AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

A17 SKUPINA B

1. miesto/place: ŠŠK SLŠ Prešov (SK)

2. miesto/place: UKS Pantery Dopiewo II. (PL)

3. miesto/place: 1. SC Bohumín 98 (CZ)

 

Najlepší hráč/Best player:  Diana Vargová - ŠŠK SLŠ Prešov 

Najlepší strelec/Best scorer: Karolína Vachtarčíková - 1. SC Bohumín 98

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Dominika Hoffmann - UKS Pantery Dopiewo II.

 



UKS Pantery Dopiewo I.
(PL)
ŠŠK SLŠ Prešov
(SK)
UKS Handball 28 Wroclaw
(PL)
1. SC Bohumín 98
(CZ)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
UKS Pantery Dopiewo I.
(PL)
8 : 2015 : 1614 : 2437 : 6004
ŠŠK SLŠ Prešov
(SK)
20 : 822 : 823 : 1165 : 2761
UKS Handball 28 Wroclaw
(PL)
16 : 158 : 2221 : 1945 : 5642
1. SC Bohumín 98
(CZ)
24 : 1411 : 2319 : 2154 : 5823
Aktualizované 05.01.2019 20:21

Tabuľka kategória A17 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ŠŠK SLŠ Prešov (SK)330065 : 276
2.UKS Handball 28 Wroclaw (PL)320145 : 564
3.1. SC Bohumín 98 (CZ)310254 : 582
4.UKS Pantery Dopiewo I. (PL)300337 : 600

Tabuľka kategória A17 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.UKS Pantery Dopiewo II. (PL)440087 : 548
2.Iuventa Michalovce (SK)430179 : 636
3.UKS Varsovia (PL)411258 : 673
4.Házená Mělník (CZ)410366 : 732
5.SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)401345 : 781




Saturday 5. January O 7. miesto ( for 7th place )
N1
17:20
Športová hala Nábrežná
SPR Pogoń 1945 Zabrze - UKS Pantery Dopiewo I.
10 : 17
N2
19:20
Športová hala Nábrežná
UKS Pantery Dopiewo I. - Házená Mělník
12 : 23
Sunday 6. January O 7. miesto ( for 7th place )
N5
09:40
Športová hala Nábrežná
Házená Mělník - SPR Pogoń 1945 Zabrze
19 : 1
Saturday 5. January Štvrťfinále (quarterfinal)
N3
18:40
Športová hala Nábrežná
UKS Varsovia - UKS Handball 28 Wroclaw
19 : 14
N4
20:00
Športová hala Hotelovej akadémie
1. SC Bohumín 98 - Iuventa Michalovce
18 : 15
Sunday 6. January Semifinále ( semi - final)
N6
09:00
Športová hala Hotelovej akadémie
ŠŠK SLŠ Prešov - UKS Varsovia
18 : 8
N7
09:40
Športová hala Hotelovej akadémie
UKS Pantery Dopiewo II. - 1. SC Bohumín 98
16 : 11
Sunday 6. January O 5. miesto ( for 5th place )
N8
10:20
Športová hala Hotelovej akadémie
UKS Handball 28 Wroclaw - Iuventa Michalovce
15 : 16
Sunday 6. January O 3. miesto ( for 3rd place )
N9
14:20
Športová hala Hotelovej akadémie
1. SC Bohumín 98 - UKS Varsovia
17 : 10
Sunday 6. January Finále
N10
15:00
Športová hala Hotelovej akadémie
UKS Pantery Dopiewo II. - ŠŠK SLŠ Prešov
15 : 15
PK 5:6


Rozpisy všetkých zápasov

4. január
piatok
rozpis zápasov >
5. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >