AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE
Print

A13 Skupina ( Group ) A

ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)
1. SC Bohumín 98 (CZ)
Balmazújvárosi LKSE (HU)
HC Bardejov (SK)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
18:00ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
28:351. SC Bohumín 98 (CZ) - Balmazújvárosi LKSE (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
714:40ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
815:20EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - 1. SC Bohumín 98 (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
1118:30Balmazújvárosi LKSE (HU) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1219:051. SC Bohumín 98 (CZ) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

A13 Skupina ( Group ) B

Handball Zlatná na Ostrove (SK)
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)
Angyalföldi Sportiskola és DSE (HU)
Iuventa Michalovce (SK)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
310:55Handball Zlatná na Ostrove (SK) - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
411:30ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK) - Angyalföldi Sportiskola és DSE (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
513:15Handball Zlatná na Ostrove (SK) - Iuventa Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
614:25EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) - ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
916:10Angyalföldi Sportiskola és DSE (HU) - Iuventa Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
1017:20ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK) - Handball Zlatná na Ostrove (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská

A15 Skupina ( Group ) A

1. SC Bohumín 98 (CZ)
THA Martin (SK)
ŠŠK SLŠ Prešov (SK)
FERENCVÁROS (HU)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
19:101. SC Bohumín 98 (CZ) - THA Martin (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
310:20ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - FERENCVÁROS (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
512:40THA Martin (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
915:00FERENCVÁROS (HU) - 1. SC Bohumín 98 (CZ)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
1116:45ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - 1. SC Bohumín 98 (CZ)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
1518:30THA Martin (SK) - FERENCVÁROS (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská

A15 Skupina ( Group ) C

Handball Zlatná na Ostrove (SK)
ŽRK Rugvica (CRO)
Iuventa Michalovce I. (SK)
Angyalföldi Sportiskola és DSE (HU)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
29:45Handball Zlatná na Ostrove (SK) - ŽRK Rugvica (CRO)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
412:05Iuventa Michalovce I. (SK) - Angyalföldi Sportiskola és DSE (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
813:50ŽRK Rugvica (CRO) - Iuventa Michalovce I. (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
1015:35Angyalföldi Sportiskola és DSE (HU) - Handball Zlatná na Ostrove (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
1317:55Iuventa Michalovce I. (SK) - Handball Zlatná na Ostrove (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
1619:05ŽRK Rugvica (CRO) - Angyalföldi Sportiskola és DSE (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská

A15 Skupina ( Group ) B

Iuventa Michalovce II. (SK)
RK Trešnjevka Zagreb (CRO)
DHK Slavoj Žirovnice (CZ)
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica (PL)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
613:15Iuventa Michalovce II. (SK) - RK Trešnjevka Zagreb (CRO)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
713:50DHK Slavoj Žirovnice (CZ) - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica (PL)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
1217:20RK Trešnjevka Zagreb (CRO) - DHK Slavoj Žirovnice (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
1418:00EUCO-UKS Dziewiatka Legnica (PL) - Iuventa Michalovce II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie

A17 Skupina ( Group ) B

UKS Pantery Dopiewo I. (PL)
ŠŠK SLŠ Prešov (SK)
UKS Handball 28 Wroclaw (PL)
1. SC Bohumín 98 (CZ)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
18:00UKS Pantery Dopiewo I. (PL) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
28:40UKS Handball 28 Wroclaw (PL) - 1. SC Bohumín 98 (CZ)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
310:40ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - UKS Handball 28 Wroclaw (PL)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
411:201. SC Bohumín 98 (CZ) - UKS Pantery Dopiewo I. (PL)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
715:35UKS Handball 28 Wroclaw (PL) - UKS Pantery Dopiewo I. (PL)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej

A17 Skupina ( Group ) A

Iuventa Michalovce (SK)
UKS Pantery Dopiewo II. (PL)
UKS Varsovia (PL)
SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)
Házená Mělník (CZ)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
513:20Iuventa Michalovce (SK) - UKS Pantery Dopiewo II. (PL)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
614:00UKS Varsovia (PL) - SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
816:00Iuventa Michalovce (SK) - Házená Mělník (CZ)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
916:40UKS Pantery Dopiewo II. (PL) - UKS Varsovia (PL)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
1018:40SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL) - Házená Mělník (CZ)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
1120:00UKS Varsovia (PL) - Iuventa Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala

U13 Skupina ( Group ) A

MKS PM MPEC Tarnów I. (PL)
Tatran Prešov 2006 (SK)
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)
VSD Dunakeszi (HU)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
18:00MKS PM MPEC Tarnów I. (PL) - Tatran Prešov 2006 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
28:35EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - VSD Dunakeszi (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
711:30Tatran Prešov 2006 (SK) - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
812:05VSD Dunakeszi (HU) - MKS PM MPEC Tarnów I. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1315:00EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - MKS PM MPEC Tarnów I. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1415:35Tatran Prešov 2006 (SK) - VSD Dunakeszi (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U13 Skupina ( Group ) B

HK Skriveri (LV)
Tatran Prešov 2007 (SK)
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
UKS Spartakus Buk (PL)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
39:10HK Skriveri (LV) - Tatran Prešov 2007 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
49:45EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) - UKS Spartakus Buk (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
912:40Tatran Prešov 2007 (SK) - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1013:15UKS Spartakus Buk (PL) - HK Skriveri (LV)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1516:10EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) - HK Skriveri (LV)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1616:45Tatran Prešov 2007 (SK) - UKS Spartakus Buk (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U13 Skupina ( Group ) C

MKS PM MPEC Tarnów II. (PL)
RK Sindjelič Belgrade (SRB)
KS Vive Kielce (PL)
MHC Bardejov (SK)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
510:20MKS PM MPEC Tarnów II. (PL) - RK Sindjelič Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
610:55KS Vive Kielce (PL) - MHC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1113:50RK Sindjelič Belgrade (SRB) - KS Vive Kielce (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1214:25MHC Bardejov (SK) - MKS PM MPEC Tarnów II. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1717:20KS Vive Kielce (PL) - MKS PM MPEC Tarnów II. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1817:55RK Sindjelič Belgrade (SRB) - MHC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U15 Skupina ( Group ) D

CUSS Portovik (UA)
Tatran Prešov 2005 (SK)
SPR Grunwald Ruda Ślaska (PL)
HK Skriveri (LV)
UKS Anilana Lódź I. (PL)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
18:00CUSS Portovik (UA) - Tatran Prešov 2005 (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
1514:40SPR Grunwald Ruda Ślaska (PL) - HK Skriveri (LV)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
1715:20CUSS Portovik (UA) - UKS Anilana Lódź I. (PL)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
1817:20Tatran Prešov 2005 (SK) - SPR Grunwald Ruda Ślaska (PL)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
1918:00HK Skriveri (LV) - UKS Anilana Lódź I. (PL)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
2019:20SPR Grunwald Ruda Ślaska (PL) - CUSS Portovik (UA)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala

U15 Skupina ( Group ) B

FERENCVÁROS (HU)
KS Vive Kielce (PL)
HRK Borovo (CRO)
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica (PL)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
28:35FERENCVÁROS (HU) - KS Vive Kielce (PL)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
710:20HRK Borovo (CRO) - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica (PL)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
911:30KS Vive Kielce (PL) - HRK Borovo (CRO)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
1312:40EUCO-UKS Dziewiatka Legnica (PL) - FERENCVÁROS (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
1414:25HRK Borovo (CRO) - FERENCVÁROS (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej

U15 Skupina ( Group ) C

UKS Spartakus Buk (PL)
Polva Käsipalliklubi (EE)
SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)
HK Slavoj Trebišov (SK)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
39:10UKS Spartakus Buk (PL) - Polva Käsipalliklubi (EE)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
59:45SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL) - HK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
810:55Polva Käsipalliklubi (EE) - SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
1112:05HK Slavoj Trebišov (SK) - UKS Spartakus Buk (PL)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
1615:00SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL) - UKS Spartakus Buk (PL)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej

U15 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov 2004 (SK)
UKS Anilana Lódź II. (PL)
PLER-Budapest (HU)
UKS Wiertmet Libusza (PL)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
49:20Tatran Prešov 2004 (SK) - UKS Anilana Lódź II. (PL)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
610:00PLER-Budapest (HU) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
1012:00UKS Anilana Lódź II. (PL) - PLER-Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala
1212:40UKS Wiertmet Libusza (PL) - Tatran Prešov 2004 (SK)ihrisko ( playground ) Sabinov - Mestská športová hala

U17 Skupina ( Group ) B

MHáK Martin (SK)
RK SC Voždovac (SRB)
Grundfos Tatabánya KC (HU)
MKS PM MPEC Tarnów (PL)
Tatran Prešov (SK)
SPR Pogoń 1945 Zabrze II. (PL)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
18:00MHáK Martin (SK) - RK SC Voždovac (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
28:40Grundfos Tatabánya KC (HU) - MKS PM MPEC Tarnów (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
39:20Tatran Prešov (SK) - SPR Pogoń 1945 Zabrze II. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
411:20Grundfos Tatabánya KC (HU) - RK SC Voždovac (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
512:00MKS PM MPEC Tarnów (PL) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
612:40SPR Pogoń 1945 Zabrze II. (PL) - MHáK Martin (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
719:40Tatran Prešov (SK) - Grundfos Tatabánya KC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U17 Skupina ( Group ) A

KS Vive Kielce (PL)
Agrinox Market Mezökövesdi KC (HU)
Házená Mělník (CZ)
SPR Pogoń 1945 Zabrze I. (PL)
HK Slavoj Trebišov (SK)

čas ( time )
Piatok 4. Január (Friday 4. January)
810:00KS Vive Kielce (PL) - Agrinox Market Mezökövesdi KC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
910:40Házená Mělník (CZ) - SPR Pogoń 1945 Zabrze I. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
1013:20KS Vive Kielce (PL) - HK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
1114:00Agrinox Market Mezökövesdi KC (HU) - Házená Mělník (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
1219:40SPR Pogoń 1945 Zabrze I. (PL) - HK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská

Rozpisy všetkých zápasov

4. január
piatok
rozpis zápasov >
5. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >