AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U13 SKUPINA A

1. miesto/place: MKS PM MPEC Tarnów I. (PL)

2. miesto/place: KS Vive Kielce (PL)

3. miesto/place: MHC Bardejov (SK)

 

Najlepší hráč/Best player:  Pawel Chlopek - MKS PM MPEC Tarnów I. 

Najlepší strelec/Best scorer: Ján Kristián Krok - MHC Bardejov 

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Jakub Solnica - KS Vive Kielce 

 



MKS PM MPEC Tarnów I.
(PL)
Tatran Prešov 2006
(SK)
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II.
(PL)
VSD Dunakeszi
(HU)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
MKS PM MPEC Tarnów I.
(PL)
13 : 1122 : 824 : 1559 : 3461
Tatran Prešov 2006
(SK)
11 : 1324 : 313 : 948 : 2542
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II.
(PL)
8 : 223 : 248 : 1819 : 6404
VSD Dunakeszi
(HU)
15 : 249 : 1318 : 842 : 4523
Aktualizované 05.01.2019 20:21

Tabuľka kategória U13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.MKS PM MPEC Tarnów I. (PL)330059 : 346
2.Tatran Prešov 2006 (SK)320148 : 254
3.VSD Dunakeszi (HU)310242 : 452
4.EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)300319 : 640

Tabuľka kategória U13 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)330060 : 286
2.HK Skriveri (LV)320150 : 334
3.UKS Spartakus Buk (PL)310222 : 572
4.Tatran Prešov 2007 (SK)300328 : 420

Tabuľka kategória U13 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.KS Vive Kielce (PL)330066 : 356
2.MHC Bardejov (SK)320157 : 384
3.RK Sindjelič Belgrade (SRB)310239 : 552
4.MKS PM MPEC Tarnów II. (PL)300329 : 630




Saturday 5. January Štvrťfinále ( quarter - final) Skupina o 1.-8. miesto (Group for 1th - 8th place)
N1
08:00
Športová hala Nábrežná
MKS PM MPEC Tarnów I. - RK Sindjelič Belgrade
19 : 11
N2
08:35
Športová hala Nábrežná
HK Skriveri - MHC Bardejov
11 : 24
N3
08:40
ZŠ Sibirská
KS Vive Kielce - Tatran Prešov 2006
10 : 8
N4
10:00
ZŠ Sibirská
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. - VSD Dunakeszi
16 : 14
Saturday 5. January Semifinále ( semi - final) "C" Skupina o 9.-12. miesto (Group for 9th - 12th place)
N5
09:10
Športová hala Nábrežná
UKS Spartakus Buk - MKS PM MPEC Tarnów II.
8 : 18
N6
09:45
Športová hala Nábrežná
Tatran Prešov 2007 - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II.
5 : 10
Saturday 5. January Semifinále ( semi - final) "A" Skupina o 1.-4. miesto (Group for 1st - 4th place)
N7
15:00
Športová hala Nábrežná
MKS PM MPEC Tarnów I. - MHC Bardejov
17 : 14
N8
15:35
Športová hala Nábrežná
KS Vive Kielce - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I.
20 : 10
Saturday 5. January Semifinále ( semi - final) "B" Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
N9
16:10
Športová hala Nábrežná
RK Sindjelič Belgrade - HK Skriveri
14 : 10
N10
16:45
Športová hala Nábrežná
Tatran Prešov 2006 - VSD Dunakeszi
26 : 7
Sunday 6. January O 11. miesto ( for 11th place )
N11
09:00
ZŠ Sibirská
UKS Spartakus Buk - Tatran Prešov 2007
6 : 11
Sunday 6. January O 7. miesto ( for 7th place )
N13
11:00
ZŠ Sibirská
HK Skriveri - VSD Dunakeszi
18 : 18
PK 3:1
Sunday 6. January O 5. miesto ( for 5th place )
N14
11:00
Športová hala Hotelovej akadémie
RK Sindjelič Belgrade - Tatran Prešov 2006
11 : 16
Sunday 6. January O 9. miesto ( for 9th place )
N12
11:45
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
MKS PM MPEC Tarnów II. - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II.
18 : 9
Sunday 6. January O 3. miesto ( for 3rd place )
N15
13:40
Športová hala Nábrežná
MHC Bardejov - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I.
12 : 8
Sunday 6. January Finále
N16
14:20
Športová hala Nábrežná
MKS PM MPEC Tarnów I. - KS Vive Kielce
15 : 13


Rozpisy všetkých zápasov

4. január
piatok
rozpis zápasov >
5. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >