AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

A13 SKUPINA A

1. miesto/place: ŠŠK SLŠ Prešov (SK)

2. miesto/place: Iuventa Michalovce (SK)

3. miesto/place: Balmazújvárosi LKSE (HU)

 

Najlepší hráč/Best player:   Karolína Kupcová - ŠŠK SLŠ Prešov

Najlepší strelec/Best scorer: Kata Véniger - Balmazújvárosi LKSE

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Jasmina Kamberovič - Iuventa Michalovce 

 



ŠŠK SLŠ Prešov I.
(SK)
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II.
(PL)
1. SC Bohumín 98
(CZ)
Balmazújvárosi LKSE
(HU)
HC Bardejov
(SK)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
ŠŠK SLŠ Prešov I.
(SK)
24 : 018 : 59 : 1113 : 664 : 2262
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II.
(PL)
0 : 248 : 151 : 437 : 1316 : 9505
1. SC Bohumín 98
(CZ)
5 : 1815 : 84 : 316 : 1330 : 7024
Balmazújvárosi LKSE
(HU)
11 : 943 : 131 : 428 : 2113 : 1681
HC Bardejov
(SK)
6 : 1313 : 713 : 62 : 2834 : 5443
Aktualizované 05.01.2019 20:21

Tabuľka kategória A13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Balmazújvárosi LKSE (HU)4400113 : 168
2.ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)430164 : 226
3.HC Bardejov (SK)420234 : 544
4.1. SC Bohumín 98 (CZ)410330 : 702
5.EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)400416 : 950

Tabuľka kategória A13 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Angyalföldi Sportiskola és DSE (HU)430159 : 356
2.Iuventa Michalovce (SK)430151 : 356
3.Handball Zlatná na Ostrove (SK)420250 : 454
4.EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)411231 : 413
5.ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)401321 : 561




Saturday 5. January O 9. miesto ( for 9th place )
N1
17:55
Športová hala Nábrežná
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. - ŠŠK SLŠ Prešov II.
6 : 16
Sunday 6. January O 9. miesto ( for 9th place )
N4
10:20
Športová hala Nábrežná
ŠŠK SLŠ Prešov II. - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II.
0 : 12
Sunday 6. January Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
N2
11:00
Športová hala Nábrežná
HC Bardejov - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I.
9 : 13
N3
11:40
Športová hala Nábrežná
Handball Zlatná na Ostrove - 1. SC Bohumín 98
20 : 9
Sunday 6. January Semifinále ( semi - final)
N5
11:40
Športová hala Hotelovej akadémie
Angyalföldi Sportiskola és DSE - ŠŠK SLŠ Prešov I.
3 : 9
N6
12:20
Športová hala Hotelovej akadémie
Balmazújvárosi LKSE - Iuventa Michalovce
12 : 12
PK 0:2
Sunday 6. January O 7. miesto ( for 7th place )
N7
13:40
ZŠ Sibirská
HC Bardejov - 1. SC Bohumín 98
15 : 6
Sunday 6. January N8
N8
14:20
ZŠ Sibirská
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. - Handball Zlatná na Ostrove
4 : 12
Sunday 6. January O 3. miesto ( for 3rd place )
N9
15:00
Športová hala Nábrežná
Angyalföldi Sportiskola és DSE - Balmazújvárosi LKSE
11 : 21
Sunday 6. January Finále
N10
15:40
Športová hala Nábrežná
ŠŠK SLŠ Prešov I. - Iuventa Michalovce
13 : 7


Rozpisy všetkých zápasov

4. január
piatok
rozpis zápasov >
5. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >