AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U13 SKUPINA A

1. miesto/place : SK Tapa (EE)

2. miesto/place : Tatran Prešov (green) (SK)

3. miesto/place : HK Slavoj Trebišov (SK)

4. miesto/place: Fonix ISE (HU)
 

 

Najlepší hráč/Best player : Kosmirak Ilja - SK Tapa (EE)

Najlepší strelec/Best scorer : Fenár Erik - HK Slavoj Trebišov (SK)

Najlepší brankár/Best goalkeeper : Andrej Furman - Tatran Prešov (SK)

All Stars:

1. Andrej Furman - Tatran Prešov (SK)

2. Marcus Rattel - SK Tapa (EE)

3. Kosmirak Ilja - SK Tapa (EE)

4.  Fenár Erik - HK Slavoj Trebišov (SK)

5. Damián Mitáľ - Tatran Prešov (SK)

6. Zachary Tóth - Fonix ISE (HU)

7. Ervín Karvaš - HK Slavoj Trebišov (SK)

 

 



HC VGU Yunior Voronezh (RU)
(RU)
MHáK Martin (SK)
(SK)
Tatran Prešov (green) (SK)
(SK)
UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
(PL)
Fönix ISE
(HU)
HC VGU Yunior Voronezh (RU)
(RU)
12 : 115 : 3614 : 79 : 15
MHáK Martin (SK)
(SK)
11 : 124 : 195 : 107 : 15
Tatran Prešov (green) (SK)
(SK)
36 : 519 : 418 : 919 : 10
UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
(PL)
7 : 1410 : 59 : 1811 : 14
Fönix ISE
(HU)
15 : 915 : 710 : 1914 : 11
SKÓRE
SCORE
40 : 6927 : 5692 : 2837 : 5154 : 46
BODY
POINTS
40826
MIESTO
RANK
35142
Aktualizované 07.01.2017 16:29

Tabuľka kategória U13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Tatran Prešov (green) (SK) (SK)440092 : 288
2.Fönix ISE (HU)430154 : 466
3.HC VGU Yunior Voronezh (RU) (RU)420240 : 694
4.UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) (PL)410337 : 512
5.MHáK Martin (SK) (SK)400427 : 560

Tabuľka kategória U13 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SK Tapa (EST)440095 : 458
2.HK Slavoj Trebišov (SK)4301100 : 646
3.SS1-Balti (MD)420281 : 934
4.UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)410347 : 722
5.Tatran Prešov (white) (SK)400446 : 950




Friday 6. January Štvrťfinále ( quarter - final)
N1
15:35
Športová hala HA
Tatran Prešov (green) (SK) - UKS Dziewiatka Legnica II.
26 : 1
N2
16:10
Športová hala HA
Fönix ISE - SS1-Balti
22 : 9
N3
16:45
Športová hala HA
SK Tapa - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
17 : 8
N4
17:20
Športová hala HA
HK Slavoj Trebišov - HC VGU Yunior Voronezh (RU)
19 : 12
Saturday 7. January O 9. miesto ( for 9th place )
N10
11:35
Športová hala HA
MHáK Martin (SK) - Tatran Prešov (white)
0 : 0
Friday 6. January O 9. miesto ( for 9th place )
N5
18:00
Športová hala Sibirska
MHáK Martin (SK) - Tatran Prešov (white)
16 : 10
Saturday 7. January Semifinále A ( semi-final A )
N6
07:30
Športová hala PU
Tatran Prešov (green) (SK) - HK Slavoj Trebišov
23 : 8
N7
08:05
Športová hala PU
Fönix ISE - SK Tapa
8 : 13
Saturday 7. January Semifinále B ( semi-final B )
N8
09:50
Športová hala PU
UKS Dziewiatka Legnica II. - HC VGU Yunior Voronezh (RU)
9 : 15
N9
10:25
Športová hala PU
SS1-Balti - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
18 : 22
Saturday 7. January O 5. miesto ( for 5th place )
N12
12:45
Športová hala PU
UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) - HC VGU Yunior Voronezh (RU)
11 : 8
Saturday 7. January O 7. miesto ( for 7th place )
N11
13:20
Športová hala HA
SS1-Balti - UKS Dziewiatka Legnica II.
0 : 12
Saturday 7. January O 3. miesto ( for 3rd place )
N13
13:55
Športová hala PU
Fönix ISE - HK Slavoj Trebišov
13 : 14
Saturday 7. January Finále (final)
N14
15:05
Športová hala PU
SK Tapa - Tatran Prešov (green) (SK)
11 : 11
PK 2:0


Rozpisy všetkých zápasov

5. január
štvrtok
rozpis zápasov >
6. január
piatok
rozpis zápasov >
7. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >