AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U17 SKUPINA B

1. miesto/place: Tatran Prešov (SK)

2. miesto/place: RK SC Voždovac (SRB) 

3. miesto/place: KS Vive Kielce (PL)

 

Najlepší hráč/Best player:  Jakub Kravčák - Tatran Prešov 

Najlepší strelec/Best scorer: Pavel Krawczyk - SPR Pogoń 1945 Zabrze I.

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Ilič Uroš - RK SC Voždovac 

 



MHáK Martin
(SK)
RK SC Voždovac
(SRB)
Grundfos Tatabánya KC
(HU)
MKS PM MPEC Tarnów
(PL)
Tatran Prešov
(SK)
SPR Pogoń 1945 Zabrze II.
(PL)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
MHáK Martin
(SK)
17 : 2316 : 1615 : 1910 : 1618 : 1876 : 9226
RK SC Voždovac
(SRB)
23 : 1725 : 1514 : 1012 : 1619 : 1593 : 7382
Grundfos Tatabánya KC
(HU)
16 : 1615 : 2519 : 1816 : 2416 : 1782 : 10034
MKS PM MPEC Tarnów
(PL)
19 : 1510 : 1418 : 1912 : 2112 : 1571 : 8425
Tatran Prešov
(SK)
16 : 1016 : 1224 : 1621 : 1221 : 1198 : 61101
SPR Pogoń 1945 Zabrze II.
(PL)
18 : 1815 : 1917 : 1615 : 1211 : 2176 : 8653
Aktualizované 05.01.2019 20:21

Tabuľka kategória U17 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Tatran Prešov (SK)550098 : 6110
2.RK SC Voždovac (SRB)540193 : 738
3.SPR Pogoń 1945 Zabrze II. (PL)521276 : 865
4.Grundfos Tatabánya KC (HU)511382 : 1003
5.MKS PM MPEC Tarnów (PL)510471 : 842
6.MHáK Martin (SK)502376 : 922

Tabuľka kategória U17 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.KS Vive Kielce (PL)430168 : 526
2.SPR Pogoń 1945 Zabrze I. (PL)430165 : 526
3.HK Slavoj Trebišov (SK)430162 : 546
4.Házená Mělník (CZ)410356 : 702
5.Agrinox Market Mezökövesdi KC (HU)400454 : 770




Sunday 6. January Skupina o 9.-11. miesto (Group for 9th - 11th place)
N1
07:40
Športová hala Nábrežná
Agrinox Market Mezökövesdi KC - MKS PM MPEC Tarnów
14 : 14
N2
09:00
Športová hala Nábrežná
Agrinox Market Mezökövesdi KC - MHáK Martin
24 : 13
Sunday 6. January Semifinále ( semi - final)
N6
07:40
Športová hala Hotelovej akadémie
KS Vive Kielce - RK SC Voždovac
10 : 14
N7
08:20
Športová hala Hotelovej akadémie
Tatran Prešov - SPR Pogoń 1945 Zabrze I.
15 : 9
Sunday 6. January Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
N3
08:15
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
HK Slavoj Trebišov - Grundfos Tatabánya KC
18 : 16
N4
08:20
Športová hala Nábrežná
Házená Mělník - SPR Pogoń 1945 Zabrze II.
12 : 0
Sunday 6. January O 7. miesto ( for 7th place )
N8
12:20
Športová hala Nábrežná
Grundfos Tatabánya KC - SPR Pogoń 1945 Zabrze II.
16 : 12
Sunday 6. January O 5. miesto ( for 5th place )
N9
13:00
Športová hala Nábrežná
HK Slavoj Trebišov - Házená Mělník
13 : 10
Sunday 6. January O 3. miesto ( for 3rd place )
N10
15:40
Športová hala Hotelovej akadémie
KS Vive Kielce - SPR Pogoń 1945 Zabrze I.
19 : 14
Sunday 6. January Finále
N11
16:20
Športová hala Hotelovej akadémie
RK SC Voždovac - Tatran Prešov
16 : 17


Rozpisy všetkých zápasov

4. január
piatok
rozpis zápasov >
5. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >