AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

A13 SKUPINA B

1. miesto/place: HC Arsenal Taureni (RO)

2. miesto/place: UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)

3. miesto/place: SDUSHOR No8 Grodno (BY)

 

 

Najlepší hráč/Best player:  Mashuta Palina - SDUSHOR No8 Grodno (BY)

Najlepší strelec/Best scorer: Florea Lavinia - H.C. Arsenal Taureni (RO)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Dominika Rusin - UKS Dziewiatka Legnica (PL)

 

All stars: 

1. Dominika Rusin - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)

2. Mangu Patrícia - HC Arsenal Taureni (RO)

3. Mashuta Palina - SDUSHOR No8 Grodno (BY)

4. Bulaya Palina - SDUSHOR No8 Grodno (BY)

5. Florea Lavinia - H.C. Arsenal Taureni (RO)

6. Karin Kužmová - ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK)

7. Natalia Szuk - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)



H.C. Arsenal Taureni (RO)
(RO)
HK Slávia Sereď (SK)
(SK)
Érd HC (HU)
(HU)
UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
(PL)
ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)
(SK)
H.C. Arsenal Taureni (RO)
(RO)
28 : 1016 : 615 : 629 : 1
HK Slávia Sereď (SK)
(SK)
10 : 2814 : 164 : 1712 : 3
Érd HC (HU)
(HU)
6 : 1616 : 146 : 1915 : 0
UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
(PL)
6 : 1517 : 419 : 624 : 2
ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)
(SK)
1 : 293 : 120 : 152 : 24
SKÓRE
SCORE
88 : 2340 : 6443 : 4966 : 276 : 80
BODY
POINTS
82460
MIESTO
RANK
14325
Aktualizované 07.01.2017 16:29

Tabuľka kategória A13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SDUSHOR No8 Grodno (BY) (BY)320163 : 254
2.ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) (SK)320137 : 204
3.HC Bardejov (SK) (SK)320145 : 334
4.UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) (PL)30031 : 680

Tabuľka kategória A13 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.H.C. Arsenal Taureni (RO) (RO)440088 : 238
2.UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) (PL)430166 : 276
3.Érd HC (HU) (HU)420243 : 494
4.HK Slávia Sereď (SK) (SK)410340 : 642
5.ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK) (SK)40046 : 800

Tabuľka kategória A13 Skupina Skupina o 1. - 4. miesto

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.H.C. Arsenal Taureni (RO)330040 : 266
2.UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)320137 : 364
3.SDUSHOR No8 Grodno (BY)310238 : 332
4.ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)300319 : 390




Saturday 7. January Skupina o 1.-4. miesto (Group for 1st - 4th place)
ND4
07:30
Športová hala HA
SDUSHOR No8 Grodno (BY) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)
17 : 4
ND5
10:25
Športová hala HA
H.C. Arsenal Taureni (RO) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
16 : 10
ND6
15:40
Športová hala HA
SDUSHOR No8 Grodno (BY) - H.C. Arsenal Taureni (RO)
10 : 12
Friday 6. January Skupina o 1.-4. miesto (Group for 1st - 4th place)
ND1
13:15
Športová hala PU
SDUSHOR No8 Grodno (BY) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
11 : 17
ND2
14:25
Športová hala PU
H.C. Arsenal Taureni (RO) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)
12 : 6
ND3
15:35
Športová hala PU
ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
9 : 10
Friday 6. January Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place
NC1
13:50
Športová hala PU
HC Bardejov (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)
15 : 2
NC2
15:00
Športová hala PU
UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - Érd HC (HU)
1 : 17
NC3
16:10
Športová hala PU
HC Bardejov (SK) - HK Slávia Sereď (SK)
16 : 11
Saturday 7. January Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
NC4
08:05
Športová hala HA
UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - HK Slávia Sereď (SK)
2 : 13
NC5
11:00
Športová hala HA
HC Bardejov (SK) - Érd HC (HU)
20 : 11
NC6
12:45
Športová hala HA
UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)
6 : 1


Rozpisy všetkých zápasov

5. január
štvrtok
rozpis zápasov >
6. január
piatok
rozpis zápasov >
7. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >