AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

A13 SKUPINA Skupina o 1. - 4. miesto

1. miesto/place: HC Arsenal Taureni (RO)

2. miesto/place: UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)

3. miesto/place: SDUSHOR No8 Grodno (BY)

 

 

Najlepší hráč/Best player:  Mashuta Palina - SDUSHOR No8 Grodno (BY)

Najlepší strelec/Best scorer: Florea Lavinia - H.C. Arsenal Taureni (RO)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Dominika Rusin - UKS Dziewiatka Legnica (PL)

 

All stars: 

1. Dominika Rusin - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)

2. Mangu Patrícia - HC Arsenal Taureni (RO)

3. Mashuta Palina - SDUSHOR No8 Grodno (BY)

4. Bulaya Palina - SDUSHOR No8 Grodno (BY)

5. Florea Lavinia - H.C. Arsenal Taureni (RO)

6. Karin Kužmová - ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK)

7. Natalia Szuk - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)



SDUSHOR No8 Grodno
(BY)
ŠŠK SLŠ Prešov I.
(SK)
H.C. Arsenal Taureni
(RO)
UKS Dziewiatka Legnica I.
(PL)
SDUSHOR No8 Grodno
(BY)
17 : 410 : 1211 : 17
ŠŠK SLŠ Prešov I.
(SK)
4 : 176 : 129 : 10
H.C. Arsenal Taureni
(RO)
12 : 1012 : 616 : 10
UKS Dziewiatka Legnica I.
(PL)
17 : 1110 : 910 : 16
SKÓRE
SCORE
38 : 3319 : 3940 : 2637 : 36
BODY
POINTS
2064
MIESTO
RANK
3412
Aktualizované 07.01.2017 16:29

Tabuľka kategória A13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SDUSHOR No8 Grodno (BY) (BY)320163 : 254
2.ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) (SK)320137 : 204
3.HC Bardejov (SK) (SK)320145 : 334
4.UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) (PL)30031 : 680

Tabuľka kategória A13 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.H.C. Arsenal Taureni (RO) (RO)440088 : 238
2.UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) (PL)430166 : 276
3.Érd HC (HU) (HU)420243 : 494
4.HK Slávia Sereď (SK) (SK)410340 : 642
5.ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK) (SK)40046 : 800

Tabuľka kategória A13 Skupina Skupina o 1. - 4. miesto

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.H.C. Arsenal Taureni (RO)330040 : 266
2.UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)320137 : 364
3.SDUSHOR No8 Grodno (BY)310238 : 332
4.ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)300319 : 390




Saturday 7. January Skupina o 1.-4. miesto (Group for 1st - 4th place)
ND4
07:30
Športová hala HA
SDUSHOR No8 Grodno (BY) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)
17 : 4
ND5
10:25
Športová hala HA
H.C. Arsenal Taureni (RO) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
16 : 10
ND6
15:40
Športová hala HA
SDUSHOR No8 Grodno (BY) - H.C. Arsenal Taureni (RO)
10 : 12
Friday 6. January Skupina o 1.-4. miesto (Group for 1st - 4th place)
ND1
13:15
Športová hala PU
SDUSHOR No8 Grodno (BY) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
11 : 17
ND2
14:25
Športová hala PU
H.C. Arsenal Taureni (RO) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)
12 : 6
ND3
15:35
Športová hala PU
ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
9 : 10
Friday 6. January Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place
NC1
13:50
Športová hala PU
HC Bardejov (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)
15 : 2
NC2
15:00
Športová hala PU
UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - Érd HC (HU)
1 : 17
NC3
16:10
Športová hala PU
HC Bardejov (SK) - HK Slávia Sereď (SK)
16 : 11
Saturday 7. January Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
NC4
08:05
Športová hala HA
UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - HK Slávia Sereď (SK)
2 : 13
NC5
11:00
Športová hala HA
HC Bardejov (SK) - Érd HC (HU)
20 : 11
NC6
12:45
Športová hala HA
UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)
6 : 1


Rozpisy všetkých zápasov

5. január
štvrtok
rozpis zápasov >
6. január
piatok
rozpis zápasov >
7. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >