AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE
Print

A13 Skupina ( Group ) A

HC Bardejov (SK) (SK)
UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) (PL)
SDUSHOR No8 Grodno (BY) (BY)
ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) (SK)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
118:00UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) (PL) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
149:45ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) (SK) - HC Bardejov (SK) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
ND113:15SDUSHOR No8 Grodno (BY) (BY) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

A13 Skupina ( Group ) B

H.C. Arsenal Taureni (RO) (RO)
HK Slávia Sereď (SK) (SK)
Érd HC (HU) (HU)
UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) (PL)
ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK) (SK)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
128:35HK Slávia Sereď (SK) (SK) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
139:10ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK) (SK) - Érd HC (HU) (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1510:20UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) (PL) - H.C. Arsenal Taureni (RO) (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1610:55ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK) (SK) - HK Slávia Sereď (SK) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

A13 Skupina ( Group ) Skupina o 1. - 4. miesto

SDUSHOR No8 Grodno (BY)
ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)
H.C. Arsenal Taureni (RO)
UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
ND47:30SDUSHOR No8 Grodno (BY) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
ND113:15SDUSHOR No8 Grodno (BY) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
ND214:25H.C. Arsenal Taureni (RO) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
ND315:35ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

A15 Skupina ( Group ) A

ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) (SK)
Érd HC (HU) (HU)
SDUSHOR No8 Grodno (BY) (BY)
Szeghalmi NKC (HU) (HU)
Fönix ISE (HU) (HU)
SS1-Balti (MD) (MD)
Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesulet (HU) (HU)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
98:00Szeghalmi NKC (HU) (HU) - Érd HC (HU) (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
108:35Fönix ISE (HU) (HU) - Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesulet (HU) (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1111:30SDUSHOR No8 Grodno (BY) (BY) - SS1-Balti (MD) (MD)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1212:05ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) (SK) - Fönix ISE (HU) (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1312:40Érd HC (HU) (HU) - Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesulet (HU) (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1413:50SS1-Balti (MD) (MD) - Szeghalmi NKC (HU) (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1714:25Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesulet (HU) (HU) - SDUSHOR No8 Grodno (BY) (BY)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1515:00Szeghalmi NKC (HU) (HU) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1616:45Fönix ISE (HU) (HU) - Érd HC (HU) (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1817:20SS1-Balti (MD) (MD) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

U13 Skupina ( Group ) B

SK Tapa (EST)
Tatran Prešov (white) (SK)
HK Slavoj Trebišov (SK)
UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)
SS1-Balti (MD)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
138:00SS1-Balti (MD) - HK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
148:35Tatran Prešov (white) (SK) - UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1610:20Tatran Prešov (white) (SK) - SS1-Balti (MD)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1811:30UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - SK Tapa (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U13 Skupina ( Group ) A

HC VGU Yunior Voronezh (RU) (RU)
MHáK Martin (SK) (SK)
Tatran Prešov (green) (SK) (SK)
UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) (PL)
Fönix ISE (HU)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
159:10MHáK Martin (SK) (SK) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1710:55Fönix ISE (HU) - Tatran Prešov (green) (SK) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1912:05UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) (PL) - HC VGU Yunior Voronezh (RU) (RU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2013:15Fönix ISE (HU) - MHáK Martin (SK) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U15 Skupina ( Group ) B

UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
Fönix ISE (HU)
Tatran Prešov (white) (SK)
SK Tapa (EST)
HC VGU Yunior Voronezh (RU)
MHáK Martin (SK)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
169:45Fönix ISE (HU) - HC VGU Yunior Voronezh (RU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1810:25SK Tapa (EST) - MHáK Martin (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2012:15Tatran Prešov (white) (SK) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2112:40SK Tapa (EST) - Fönix ISE (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2314:05MHáK Martin (SK) - Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2515:55UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) - HC VGU Yunior Voronezh (RU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U15 Skupina ( Group ) A

RD Rudar Trbovlje (SLO)
Tatran Prešov (green) (SK)
LPS TG Mures (RO)
SDUSHOR No8 Grodno (BY)
ŠKP Bratislava (SK)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
179:50Tatran Prešov (green) (SK) - SDUSHOR No8 Grodno (BY)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1911:40ŠKP Bratislava (SK) - LPS TG Mures (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2213:30SDUSHOR No8 Grodno (BY) - RD Rudar Trbovlje (SLO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2415:20ŠKP Bratislava (SK) - Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U17 Skupina ( Group ) B

Olimpic TG Mures (RO)
Nyíregyházi Sportcentrum II. (HU)
HK Slavoj Trebišov I. (SK)
HC VGU Yunior Voronezh (RU)
ŠKP Bratislava (SK)
HC Kehra (EST)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
338:00Nyíregyházi Sportcentrum II. (HU) - ŠKP Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Ľ. Podjavorinskej
379:20HC VGU Yunior Voronezh (RU) - HC Kehra (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala Ľ. Podjavorinskej
4110:40HK Slavoj Trebišov I. (SK) - Olimpic TG Mures (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Ľ. Podjavorinskej
4512:00HC VGU Yunior Voronezh (RU) - Nyíregyházi Sportcentrum II. (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Ľ. Podjavorinskej
5013:20Olimpic TG Mures (RO) - ŠKP Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska

U17 Skupina ( Group ) C

Nyíregyházi Sportcentrum I. (HU)
TJ Strojár Malacky / HC Tatran Stupava (SK)
TJ Sokol Cífer (SK)
HŠK ŠG Košice (SK)
ORK Zemun (SRB)
HC Tallas (EST)
Fönix ISE (HU)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
348:00TJ Sokol Cífer (SK) - ORK Zemun (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska
368:40TJ Strojár Malacky / HC Tatran Stupava (SK) - HC Tallas (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska
389:20HŠK ŠG Košice (SK) - Nyíregyházi Sportcentrum I. (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska
4010:00Fönix ISE (HU) - TJ Sokol Cífer (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska
4210:40HC Tallas (EST) - Nyíregyházi Sportcentrum I. (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska
4411:20Fönix ISE (HU) - HŠK ŠG Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska
4612:00ORK Zemun (SRB) - TJ Strojár Malacky / HC Tatran Stupava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska

U17 Skupina ( Group ) A

SDUSHOR No8 Grodno (BY)
Grundfos Tatabánya KC (HU)
Tatran Prešov (SK)
HK Slavoj Trebišov II. (SK)
RK SC Voždovac (SRB)
SK Tapa (EST)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
358:40Grundfos Tatabánya KC (HU) - RK SC Voždovac (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Ľ. Podjavorinskej
3910:00HK Slavoj Trebišov II. (SK) - SK Tapa (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala Ľ. Podjavorinskej
4311:20Tatran Prešov (SK) - SDUSHOR No8 Grodno (BY)ihrisko ( playground ) Športová hala Ľ. Podjavorinskej
4812:40SK Tapa (EST) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska
5114:00SDUSHOR No8 Grodno (BY) - RK SC Voždovac (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska

U17 Skupina ( Group ) Skupina o 1. - 3. miesto

Tatran Prešov (SK)
Olimpic TG Mures (RO)
TJ Strojár Malacky / HC Tatran Stupava (SK)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
N116:00Tatran Prešov (SK) - Olimpic TG Mures (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska

U17 Skupina ( Group ) Skupina o 4. - 6. miesto

SDUSHOR No8 Grodno (BY)
HK Slavoj Trebišov I. (SK)
Nyíregyházi Sportcentrum I. (HU)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
N216:40SDUSHOR No8 Grodno (BY) - HK Slavoj Trebišov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska

U17 Skupina ( Group ) Skupina o 7. - 9. miesto

Grundfos Tatabánya KC (HU)
ORK Zemun (SRB)
HC Kehra (EST)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
N316:00Grundfos Tatabánya KC (HU) - HC Kehra (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala Ľ. Podjavorinskej
N417:20HC Kehra (EST) - ORK Zemun (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Ľ. Podjavorinskej

U17 Skupina ( Group ) Skupina o 10. - 12. miesto

SK Tapa (EST)
HC VGU Yunior Voronezh (RU)
Fönix ISE (HU)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
N517:20SK Tapa (EST) - HC VGU Yunior Voronezh (RU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska
N619:20HC VGU Yunior Voronezh (RU) - Fönix ISE (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska

U17 Skupina ( Group ) Skupina o 13. - 15. miesto

RK SC Voždovac (SRB)
ŠKP Bratislava (SK)
HŠK ŠG Košice (SK)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
N715:20RK SC Voždovac (SRB) - ŠKP Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Ľ. Podjavorinskej
N816:40ŠKP Bratislava (SK) - HŠK ŠG Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Ľ. Podjavorinskej

U17 Skupina ( Group ) Skupina o 16. - 18. miesto

HK Slavoj Trebišov II. (SK)
Nyíregyházi Sportcentrum II. (HU)
HC Tallas (EST)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
N915:20HK Slavoj Trebišov II. (SK) - Nyíregyházi Sportcentrum II. (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska
N1018:40Nyíregyházi Sportcentrum II. (HU) - HC Tallas (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala Sibirska

U19 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
SS1-Balti (MD)
KSI SE Kézilabda Akadémia (HU)
WKS Grunwald Poznań (PL)
ŠKP Bratislava (SK)

čas ( time )
Piatok 6. Január (Friday 6. January)
89:10ŠKP Bratislava (SK) - KSI SE Kézilabda Akadémia (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
911:00WKS Grunwald Poznań (PL) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1012:50ŠKP Bratislava (SK) - SS1-Balti (MD)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1114:40Tatran Prešov (SK) - SS1-Balti (MD)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1216:30KSI SE Kézilabda Akadémia (HU) - WKS Grunwald Poznań (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1317:10Tatran Prešov (SK) - ŠKP Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1419:10SS1-Balti (MD) - KSI SE Kézilabda Akadémia (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1519:50WKS Grunwald Poznań (PL) - ŠKP Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

Rozpisy všetkých zápasov

5. január
štvrtok
rozpis zápasov >
6. január
piatok
rozpis zápasov >
7. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >