiny (UA )
MKS Zory C (PL)
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)
Halichina Lviv (UA )
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
Zinedine Uzhgorod A (UA )
BFK Salaspils (LV)
FK SAFI Prešov (SK )
DYUSSH Pinsk C (BY)

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
658:00AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
678:30CSJ Stiinta U Craiova (RO) - DYUSSH Pinsk C (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
699:00Halichina Lviv (UA ) - Zinedine Uzhgorod A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
719:30FC Lions-Irpin Irpiny (UA ) - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7310:00DYUSSH Pinsk C (BY) - FK SAFI Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8010:30FC Lions-Irpin Irpiny (UA ) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7811:30Zinedine Uzhgorod A (UA ) - DYUSSH Pinsk C (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
7512:00FK SAFI Prešov (SK ) - Halichina Lviv (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U10 Skupina ( Group ) B

Atlet Kiev B (UA )
UKS Rona 03 Elk (PL)
FK Jurnieks Riga (LV)
SJFSSOR Uzhgorod (UA )
MKS Zory B (PL)
FAMT Prešov (SK )
CFT Prešov (SK )
CSC Ghiroda (RO)
DYUSSH Pinsk B (BY)

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
668:00MKS Zory B (PL) - DYUSSH Pinsk B (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
688:30SJFSSOR Uzhgorod (UA ) - FAMT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
709:00Atlet Kiev B (UA ) - FK Jurnieks Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
729:30DYUSSH Pinsk B (BY) - CSC Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7610:00FK Jurnieks Riga (LV) - CFT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7410:30CSC Ghiroda (RO) - SJFSSOR Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
7711:00FAMT Prešov (SK ) - DYUSSH Pinsk B (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7911:30Atlet Kiev B (UA ) - MKS Zory B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8112:00UKS Rona 03 Elk (PL) - CSC Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) A

Zinedine Uzhgorod B (UA )
MKS Zory A (PL)
Inter Moscow (RU)
Prikarpatya Ivano-Frankivsk (UA )
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)
Atlet Kiev A (UA )
MFK Snina (SK )
1.FC Tatran Prešov (SK )
DYUSSH Pinsk A (BY)

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
8212:30MKS Zory A (PL) - Inter Moscow (RU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8313:00MFK Snina (SK ) - Prikarpatya Ivano-Frankivsk (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8413:301.FC Tatran Prešov (SK ) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8514:00Atlet Kiev A (UA ) - Zinedine Uzhgorod B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
8614:30MFK Snina (SK ) - MKS Zory A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
8715:00ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - DYUSSH Pinsk A (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
8815:30Prikarpatya Ivano-Frankivsk (UA ) - Atlet Kiev A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9016:00DYUSSH Pinsk A (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8916:30Zinedine Uzhgorod B (UA ) - Inter Moscow (RU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9117:001.FC Tatran Prešov (SK ) - Prikarpatya Ivano-Frankivsk (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9217:30Inter Moscow (RU) - MFK Snina (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9318:00Atlet Kiev A (UA ) - DYUSSH Pinsk A (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
9418:30Zinedine Uzhgorod B (UA ) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U11 Skupina ( Group ) B

Prikarpatya Ivano-Frankivsk B (UA )
CSC Ghiroda A (RO)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
Zinedine Uzhgorod (UA )
Inter Moscow (RU)
FK Lviv gold (UA )
OFK Agrifop Stakčín (SK )
1.FC Tatran Prešov - girls U12 (SK )
DASE Debrecen (HU )

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
808:00Inter Moscow (RU) - DASE Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
839:30Zinedine Uzhgorod (UA ) - FK Lviv gold (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8611:00Prikarpatya Ivano-Frankivsk B (UA ) - UKS Rona 03 Elk B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
8912:30DASE Debrecen (HU ) - 1.FC Tatran Prešov - girls U12 (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
9614:00UKS Rona 03 Elk B (PL) - OFK Agrifop Stakčín (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10515:30Prikarpatya Ivano-Frankivsk B (UA ) - Inter Moscow (RU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
11317:00CSC Ghiroda A (RO) - 1.FC Tatran Prešov - girls U12 (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) C

MFA Munkach Mukachevo (UA )
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)
Stal Rzeszow S.A. (PL)
SDYUSSOR 4 Lviv (UA )
FAMT Prešov (SK )
DJUSH 26 Kiev A (UA )
Zmina Belaja Cerkov (UA )
TJ Sokol Ľubotice (SK )
FC Ranto (LV)

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
818:30Zmina Belaja Cerkov (UA ) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8410:00FAMT Prešov (SK ) - FC Ranto (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8711:30SDYUSSOR 4 Lviv (UA ) - DJUSH 26 Kiev A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
9012:30MFA Munkach Mukachevo (UA ) - Stal Rzeszow S.A. (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9213:00FC Ranto (LV) - TJ Sokol Ľubotice (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
9914:30Stal Rzeszow S.A. (PL) - Zmina Belaja Cerkov (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
10716:00DJUSH 26 Kiev A (UA ) - FC Ranto (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
11517:30MFA Munkach Mukachevo (UA ) - FAMT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U11 Skupina ( Group ) D

FK Jurnieks Riga (LV)
Prikarpatya Ivano-Frankivsk A (UA )
MKS Zory (PL)
DJUSH 26 Kiev B (UA )
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FK Lviv blue (UA )
TJ Sokol Brezovica (SK )
AF CROW Košice (SK )

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
829:00FK Jurnieks Riga (LV) - TJ Sokol Brezovica (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8510:30MKS Zory (PL) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
8812:00DJUSH 26 Kiev B (UA ) - AF CROW Košice (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
9413:30FK Lviv blue (UA ) - Prikarpatya Ivano-Frankivsk A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
10215:00DJUSH 26 Kiev B (UA ) - TJ Sokol Brezovica (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
11716:30FK Lviv blue (UA ) - AF CROW Košice (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U11 Skupina ( Group ) A

MFK Snina (SK )
CSC Ghiroda B (RO)
ESBANK RAP Radomsko (PL)
FK Lviv white (UA )
SJFSSOR Uzhgorod (UA )
FK Khotiv (UA )
1.FC Tatran Prešov (SK )
MŠO Štúrovo (SK )
UKS Rona 03 Elk A (PL)

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
9113:00CSC Ghiroda B (RO) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9313:301.FC Tatran Prešov (SK ) - FK Lviv white (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
9714:00MŠO Štúrovo (SK ) - SJFSSOR Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
10014:30FK Khotiv (UA ) - MFK Snina (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
10615:00SJFSSOR Uzhgorod (UA ) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
10315:301.FC Tatran Prešov (SK ) - CSC Ghiroda B (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
10916:00UKS Rona 03 Elk A (PL) - MŠO Štúrovo (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
11816:30MFK Snina (SK ) - SJFSSOR Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
11417:00ESBANK RAP Radomsko (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
11618:00FK Khotiv (UA ) - UKS Rona 03 Elk A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
11118:30MFK Snina (SK ) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U12 Skupina ( Group ) A

Arsenal Kiev A (UA )
Tornado Minsk (BY)
MKS Zory A (PL)
FK SAFI Prešov (SK )
ISL-Lublinianka (PL)
CSM Politehnica Iasi A (RO)
FK Auda (LV)

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
458:00Tornado Minsk (BY) - FK Auda (LV)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
478:40CSM Politehnica Iasi A (RO) - FK SAFI Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
499:20MKS Zory A (PL) - ISL-Lublinianka (PL)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
5110:00Tornado Minsk (BY) - CSM Politehnica Iasi A (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5310:40FK SAFI Prešov (SK ) - Arsenal Kiev A (UA )ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
5511:20FK Auda (LV) - MKS Zory A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U12 Skupina ( Group ) C

NK Omiš B (CRO)
Atlet Kiev (UA )
NK Ljuti Dolac (BIH)
FK Humenné (SK )
MKS Zory C (PL)
1.FC Tatran Prešov - girls U14 (SK )
KFG GOSTIVAR (MK)
CSM Politehnica Iasi B (RO)

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
468:001.FC Tatran Prešov - girls U14 (SK ) - Atlet Kiev (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
488:40FK Humenné (SK ) - CSM Politehnica Iasi B (RO)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
509:20MKS Zory C (PL) - NK Omiš B (CRO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5210:00Atlet Kiev (UA ) - NK Ljuti Dolac (BIH)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
5410:401.FC Tatran Prešov - girls U14 (SK ) - CSM Politehnica Iasi B (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5611:20FK Humenné (SK ) - KFG GOSTIVAR (MK)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
5712:00NK Ljuti Dolac (BIH) - MKS Zory C (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
5912:40NK Omiš B (CRO) - KFG GOSTIVAR (MK)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) B

EFA Baku (AZ)
Molod Poltava (UA )
NK Omiš A (CRO)
Arsenal Kiev B (UA )
Kivoli FC Irbis (EE)
MFK Snina (SK )
1.FC Tatran Prešov (SK )
MKS Zory B (PL)

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
5812:00Molod Poltava (UA ) - NK Omiš A (CRO)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6012:40Arsenal Kiev B (UA ) - MKS Zory B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
6113:20Kivoli FC Irbis (EE) - EFA Baku (AZ)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6214:00Arsenal Kiev B (UA ) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6314:40MFK Snina (SK ) - Molod Poltava (UA )ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6415:20NK Omiš A (CRO) - Kivoli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6516:00EFA Baku (AZ) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6616:40MFK Snina (SK ) - MKS Zory B (PL)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U13 Skupina ( Group ) A

MKS Zory (PL)
KZ DJUSH Ternopil A (UA )
SJFSSOR Uzhgorod (UA )
CS Concordia Chiajna (RO)
DYUSSH Pinsk (BY)
KZ DJUSH Ternopil B (UA )
FK Spartak Bánovce nad Bebravou (SK )
NK Omiš (CRO)
Molod Poltava (UA )

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
198:00KZ DJUSH Ternopil A (UA ) - SJFSSOR Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
209:00FK Spartak Bánovce nad Bebravou (SK ) - CS Concordia Chiajna (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2110:00NK Omiš (CRO) - DYUSSH Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2211:00KZ DJUSH Ternopil B (UA ) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2312:00FK Spartak Bánovce nad Bebravou (SK ) - KZ DJUSH Ternopil A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2413:00DYUSSH Pinsk (BY) - Molod Poltava (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2514:00CS Concordia Chiajna (RO) - KZ DJUSH Ternopil B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2615:00MKS Zory (PL) - SJFSSOR Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2716:00Molod Poltava (UA ) - NK Omiš (CRO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U14 Skupina ( Group ) B

ACS Tampa Brasov (RO)
UKS Olimpijczyk Kwakowo A (PL)
CSS Unirea Iasi (RO)
TJ Palas Jahodná (SK )
DEAC Debrecen (HU )
Selijas Sporta Skola (LV)
FK Jurnieks Riga (LV)
MOSP Bialystok (PL)
LKS Forteca Swierklany (PL)
LPS Banatul Timisoara (RO)

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
418:00Selijas Sporta Skola (LV) - TJ Palas Jahodná (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
439:00UKS Olimpijczyk Kwakowo A (PL) - MOSP Bialystok (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4510:00DEAC Debrecen (HU ) - FK Jurnieks Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4711:00ACS Tampa Brasov (RO) - LKS Forteca Swierklany (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
4912:00CSS Unirea Iasi (RO) - LPS Banatul Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
5113:00TJ Palas Jahodná (SK ) - MOSP Bialystok (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
5314:00LKS Forteca Swierklany (PL) - Selijas Sporta Skola (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
5515:00ACS Tampa Brasov (RO) - DEAC Debrecen (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
5716:00UKS Olimpijczyk Kwakowo A (PL) - CSS Unirea Iasi (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
5917:00FK Jurnieks Riga (LV) - LPS Banatul Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

U14 Skupina ( Group ) A

AFC Unirea 04 Slobozia (RO)
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)
CS Atletico Arad (RO)
Žilinský kraj Kinder team (SK )
FC Gauja Valmiera (LV)
UKS Rona 03 Elk (PL)
FC Minsk (BY)
UKS Olimpijczyk Kwakowo B (PL)
FK Humenné (SK )
Juventus Academy Bydgoszcz (PL)

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
428:00UKS Rona 03 Elk (PL) - Žilinský kraj Kinder team (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
449:00ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - UKS Olimpijczyk Kwakowo B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
4610:00FC Gauja Valmiera (LV) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
4811:00AFC Unirea 04 Slobozia (RO) - FK Humenné (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
5012:00CS Atletico Arad (RO) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
5213:00Žilinský kraj Kinder team (SK ) - UKS Olimpijczyk Kwakowo B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
5414:00FK Humenné (SK ) - UKS Rona 03 Elk (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
5615:00AFC Unirea 04 Slobozia (RO) - FC Gauja Valmiera (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
5816:00ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - CS Atletico Arad (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
6017:00FC Minsk (BY) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice

U15 Skupina ( Group ) A

MOSP Bialystok (PL)
MFK Snina (SK )
Gyöngyöstarjáni KSK (HU )
FK Drienov (SK )
NK Ljuti Dolac (BIH)
CS VULCAN (RO)

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
258:00FK Drienov (SK ) - MFK Snina (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
279:15CS VULCAN (RO) - Gyöngyöstarjáni KSK (HU )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová
2910:30MOSP Bialystok (PL) - NK Ljuti Dolac (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Vyšná Šebastová

U15 Skupina ( Group ) B

FC Lions-Irpin Irpiny (UA )
FC Jedinstvo Novi Becej (SRB)
Ilukstes NSS (LV)
CSA Steaua Bucuresti (RO)
Kivoli FC Irbis (EE)
TJ Sokol Ľubotice (SK )

čas ( time )
Štvrtok 4. Júl (Thursday 4. July)
268:00CSA Steaua Bucuresti (RO) - FC Jedinstvo Novi Becej (SRB)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
289:15TJ Sokol Ľubotice (SK ) - Ilukstes NSS (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3010:30FC Lions-Irpin Irpiny (UA ) - Kivoli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) ŠK SAFI

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
utorok
rozpis zápasov >
3. júl
streda
rozpis zápasov >
4. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
5. júl
piatok
rozpis zápasov >
6. júl
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >