AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U13 SKUPINA A

Štvrtok 7. január ( Thursday 7th January )        
22. o 5. miesto ( for 5th place )        
  8:40 SDUSHOR No8 Grodno

12:12 (3:2)

HC Dinamo Pančevo Športová hala Nábrežá / Sports Hall Nábrežná
  o 3. miesto ( for 3rd place )        
23. 9:20 Khokholskiy Voronezh 19:11 Tatran Prešov 2004 Športová hala HA/ Sports Hall HA
  finále ( final )        
24. 9:20 Tatran Prešov 15:6 EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. Športová hala Nábrežá / Sports Hall Nábrežná

Konečné umiestnenie/Final results:

1. miesto/place: Tatran Prešov (SK)

2. miesto/place: EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)

3. miesto/place: VGU Khokholskiy Voronezh (RU)

 

Najlepší strelec/Best scorer: Georgii Kontemirov - VGU Khokholskiy Voronezh (RU)

Najlepší hráč/Best player: Branislav Babuščák - Tatran Prešov (SK)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Daniel Ondrejčák - Tatran Prešov (SK)

All STARS TEAM:

Georgii Kontemirov - VGU Khokholskiy Voronezh (RU)

Branislav Babuščák - Tatran Prešov (SK)

Daniel Ondrejčák - Tatran Prešov (SK)

David Trajkovski - HC Dinamo Pančevo (SRB)

Filip Kruszelnicki - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)

Ryhor Kachko - SDUSHOR No8 Grodno (BY)

Bartosi Król - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)



Tatran Prešov EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. Tatran Prešov 2004 EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. Khokholskiy Voronezh SDUSHOR No8 Grodno HC Dinamo Pančevo
Tatran Prešov 19 : 215 : 613 : 514 : 1121 : 817 : 4
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. 2 : 199 : 165 : 1312 : 1910 : 158 : 14
Tatran Prešov 2004 6 : 1516 : 98 : 1112 : 2211 : 98 : 10
EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. 5 : 1313 : 511 : 817 : 1214 : 816 : 10
Khokholskiy Voronezh 11 : 1419 : 1222 : 1212 : 1720 : 1218 : 9
SDUSHOR No8 Grodno 8 : 2115 : 109 : 118 : 1412 : 2012 : 10
HC Dinamo Pančevo 4 : 1714 : 810 : 810 : 169 : 1810 : 12
SKÓRE
SCORE
99 : 3646 : 9661 : 7676 : 56102 : 7664 : 8657 : 79
BODY
POINTS
120410844
MIESTO
RANK
162354
Aktualizované 07.01.2016 15:42

Tabuľka kategória U13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Tatran Prešov 660099 : 3612
2.EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. 650176 : 5610
3.Khokholskiy Voronezh 6402102 : 768
4.HC Dinamo Pančevo 620457 : 794
5.SDUSHOR No8 Grodno 620464 : 864
6.EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. 600646 : 960