AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U15 SKUPINA A

1. miesto/place : SDUSHOR No8 Grodno (BY)

2. miesto/place: Tatran Prešov (white) (SK)

3. miesto/place : Tatran Prešov (green) (SK)

Najlepší hráč/Best player:  Kristián Uhriňák - Tatran Prešov (SK)

Najlepší strelec/Best scorer: Juraj Frkáň - MHáK Martin (SK)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Andrey Yankouski - SDUSHOR No8 Grodno (BY)

 

All stars: 

Yankouski Andrey - SDUSHOR No8 Grodno (BY)

Karabinoš Dominik - Tatran Prešov (green) (SK)

Frkáň Juraj - MHák Martin (SK)

Uhriňák Kristián - Tatran Prešov (green) (SK)

Jemenkov Pavel - SK Tapa (EE)

Kravčák Jakub - Tatran Prešov (white) (SK)

Kapko Siarhei - SDUSHOR No8 Grodno (BY)



RD Rudar Trbovlje
(SLO)
Tatran Prešov (green)
(SK)
LPS TG Mures
(RO)
SDUSHOR No8 Grodno
(BY)
ŠKP Bratislava
(SK)
RD Rudar Trbovlje
(SLO)
11 : 99 : 1612 : 2016 : 4
Tatran Prešov (green)
(SK)
9 : 1114 : 87 : 1615 : 5
LPS TG Mures
(RO)
16 : 98 : 148 : 2520 : 10
SDUSHOR No8 Grodno
(BY)
20 : 1216 : 725 : 832 : 10
ŠKP Bratislava
(SK)
4 : 165 : 1510 : 2010 : 32
SKÓRE
SCORE
48 : 4945 : 4052 : 5893 : 3729 : 83
BODY
POINTS
44480
MIESTO
RANK
42315
Aktualizované 07.01.2017 16:29

Tabuľka kategória U15 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SDUSHOR No8 Grodno (BY)440093 : 378
2.Tatran Prešov (green) (SK)420245 : 404
3.LPS TG Mures (RO)420252 : 584
4.RD Rudar Trbovlje (SLO)420248 : 494
5.ŠKP Bratislava (SK)400429 : 830

Tabuľka kategória U15 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Tatran Prešov (white) (SK)5500103 : 3510
2.SK Tapa (EST)531171 : 577
3.Fönix ISE (HU)530253 : 776
4.MHáK Martin (SK)521266 : 665
5.UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)510451 : 782
6.HC VGU Yunior Voronezh (RU)500554 : 850




Friday 6. January Štvrťfinále ( quarter - final)
N1
17:50
Športová hala Nábrežná
SDUSHOR No8 Grodno - MHáK Martin
22 : 12
N2
18:30
Športová hala Nábrežná
Tatran Prešov (green) - Fönix ISE
10 : 9
N3
18:30
Športová hala PU
Tatran Prešov (white) - RD Rudar Trbovlje
18 : 14
N4
19:40
Športová hala PU
SK Tapa - LPS TG Mures
18 : 10
Saturday 7. January O 9.-11 miesto ( for 9th -11th place )
N11
12:10
Športová hala PU
HC VGU Yunior Voronezh - UKS Dziewiatka Legnica I.
9 : 10
Friday 6. January O 9.-11 miesto ( for 9th -11th place )
N5
17:55
Športová hala PU
ŠKP Bratislava - UKS Dziewiatka Legnica I.
8 : 10
N6
19:05
Športová hala PU
ŠKP Bratislava - HC VGU Yunior Voronezh
15 : 12
Saturday 7. January Semifinále A ( semi-final A )
N7
08:40
Športová hala PU
SDUSHOR No8 Grodno - SK Tapa
23 : 11
N8
09:15
Športová hala PU
Tatran Prešov (green) - Tatran Prešov (white)
9 : 19
Saturday 7. January Semifinále B ( semi-final B )
N9
11:00
Športová hala PU
MHáK Martin - LPS TG Mures
10 : 13
N10
11:35
Športová hala PU
Fönix ISE - RD Rudar Trbovlje
5 : 17
Saturday 7. January O 5. miesto ( for 5th place )
N13
13:20
Športová hala PU
RD Rudar Trbovlje - LPS TG Mures
22 : 12
Saturday 7. January O 7. miesto ( for 7th place )
N12
13:55
Športová hala HA
Fönix ISE - MHáK Martin
11 : 20
Saturday 7. January O 3. miesto ( for 3rd place )
N14
14:30
Športová hala PU
SK Tapa - Tatran Prešov (green)
13 : 18
Saturday 7. January Finále (final)
N15
15:40
Športová hala PU
SDUSHOR No8 Grodno - Tatran Prešov (white)
17 : 11


Rozpisy všetkých zápasov

5. január
štvrtok
rozpis zápasov >
6. január
piatok
rozpis zápasov >
7. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >