AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U7 Skupina ( Group ) A

Olymp Uzhgorod (UA )
FC Gauja Valmiera (LV)
Kivoli FC Irbis (EE)
1.FC Tatran Prešov (SK )
CSC Ghiroda (RO)
FK SAFI Prešov (SK )
Zinedine Uzhgorod (UA )
FC Lokomotiv Kiev (UA )
Atlet Kiev (UA )

čas ( time )
Piatok 5. Júl (Friday 5. July)
288:00FC Lokomotiv Kiev (UA ) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
298:30Kivoli FC Irbis (EE) - Zinedine Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
309:00FK SAFI Prešov (SK ) - Atlet Kiev (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
319:30Olymp Uzhgorod (UA ) - CSC Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3210:00FC Gauja Valmiera (LV) - FC Lokomotiv Kiev (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3310:30Atlet Kiev (UA ) - Zinedine Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3411:001.FC Tatran Prešov (SK ) - Olymp Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3511:30Kivoli FC Irbis (EE) - CSC Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3612:00FC Gauja Valmiera (LV) - FK SAFI Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) A

ACS Tampa Brasov (RO)
1.FC Tatran Prešov (SK )
FC Gauja Valmiera (LV)
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)
Zinedine Uzhgorod (UA )
FK Humenné (SK )
FC Fortuna Minsk (BY)
Kivoli FC Irbis (EE)
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Piatok 5. Júl (Friday 5. July)
2813:00Kivoli FC Irbis (EE) - AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2913:30FC Gauja Valmiera (LV) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3014:00FK Humenné (SK ) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3114:30ACS Tampa Brasov (RO) - Zinedine Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3215:001.FC Tatran Prešov (SK ) - Kivoli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3315:30ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - FC Fortuna Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3416:00AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3516:30FC Gauja Valmiera (LV) - Zinedine Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U10 Skupina ( Group ) A

Zinedine Uzhgorod B (UA )
MKS Zory A (PL)
Inter Moscow (RU)
Prikarpatya Ivano-Frankivsk (UA )
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)
Atlet Kiev A (UA )
MFK Snina (SK )
1.FC Tatran Prešov (SK )
DYUSSH Pinsk A (BY)

čas ( time )
Piatok 5. Júl (Friday 5. July)
968:00DYUSSH Pinsk A (BY) - MFK Snina (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1009:30Prikarpatya Ivano-Frankivsk (UA ) - Zinedine Uzhgorod B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10311:00Inter Moscow (RU) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10612:30MKS Zory A (PL) - Atlet Kiev A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) C

FC Lions-Irpin Irpiny (UA )
MKS Zory C (PL)
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL)
Halichina Lviv (UA )
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
Zinedine Uzhgorod A (UA )
BFK Salaspils (LV)
FK SAFI Prešov (SK )
DYUSSH Pinsk C (BY)

čas ( time )
Piatok 5. Júl (Friday 5. July)
978:30MKS Zory C (PL) - FK SAFI Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
999:00DYUSSH Pinsk C (BY) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10210:30Halichina Lviv (UA ) - FC Lions-Irpin Irpiny (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10512:00AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10813:00MKS Zory C (PL) - Zinedine Uzhgorod A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U10 Skupina ( Group ) B

Atlet Kiev B (UA )
UKS Rona 03 Elk (PL)
FK Jurnieks Riga (LV)
SJFSSOR Uzhgorod (UA )
MKS Zory B (PL)
FAMT Prešov (SK )
CFT Prešov (SK )
CSC Ghiroda (RO)
DYUSSH Pinsk B (BY)

čas ( time )
Piatok 5. Júl (Friday 5. July)
988:30DYUSSH Pinsk B (BY) - CFT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10110:00SJFSSOR Uzhgorod (UA ) - Atlet Kiev B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10411:30FK Jurnieks Riga (LV) - MKS Zory B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
10712:30UKS Rona 03 Elk (PL) - FAMT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) A

MFK Snina (SK )
CSC Ghiroda B (RO)
ESBANK RAP Radomsko (PL)
FK Lviv white (UA )
SJFSSOR Uzhgorod (UA )
FK Khotiv (UA )
1.FC Tatran Prešov (SK )
MŠO Štúrovo (SK )
UKS Rona 03 Elk A (PL)

čas ( time )
Piatok 5. Júl (Friday 5. July)
1207:30UKS Rona 03 Elk A (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1198:00CSC Ghiroda B (RO) - MŠO Štúrovo (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1229:00FK Lviv white (UA ) - MFK Snina (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
12610:00ESBANK RAP Radomsko (PL) - SJFSSOR Uzhgorod (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
13412:00CSC Ghiroda B (RO) - FK Khotiv (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U11 Skupina ( Group ) B

Prikarpatya Ivano-Frankivsk B (UA )
CSC Ghiroda A (RO)
UKS Rona 03 Elk B (PL)
Zinedine Uzhgorod (UA )
Inter Moscow (RU)
FK Lviv gold (UA )
OFK Agrifop Stakčín (SK )
1.FC Tatran Prešov - girls U12 (SK )
DASE Debrecen (HU )

čas ( time )
Piatok 5. Júl (Friday 5. July)
1218:30DASE Debrecen (HU ) - OFK Agrifop Stakčín (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1249:30Zinedine Uzhgorod (UA ) - Prikarpatya Ivano-Frankivsk B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
12910:30UKS Rona 03 Elk B (PL) - Inter Moscow (RU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
13311:30CSC Ghiroda A (RO) - FK Lviv gold (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U11 Skupina ( Group ) C

MFA Munkach Mukachevo (UA )
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)
Stal Rzeszow S.A. (PL)
SDYUSSOR 4 Lviv (UA )
FAMT Prešov (SK )
DJUSH 26 Kiev A (UA )
Zmina Belaja Cerkov (UA )
TJ Sokol Ľubotice (SK )
FC Ranto (LV)

čas ( time )
Piatok 5. Júl (Friday 5. July)
1239:00ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - TJ Sokol Ľubotice (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
12710:00FC Ranto (LV) - Zmina Belaja Cerkov (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
13111:00Stal Rzeszow S.A. (PL) - FAMT Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
13512:00ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - DJUSH 26 Kiev A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) D

FK Jurnieks Riga (LV)
Prikarpatya Ivano-Frankivsk A (UA )
MKS Zory (PL)
DJUSH 26 Kiev B (UA )
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FK Lviv blue (UA )
TJ Sokol Brezovica (SK )
AF CROW Košice (SK )

čas ( time )
Piatok 5. Júl (Friday 5. July)
1259:30CSJ Stiinta U Craiova (RO) - DJUSH 26 Kiev B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
12810:30FK Jurnieks Riga (LV) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
13211:30TJ Sokol Brezovica (SK ) - FK Lviv blue (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
13612:30AF CROW Košice (SK ) - Prikarpatya Ivano-Frankivsk A (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U12 Skupina ( Group ) A

Arsenal Kiev A (UA )
Tornado Minsk (BY)
MKS Zory A (PL)
FK SAFI Prešov (SK )
ISL-Lublinianka (PL)
CSM Politehnica Iasi A (RO)
FK Auda (LV)

čas ( time )
Piatok 5. Júl (Friday 5. July)
678:00CSM Politehnica Iasi A (RO) - Arsenal Kiev A (UA )ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
698:40FK Auda (LV) - FK SAFI Prešov (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
7310:00ISL-Lublinianka (PL) - Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) B

EFA Baku (AZ)
Molod Poltava (UA )
NK Omiš A (CRO)
Arsenal Kiev B (UA )
Kivoli FC Irbis (EE)
MFK Snina (SK )
1.FC Tatran Prešov (SK )
MKS Zory B (PL)

čas ( time )
Piatok 5. Júl (Friday 5. July)
688:00MKS Zory B (PL) - Molod Poltava (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
719:20EFA Baku (AZ) - NK Omiš A (CRO)ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7410:001.FC Tatran Prešov (SK ) - MFK Snina (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
7711:20Kivoli FC Irbis (EE) - Arsenal Kiev B (UA )ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) C

NK Omiš B (CRO)
Atlet Kiev (UA )
NK Ljuti Dolac (BIH)
FK Humenné (SK )
MKS Zory C (PL)
1.FC Tatran Prešov - girls U14 (SK )
KFG GOSTIVAR (MK)
CSM Politehnica Iasi B (RO)

čas ( time )
Piatok 5. Júl (Friday 5. July)
708:40CSM Politehnica Iasi B (RO) - Atlet Kiev (UA )ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
729:20NK Omiš B (CRO) - NK Ljuti Dolac (BIH)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
7610:40MKS Zory C (PL) - FK Humenné (SK )ihrisko ( playground ) Ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U13 Skupina ( Group ) A

MKS Zory (PL)
KZ DJUSH Ternopil A (UA )
SJFSSOR Uzhgorod (UA )
CS Concordia Chiajna (RO)
DYUSSH Pinsk (BY)
KZ DJUSH Ternopil B (UA )
FK Spartak Bánovce nad Bebravou (SK )
NK Omiš (CRO)
Molod Poltava (UA )

čas ( time )
Piatok 5. Júl (Friday 5. July)
288:00NK Omiš (CRO) - CS Concordia Chiajna (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
299:00SJFSSOR Uzhgorod (UA ) - FK Spartak Bánovce nad Bebravou (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3010:00KZ DJUSH Ternopil B (UA ) - Molod Poltava (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3111:00MKS Zory (PL) - DYUSSH Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3212:00KZ DJUSH Ternopil A (UA ) - NK Omiš (CRO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3313:00Molod Poltava (UA ) - FK Spartak Bánovce nad Bebravou (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3414:00CS Concordia Chiajna (RO) - MKS Zory (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3515:00SJFSSOR Uzhgorod (UA ) - DYUSSH Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
3616:00KZ DJUSH Ternopil A (UA ) - KZ DJUSH Ternopil B (UA )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U14 Skupina ( Group ) B

ACS Tampa Brasov (RO)
UKS Olimpijczyk Kwakowo A (PL)
CSS Unirea Iasi (RO)
TJ Palas Jahodná (SK )
DEAC Debrecen (HU )
Selijas Sporta Skola (LV)
FK Jurnieks Riga (LV)
MOSP Bialystok (PL)
LKS Forteca Swierklany (PL)
LPS Banatul Timisoara (RO)

čas ( time )
Piatok 5. Júl (Friday 5. July)
618:00DEAC Debrecen (HU ) - MOSP Bialystok (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
639:00CSS Unirea Iasi (RO) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
6510:00UKS Olimpijczyk Kwakowo A (PL) - LKS Forteca Swierklany (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
6711:00LPS Banatul Timisoara (RO) - TJ Palas Jahodná (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
6912:00Selijas Sporta Skola (LV) - FK Jurnieks Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
7113:00DEAC Debrecen (HU ) - CSS Unirea Iasi (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
7314:00MOSP Bialystok (PL) - LPS Banatul Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
7515:00TJ Palas Jahodná (SK ) - UKS Olimpijczyk Kwakowo A (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
7716:00Selijas Sporta Skola (LV) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice
7917:00LKS Forteca Swierklany (PL) - FK Jurnieks Riga (LV)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Fintice

U14 Skupina ( Group ) A

AFC Unirea 04 Slobozia (RO)
ACS KIDS Tampa Brasov (RO)
CS Atletico Arad (RO)
Žilinský kraj Kinder team (SK )
FC Gauja Valmiera (LV)
UKS Rona 03 Elk (PL)
FC Minsk (BY)
UKS Olimpijczyk Kwakowo B (PL)
FK Humenné (SK )
Juventus Academy Bydgoszcz (PL)

čas ( time )
Piatok 5. Júl (Friday 5. July)
628:00FC Gauja Valmiera (LV) - UKS Olimpijczyk Kwakowo B (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
649:00CS Atletico Arad (RO) - AFC Unirea 04 Slobozia (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
6610:00ACS KIDS Tampa Brasov (RO) - FK Humenné (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
6811:00Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - Žilinský kraj Kinder team (SK )ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
7012:00UKS Rona 03 Elk (PL) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
7213:00FC Gauja Valmiera (LV) - CS Atletico Arad (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
7414:00UKS Olimpijczyk Kwakowo B (PL) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
7615:00Žilinský kraj Kinder team (SK ) - ACS KIDS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
7816:00UKS Rona 03 Elk (PL) - AFC Unirea 04 Slobozia (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice
8017:00FK Humenné (SK ) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) Ľubotice

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
utorok
rozpis zápasov >
3. júl
streda
rozpis zápasov >
4. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
5. júl
piatok
rozpis zápasov >
6. júl
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >