AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

A15 SKUPINA A

1. miesto/place: ŽRK Rugvica (CRO)

2. miesto/place: FERENCVÁROS FTC (HU)

3. miesto/place: RK Trešnjevka Zagreb (CRO)

 

Najlepší hráč/Best player:  Boglárka Helm - FERENCVÁROS FTC

Najlepší strelec/Best scorer: Veronika Dušková - Iuventa Michalovce 

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Lea Krznar - ŽRK Rugvica 

 



1. SC Bohumín 98
(CZ)
THA Martin
(SK)
ŠŠK SLŠ Prešov
(SK)
FERENCVÁROS
(HU)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
1. SC Bohumín 98
(CZ)
6 : 108 : 194 : 1818 : 4704
THA Martin
(SK)
10 : 611 : 228 : 2329 : 5123
ŠŠK SLŠ Prešov
(SK)
19 : 822 : 1115 : 1756 : 3642
FERENCVÁROS
(HU)
18 : 423 : 817 : 1558 : 2761
Aktualizované 05.01.2019 20:21

Tabuľka kategória A15 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FERENCVÁROS (HU)330058 : 276
2.ŠŠK SLŠ Prešov (SK)320156 : 364
3.THA Martin (SK)310229 : 512
4.1. SC Bohumín 98 (CZ)300318 : 470

Tabuľka kategória A15 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ŽRK Rugvica (CRO)330052 : 366
2.Iuventa Michalovce I. (SK)320150 : 474
3.Angyalföldi Sportiskola és DSE (HU)310250 : 582
4.Handball Zlatná na Ostrove (SK)300339 : 500

Tabuľka kategória A15 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.DHK Slavoj Žirovnice (CZ)330054 : 346
2.EUCO-UKS Dziewiatka Legnica (PL)320145 : 424
3.RK Trešnjevka Zagreb (CRO)310246 : 432
4.Iuventa Michalovce II. (SK)300324 : 500




Saturday 5. January Štvrťfinále ( quarter - final) Skupina o 1.-8. miesto (Group for 1th - 8th place)
N1
10:40
ZŠ Sibirská
FERENCVÁROS - Angyalföldi Sportiskola és DSE
23 : 12
N2
11:20
ZŠ Sibirská
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica - Iuventa Michalovce I.
12 : 10
N3
12:00
ZŠ Sibirská
ŽRK Rugvica - ŠŠK SLŠ Prešov
18 : 12
N4
12:40
ZŠ Sibirská
DHK Slavoj Žirovnice - RK Trešnjevka Zagreb
9 : 15
Saturday 5. January Semifinále ( semi - final) "C" Skupina o 9.-12. miesto (Group for 9th - 12th place)
N5
13:20
ZŠ Sibirská
THA Martin - Handball Zlatná na Ostrove
5 : 11
N6
14:00
ZŠ Sibirská
Iuventa Michalovce II. - 1. SC Bohumín 98
14 : 8
Saturday 5. January Semifinále ( semi - final) "A" Skupina o 1.-4. miesto (Group for 1st - 4th place)
N7
14:40
ZŠ Sibirská
FERENCVÁROS - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica
21 : 15
N8
15:20
ZŠ Sibirská
ŽRK Rugvica - RK Trešnjevka Zagreb
15 : 7
Saturday 5. January Semifinále ( semi - final) "B" Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
N9
16:00
ZŠ Sibirská
Angyalföldi Sportiskola és DSE - Iuventa Michalovce I.
13 : 12
N10
16:40
ZŠ Sibirská
ŠŠK SLŠ Prešov - DHK Slavoj Žirovnice
14 : 21
Sunday 6. January O 11. miesto ( for 11th place )
N11
11:40
ZŠ Sibirská
THA Martin - 1. SC Bohumín 98
10 : 5
Sunday 6. January O 9. miesto ( for 9th place )
N12
12:20
ZŠ Sibirská
Handball Zlatná na Ostrove - Iuventa Michalovce II.
11 : 8
Sunday 6. January O 7. miesto ( for 7th place )
N13
13:00
ZŠ Sibirská
Iuventa Michalovce I. - ŠŠK SLŠ Prešov
11 : 11
PK 3:1
Sunday 6. January O 5. miesto ( for 5th place )
N14
14:05
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
Angyalföldi Sportiskola és DSE - DHK Slavoj Žirovnice
12 : 18
Sunday 6. January O 3. miesto ( for 3rd place )
N15
15:00
ZŠ Sibirská
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica - RK Trešnjevka Zagreb
7 : 12
Sunday 6. January Finále
N16
15:40
ZŠ Sibirská
FERENCVÁROS - ŽRK Rugvica
11 : 12


Rozpisy všetkých zápasov

4. január
piatok
rozpis zápasov >
5. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >