AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

A13 SKUPINA C o 1. - 5. miesto

1. miesto / 1st place: Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov  (SK)

2. miesto / 2nd place: ÉRD Handball Club (HU)

3. miesto / 3rd place:  Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesület (HU)

 

Najlepší strelec / Best scorer: Scislowicz Weronika -  EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)

Najlepší hráč / Best player: Vargová Diana Mária - Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (SK)

Najlepší brankár / Best goalkeeper: Fritz Noemi - ÉRD Handball Club (HU)

 

ALL STARS TEAM

Fritz Noemi - ÉRD Handball Club (HU)

Vargová Diana Mária - Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (SK)

Lupkovičová Henrieta - Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (SK)

Scislowicz Weronika - EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)

Lola Kovács - Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesület (HU)

Polievková Barbora  -  Iuventa Michalovce I. (SK)

Urbaniy Kinga  - ÉRD Handball Club (HU)

 



ÉRD Handball ClubBemaco ŠŠK SLŠ PrešovBalmazújvárosi Leány Kézilabda SportegyesületIuventa Michalovce I.Pasvalys SM
ÉRD Handball Club9 : 1113 : 1012 : 714 : 3
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov11 : 918 : 914 : 919 : 7
Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesület10 : 139 : 1815 : 1013 : 11
Iuventa Michalovce I.7 : 129 : 1410 : 1511 : 16
Pasvalys SM3 : 147 : 1911 : 1316 : 11
SKÓRE
SCORE
48 : 3162 : 3447 : 5237 : 5737 : 57
BODY
POINTS
68402
MIESTO
RANK
21354
Aktualizované 07.01.2016 15:42

Tabuľka kategória A13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov 440060 : 178
2.ÉRD Handball Club 430155 : 286
3.EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I. 420242 : 444
4.SDUSHOR No8 Grodno 410346 : 512
5.Iuventa Michalovce II. 40049 : 720

Tabuľka kategória A13 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesület 330060 : 276
2.Pasvalys SM 321043 : 235
3.Iuventa Michalovce I. 421155 : 405
4.HC Bardejov 410328 : 602
5.EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II. 400423 : 590

Tabuľka kategória A13 Skupina C o 1. - 5. miesto

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov440062 : 348
2.ÉRD Handball Club430148 : 316
3.Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesület420247 : 524
4.Pasvalys SM410337 : 572
5.Iuventa Michalovce I.400437 : 570

Tabuľka kategória A13 Skupina D o 6. - 10. miesto

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.EUCO-UKS Dziewiatka Legnica I.330052 : 156
2.EUCO-UKS Dziewiatka Legnica II.420232 : 514
3.SDUSHOR No8 Grodno320143 : 194
4.HC Bardejov210118 : 172
5.Iuventa Michalovce II.40045 : 480