AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U15 SKUPINA D

1. miesto/place: FERENCVÁROS FTC (HU)

2. miesto/place: PLER-Budapest (HU)

3. miesto/place: Tatran Prešov 2004 (SK)

4. miesto/place: KS Vive Kielce (PL)

 

 

Najlepší hráč/Best player:  Siklós-Szondi Bece - Ferencváros FTC (HU)

Najlepší strelec/Best scorer: Jakub Kwiatkowski - SPR Grunwald Ruda Slaska (PL)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Tóth Mihály - PLER-Budapest (HU)

 



CUSS Portovik
(UA)
Tatran Prešov 2005
(SK)
SPR Grunwald Ruda Ślaska
(PL)
HK Skriveri
(LV)
UKS Anilana Lódź I.
(PL)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
CUSS Portovik
(UA)
11 : 1811 : 1615 : 1111 : 1948 : 6424
Tatran Prešov 2005
(SK)
18 : 1115 : 1222 : 812 : 1567 : 4662
SPR Grunwald Ruda Ślaska
(PL)
16 : 1112 : 1527 : 1016 : 1471 : 5063
HK Skriveri
(LV)
11 : 158 : 2210 : 279 : 2438 : 8805
UKS Anilana Lódź I.
(PL)
19 : 1115 : 1214 : 1624 : 972 : 4861
Aktualizované 05.01.2019 20:21

Tabuľka kategória U15 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.UKS Anilana Lódź I. (PL)430172 : 486
2.Tatran Prešov 2005 (SK)430167 : 466
3.SPR Grunwald Ruda Ślaska (PL)430171 : 506
4.CUSS Portovik (UA)410348 : 642
5.HK Skriveri (LV)400438 : 880

Tabuľka kategória U15 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FERENCVÁROS (HU)330058 : 246
2.KS Vive Kielce (PL)320136 : 344
3.HRK Borovo (CRO)310225 : 362
4.EUCO-UKS Dziewiatka Legnica (PL)300327 : 520

Tabuľka kategória U15 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Polva Käsipalliklubi (EE)330060 : 256
2.HK Slavoj Trebišov (SK)311141 : 493
3.UKS Spartakus Buk (PL)310244 : 482
4.SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)301235 : 581

Tabuľka kategória U15 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Tatran Prešov 2004 (SK)330050 : 296
2.PLER-Budapest (HU)320144 : 354
3.UKS Anilana Lódź II. (PL)310235 : 432
4.UKS Wiertmet Libusza (PL)300333 : 550




Saturday 5. January Štvrťfinále "B" ( quarter - final) Skupina o 9.-16. miesto (Group for 9th - 16th place)
N5
16:00
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
UKS Anilana Lódź II. - SPR Pogoń 1945 Zabrze
22 : 5
N6
16:40
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
HRK Borovo - CUSS Portovik
17 : 8
N7
17:20
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
UKS Spartakus Buk - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica
13 : 16
N8
18:00
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
SPR Grunwald Ruda Ślaska - UKS Wiertmet Libusza
13 : 18
Saturday 5. January Štvrťfinále "A" ( quarter - final) Skupina o 1.-8. miesto (Group for 1th - 8th place)
N1
17:20
ZŠ Sibirská
Tatran Prešov 2004 - HK Slavoj Trebišov
22 : 6
N2
18:00
ZŠ Sibirská
FERENCVÁROS - Tatran Prešov 2005
19 : 9
N3
18:40
ZŠ Sibirská
Polva Käsipalliklubi - PLER-Budapest
7 : 15
N4
19:20
ZŠ Sibirská
UKS Anilana Lódź I. - KS Vive Kielce
10 : 20
Saturday 5. January Skupina o 13.-17. miesto (Group for 13th - 17th place)
N9
18:40
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
SPR Pogoń 1945 Zabrze - CUSS Portovik
12 : 18
N10
19:20
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
UKS Spartakus Buk - SPR Grunwald Ruda Ślaska
7 : 19
Saturday 5. January Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
N11
20:00
ZŠ Sibirská
HK Slavoj Trebišov - Tatran Prešov 2005
11 : 9
Sunday 6. January Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
N20
07:40
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
Polva Käsipalliklubi - UKS Anilana Lódź I.
21 : 12
Sunday 6. January Semifinále ( semi - final) "A" Skupina o 1.-4. miesto (Group for 1st - 4th place)
N23
07:40
ZŠ Sibirská
Tatran Prešov 2004 - FERENCVÁROS
11 : 12
N24
08:20
ZŠ Sibirská
PLER-Budapest - KS Vive Kielce
15 : 11
Sunday 6. January O 15.-17. miesto ( for 15-17th place )
N12
08:50
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
SPR Pogoń 1945 Zabrze - HK Skriveri
11 : 15
N13
10:35
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
UKS Spartakus Buk - HK Skriveri
17 : 12
N14
12:20
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
UKS Spartakus Buk - SPR Pogoń 1945 Zabrze
18 : 11
Sunday 6. January Semifinále ( semi - final) "B" Skupina o 9.-12. miesto (Group for 9th - 12th place)
N16
09:25
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
UKS Anilana Lódź II. - HRK Borovo
18 : 14
N17
10:00
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica - UKS Wiertmet Libusza
13 : 14
Sunday 6. January O 7. miesto ( for 7th place )
N21
09:40
ZŠ Sibirská
Tatran Prešov 2005 - UKS Anilana Lódź I.
10 : 7
Sunday 6. January O 5. miesto ( for 5th place )
N22
10:20
ZŠ Sibirská
HK Slavoj Trebišov - Polva Käsipalliklubi
8 : 21
Sunday 6. January O 13. miesto ( for 13th place )
N15
11:10
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
CUSS Portovik - SPR Grunwald Ruda Ślaska
14 : 20
Sunday 6. January O 11. miesto ( for 11th place )
N18
12:55
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
HRK Borovo - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica
20 : 8
Sunday 6. January O 3. miesto ( for 3rd place )
N25
13:00
Športová hala Hotelovej akadémie
Tatran Prešov 2004 - KS Vive Kielce
18 : 13
Sunday 6. January O 9. miesto ( for 9th place )
N19
13:30
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
UKS Anilana Lódź II. - UKS Wiertmet Libusza
20 : 12
Sunday 6. January Finále
N26
13:40
Športová hala Hotelovej akadémie
FERENCVÁROS - PLER-Budapest
15 : 14


Rozpisy všetkých zápasov

4. január
piatok
rozpis zápasov >
5. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >