AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE
Print

A13 Skupina ( Group ) A

ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)
1. SC Bohumín 98 (CZ)
Balmazújvárosi LKSE (HU)
HC Bardejov (SK)

čas ( time )
Sobota 5. Január (Saturday 5. January)
1310:20EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - Balmazújvárosi LKSE (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1410:55HC Bardejov (SK) - 1. SC Bohumín 98 (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1712:40Balmazújvárosi LKSE (HU) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1813:15HC Bardejov (SK) - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

A13 Skupina ( Group ) B

Handball Zlatná na Ostrove (SK)
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)
Angyalföldi Sportiskola és DSE (HU)
Iuventa Michalovce (SK)

čas ( time )
Sobota 5. Január (Saturday 5. January)
1511:30EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) - Angyalföldi Sportiskola és DSE (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1612:05Iuventa Michalovce (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1913:50Angyalföldi Sportiskola és DSE (HU) - Handball Zlatná na Ostrove (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2014:25Iuventa Michalovce (SK) - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

A15 Skupina ( Group ) B

Iuventa Michalovce II. (SK)
RK Trešnjevka Zagreb (CRO)
DHK Slavoj Žirovnice (CZ)
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica (PL)

čas ( time )
Sobota 5. Január (Saturday 5. January)
178:00DHK Slavoj Žirovnice (CZ) - Iuventa Michalovce II. (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská
189:20RK Trešnjevka Zagreb (CRO) - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibirská

A17 Skupina ( Group ) A

Iuventa Michalovce (SK)
UKS Pantery Dopiewo II. (PL)
UKS Varsovia (PL)
SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)
Házená Mělník (CZ)

čas ( time )
Sobota 5. Január (Saturday 5. January)
128:00UKS Pantery Dopiewo II. (PL) - SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
138:40Házená Mělník (CZ) - UKS Varsovia (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
1513:20SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL) - Iuventa Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
1614:00Házená Mělník (CZ) - UKS Pantery Dopiewo II. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie

A17 Skupina ( Group ) B

UKS Pantery Dopiewo I. (PL)
ŠŠK SLŠ Prešov (SK)
UKS Handball 28 Wroclaw (PL)
1. SC Bohumín 98 (CZ)

čas ( time )
Sobota 5. Január (Saturday 5. January)
149:20ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - 1. SC Bohumín 98 (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie

U15 Skupina ( Group ) D

CUSS Portovik (UA)
Tatran Prešov 2005 (SK)
SPR Grunwald Ruda Ślaska (PL)
HK Skriveri (LV)
UKS Anilana Lódź I. (PL)

čas ( time )
Sobota 5. Január (Saturday 5. January)
218:00Tatran Prešov 2005 (SK) - HK Skriveri (LV)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
228:40UKS Anilana Lódź I. (PL) - SPR Grunwald Ruda Ślaska (PL)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
2611:20HK Skriveri (LV) - CUSS Portovik (UA)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
2712:00UKS Anilana Lódź I. (PL) - Tatran Prešov 2005 (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej

U15 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov 2004 (SK)
UKS Anilana Lódź II. (PL)
PLER-Budapest (HU)
UKS Wiertmet Libusza (PL)

čas ( time )
Sobota 5. Január (Saturday 5. January)
239:20PLER-Budapest (HU) - Tatran Prešov 2004 (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej
2812:40UKS Anilana Lódź II. (PL) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej

U15 Skupina ( Group ) B

FERENCVÁROS (HU)
KS Vive Kielce (PL)
HRK Borovo (CRO)
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica (PL)

čas ( time )
Sobota 5. Január (Saturday 5. January)
2410:00KS Vive Kielce (PL) - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica (PL)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej

U15 Skupina ( Group ) C

UKS Spartakus Buk (PL)
Polva Käsipalliklubi (EE)
SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)
HK Slavoj Trebišov (SK)

čas ( time )
Sobota 5. Január (Saturday 5. January)
2510:40Polva Käsipalliklubi (EE) - HK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola Ľ. Podjavorinskej

U17 Skupina ( Group ) B

MHáK Martin (SK)
RK SC Voždovac (SRB)
Grundfos Tatabánya KC (HU)
MKS PM MPEC Tarnów (PL)
Tatran Prešov (SK)
SPR Pogoń 1945 Zabrze II. (PL)

čas ( time )
Sobota 5. Január (Saturday 5. January)
1310:00RK SC Voždovac (SRB) - SPR Pogoń 1945 Zabrze II. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
1410:40MHáK Martin (SK) - MKS PM MPEC Tarnów (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
1511:20RK SC Voždovac (SRB) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
1614:40MKS PM MPEC Tarnów (PL) - SPR Pogoń 1945 Zabrze II. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
1715:20Grundfos Tatabánya KC (HU) - MHáK Martin (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
1817:20MKS PM MPEC Tarnów (PL) - RK SC Voždovac (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
1918:00SPR Pogoń 1945 Zabrze II. (PL) - Grundfos Tatabánya KC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
2019:20MHáK Martin (SK) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie

U17 Skupina ( Group ) A

KS Vive Kielce (PL)
Agrinox Market Mezökövesdi KC (HU)
Házená Mělník (CZ)
SPR Pogoń 1945 Zabrze I. (PL)
HK Slavoj Trebišov (SK)

čas ( time )
Sobota 5. Január (Saturday 5. January)
2112:00Házená Mělník (CZ) - KS Vive Kielce (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
2212:40Agrinox Market Mezökövesdi KC (HU) - SPR Pogoń 1945 Zabrze I. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
2316:00HK Slavoj Trebišov (SK) - Házená Mělník (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
2416:40SPR Pogoń 1945 Zabrze I. (PL) - KS Vive Kielce (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie
2518:40HK Slavoj Trebišov (SK) - Agrinox Market Mezökövesdi KC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelovej akadémie

Rozpisy všetkých zápasov

4. január
piatok
rozpis zápasov >
5. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >