AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U17 SKUPINA A

1. miesto/place: Tatran Prešov (SK)

2. miesto/place: Strojár Malacky-HC Tatran Stupava (SK)

3. miesto/place: ACS Olimpic TG Mures (RO)

 

 

Najlepší hráč/Best player: Tomáš Valenčin - Tatran Prešov (SK)

Najlepší strelec/Best scorer: Andrija Alavanja - ORK Zemun (SRB)

                                              Dominik Bakši - HŠK ŠG Košice (SK)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Juraj Rybár - Strojár Malacky-HC Tatran Stupava (SK)

 

All stars: 

1. Tomáš Valenčin - Tatran Prešov (SK)

2. Andrija Alavanja - ORK Zemun (SRB)

3. Dominik Bakši - HŠK ŠG Košice (SK)

4. Juraj Rybár - Strojár Malacky-HC Tatran Stupava (SK)

5. Dávid Kubík - Tatran Prešov (SK)

6. Tomáš Fech - Tatran Prešov (SK)

7. Daniel Magdolen - Tatran Prešov (SK)



SDUSHOR No8 Grodno
(BY)
Grundfos Tatabánya KC
(HU)
Tatran Prešov
(SK)
HK Slavoj Trebišov II.
(SK)
RK SC Voždovac
(SRB)
SK Tapa
(EST)
SDUSHOR No8 Grodno
(BY)
12 : 915 : 1618 : 1222 : 1218 : 17
Grundfos Tatabánya KC
(HU)
9 : 1213 : 1821 : 1222 : 1017 : 15
Tatran Prešov
(SK)
16 : 1518 : 1311 : 1117 : 1612 : 12
HK Slavoj Trebišov II.
(SK)
12 : 1812 : 2111 : 1114 : 1518 : 23
RK SC Voždovac
(SRB)
12 : 2210 : 2216 : 1715 : 1416 : 20
SK Tapa
(EST)
17 : 1815 : 1712 : 1223 : 1820 : 16
SKÓRE
SCORE
85 : 6682 : 6774 : 6767 : 8869 : 9587 : 81
BODY
POINTS
868125
MIESTO
RANK
231654
Aktualizované 07.01.2017 16:29

Tabuľka kategória U17 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Tatran Prešov (SK)532074 : 678
2.SDUSHOR No8 Grodno (BY)540185 : 668
3.Grundfos Tatabánya KC (HU)530282 : 676
4.SK Tapa (EST)521287 : 815
5.RK SC Voždovac (SRB)510469 : 952
6.HK Slavoj Trebišov II. (SK)501467 : 881

Tabuľka kategória U17 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.TJ Strojár Malacky / HC Tatran Stupava (SK)650191 : 8210
2.Nyíregyházi Sportcentrum I. (HU)6501103 : 7310
3.ORK Zemun (SRB)6402100 : 838
4.Fönix ISE (HU)6402116 : 1028
5.HŠK ŠG Košice (SK)611491 : 1093
6.HC Tallas (EST)602483 : 1162
7.TJ Sokol Cífer (SK)601576 : 951

Tabuľka kategória U17 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Olimpic TG Mures (RO)540183 : 728
2.HK Slavoj Trebišov I. (SK)530268 : 656
3.HC Kehra (EST)530286 : 796
4.HC VGU Yunior Voronezh (RU)521289 : 735
5.ŠKP Bratislava (SK)521268 : 585
6.Nyíregyházi Sportcentrum II. (HU)500553 : 1000

Tabuľka kategória U17 Skupina Skupina o 1. - 3. miesto

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Tatran Prešov (SK)220040 : 214
2.TJ Strojár Malacky / HC Tatran Stupava (SK)100110 : 180
3.Olimpic TG Mures (RO)100111 : 220

Tabuľka kategória U17 Skupina Skupina o 4. - 6. miesto

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SDUSHOR No8 Grodno (BY)211034 : 323
2.Nyíregyházi Sportcentrum I. (HU)210134 : 332
3.HK Slavoj Trebišov I. (SK)201129 : 321

Tabuľka kategória U17 Skupina Skupina o 7. - 9. miesto

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Grundfos Tatabánya KC (HU)220034 : 244
2.ORK Zemun (SRB)210133 : 322
3.HC Kehra (EST)200229 : 400

Tabuľka kategória U17 Skupina Skupina o 10. - 12. miesto

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SK Tapa (EST)220038 : 304
2.HC VGU Yunior Voronezh (RU)201130 : 311
3.Fönix ISE (HU)201132 : 391

Tabuľka kategória U17 Skupina Skupina o 13. - 15. miesto

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ŠKP Bratislava (SK)211039 : 303
2.HŠK ŠG Košice (SK)101020 : 201
3.RK SC Voždovac (SRB)100110 : 190

Tabuľka kategória U17 Skupina Skupina o 16. - 18. miesto

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.HK Slavoj Trebišov II. (SK)110018 : 52
2.HC Tallas (EST)110017 : 102
3.Nyíregyházi Sportcentrum II. (HU)200215 : 350




Friday 6. January E Skupina o 13.-15.. miesto (Group for 13th - 15th
N7
15:20
Športová hala Ľ. Podjavorinskej
RK SC Voždovac - ŠKP Bratislava
10 : 19
N8
16:40
Športová hala Ľ. Podjavorinskej
ŠKP Bratislava - HŠK ŠG Košice
20 : 20
Friday 6. January D Skupina o 16.-18.. miesto (Group for 16th - 18th
N9
15:20
Športová hala Sibirska
HK Slavoj Trebišov II. - Nyíregyházi Sportcentrum II.
18 : 5
N10
18:40
Športová hala Sibirska
Nyíregyházi Sportcentrum II. - HC Tallas
10 : 17
Friday 6. January I Skupina o 1.-3. miesto (Group for 1st - 3rd
N1
16:00
Športová hala Sibirska
Tatran Prešov - Olimpic TG Mures
22 : 11
Friday 6. January G Skupina o 7.-9. miesto (Group for 7th - 9th
N3
16:00
Športová hala Ľ. Podjavorinskej
Grundfos Tatabánya KC - HC Kehra
20 : 11
N4
17:20
Športová hala Ľ. Podjavorinskej
HC Kehra - ORK Zemun
18 : 20
Friday 6. January H Skupina o 4.-6. miesto (Group for 4th - 6th
N2
16:40
Športová hala Sibirska
SDUSHOR No8 Grodno - HK Slavoj Trebišov I.
15 : 15
Friday 6. January F Skupina o 10.-12. miesto (Group for 10th - 12th
N5
17:20
Športová hala Sibirska
SK Tapa - HC VGU Yunior Voronezh
15 : 14
N6
19:20
Športová hala Sibirska
HC VGU Yunior Voronezh - Fönix ISE
16 : 16
Saturday 7. January Skupina o 1.-3. miesto (Group for 1st - 3rd place)
N17
08:10
Športová hala Nábrežná
Tatran Prešov - TJ Strojár Malacky / HC Tatran Stupava
18 : 10
N18
14:50
Športová hala Nábrežná
Olimpic TG Mures - TJ Strojár Malacky / HC Tatran Stupava
17 : 17
Saturday 7. January Skupina o 4.-6. miesto (Group for 4th - 6th place)
N15
08:50
Športová hala Nábrežná
SDUSHOR No8 Grodno - Nyíregyházi Sportcentrum I.
19 : 17
N16
13:30
Športová hala Nábrežná
HK Slavoj Trebišov I. - Nyíregyházi Sportcentrum I.
0 : 0
Saturday 7. January Skupina o 7.-9. miesto (Group for 7th - 9th place)
N14
09:30
Športová hala Nábrežná
Grundfos Tatabánya KC - ORK Zemun
14 : 13
Saturday 7. January Skupina o 10.-12. miesto (Group for 10th - 12th pl
N13
10:10
Športová hala Nábrežná
SK Tapa - Fönix ISE
23 : 16
Saturday 7. January Skupina o 13.-15.. miesto (Group for 13th - 15th p
N12
10:50
Športová hala Nábrežná
RK SC Voždovac - HŠK ŠG Košice
17 : 20
Saturday 7. January Skupina o 16.-18.. miesto (Group for 16th - 18th p
N11
11:30
Športová hala Nábrežná
HK Slavoj Trebišov II. - HC Tallas
22 : 15


Rozpisy všetkých zápasov

5. január
štvrtok
rozpis zápasov >
6. január
piatok
rozpis zápasov >
7. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >