AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

A15 SKUPINA A

1. miesto/place : SDUSHOR No8 Grodno (BY)

2. miesto/place : ŠŠK SLŠ Prešov (SK)

3. miesto/place : Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesulet (HU)

4. miesto/place: Érd HC (HU)

Najlepši hráč/Best player : Tsisevich Anhelina - SDUSHOR No8 Grodno (BY)

Najlepší strelec/Best scorer : Miltényi Lili - Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesulet (HU)

Najlepší brankár/Best goalkeeper : Erika  Vrábeľová - ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK)

 

All Stars team:

1. Erika Vrábeľová - ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK)

2. Uferova A. - SDUSHOR No 8 Grodno (BY)

3. Tsisevich A. - SDUSHOR No 8 Grodno (BY)

4. Lili Miltényi - Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesulet (HU)

5. Henrieta Lupkovičová - ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK)

6. Fanni Gyorfi - Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesulet (HU)

7. Eszter Kovács - Érd HC (HU)



ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)
(SK)
Érd HC (HU)
(HU)
SDUSHOR No8 Grodno (BY)
(BY)
Szeghalmi NKC (HU)
(HU)
Fönix ISE (HU)
(HU)
SS1-Balti (MD)
(MD)
Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesulet (HU)
(HU)
ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)
(SK)
11 : 106 : 1320 : 715 : 517 : 1014 : 11
Érd HC (HU)
(HU)
10 : 1113 : 2214 : 413 : 1025 : 712 : 8
SDUSHOR No8 Grodno (BY)
(BY)
13 : 622 : 1321 : 919 : 425 : 919 : 14
Szeghalmi NKC (HU)
(HU)
7 : 204 : 149 : 2118 : 1425 : 175 : 22
Fönix ISE (HU)
(HU)
5 : 1510 : 134 : 1914 : 1823 : 165 : 21
SS1-Balti (MD)
(MD)
10 : 177 : 259 : 2517 : 2516 : 2312 : 29
Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesulet (HU)
(HU)
11 : 148 : 1214 : 1922 : 521 : 529 : 12
SKÓRE
SCORE
83 : 5687 : 62119 : 5568 : 10861 : 10271 : 144105 : 67
BODY
POINTS
108124206
MIESTO
RANK
2315674
Aktualizované 07.01.2017 16:29

Tabuľka kategória A15 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SDUSHOR No8 Grodno (BY) (BY)6600119 : 5512
2.ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) (SK)650183 : 5610
3.Érd HC (HU) (HU)640287 : 628
4.Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesulet (HU) (HU)6303105 : 676
5.Szeghalmi NKC (HU) (HU)620468 : 1084
6.Fönix ISE (HU) (HU)610561 : 1022
7.SS1-Balti (MD) (MD)600671 : 1440




Saturday 7. January O 5. miesto ( for 5th place )
N1
12:10
Športová hala HA
Szeghalmi NKC (HU) - Fönix ISE (HU)
10 : 16
Saturday 7. January O 3. miesto ( for 3rd place )
N2
14:30
Športová hala HA
Érd HC (HU) - Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesulet (HU)
10 : 13
Saturday 7. January finále ( final )
N3
15:05
Športová hala HA
SDUSHOR No8 Grodno (BY) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)
16 : 14


Rozpisy všetkých zápasov

5. január
štvrtok
rozpis zápasov >
6. január
piatok
rozpis zápasov >
7. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >